Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1856
http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=LcU8NXw5S3525Ubd NEM tudja valaki hogy a reklám alatt futó zene elõadója és cime mi?
Olcsóvér
#1855
thecouldroomheynownow szedd ki belõle<#idiota>

Acer Aspire one

#1854
Kukkants fel a reklamadatbazis.hu-ra 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Alien
#1853
Köszönöm szépen azért! 😊 Nem tudtam, hogy ez egy régi szám, de így már igen és letöltöttem a Tim McGraw félét 😊
Én is megpróbálom kideríteni, hogy mi lehet ez az újabb, jó lenne azt is megtalálni 😊

Köszi mégegyszer! 😊

#1852
hello!!!!

valaki nemtudja az új pepsi reklám zenéjének a cimét????????
aki tudja lécci küldeje el nekem emailba vagy irja idebe a cimét.
kösz
[email protected]

cudar
#1851
Nyugi csak azért nincs fent mert az új verzió, ami a reklámban hallható, az egy eredetinek a újra-feléneklése (cover verzio), még nyomozunk, hogy ki lehet eme énekes.
Az eredetit Tim McGraw énekelte '97-ben...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Matthew Prosac
#1850
vagyhaígyjobb: .:download:.

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

Matthew Prosac
#1849
sokadszor is : Mazarin

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

PJack
#1848
well?...

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Alien
#1847
Senki? 😞 reklamadatbazis.hu-n nincs fenn, a legutóbbi 2007-es szám nem az 😞

#1846
Igen, ez asszem már rég fentvan a reklamadatbazis.hu-n is

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1845
hello!

a puma reklám zenéjének elõadójára és címére lennék kíváncsi! tudja valaki?
Olcsóvér
#1844
akkor bocs nem tudom

Acer Aspire one

#1843
ez nem az a szám<#szomoru1>
ebben a freelance hellraiser-ben valami csávó énekel,meg nem is olyan maga a zene sem.
iwiw-en bejelentkezésnél van a neved és a jelszavad mellett egy kis kép,azon vannak a mobilok,amiket reklámoz,csak azok között sincs a zene.
PJack
#1842
😛
jólvanna... tudjátok mire gondolok...
vagy nem?😄

Pain is inevitable. Suffering is optional.

#1841
... amikor mindig a vége felé, ilyen elektromosgitár?
Na ez van jól fogalmazva meg 😄

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1840
köszi😄
PJack
#1839
csövi!
a upc reklám zenéjére lennék kíváncsi.
tudjátok, amikor mindig a vége felé, ilyen elektromosgitár😄
remélem tudjátok mire gondoltok😊
elõre is kösz^^

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Olcsóvér
#1838
FREELANCE HELLRAISER- WANT YOU TO KNOW ez az

Acer Aspire one

Olcsóvér
#1837
nekem meg most konkrét reklámok kellenének tuggyátok van a soni ericson w810i annak a rekláma kéne

Acer Aspire one

Olcsóvér
#1836
aj arra

Acer Aspire one

#1835
Írj te is a Sony Ericsson Magyarországnak te is és kérdezd meg, hátha szerencséd lesz 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1834
hali!
nem tudja valaki annak a zenének a címét,ami a walkman-es reklámban van?
a fülhallgató vezetékébõl raknak ki alakokat,és egy nõ énekel benne
<#conf>
ProGabe
#1833
reklamadatbazis.hu-ra gondolsz? 😊
már kismilliószor le lett írva,látod mégsem halt ki a topik,jó nem is pörög,dehát "helpdesknek" nem is kell

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1832
Hawaiian - Iz - Somewhere Over The Rainbow

http://kepfeltoltes.hu/081024/g_p2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Olcsóvér
#1831
van egyoldal de ha elmondom semmi értelme nem lesz ennek a topic nak

Acer Aspire one

Olcsóvér
#1830
the cloud room-hey now now én is ezt kerestem

Acer Aspire one

Japep
#1829
Hello!
Nem tudjátok az új PEPSI-reklám zenéjének címét ???
(Az, amikor a kép 4 részre van osztva...)
Elõre is kössz!

CHELSEA FOOTBALL CLUB

PJack
#1828
<#confused><#kerdes><#fejvakaras><#dumcsi><#vigyor><#kerdes><#kerdes>

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Firerock
#1827
zsekkkk😊

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

PJack
#1826
öhm... nemtom jó-e ha ide írom, de hátha tudjátok...

a tv2-n a stepfordi feleségek c. film bemutatója (moziverzum) alatt menõ zenér címére lennék kíváncsi.
köcce😊

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Alien
#1825
Sziasztok! 😊 Ami mostanában megy Mastercard reklám annak nem tudja valaki, hogy milyen zene megy alatta? Elõre is köszi 😊

#1824
A magyar változat szerintem elég bénácska lett, jobb lett volna ha itthon is angolul adják...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Hixer
#1823
Ez a Bugsy Malone c. musical egyik dala:

Bugsy Malone - You give a little love

a raklámban persze egy újradolgozott verzió van, de kb ugyanúgy hangzanak, ja persze ez magyarba nincsen. ez télleg csak a reklámhoz készült. Max ha van szinkronja a musicalnek abba lehet, de nem tudok róla.

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

#1822
http://www.youtube.com/watch?v=wi249kAuONE&mode=related&search= ennek a gta-s coca cola reklámnak kéne a zenéje ha valaki tudja írja le köszi !
#1821
"Ilyen" gitár effekt van sok számban is:

Rammstein - Du Hast címû számában (de más számjukban is lehet, csak nem ismerem az összest)

vagy pl:

Hooligans - Legyen Valami címû számának a vége felé (kb. 3:30-nál pont hasonló gitárnyúzós effekt van)

De persze rengeteg sok számban van még ilyen, talán ezért is lehetett ismerõs... asszem a Matrix 1-ben is volt valami hasonló zúzós szám.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

ProGabe
#1820
meg tudnátok mondani mi az a zene ami a 38-ik másodperctõl szól ?ebben

van egy olyan érzésem hogy a trailerhez készült,szal felejtõs a dolog,de meg mernék esküdni hogy már hallottam valahol,hopp ez így kicsit ellentmondásos,de biztos értitek hogy értem<#vigyor5>

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Kongy
#1819
az RTL híadójának a zenéjét nagyon bírom😊

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Matthew Prosac
#1818

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

rcstuning
#1817
thx

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1816
www.tozsdemagus.hu

oldalon próbálj meg keresgélni, vagy ott a fóruma, írd be, hogy keresed a videót.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Firerock
#1815
esetleg próbáld meg a hivatlos honlapjukon(nemtom minek a relámja volt ez)
de aminek a reklámja volt annak a honlapján

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

rcstuning
#1814
Miért? Tök aranyos...

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1813
Sziasztok!
Engem az új Puma reklám zenéje érdekelne, ha tudtok segíteni!
Elõre is köszi!
#1812
Jesszusom, micsoda reklámok jutnak az eszedbe 😄

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

rcstuning
#1811
Nincs meg valakinek az a reklám (video), hogy:
-ideadod a körteformát?
-az most nem fog menni. eladási opció van rá és õrültség lenne fedezet nélkül maradni...
Tehát a video file kellene. Van TV tunerem, de már nagyon régen nem volt ez a reklám. help please!

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1810
Kérj meg egy havert akinek van pc tunerja, vegye fel neked... lehet úgy hamarabb meglesz.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Firerock
#1809
de nekem a reklám kell
videóba

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

tootaal
#1808
pápápápápápápápápápápápápápá

de ez is olyan sztem hogy ehhez a reklámhoz lett gyártva és nincs kiadva
ha vki tudja akkor nem szóltam

Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete

Firerock
#1807
császtok vki a Raiffeisen Bank reklámjához(popopopopopo)vki olyan linket tudnátok adni ahonnan le tudom tölteni

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"