Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2006
hello egy szám cím kellene
ami egy video allat megyen
http://www.stuntriding.hu/
ami itt megy Potzner Ferenc megemlékezése allat a video allat ami megy ha vki tudja írja le köszönöm!

viktor9999
#2005
Halihó tudom hogy most nyomtak ide egy linket ezzel a keresõvel vagy mivel de ez nekem bonyolult...De azért megpróbáltam keresni de semmi...
Nos enne kéne a zenéje:
link

A tv- és mozireklámokáltal megcélzott vásárlóközönség(vagyis mindenki) szünet nélkül izzad, mindig korpás a haja, folyamatosan menstruál, magát állandóan leeszi, és folyton vízköves a mosógépe.

#2004
Egészségedre!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Olcsóvér
#2003
a ték azt jelenti
hogy ilyen szép nagy
számok
pl 200
2002 megy ilysemikhogy 1111
a tiéd is ték

Acer Aspire one

#2002
T.É.K.-elsz? Ennyire nem vagyok mûvelt 😄
Mi akart ez lenni?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

biaggio
#2001
Folyamatosan a legfrissebb reklámzenék adatai: Reklámadatbázis

Ha valamit nem találsz, látogasd meg fórumunkat <#help>

.::Reklámadatbázis::.

Olcsóvér
#2000
sry én T.É.K.-elek

Acer Aspire one

Olcsóvér
#1999
nem a reklámhoz készítették

Acer Aspire one

rcstuning
#1998
:-(
Köszi

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1997
Sajna a reklámhoz készítették a zenéjét...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

rcstuning
#1996
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy mi annak a "fütyülõs" (pálinka) reklámnak a zenéje, amikor páran lemennek a tengerpartra taxival?
Köszi

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#1995
De gondolom ez nem újdonság. Sok zene egy regi után lekereshetõ a multiply.com-on.
#1994
Bonde do Role - Solta o frango ---Ez a Nokia 5700 zenéje.<#nevetes1>
#1993
Bobby Womack : Accros 110th Street ---Ez a próbabás Dreher reklám zenéje! <#vigyor2>
Olcsóvér
#1992
minnyá elérjük a 2000-t

Acer Aspire one

#1991
kösz szépen!
#1990
A reklámot megnézheted a pannon oldalán és onnan fel is veheted a zenéjét valami programmal, igaz nem lesz teljes verzió, de csengõhangnak megteszi.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1989
köszi szépen az infókat!és esetleg ha rátalálsz a zenéjére azt lécci linkeld be ide!!! köszi..heloo
#1988
Eddigi infók szerint a reklámhoz lett készíttettve...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1987
Reklamadatbazis.hu-n már fent van az infója 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Olcsóvér
#1986
hy
a pannon reklám zenéje kéne amiben a csj berendezkedik a pasi lakásába thx elõre ish

Acer Aspire one

#1985
üdv!
Az Aktmodellnek a zenéje kéne a Cool-on szokták adni!!!!
#1984
üdv!
az új dreher reklam zenejenek elõadója/címe vagy valami kiindulópont érdekelne, amiben a probababa, életre kel. elõre is kösz!
#1983
Youtube-on fent van a reklám, onnan felveheted valami progival.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1982
Bezony, bezony... én is így érzem.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1981
Hello!
Valaki nem tudja hol lehet leszedni a nemrégi coca cola reklámzenéjét?
ez egy részlet:Ha szeretetet adsz akkor szeret majd a nagy világ.
#1980
Ebben az esetben én mégis arra voksolok, hogy nem az éjszaki mûsorhoz lett csinálva, hanem zenetárból származik.

#1979
Ettõl persze xxdani nem jutott közelebb a megoldáshoz. Lehet, hogy szó sincs adatbázisról, hanem direkt az éjszaki mûsorhoz lett csinálva, amit meghallottak a TV5-tõl, és úgy fordultak az NGC-hez, hogy XY vagyok a TV5-tõl (pénz, ugye!), és kellene egy kicsit.

Egyszer a Mol rólam is azt feltételezte, hogy céges vagyok, azért válaszoltak készségesen megadva a egy reklámzene adatait, az adatbázis nevét, ennek magyar képviseletébõl egy alkalmazott nevét, mobilszámát. Pedig egy közönséges freemailról írtam.

Szerintem általában sok múlik azon, hogy ki küldi azt az emailt milyen címrõl és mire kell a zene. Nehéz lenne válasz nélkül hagyni pl. XY, Rtlklubos emailjét, akit nem a kíváncsiság hajt, hanem egy mûsort szeretne aláfesteni vele pénzért.
Az ilyen kapcsolatok biztos léteznek.

#1978
Az hogy más mûsorok alatt is hallható volt ez a szám, azt erõsíti meg, hogy a tv adóknak fentartott fizetõs adatbázisból rendelték azt a zenét...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1977
A NGG nagyon gazdag adó és telik nekik arra, hogy a videóikhoz külön zenéket komponáltassanak vagy béreljenek nemkiadott zenéket. Ettõl is rendkívûl egyediek a mûsoraik 😉
Ezért marad megoldásnak a számítógépes zenerögzítés és még ez is ritkaság, (hogy valaki eltökörésszen ilyesmikkel).

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1976
Vagy legalábbis az NGC éjszakai képsoraihoz.

#1975
Pár hónapja a TV5 (monde) nevû francia csatornán hallottam ugyanezt egy olyan dokfilm végén, aminek semmi köze sem volt az NGC-hez, szerzõt persze nem írtak ki.

z0ty
#1974
Már meg is van. ID

"részeg gólya - kecsapos szója" [11 évezsek kluplya]

#1973
Sajnos úgy tudni, hogy a reklámhoz lett az a zene is komponálva, youtube-on fent van a videója...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Nightwish006
#1972
nesönel dzsiografikrol jut eszembe! Volt régen egy incridible indias reklámjuk! annak kéne a zenéje ha tudja valaki!

Nézd meg, és regisztrálj! Nagyon jó oldal, nem átverés. Ha info kell pm me http://href.hu/x/7fiu

xxdani
#1971
Idõ közbe megtaláltam de ez inkább olyan mintha tv-bõl lett volna felvéve de se baj amíg nincs jobb addíg ez is megteszi...de azért ha valaki tud valamit az eredetirõl azt megköszönném ha közölné itt

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

xxdani
#1970
Helló! Még mindíg nem lehet tudni a national geographic zenéjének a címét amit reggelete adnak be amíg nincs adás? Már vagy 2éve keresem sikertelenül😞.

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#1969
T-Mobile - Netezz Szabadon (HP Notebook) reklám, mikor különbözõ dolgok jelennek meg, ahogy a notebookot kinyitják...

Nézz be a reklamadatbazis.hu-ra 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1968
Hy all! Pontosan nem tudom, hogy melyik, de vagy T-com, T-online, vagy ilyesmi reklám alatt szólt egy elég nyugis, "lájtos" zene. Nem olyan régi, még múlt hónapban biztosan volt a TV-ben. Ennek a címe érdekelne, remélem valaki tudja, hogy melyikre gondolok, nagyon örülnék neki
#1967
hy.. tudom nem reklám zene, de látom él a topik, szal megkérdezem:

mi a szám címe és az elõadó??...
..
zeneszöveg részlet:
..minden reggel máshol él, minden reggel mozgásban élsz,
két keréken százhúsz felett, szemembe hasít a szél,
két keréken százhúsz felett, szemembe hasít a szél,
kék az ég, zöld a fû, várnak rám mindenütt,
sír az aszfalt, pörög a gép....

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

#1966
Mood Indigo - Golden Life

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1965
A refrén: enjoy the life
#1964
Nem tudja valaki mi annak a számnak a címe ami az Arany Ászok reklámjában van?
PLackó
#1963
Tényleg,annak volt!
Köszi szépen!!

#1962
Peter Bjorn And John - Young Folks

A Cherokee tavaszi reklámfilmjének zenéje volt...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

PLackó
#1961
Üdv! Vágónak és balázsnak lesz egy közös mûsora az rtl-en ,és ebben elõzetesében szól valamilyen fütyülõs dallam. Már más reklámban is volt régebben zenével is. Nem tudjátok mi ez?

ProGabe
#1960
fúdejó,köszi az életet 😛PPp

a szám a Jem-tõl a 24,az "élet pedig elég szépen csordogál" ITT,ezek mondhatni testvértopikok,amit te kérdeztél is pl oda való

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Olcsóvér
#1959
nesztek egy kis élet http://parkour.trukkok.hu/wall-spin.php ennek a számnak mi a címe? vagyis az elsõnek

Acer Aspire one

#1958
hello zenemano!
köszi szépen!
#1957
Dundika & Dj Smiths & Markanera - Boom Chiqa Wow Wow (Bom Chicka Wah Wah)

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net