Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1956
Sziasztok!
véletlenül bukkantam rá ere a reklámra:
http://huzogasd.extra.hu/
és ennek a számnak cime érdekelne engem. amikor a dezodorosdobozt törölgeti a hölgy akkor kezdõdika zene ami negem érdekelne😄
#1955
Indultam egy internetes mixversenyen. Én pl. reklámzenéket gyúrtam össze majd 9 percben. Meghallgathatjátok és szavazhattok rá, ha elnyerte a tetszéseteket:

Reklámzenemix 2006-2007

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

G04LK33PeR
#1954
a Megasztár 2 szériájának Búcsúdalát (aminek ez a szövege😄) azt honnan tudom letölteni?

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

#1953
A Nokia 5700 reklámja volt az...
Fent van az infója a reklamadatbazis.hu-n 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1952
Nekem a Nokia reklám zenéje kéne, amiben táncolnak, meg minden, és azt a telót reklámozza (nemtommmeik 😄) ameiknek az alját lehet forgatni, és akkor zenelejátszó...
#1951
Ja igen a Blur volt az, õk éneklik legtöbbször, csak siettem és nem vettem észre, hogy ebben a klippben is õk csápolnak...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

rcstuning
#1950
Hát én mondjuk ilyen lennék. Szeretem felvenni azokat a reklámokat, melyek valamiért hatnak rám. A Dreft reklám pl. negatívan hat és ezért jó, mert annyira rossz...

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1949
megvan.. Blur - Song 2 ..köszi..nélküled nem ment volna 😉

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

#1948
sztem ezt, ami a videóban van..ezt más énekli, mert más a csávó hangja.. esetleg nem énekli valaki más is??

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

#1947
köszi ..

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

#1946
MY CHEMICAL ROMANCE - Song 2

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1945
Hy..

http://www.pacomodell.hu/kepek/rc-modell/helikopter/bell47g/bell47g-01.wmv

a videó alatt szól zene.. valaki megtudná mondani, hogy ki az elõadó és a szám címe??
pls help.. elõre is thx

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

#1944
Írj a dreft-nek v. a gyártójának, ha van elérhetõségük... nem hinném hogy valaki poénból ilyen reklámokat venne fel unalmában 😄

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

rcstuning
#1943
Nincs meg valakinek a DREFT reklám? Az amikor a nõ bemegy a boltba a lányával és panaszkodik, hogy kinyúlt a drága pulóver. Aztán az üzletvezetõ meg leépíti azzal, hogy nem mindegy mivel mossa (micsoda marhaság...). Szóval az a verzió kellene, amikor a legvégén a nõ azt mondja a bepróbálkozós lányának, hogy: "ezt beszéld meg apáddal".
Mostanában ugyanis nem adják ezt a verziót. Szóval ezt szeretném letölteni, ha megvan valakinek segítsen lécciiiii. Köszi

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1942
se
#1941
#1920-as hozzászólásomat lesd meg, mivel már más is kérdezte korábban.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Olcsóvér
#1940
skoda fabia reklamzene amiben az utcán áll a narancssárga kocsi
thx

Acer Aspire one

#1939
Adrika ha majd megtaláltad akor megadod a linket ahonnan leszeted?
elöre iis köcc
#1938
köszi szépen, ez pont jó lesz, angolból már értem😊
#1937
Próbálkozz olasz dolgokkal, nyelvvel foglalkozó fórumokra is beírni...
Itt van egy egész jó angol fordítás, szerintem könnyen megérthetõ (csók, szerelem, repülés... akárcsak a számok 80 százaléka ez is ezekrõl szól):

http://www.youtube.com/watch?v=TQ-f3Z0lMgY

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1936
hello!

a fiat bravo zenéjének szövegét keresem, magyarul!!!
ha valaki elküldené nagyon hálás lennék!
köszike elõre is...
G04LK33PeR
#1935
ezerköszönet

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

#1934
Indulj el ezen a nyomon:

Hetedik Menyország - dalszöveg

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

G04LK33PeR
#1933
SZiasztok!

Van egy Hetedik Mennyorsazágos videoklip és anyám nem száll le rólam amíg nem szerzem meg neki a dalt😄 ír vmit a végén hogy mi a címe, de rákerestem és nem adott ki semmit. plz segítsetek ha tudtok itt a videó: klip

LIVE Gamertag: G04LK33PeR

#1932
De nem ám. Ha tõled egy fél percet rendelnek (max. 1-et), határidõre, akkor nem fogsz 3 v. 4 perccel tökölni, pláne ha a minõség is számít.
De megynugtatlak (😞), ezt nem csinálták meg hosszabban...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Zsoltika 007
#1931
Attól még lehet teljes hosszúságú zene.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#1930
hello valaki nem tudja hogy az egyik rágóreklám zenéje talán airwaves tudjátok "megcsinálom" na ennek mi a zenéje thx elõre is

They know what is what, but they don\'t know what is what, they just strut - what the fuck

#1929
De ha egyszer a reklámhoz készíttették? Hmmm? (Oda van írva 😉
A reklámhosszúságú verziót felveheted a reklámból, max. csengõhangnak jó lesz....

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Zsoltika 007
#1928
Közben én is megtaláltam a Walkman zenét. De ezt megszerezni nem egyszerû. Nincs meg valakinek véletlenül? KATT

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#1927
Tévedtem, most derült ki hogy létezõ, kiadott mûvet használtak fel.
Nézz be a reklamadatbazis.hu-ra 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Olcsóvér
#1926
köszi
most berosszult a limewire szoval magamra marattam😞

Acer Aspire one

#1925
Nagy a valószínûsége, hogy a reklámhoz csináltatták... 😉
De rá lehet kérdezni a Nokia Magyarországnál is...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Olcsóvér
#1924
ja az

Acer Aspire one

#1923
Talán a Nokia 5700-as modellt reklámozzák?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

ProGabe
#1922
mivel nagyon Morricone-san hangzik,belehalgattam a most kiadott best of-ba,de azon nincs,és nagyon idegeít engem is a dolog,mert 100% hogy hallottam már valami filmben,de nem ugrik be

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Olcsóvér
#1921
rtl
és az a piros nokia a billentyûzet elcsavarható

Acer Aspire one

#1920
Nézz be a reklamadatbazis.hu-ra.
Amúgy Fiat Bravo reklám 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1919
Nokia? Hányas modellt reklámozzák, melyik adón adták... nem mindenki ér rá TV-zni 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Olcsóvér
#1918
az új nokia relkámnak mi a számcíme?

Acer Aspire one

Claud
#1917
#1916
Üdv! Valaki légszi mondja meg az új fiat punto reklámnak a zenéjét(olaszul énekel a nõ és piros benne a kocsi😄 )
#1915
Ha "beugrik" a dal hozzám, én biztos megemlítem ki fia-borja 😄

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1914
Beugrott már azóta vkinek a Sztárok a jégen párbajzene?
http://www.youtube.com/watch?v=rgrfiCeGFJg
Nálam ugyanis még mindig semmi...
#1913
helo helo!valki meg tudná mondani h honnan lehetne leszedni a volt 1x 1 vadnyugatnak a zenéjét amikor szájharmonikázik benne a bronson?! elöre is köszi
#1912
Erre is találsz választ a reklamadatbazis.hu-n
A szám címe azt hiszem: Michael 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

KasShmir
#1911
Sziasztok! nem tudnátok nekem meg mondani h a t-mobilos reklámnak mi a zenéje: VAGYIS ENNEK

!!!Fuck That Body!!!

#1910
Azaz. Aha láttam az adatbázist, gondolom akkor nem nagyon lehet azt a számot beszerezni :S

#1909
Feltéve ha egyre gondolunk...
Egy gomba-frizurás csaj van mintázva fülhallgatózsinórból, aztán mikor csörög a teló és felveszik összeesik a "drót-figura" 😄
És nõ énekli a számot...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1908
Reklámhoz készített a zenéje... lásd: reklamadatbazis.hu

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1907
A sony ericsson reklám zenéje érdekelne, legtöbbször a sport 1-2-n szoktam látni, picit ilyen punkos stílusú (szóljatok ha tévedek ^^), 4 telefont is mutatnak benne... ha valaki tudja a szám címét, akkor írjon. Megköszönöm.