Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
tudom hogy nme reklám de aki ismeri az lécci küldje el az e-mail-re.
[email protected]
[email protected]
üdv.:istván
Nem tudja valaki mi az új fiatreklám zenéje?
Köszi G.
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
És elvileg az advan honlapján meg is lehet nézni a reklámot...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
2. Chumbawamba - Tubthumping
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
ennek a számnak mi a címe?
Acer Aspire one
vissza kell olvasni.
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
Pain is inevitable. Suffering is optional.
Addig legyen vígaszod:
Jet - Are You Gonna Be My Girl
(ebben is pont hasonló gitáros elemek vannak és kiadott zene 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Pain is inevitable. Suffering is optional.
"mindig a vége felé, ilyen elektromosgitár😄"
Ha ezt valahogy letisztáznánk, akkor lehet nagyon hamar a végére járhatnán k ennek az ügynek is...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
baca01 - np😛
de az a helyzet, h még mindig nem tom a szám pontos elõadóját s címét😄
Pain is inevitable. Suffering is optional.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
lehet nekem se kellett volna ilyen jelzõvel illetnem õt.
elnézést!
Baca01, sajnos én voltam az ügyeletes Lüke Aladár, mert félre-hivatkoztam magamat és ezért kérdezhette Jack, hogy az miaz...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Én pl. kicsit körbeszimatolnék az Evita-s filmzenék környékén...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
madonna, antonio banderas...jó kis musical az argentin forradalomról
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
És tényleg õrjítõ!!!
de nyugi,majd eszembe jut szerintem
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
http://www.youtube.com/watch?v=rgrfiCeGFJg
Talán vmi filmzene?
elõre is köszi
ONE DAY IGNUS WILL KILL YOU ALL
😊
ONE DAY IGNUS WILL KILL YOU ALL
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
A WII kampány 2 perces verziója (ugyanezzel a zenével):
http://www.youtube.com/watch?v=p5cPVP_llfo
Yoshida Brothers - Kodo (Inside the Sun Remix)
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
To everyone he meets he stays a stranger
With every move he makes another chance he takes
Odds are he won't live to see tomorrow...
Így már könnyû lesz rátalálni 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
thecloudroomheynownow
Ezt keresd blackbead 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net