740
mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • END 209
    #460
    Szevasztok!

    Tudnátok segíteni hogy melyik erősítőt válasszam egy BMW E36 Cabrio-ba.

    -JBL GT5-A604E

    -Infinity REF-745a

    Két csatorna hajtaná a magas+közép komponens szettet, kettő pedig hidalva egy JBL GT5-10-es mélynyomót

    Melyiket javasoljátok,s miért?

    Köszi, END-209
  • hiszacu
    #459
    nagyon áron alul...
  • hiszacu
    #458
    Hali mindenkinek! Van egy mélyládám(75L) kondival erősítővel eladó. 38cm-es DLD membrán 1 farados kondival 600w-os monoblock fusion erősítővel áron alul eladó.
  • ajem kisa
    #457



    Valakinek van ismerőse aki átalakitotta az autojának a kárpitját, vagy a csomagtartót...vagy bármit a zene miatt?
    Üvegszál, gitt...boritás, vagy festés, flokkolás...
    Azt szeretném csak, hogy hozzuk össze azokat, akik esetleg csinálnak, vagy csináltak ilyesmit, ötleteket, tanácsokat adni-kapni...
    Remélem azért van olyan aki csinált már valami hasonlot itt az sg-n...vagy legalább ismer olyat!?
  • ironhorses
    #456
    Köszönöm a segítséged!!!
  • ajem kisa
    #455
    Tényleg, ezt elfelejtettem, hogy nincs benne cd...:s
    Nekem van egy 6-os táram, de ez teljesen kiment a fejemből bocs!
    Amiket irsz, hogy melyik alpine, azt döntsd el te, hogy mire van szükséged, tutinemfox csalodni bennük, de ha JVC is érdekel, akkor olvasgass teszteket, vagy összehasonlitásokat a neten, de szerintem 10-ből 9 ember az alpine-t ajánlja majd a dzsiviszi helyett!
  • sadranyica
    #454
    Köszi a választ, örülök, hogy olyan írja, akinek volt már tapasztalata több mindennel. Ezt néztem én is, egy bajom van velem, idegesít hogy nincs benne cd fej :( Azért csak legyen már benne az is:) Ezen kívül másik Alpine esetleg? 113Bt, 114bti? És a JVC-kről tudsz valamit?
  • ajem kisa
    #453
    Hello!

    Szerintem vegyél inkább Alpine-t!
    Nekem volt ezelött Clarion, Kenwood, Pioneer...
    Most egy Alpine-om van, de ez nekem most a No.1 hangzásban, egyszerüségben, és kinézetben is!
    Itt egy kisebb lista, ez pl. szerintem a te embered, nekem az Ida-x 305 van, hátulról vezeted el az usb hosszabbitot oda ahova akarod, nemkell az előlapól kilógnia, nembeszélve az ipod, iphone csatlakozásrol!
    Ha pedig késöbb fejleszteni akarsz (erősitő, mélyláda...) akkor ez lesz a tuti!
  • sadranyica
    #452
    Sziasztok. Egy skoda octavia gyári hífijébe szeretnék belenyúlni kicsit. Nagyon szépen szól, a hangzás nekem megfelel, egyedül a gyári fejegység már nagyon elavult (csak cdt olvas) és ezért szeretném lecserélni, egy modernebb, usb-s, kékfogas, stb cuccra :). A kérdésem az, hogy milyen fejegységre cseréljem le, ha szeretném, hogy továbbra is így szóljon a rendszer mint most. Szóval félek , hogy ez csak a gyárival szól így, és akármilyen fejest veszek bele, nemfog így szólni többé! Sony cdx730ui-t, JVC KD-R901-t, Clarion CZ509EG-t néztem eddig. Szóval egy 60-70 ezer forintos árkategóriában godolkodok. A segítséget előre is köszönöm!
  • ajem kisa
    #451
    Hello!
    Cseréld fel a sárga kábelt a pirossal!
    Szal ha eddig sárga-sárga, piros-piros volt, akkor csinálj sárga-pirosat mind2ből!
  • ironhorses
    #450
    Sziasztok! Lehet amatőr lesz a kérdésem! Szóval az autómba volt egy sony rádió ami tökéletesen mülködött, de kaptam egy pioneert amit szépen be is szereltem a régi helyére. Csak egy problémám akadt. Gyujtásról leveszem az autót és elveszíti a memóriát. Mit tudok ilyenkor tenni? Mi a hiba?
  • zisebi
    #449
    Fejegységek, Ládák, Erősítők, komplett Szettek, minden ami HANG!!!

    www.carsound.hu
  • zisebi
    #448
    www.carsound.hu
  • Hopi69
    #447
    Sziasztok!

    Alpine, Pioneer, Blaupunkt, JVC fejegységek jó áron!!! Továbbá erősítők, mélyládák, hangszórók, xenon, tolatóradar, navi, stb.



    www.zselehifi.hu
  • Kandurex
    #446
    Sziasztok! Tudtok ajánlani, olyan bluetooth -os autórádiót, aminek a mikrofonja is bluetooth -os? Úgy értem, hogy nem a kocsiba kell körbe tekergetni a műszerfalon, hanem egyszerűen felcsíptetni a napellenzőre?
  • Danny1987
    #445
    Hi!
    Vki tud ennélolcsobban usb-s rádiót?
  • slylecz13
    #444
    Sziasztok!
    Valaki le tudná nekem írni, hogyan tudom kulturáltan leszedni a kárpitot egy Volkswagen POLO hátsó ajtajáról (max: 7 éves)?

    A segítséget előre is köszönöm!
  • bpeti72
    #443
    blaupunkt hamburg MP57+mac audio mpx 2000 2ch
  • bpeti72
    #442
    köszi szépen
  • ajem kisa
    #441
    Rosszul bekotni igen nehez lenne, mert csak 2 rca megy a radioba, meg tap az erositobe, es a kettot ossze!
    Nemtom milyen radiod van, nezd meg a beallitasoknal, hatha levan kapcsolva valami a radioadasoknal, igazabol nemtom milehet igy! :(
    Max annyit nezzmeg, hogy hatul a mely erositoje a melyhez van e kotve (altalaban "SW")!
  • bpeti72
    #440
    köszi szépen Autó hifi boltban kötötték be, csak nekem az a furcsa mikor a rádión akarom állítani a mélynyomó hang kimenetet semmi, viszont mikor rátekerem a hangot csak a két hátsó hangszóróra csak akkor szól a mélynyomó, mikor a két első hangszóró szól csak akkor a mélynyomó nem. Akkor ez azért van mert rosszul kötötték be?
  • ajem kisa
    #439
    Ennyire nemvagom, ezt majd valaki okosabb megmondja! :D
  • cockafej
    #438
    Egyértelműen a roadstarral van a gond. Van benne egy 28 lábú IC, valami PT2313, az szabályozza a basszust, a magast, balance-t, valahol ott van a gond, de nem tudom, hogy mi lehet. Elképzelhető, hogy az IC-ben van a hiba?
  • ajem kisa
    #437
    Ha van lehetoseged, akkor probald ki egy masik autosradioval, vagy egy masik autoban, ha ottis pattog, akkor valoszinu kivan utve az a hangszoro, ha pedig nempattog, akkor a rodsztarod a hunyo!
  • ajem kisa
    #436
    Igen!
  • cockafej
    #435
    Sziasztok!

    Van egy Roadstar mp3-as autósrádióm. A gondom az, hogy amikor a basszus-t állítom, akkor pattog a hangja. Főleg, ha 0-tól fölfelé állítom.
    És azt is észrevettem, hogy csak a baloldali kimenetek.
    Nincs valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?
  • bpeti72
    #434
    sziasztok Van 1 autórádió amin van külön mélynyomó kimenet, nem akarom közvetlenül rákötni a mélynyomót vettem hozzá 1 erősítőt, az lenne a kérdés hogy a mélynyomó kimenetre kell kötni az erősítőt. köszi
  • ajem kisa
    #433
    Helo!
    Megtudhatom annak a melynyomonak a tipusat?
    40k igen karcsu egy 1500W os motyonak, azert kerdem, mert lehet nemaz az a wattszam ami neked kell!
  • Darukezelő
    #432
    Hali.
    Valaki tud ajanlani erositot? Minimum 1000W-os kene, de inkabb tobb. Max 40.000 Ft ertekben. Hasznalt is lehet. Nem tudom miert, de mindenhol 400-600 wattos erositoket arulnak ilyen arban. Egy 1500 wattos melynyomot kene megmozgatni...Nem sokat talaltam eddig. Koszi.
  • ajem kisa
    #431
    Hello!
    Nekem egy Focal bus 25 van ülés alá tehető, és én teljesen megvagyok elegedve vele!
    Igaz nemveri szet a kasztnit, de nekem nemaz kell!:D
    De mindenesetre probald ki elötte, hogy milyen az autodba!!!
    Csak azután dönts!!!!
  • Npeter23
    #430
    Sziasztok. A közeljövőben aktív mélyláda vásárlását tervezem. A lényeg számomra hogy ne foglaljon sok helyet. Ülés alá tehetőt nézegettem eddig. Nektek mi a véleményetek s sencorról? Esetleg mit ajánlotok?
  • tompo78
    #429
    Sziasztok!
    A fej rca kimenetének meg lehet változtatni a jelszintjét,mondjuk ha 5 volt-os az rca akkor azt lehet csökkentewni,vagy az fej függő?
  • belarus
    #428
    Hát kössz szépen a segitséget!Akkor beletörődöm,hogy nem irja ki teljes egésszében a cimét.
  • ajem kisa
    #427
    Igen, a mostani, meg az ezelotti piom nekem is kiirta hogy miaz teljes egeszeben, de a regi kenvudom az olyan volt mint Belarusnak, hogy csak ami kifer!:(
    Mondjuk amikor nincs ez az opcio, hianyzik, amikormeg van, lexarom! :D
  • Morphin
    #426
    de nekem pl kiírja,de csak egyszer pörög le minden adat,aztán megáll...mondjuk sztem felesleges pörögnie folyamatosan, csak idegesítene...ink hallgatom a zenét.(enyém sony fejegység)
  • ajem kisa
    #425
    Jaja, fejegysegfuggo, nekem volt egy kenvud ezekelott, az sem irta ki, hogy miaz, csak ami kifert (utaltam is nagyon)! :S
  • Morphin
    #424
    fejegység függő szerintem...enyém is csak egyszer körbepörgeti az összes adatot, és mindig ott áll meg,ami be van állítva. de persze csak annyit ír ki ha már lepörgött egyszer,ami épp kifér...igazából nekem tök8, elejéből úgy is tudom mi az,meg maga a zenéből is rájövök...a fejegységed leírásában nézelődj...de lehet tudja itt még esetleg vki,hogy is lehet ilyet előcsalogatni.
  • belarus
    #423
    Helo!Újbol van 1 gondom.Mikor zenét halgatok CD röl kiirja a kijelzőjén a zene cimét.De csak amennyi kifér a kijelzőn a többi meg nincs sehol.Hogyan lehetne elinditani,hogy a kijelzőjén mennyen a zene cime teljes egésszébe????
  • ajem kisa
    #422
    Hello!
    Milyen autorol van szo?
  • Spinkler
    #421
    Szevasztok!

    Tudnátok tanácsot adni nekem? Szeretném kicserélni a gyári hangszórómat de műszerfalba csak 10-es fér be az ajtóba pedig nincs (gyárilag kialakított) hely. Az a.v. srác azt mondta nem lehet ajtóba tenni (bár szerintem mindent meg lehet oldani) és a kalaptartóba akarja betenni.Kérdésem , hogy kalaptartó vagy ajtó?