Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
T-mobile - Kaméleon díjcsomag (2007)
ill.
T-mobile - Kaméleon díjcsomag (2008)
as reklámzene mp3 ban ??😊)
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
1. Cazals - Life Is Boring
2. Blue King Brown - Come And Check Your Head
3. Edu K - Gatas Gatas Gatas
Nagyon tetszett nekem a vodafone reklám zenéje. em a mostani, hanem egy kicsivel régebbi.
Amikor a srác fekszik a füvön és hallgatja az mp3-t a végén meg egy kutya nyalja az arcát. Vagy 3 szám van a reklámban, és nekem az utolsó tetszik. Ha valaki tudja a szám címét/elõadóját az írja meg.
Köszike Puszika
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
OMD-Electricity
Azért köszönöm!
Azzal a kéréssel fordulnék hozzátok, hogy nekem a Chello-s reklám zenéje kellene, amiben Szõke Kapitány és Dr. Badár szintetizátorozik!!
Ha vki ismeri örülnék ha megírná!!
Elõre is köszönöm!!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Hello there! Sorry how long it has taken me to get back to you but we had this song remade specifically for the commercial and it only exists in the length we have for the commercial Sorry about that and really a shame cause it is very nicely done
My very best Jonbi
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
t-mobile is valaszolt nekem 1nap alatt..
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Nagy a valószínûsége, hogy ez is reklámhoz lett készítve.
DE a dolog egyszerüen kideríthetõ, írni kell az OTP-nek.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ja és egy jóhangu csaj is csak 15-20 mp-et tudna elénekelni abból a számból 😄 ... erre gondolom késõbb te is rájöttél. 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
http://topgearhungary.blogspot.com/
Tisztelt Elõfizetõnk!
Õszintén sajnáljuk, de kérését nem tudjuk teljesíteni, mert a zenét kizárólagosan az említett hirdetéshez írták. Az alábbi linkre kattintva megtekintheti a reklámot:
http://www.t-mobile.hu/egyeni/rolunk/hirdetesek/page_1.shtml
További kérdése esetén készséggel állunk rendelkezésére!
Boldog Ünnepeket kívánva,
Üdvözlettel:
Mayer Mónika
levelezési képviselõ
T-Mobile
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Akinek nagyon kell, az felveszi a reklámból és hallgathatja egész nap...
Különben ha ezt a reklámot csak egyszer adnák egy nap (és nem minden órában kétszer), nem érdekelne senkit ennyire... 😉
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Nekem a New europe poker szombat esti mecs reklámjának a szám címe kellene, ha valaki tudja az írja már le nekem 😊,köszi!
PS3/X360 user: Infernohun
amugy miert nem hivod fel az ugyfelszolgalatot?
azok ugyse tudnak soha semmit, minden 1oraba kerul, mindent mas kollegatol kell megkerdezni de lehet hogy ezt ismerik 😊
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Meg szerintem nem is tudja, de mind1.
Valaki kérdezze már meg a T-mobile-os ismerõsét vagy vmi...
De frankón...
😊
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
2008 Perc Ajándékba!
Elõre is köszönöm!
\"Az élet is olyan mint a póker : Ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz semmit.\"
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
A Ballantine's reklám zenéje letölthetõ valahonnan?Vagy direkt a reklámhoz készült?
Kell, kell, akarooooom 😊
Lásd a 2142-2143. hozzászólásokat!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
They know what is what, but they don\'t know what is what, they just strut - what the fuck
They know what is what, but they don\'t know what is what, they just strut - what the fuck
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Shiny Toy Guns - Le Disko
koszi megegyszer 😊
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
(eloado/szamcim is eleg - link tokeletes)
pornhub - the world's biggest archive of nothing.