Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2156
A legutoljára írt kommentben ott van a szám infója 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2155
Sziasztok!
Ennek a reklámnak a zenéje kellene nekem.Vagy a szám címe...Valaki?Köszi!
http://www.youtube.com/watch?v=0x9IGiFvuaU&feature=related
#2154
jaja de ezt erre az egy perces spotra írták😊legalábbis mindenhol ezt írják
#2153
Az egy perces verziót....

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2152
na azért ne essünk túlzásokba😄 közben már megtaláltam😊
Gladiator
#2151
mondjuk annyira nem bonyolult a zene, szal ilyet bármelyik zeneszerkesztõvel 3 perc alatt lehet csinálni😄

#2150
se dc, se soulseek, ráadásul azt írták valahol, hogy ezt csak a nike reklámkampányra írták, nem lett kiadva:/
Gladiator
#2149
pedig ez elég ismert szám, valahol biztosan fent van.

#2148
jabocccs lehet mégis ez lesz az😄 viszont nem lehet sehonnan leszedni:/
#2147
ez sajnos egy másik sofiás nike reklámzene😞 nem tudod véletlenül annak is amit belinkeltem?😊 de mindenesetre nagyon kösz😊
#2146
Chemical Brothers - Keep Up

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2145
jajj valaki segítsen, nagyon kéne ennek a reklámnak a zenéje😊 legalábbis a címe😊 http://www.youtube.com/watch?v=mxWG-gVGqAU
#2144
Kár 😞 Azért köszönöm szépen
#2143
A reklámhoz készíttették, nem kiadott mû.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2142
Hello! Nem tudja véletlenül vki, a legújabb T-mobilos reklám alatt futó szám címét és/vagy elõadóját? (2008 perc ajándékba, korcsolyázás) Elõre is nagyon köszönöm és örök hála 😊

PLEASE!!! Thx!
#2141
Ja igen a filmet õk (készítették), csak tudod a zenei munkálatokat meg megint mások végezték (tudtommal)...

Az Always-esbõl meg annyi van, amennyit a rekiben is hallasz, mert külön a reklámhoz készítették. De a biztonság kedvéért beszéltem az itthoni ügynökséggel is, akikhez tartozik, majd utánanéznek.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Gladiator
#2140
Hát ezt a reklámot a Sagafilm studió csinálta. Az oldalán találtam egy mailcímet, és oda.

Viszont azt a számot még mindig nem találom. Most akkor mi a címe?😊

#2139
Azt azért tegyük hozzá, hogy a Radio.Blog-ot csak regisztrált felhasználók láthatják/hallhatják.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2138
A reklámhoz készíttették a Procter & Gamble-ék...
De te kinek írtál?
Amúgy valóban, legtöbbször letojják a rajongók érdeklõdését és rajongását, mert egyfolytában a pénz irányitja õket meg a szerzõi jogok és egyébb bürökratikus szabályok.
De ha úgy kezdted volna a leveledet, hogy szeretnél milliókat befektetni ennek a zenének a kiadatásába, már lehet személyesen kopogtattak volna nálad, hogy hol írd alá... 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Gladiator
#2137
Heh... írtam a reklámot készítõ cégnek, hogy csináljanak egy hosszabb verziót, mert karácsony van meg minden. Biztos kurvára meghatotta õket😄

Gladiator
#2136
Valamint keresem annak a reklámnak a címét (ugyanis azt, ami itt meg van adva sehol sem találom), amelyik itt az utolsó a rádióban:

http://www.reklamadatbazis.hu/news.php

Always - Spehen Irvine - Chair

Sehol és sehogy sem találom.

Gladiator
#2135
ja, most látom csak, hogy ez semmi új, külföldön ez a hosszabb verzió ment a reklám alatt, csak a magyar változat lett megvágva 30 mp-esre. Akkor mind1. Azért lehet, hogy valaki ezt nem ismerte.

Gladiator
#2134
YES-YES!!!

Nem tudom volt-e már róla szó, de megtaláltam a VW Passat reklámnak (fekete-fehér) a Dream a little dream zenéjét végig. Bár nem túl hosszú, hiszen csak a reklámhzo csinálták, de ez is valami. 48 másodperc, a minõség kicsit ratyi, így aki tud jobbat, légyszi ossza meg! Köszi


VW Passat fekete-fehér reklám zenéje

#2133
Hello! Nem tudja véletlenül vki, a legújabb T-mobilos reklám alatt futó szám címét és/vagy elõadóját? (2008 perc ajándékba, korcsolyázás) Elõre is nagyon köszönöm és örök hála 😊
#2132
akyyy már én is írtam nekik, de semmi válasz! 😞

#2131
-u 😊

de jó lenne már valami bumm....

#2130
juha mer biztos megmondjákl wehe...

de jó lenne már valami bumm....

#2129
Akkor írj a Zwack-nak és kérdezd meg, az a legbiztosabb 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2128
ott nézd +

de jó lenne már valami bumm....

#2127
<#vigyor4>ja azt nem tudom

reklamadatbazis.hu

de jó lenne már valami bumm....

akyyy
#2126
nekem a cime kell vazze bazze<#vigyor3>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#2125
elég jó.

de jó lenne már valami bumm....

akyyy
#2124
abba a jhonny walkerbe mlyen zene szol?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#2123
Sziasztok

Minap voltam moziban, és a film elõtt volt egy HBO reklám aminek nagyon tetszett a zenéje. Esetleg tudja valaki a szám címét?
#2122
Írtam, köszi! 😊 Most várok...

#2121
Megeshet hogy a reklámhoz készíttették, de ha írsz a Zwack-nak, biztos kiderül mi az igazság😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2120
Sziasztok!
Tudja vki az új Johnnie Walker reklámzenéjét?

Elõre is köszi!

rcstuning
#2119
Amanda Lear - Enigma (Give a bit of mmmh to me)

Ne azt csináld amit én, hanem amit mondok...

#2118
háj!
nem tudjátok véletlenül az új kinder bueno reklámzenéjének adatait?
thx

de jó lenne már valami bumm....

#2117
Szép munka, már azt hittem senkinek nem ugrik be ez a szám 😄
Ha lesz idõd és kedved, küld be a reklámadatbázisra, vagy ha gondolod beküldöm én és a nevedhez: blackgamer lesz írva (még ha nem is vagy tag)
De ez a te érdemed, döntsd el mi legyen.
Amúgy hogy bukkantál rá a megoldásra?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2116
a Nutella reklám zenéje: Goldfinger - Superman
link

#2115
Itt egy link, több verzióban fent van!

http://www.hersenscheet.com/loi/loitumamusic.php

#2114
Loituma - Leva's Polka

#2113
Sziasztok!
Az új Nescafe reklámjának a zenéjét keresem. Nem tudjátok mi a címe?
Vmi olyasmi,h: dili-dali😊 nagyon vidám, pörgõs
okiland
#2112
80-as évek:
48164-es link

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Species8472
#2111
Sziasztok!

Ha valakit még érdekel a Kia Cee'd SW reklám zenéje...
Ez lenne az--> The Pancakes - Tell Me The Truth Before One of Us Dies
A Stereo Radio Right nevû albumuk 6. száma!

Innen leszedhetitek --> http://www.speedyshare.com/317263208.html

#2110
Sok sikert hozzá 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2109
sziasztok

hamarossan induló oldalunkra szeretnélek titeket invitálni.

egykor volt egy ilyen oldal, de azt érthetetlen okok miatt letiltotta a kiszolgáló, hosszas probálkozás után, újra itt vagyunk.

http://reklam-zenek.atw.hu

reklámzene ami elérhetõ

üdv
#2108
A pillangós vodafone reklám zenéje: Gustavo Santaolalla - De Usuahia A La Quiaca
Amúgy az "Egy motoros naplója" c. film egyik betétdala...

Infó: gabszak-tól (indeksz fórum)
Neki köszönjétek 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2107
Írj a gyártójának, mást most asszem nem fogott meg ez a reklámzene...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net