Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ami egy video allat megyen
http://www.stuntriding.hu/
ami itt megy Potzner Ferenc megemlékezése allat a video allat ami megy ha vki tudja írja le köszönöm!
Nos enne kéne a zenéje:
link
A tv- és mozireklámokáltal megcélzott vásárlóközönség(vagyis mindenki) szünet nélkül izzad, mindig korpás a haja, folyamatosan menstruál, magát állandóan leeszi, és folyton vízköves a mosógépe.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
hogy ilyen szép nagy
számok
pl 200
2002 megy ilysemikhogy 1111
a tiéd is ték
Acer Aspire one
Mi akart ez lenni?
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ha valamit nem találsz, látogasd meg fórumunkat <#help>#help>
.::Reklámadatbázis::.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Nem tudja valaki, hogy mi annak a "fütyülõs" (pálinka) reklámnak a zenéje, amikor páran lemennek a tengerpartra taxival?
Köszi
Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
a pannon reklám zenéje kéne amiben a csj berendezkedik a pasi lakásába thx elõre ish
Acer Aspire one
Az Aktmodellnek a zenéje kéne a Cool-on szokták adni!!!!
az új dreher reklam zenejenek elõadója/címe vagy valami kiindulópont érdekelne, amiben a probababa, életre kel. elõre is kösz!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Valaki nem tudja hol lehet leszedni a nemrégi coca cola reklámzenéjét?
ez egy részlet:Ha szeretetet adsz akkor szeret majd a nagy világ.
Egyszer a Mol rólam is azt feltételezte, hogy céges vagyok, azért válaszoltak készségesen megadva a egy reklámzene adatait, az adatbázis nevét, ennek magyar képviseletébõl egy alkalmazott nevét, mobilszámát. Pedig egy közönséges freemailról írtam.
Szerintem általában sok múlik azon, hogy ki küldi azt az emailt milyen címrõl és mire kell a zene. Nehéz lenne válasz nélkül hagyni pl. XY, Rtlklubos emailjét, akit nem a kíváncsiság hajt, hanem egy mûsort szeretne aláfesteni vele pénzért.
Az ilyen kapcsolatok biztos léteznek.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ezért marad megoldásnak a számítógépes zenerögzítés és még ez is ritkaság, (hogy valaki eltökörésszen ilyesmikkel).
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Nézd meg, és regisztrálj! Nagyon jó oldal, nem átverés. Ha info kell pm me http://href.hu/x/7fiu
Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)
Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)
Nézz be a reklamadatbazis.hu-ra 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
mi a szám címe és az elõadó??...
..
zeneszöveg részlet:
..minden reggel máshol él, minden reggel mozgásban élsz,
két keréken százhúsz felett, szemembe hasít a szél,
két keréken százhúsz felett, szemembe hasít a szél,
kék az ég, zöld a fû, várnak rám mindenütt,
sír az aszfalt, pörög a gép....
Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
A Cherokee tavaszi reklámfilmjének zenéje volt...
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
a szám a Jem-tõl a 24,az "élet pedig elég szépen csordogál" ITT,ezek mondhatni testvértopikok,amit te kérdeztél is pl oda való
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Acer Aspire one
köszi szépen!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net