Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ennek a reklámnak a zenéje kellene nekem.Vagy a szám címe...Valaki?Köszi!
http://www.youtube.com/watch?v=0x9IGiFvuaU&feature=related
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
PLEASE!!! Thx!
Az Always-esbõl meg annyi van, amennyit a rekiben is hallasz, mert külön a reklámhoz készítették. De a biztonság kedvéért beszéltem az itthoni ügynökséggel is, akikhez tartozik, majd utánanéznek.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Viszont azt a számot még mindig nem találom. Most akkor mi a címe?😊
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
De te kinek írtál?
Amúgy valóban, legtöbbször letojják a rajongók érdeklõdését és rajongását, mert egyfolytában a pénz irányitja õket meg a szerzõi jogok és egyébb bürökratikus szabályok.
De ha úgy kezdted volna a leveledet, hogy szeretnél milliókat befektetni ennek a zenének a kiadatásába, már lehet személyesen kopogtattak volna nálad, hogy hol írd alá... 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
http://www.reklamadatbazis.hu/news.php
Always - Spehen Irvine - Chair
Sehol és sehogy sem találom.
Nem tudom volt-e már róla szó, de megtaláltam a VW Passat reklámnak (fekete-fehér) a Dream a little dream zenéjét végig. Bár nem túl hosszú, hiszen csak a reklámhzo csinálták, de ez is valami. 48 másodperc, a minõség kicsit ratyi, így aki tud jobbat, légyszi ossza meg! Köszi
VW Passat fekete-fehér reklám zenéje
de jó lenne már valami bumm....
de jó lenne már valami bumm....
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
de jó lenne már valami bumm....
reklamadatbazis.hu
de jó lenne már valami bumm....
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
de jó lenne már valami bumm....
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Minap voltam moziban, és a film elõtt volt egy HBO reklám aminek nagyon tetszett a zenéje. Esetleg tudja valaki a szám címét?
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Tudja vki az új Johnnie Walker reklámzenéjét?
Elõre is köszi!
nem tudjátok véletlenül az új kinder bueno reklámzenéjének adatait?
thx
de jó lenne már valami bumm....
Ha lesz idõd és kedved, küld be a reklámadatbázisra, vagy ha gondolod beküldöm én és a nevedhez: blackgamer lesz írva (még ha nem is vagy tag)
De ez a te érdemed, döntsd el mi legyen.
Amúgy hogy bukkantál rá a megoldásra?
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
link
http://www.hersenscheet.com/loi/loitumamusic.php
Az új Nescafe reklámjának a zenéjét keresem. Nem tudjátok mi a címe?
Vmi olyasmi,h: dili-dali😊 nagyon vidám, pörgõs
48164-es link
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ha valakit még érdekel a Kia Cee'd SW reklám zenéje...
Ez lenne az--> The Pancakes - Tell Me The Truth Before One of Us Dies
A Stereo Radio Right nevû albumuk 6. száma!
Innen leszedhetitek --> http://www.speedyshare.com/317263208.html
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
hamarossan induló oldalunkra szeretnélek titeket invitálni.
egykor volt egy ilyen oldal, de azt érthetetlen okok miatt letiltotta a kiszolgáló, hosszas probálkozás után, újra itt vagyunk.
http://reklam-zenek.atw.hu
reklámzene ami elérhetõ
üdv
Amúgy az "Egy motoros naplója" c. film egyik betétdala...
Infó: gabszak-tól (indeksz fórum)
Neki köszönjétek 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net