Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Én is megpróbálom kideríteni, hogy mi lehet ez az újabb, jó lenne azt is megtalálni 😊
Köszi mégegyszer! 😊
valaki nemtudja az új pepsi reklám zenéjének a cimét????????
aki tudja lécci küldeje el nekem emailba vagy irja idebe a cimét.
kösz
[email protected]
cudar
Az eredetit Tim McGraw énekelte '97-ben...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
a puma reklám zenéjének elõadójára és címére lennék kíváncsi! tudja valaki?
ebben a freelance hellraiser-ben valami csávó énekel,meg nem is olyan maga a zene sem.
iwiw-en bejelentkezésnél van a neved és a jelszavad mellett egy kis kép,azon vannak a mobilok,amiket reklámoz,csak azok között sincs a zene.
Na ez van jól fogalmazva meg 😄
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
a upc reklám zenéjére lennék kíváncsi.
tudjátok, amikor mindig a vége felé, ilyen elektromosgitár😄
remélem tudjátok mire gondoltok😊
elõre is kösz^^
Pain is inevitable. Suffering is optional.
Acer Aspire one
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
nem tudja valaki annak a zenének a címét,ami a walkman-es reklámban van?
a fülhallgató vezetékébõl raknak ki alakokat,és egy nõ énekel benne
<#conf>#conf>
már kismilliószor le lett írva,látod mégsem halt ki a topik,jó nem is pörög,dehát "helpdesknek" nem is kell
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
http://kepfeltoltes.hu/081024/g_p2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nem tudjátok az új PEPSI-reklám zenéjének címét ???
(Az, amikor a kép 4 részre van osztva...)
Elõre is kössz!
CHELSEA FOOTBALL CLUB
Pain is inevitable. Suffering is optional.
a tv2-n a stepfordi feleségek c. film bemutatója (moziverzum) alatt menõ zenér címére lennék kíváncsi.
köcce😊
Pain is inevitable. Suffering is optional.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Bugsy Malone - You give a little love
a raklámban persze egy újradolgozott verzió van, de kb ugyanúgy hangzanak, ja persze ez magyarba nincsen. ez télleg csak a reklámhoz készült. Max ha van szinkronja a musicalnek abba lehet, de nem tudok róla.
"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."
Rammstein - Du Hast címû számában (de más számjukban is lehet, csak nem ismerem az összest)
vagy pl:
Hooligans - Legyen Valami címû számának a vége felé (kb. 3:30-nál pont hasonló gitárnyúzós effekt van)
De persze rengeteg sok számban van még ilyen, talán ezért is lehetett ismerõs... asszem a Matrix 1-ben is volt valami hasonló zúzós szám.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
van egy olyan érzésem hogy a trailerhez készült,szal felejtõs a dolog,de meg mernék esküdni hogy már hallottam valahol,hopp ez így kicsit ellentmondásos,de biztos értitek hogy értem<#vigyor5>#vigyor5>
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
oldalon próbálj meg keresgélni, vagy ott a fóruma, írd be, hogy keresed a videót.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
de aminek a reklámja volt annak a honlapján
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Engem az új Puma reklám zenéje érdekelne, ha tudtok segíteni!
Elõre is köszi!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
-ideadod a körteformát?
-az most nem fog menni. eladási opció van rá és õrültség lenne fedezet nélkül maradni...
Tehát a video file kellene. Van TV tunerem, de már nagyon régen nem volt ez a reklám. help please!
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
de ez is olyan sztem hogy ehhez a reklámhoz lett gyártva és nincs kiadva
ha vki tudja akkor nem szóltam
Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed filmje, akkor ne tudd eldönteni, hogy akció vagy pornó. Hilti feat. Black and Decker - When steel meets with concrete