Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pheaper
#2206
Hi vkinek nincs meg a :

T-mobile - Kaméleon díjcsomag (2007)
ill.
T-mobile - Kaméleon díjcsomag (2008)
as reklámzene mp3 ban ??😊)

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

Toby0501
#2205
Sztem te SonyEricsson reklámról beszélsz 😊 W910i

1. Cazals - Life Is Boring
2. Blue King Brown - Come And Check Your Head
3. Edu K - Gatas Gatas Gatas

#2204
Sziasztok!

Nagyon tetszett nekem a vodafone reklám zenéje. em a mostani, hanem egy kicsivel régebbi.

Amikor a srác fekszik a füvön és hallgatja az mp3-t a végén meg egy kutya nyalja az arcát. Vagy 3 szám van a reklámban, és nekem az utolsó tetszik. Ha valaki tudja a szám címét/elõadóját az írja meg.

Köszike Puszika

#2203
A Palette Color XXL zenéje: Lectro - Live X.X.L. itt letölthetõ:
Katt!

#2202
Azért kösz a bizalmat!!😊😊

#2201
Ebben bíztam én is, hogy ez menni fog ...hamar 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2200
Már megtaláltam!!

OMD-Electricity

Azért köszönöm!
#2199
Sziasztok!!!

Azzal a kéréssel fordulnék hozzátok, hogy nekem a Chello-s reklám zenéje kellene, amiben Szõke Kapitány és Dr. Badár szintetizátorozik!!
Ha vki ismeri örülnék ha megírná!!
Elõre is köszönöm!!
#2198
Hát ezt rebesgettem én is... de beszéltem velük (még a múlt évben) és be van tervezve a közeljövõre, hogy kiadják a teljes verziót, addig meg úgy is lesz mit hallgatni 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Gladiator
#2197
Nah, már válaszoltak is. Cirka másfél hónap alatt😊 de sajna szívás😞

Hello there! Sorry how long it has taken me to get back to you but we had this song remade specifically for the commercial and it only exists in the length we have for the commercial Sorry about that and really a shame cause it is very nicely done

My very best Jonbi

#2196
Pedig az már rég kiderült 😉 ... bérelt zene.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2195
Nah, nekem meg azóta se válaszolt a Zwack-s emberke A Johnnie Walkerrel kapcsolatban! :'(

PeeTeR
#2194
egy probat meger 😊
t-mobile is valaszolt nekem 1nap alatt..

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#2193
na jo kamus vagyok csak kellene neki és mondtam h ha fennvan a neten akkor megszerzem, ennyi, de ha nincs akkor nincs... 😛

#2192
Nosza toborozz hozzá írót, énekest meg stúdiót.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2191
meg kéne írni a számot ez lenne az eleje😉
#2190
Felelõtlen fogadalom volt... 😉
Nagy a valószínûsége, hogy ez is reklámhoz lett készítve.
DE a dolog egyszerüen kideríthetõ, írni kell az OTP-nek.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2189
sziasztok, elöször is boldog uj évet mindenkinek, szeretném ha valaki meg tudná nekem mondani legalább a cimét az OTP-s reklám alatt hallhato zenének (nagynénémnek megesküdtem, ujévi fogadalom😄)

#2188
Van helyette még rengeteg más jobb szám is, ami viszont kiadott...
Ja és egy jóhangu csaj is csak 15-20 mp-et tudna elénekelni abból a számból 😄 ... erre gondolom késõbb te is rájöttél. 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Minstrel
#2187

http://topgearhungary.blogspot.com/

Nolycsy
#2186
Helló! Nekem a Palette XXL zenéje kéne! Jah és még mindig nem tudom a HUGO BOSS reklámzenéjét. Ha valaki ismeri ezeket, írja meg! Köszi

#2185
jócsaj bazz😄 mindig ezjár az eszembe... aztakatam írni h széphangú
#2184
vkinek nincs egy jocsaj ismerõse akivel megírná és felvenné studióba a dalt. elõre köszi
PeeTeR
#2183
sajna ez van...


Tisztelt Elõfizetõnk!

Õszintén sajnáljuk, de kérését nem tudjuk teljesíteni, mert a zenét kizárólagosan az említett hirdetéshez írták. Az alábbi linkre kattintva megtekintheti a reklámot:

http://www.t-mobile.hu/egyeni/rolunk/hirdetesek/page_1.shtml

További kérdése esetén készséggel állunk rendelkezésére!

Boldog Ünnepeket kívánva,

Üdvözlettel:
Mayer Mónika
levelezési képviselõ
T-Mobile

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Gladiator
#2182
hiába írod le, úgyse olvassa senki a topikot. ide csak only write userek járnak.

#2181
Mégeccör elmondom akkor: a "T-Mobile - 2008 Perc Ajándékba" reklám zenéjét külön a reklámhoz készíttették egy zeneszerzõvel. Nem kerül kereskedelmi forgalomba, se DC-n se CD-n 😉
Akinek nagyon kell, az felveszi a reklámból és hallgathatja egész nap...
Különben ha ezt a reklámot csak egyszer adnák egy nap (és nem minden órában kétszer), nem érdekelne senkit ennyire... 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Inferno
#2180
Sziasztok!
Nekem a New europe poker szombat esti mecs reklámjának a szám címe kellene, ha valaki tudja az írja már le nekem 😊,köszi!

PS3/X360 user: Infernohun

PeeTeR
#2179
van ismerosom de ketlem hogy tudna 😊
amugy miert nem hivod fel az ugyfelszolgalatot?

azok ugyse tudnak soha semmit, minden 1oraba kerul, mindent mas kollegatol kell megkerdezni de lehet hogy ezt ismerik 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#2178
de biztos kiadott, ien yo zenéket csak ugy nem gyártanak sztem
Gladiator
#2177
hát, történetesen nekünk van egy rakat T-Mobile boltunk, anyum ismeri is valamennyire a vezérigazgatót, de azért csak nem fogja felhívni, hogy figyu má! kéne a fiamnak a koris reklám zenéje, küldd már át neki légyszi.
Meg szerintem nem is tudja, de mind1.

#2176
Annnyira de annnyira jó a koris reklám zenéje!!!!

Valaki kérdezze már meg a T-mobile-os ismerõsét vagy vmi...

De frankón...

😊
#2175
Nincs címe, nem kiadott zene.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

nyuny01
#2174
Szia mindenki!A T-mobile reklámzenéjének címét megtudná mondani valaki?
2008 Perc Ajándékba!
Elõre is köszönöm!

\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"

#2173
Ez kivételesen nem a reklámhoz készült. Nézz be a reklamadatbazis.hu-ra, keresd ki a az adatait, utána beírod a Googleba az elõadót+számcímet+mp3 és hátha csurran-cseppen valami... 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2172
Sziasztok!
A Ballantine's reklám zenéje letölthetõ valahonnan?Vagy direkt a reklámhoz készült?
Kell, kell, akarooooom 😊
#2171
Pontosan! 😉
Lásd a 2142-2143. hozzászólásokat!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Gladiator
#2170
nincsen. direkte ara készült, ezeket a számokat nem lehet emgszerezni. pár posttal lejjebb volt róla szó.

#2169
JUj a jégkoris t- mobile reklám zenéje nekem is kéne. Lééééccciléééccci ha vki tudja írjon. Köszíííí😊)
#2168
bocs nem ide XD

They know what is what, but they don\'t know what is what, they just strut - what the fuck

#2167
2008 nagyon kemény lesz ha jól olvastam Steve blogját akkor várható egy Buy Now és egy Steve Angello album is😄D:

They know what is what, but they don\'t know what is what, they just strut - what the fuck

#2166
Hali! Ha valaki tudja ki az elõadó, esetleg a szám címét az egyik T-mobile reklámban /jégjori, fetrengés, csaj-srác telefonál stb./ akkor írja le ide kérem! Elõre is kösz!
#2165
Nagyon szívesen, máskor is. 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

PeeTeR
#2164
na ott fenn is volt 😊
Shiny Toy Guns - Le Disko

koszi megegyszer 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#2163
koszi, ezt nem ismertem mert alltalaban nem szoktam ilyet keresni 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#2162
Nézz be a reklamadatbazis.hu-ra (is).... 😉

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#2161
megvan xD
#2160
csákó! mi a címe, vagy hol találtad meg? 8)
PeeTeR
#2159
motorola razr2 zene valakinek esetleg? 😊
(eloado/szamcim is eleg - link tokeletes)

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Nolycsy
#2158
Mi a címe ennek a reklámnak a zenéjének? Lehet már volt kérdés, de én nem találtam.

#2157
Ú,köszi!Már vak is vagyok...<#falbav>