34579
RuneScape
  • Vladyslaus
    #34339
    Hogyan tudok soft leathert csináni, és hol dudok tűt,cérnát venni?
  • Vladyslaus
    #34338
    köszi:D
  • bardocz
    #34337
    Varrjál.Ölsz tehenet,a cowhide-ból al kharidban csinálttasz soft leathert,és veszel tűt,érnát,és megvarrod őket.
  • Vladyslaus
    #34336
    Sziasztok!
    Nemrég kezdtem el Rs-ezni, és van egy küldi amit nem tom hogy kell megcsinálni.
    A Cooking tutor adja, és az a lényege hogy szerezzek neki 23 pár bőrkesztyüt.
    Most mit csináljak? Vegyem meg?(Annyi pénzem nincs)
    Előre is köszi!
  • Nuki
    #34335
    Nuki de nagyon nem játszok már xP
  • Karmen
    #34334
    nektek mi a nevetek rs en?
  • bardocz
    #34333
    Húhú,megvan a rune berserker shield,még megszerzem a rune kesztyűt,és én leszek a kisisten:D
  • bardocz
    #34332
    Oké,azon vagyok:D
    Most fist of guthixban akarok szerezni rune berserker shieldet,és rune kesztyűt,aztán utána rágyúrok mining/smithingre,amíg meg nem unom,tehát kb napi 5 perc:D
  • Nuki
    #34331
    Inkább fektesd az erődet a jelenlegi tápolásába :D
  • bardocz
    #34330
    Pure kari.Azok az erőre gyúró karik,akik 30-as szinten ütnek akkorát mint én most 59-esen.
  • W B
    #34329
    mit?
  • bardocz
    #34328
    Van még értelme pure karit csinálni?
  • bardocz
    #34327
    Köszi,majd átnyálazom!
    Nem is tudtam,hogy van ilyen küldetés a free-seknek.
  • Andras 22
    #34326
    A smithingnél csak akkor számít, hogy hol csinálod, ha az Anchievement Diaryt csinálod épeen ( http://rshun.hu/forum/viewtopic.php?f=55&t=7606)
    andras28
  • bardocz
    #34325
    Ez a grand exchange hatalmas ötlet volt a fejlesztőktől!Pár nap alatt összeszedtem egy addy,rune scrimmyre,és full addyra pénzt.Gondoltam eladom a chaos meg death runákat,meg a sok body rune-t,mind elment rögtön,és lett egy is pénzem:D Rune scrimmyt régen napokig kerestem nekem jó áron,most 1 sec alatt már nálam is volt.
  • bardocz
    #34324
    A barbár faluból nyíló dungeonban hanyas szinten lehet találni értékesebb cuccokat,pl mithril páncélzat?
  • bardocz
    #34323
    Számít az smithingnél,hogy hol kovácsolom,meg öntöm ki a barokat?
    Meg mi az a superheatelés?
  • bardocz
    #34322
    Amúgy ha pókerben össze tudnék szendi minden hónapban 10 dollárt,akkor simán menne rs memberség.
  • bardocz
    #34321
    Mert most fogok pár napig RS-ezni,aztán megjavul a lábam,és szimulátoooor.Meg amúgy is talán lesz egy kis pénzem,veszek vga-t,és akkor nem laptopon ablak módban kell szimeznem-.-"

    Amúgy bankkártyám sincsen sajna,és nem tom neten hogyan szerezzek pénzt.Amúgy már rég member lennék a sok quest miatt:)
  • Big Boss Hu
    #34320
    Miért is pár nap? Memberen van +150 quest, 30 minigame, 15 skill meg egy csomó érdekes dolog. És kb 1000 ft/hó ^^
  • bardocz
    #34319
    Csak így a sima már unalmas,hogy minden questet megcsináltam,memberre meg nem fizetnék be pár nap miatt.
  • Big Boss Hu
    #34318
    Azok privát szerverek és illegálisak, ne használd őket.
  • bardocz
    #34317
    Jah,és esetleg tud valaki valami privát member szervert?Ami ugyan olyan,mint a játék,csak mintha member lennék.
  • bardocz
    #34316
    Mivel lehet gyorsabban növelni a mining meg smithinget,vas,vagy acél kovácsolással?
  • gamma3000
    #34315
    Magyar RuneScapező vagy? Szereted a fórumos szerepjátékokat? Itt az első magyar RuneScape fórumos szerepjáték: http://www.rsrpghun.proboards.com/index.cgi
    Mindenkit várunk... ;D
  • bardocz
    #34314
    Kár,hogy gyenge a karim hozzá,jó móka lenne pedig.
  • Czdano
    #34313
    Elnézegetvén a képeket lehet megint elkezdek runescapezni majd vmikor :]
  • Big Boss Hu
    #34312
    Sziasztok,
    Nemtudom ezt a fórumot mennyi magyar RS-ező olvassa, de azért ide is kiírom.
    Immár 5. alkalommal rendezzük meg az Összmagyar PK-t. Az RsHun klán és közösség szervezi.
    Mindenkit várunk akinek megvan a 100+ combat szint.
    Jövő szombaton azaz Nov 22.-én 19:00-tól lesz, a 118as szerveren gyülekezünk edgevilleben 18:30tól.

    további infó ITT

  • EDDY A KIRÁLY
    #34311
    a böngészövel semmi mert unokatesóm is firefox-ot használ és nála müködik
  • Marchus
    #34310
    hát, ha lehet tradelni, csillogni vele vagy mittomen, akkor biztos, bar nem hiszem hogy olyan sokat fognak erni. Talan 1-2 ev mulva valamennyit. A Jagex egy ideje mar nem preferalja az ilyen unique cuccok osztogatását...
  • W B
    #34309
    lenne egy olyan kérdésem: a mostani ünnep alkalmából össze szedhető cukrok valamikor fognak majd érni vala mennyit?
  • keridenes
    #34308
    hmm, lehet hogy a böngésző az oka, de lehet hogy QuickChat szerveren van.
  • EDDY A KIRÁLY
    #34307
    Sziasztok nekem olyan problémám van hogy nem tudok chat-elni.
    Várom a meg oldásokat,ötleteket.
  • Geri488
    #34306
    A hetty boszi nál miután megcsináljuk a ládásat ki kell venni egy gőtét vagy mi t és azt odaadn neki
  • Andras 22
    #34305
    Valaki leírná, hogy hogy kell ezt megcsinálni?
  • keridenes
    #34304
    igen, készen vagy, gratulálok.
  • W B
    #34303
    nah, elvileg készen vagyok... meg vannak a ruhák is, ihattam a löttyből
    is... elvileg ennyi?
  • keridenes
    #34302
    elvállaltad a küldetést Maggie-nél?
  • W B
    #34301
    csak Aggienél kaptam EGY narancs-lila mintás cukrot...
  • W B
    #34300
    Hetty banyánál kéne kapnom cucot... de nem kapok! mért? (már meg csináltam a ládákat)