Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
véletlenül bukkantam rá ere a reklámra:
http://huzogasd.extra.hu/
és ennek a számnak cime érdekelne engem. amikor a dezodorosdobozt törölgeti a hölgy akkor kezdõdika zene ami negem érdekelne😄
Reklámzenemix 2006-2007
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
LIVE Gamertag: G04LK33PeR
Fent van az infója a reklamadatbazis.hu-n 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x
Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x
Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
http://www.pacomodell.hu/kepek/rc-modell/helikopter/bell47g/bell47g-01.wmv
a videó alatt szól zene.. valaki megtudná mondani, hogy ki az elõadó és a szám címe??
pls help.. elõre is thx
Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mostanában ugyanis nem adják ezt a verziót. Szóval ezt szeretném letölteni, ha megvan valakinek segítsen lécciiiii. Köszi
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
elöre iis köcc
Itt van egy egész jó angol fordítás, szerintem könnyen megérthetõ (csók, szerelem, repülés... akárcsak a számok 80 százaléka ez is ezekrõl szól):
http://www.youtube.com/watch?v=TQ-f3Z0lMgY
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
a fiat bravo zenéjének szövegét keresem, magyarul!!!
ha valaki elküldené nagyon hálás lennék!
köszike elõre is...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Van egy Hetedik Mennyorsazágos videoklip és anyám nem száll le rólam amíg nem szerzem meg neki a dalt😄 ír vmit a végén hogy mi a címe, de rákerestem és nem adott ki semmit. plz segítsetek ha tudtok itt a videó: klip
LIVE Gamertag: G04LK33PeR
De megynugtatlak (😞), ezt nem csinálták meg hosszabban...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
They know what is what, but they don\'t know what is what, they just strut - what the fuck
A reklámhosszúságú verziót felveheted a reklámból, max. csengõhangnak jó lesz....
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
Nézz be a reklamadatbazis.hu-ra 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
De rá lehet kérdezni a Nokia Magyarországnál is...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Amúgy Fiat Bravo reklám 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
http://www.youtube.com/watch?v=rgrfiCeGFJg
Nálam ugyanis még mindig semmi...
A szám címe azt hiszem: Michael 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
!!!Fuck That Body!!!
Egy gomba-frizurás csaj van mintázva fülhallgatózsinórból, aztán mikor csörög a teló és felveszik összeesik a "drót-figura" 😄
És nõ énekli a számot...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net