1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • Gladiator
    #704
    na, elértem én is abba a korszakomba, hogy szarfasz kedvem sincs borotválkozni. pedig még csak 4 hónapja csinálom. amúgy karácsonyra kaptam egy wilkinson diamond 3D-t, és naggyon szar. a 800 forintos gillettem jobb volt nála.
  • Coine, The A&O
    #703
    Letisztáztam a helyzetet ;)

    KeKKSZike : fogod anyuka ápolókrémjeit, elolvasod mi van rájuk írva és kipróbálod, ha annyira nem jönnek be elbandukolsz a 'bótba és veszel egy, olyat ami számodra szimpatikus.
  • Dzsini
    #702
    honnan tudná bárki rajtad kívül, hogy az adott krém jó-e neked vagy sem? és hogy ha allergiás vagy, akkor hogy reagál a tested? 691-nél okosabbat ismeretlenül nem lehet írni. próbálgass, és ami bejön azt használd.
  • KeKKSZike
    #701
    A helyes választ várnám...
  • Dzsini
    #700
    695ben feltettél 2 kérdést... kiváncsi lennék milyen választ várnál rájuk :o)
  • KeKKSZike
    #699
    Most nem értem,hogy mit akarsz... ;)
  • Dzsini
    #698
    ráadásul fel sem ;) de komolyan mit vártál mint választ?
  • KeKKSZike
    #697
    hjajj mááá! nem kőőő bekapni!
  • Dzsini
    #696
    láttál valakit aki allergiás valamire? fel fog tűnni hogy viszket, ég, stb az arcod...
    ööö.. figyu egy kicsi önnállóságot esetleg? :) coine leírta hogy mit.
    "Bármiilyen krém, amire rá van írva, hogy arcápolókrém vagy hidratálókrém." - innentől válassz kedvedre :)
  • KeKKSZike
    #695
    Van egy ilyenem,hogy AfterShave balzsam! Nivea... De ezt most akkor is kenjem az arcomra, amikor nem borotválkoztam?! Mégis hogyan veszem észre, ha allergiás vagyok rá?
  • Dzsini
    #694
    körömvirág ha nem vagy rá allergiás (fel fog tűnni ha igen) akkor egy nagyon jó bőrregenráló... neked szerintem inkább egy hidratáló-bőrápoló kell (nivea, atrix, stb...)
  • KeKKSZike
    #693
    OKs... kösz
    Körömvirág krém az hjó?
  • Dzsini
    #692
    próbálgass, és amelyiknek a leginkább örül a bőröd, azt használd.
  • Coine, The A&O
    #691
    Bármiilyen krém, amire rá van írva, hogy arcápolókrém vagy hidratálókrém.
  • KeKKSZike
    #690
    mivel krémezzel le az arcom?
  • Dzsini
    #689
    ne borotválkozz (ez opcionális) + arcápoló krémek (alapvetés borotválkozás után az after, meg amúgyis naponta illik lekrémezni főleg hidegben...)
  • KeKKSZike
    #688
    Hjajj nem tudom... ;( Egyre kevésbé bírja a bőröm a borotválkozást! :( Mivel lehet rendbe hozni egy kicsit a megnyúzott bőrt?!
  • FREAK
    #687
    miiiiiii??????????
  • KeKKSZike
    #686
    Mivel kenitek be az arcotokat, ha kezd kipattogzani?
  • Coine, The A&O
    #685
    vagy fogja meg a hidegfrontot :o)
  • Dzsini
    #684
    "De olyan hülyén néz ki! Odahajulok a tükörhöz és látom... :("
    a természet ellen lehet küzdeni, de érdemes? inkább menj el szélvihart visszafogni... talán esélyesebb? :o)
  • KeKKSZike
    #682
    De olyan hülyén néz ki! Odahajulok a tükörhöz és látom... :( Így lassan semmi értelme a borotválkozásnak! Gondolkoztam már arc gyantán, hogy kipróbálom! :D
  • Coine, The A&O
    #681
    ott a pont a mondat végén.
  • Dzsini
    #680
    vagy növeszd meg, és onnantól nincs borosta :)
  • Coine, The A&O
    #679
    Még mindig az alap borostával szenvedsz ? Az soha többet nem fog eltűnni (vagy ha már nagyon öreg leszel max. akkor), hiszen vhonnan kell nőnie a szőrnek.
    Ha ennyire zavar miért nem gondoltál az elején az epilálásra vagy a gyantázásra :)
  • KeKKSZike
    #678
    :DDD

    Csak sajnos nekem sokszor olyan is van,hogy új a pengém és mégse tudok leszedni mindent! Én borotválkozás előtt meleg vízzel megmosom az arcom, hátha egy kicsit segít... ;)
  • Gladiator
    #677
    Na, kipróbáltam egy új pengével a borotválkozást, és egy húzásra leszedett mindent, eddig aszittem én vagyok a béna, azért kell 3x-4x újrahúzni, de mégsem, tök király most a pofám
  • KeKKSZike
    #676
    Az a baj,hogy a villanyborotvával nem lehet olyan símára borotválni az arcot... ;(
  • Lteebee
    #675
    A villanytól eleinte majd mindenkinek kipattogzik, aztán hozzászokik.
  • Lteebee
    #673
    Volt,hogy 2 hónapig küldtem egy pengével, és vágott még, aztán cseréltemés azt vettem észre, hogy átsuhan a szőrszálakon.
  • Lteebee
    #672
    A legdurvább az, hogy holmerre nő.
  • Dzsini
    #671
    90% genetika... az is hogy hol nő, és az is hogy mennyi... a maradék az, hogy mikor kezded vagdosni.
  • Coine, The A&O
    #670
    Sztetek mitől függ igazán, h. kinek milyen erős az arcszőrzete ?
    Csak, mert lassan 2 éve borotválkozok és annyira nem erős, h. akármit is tudjak növeszteni. (pihedolgok felejtve)
  • Gladiator
    #669
    :-) lol
  • Lteebee
    #667
    Vegyél egy újat és rájössz,miért kell cserélni.
  • Gladiator
    #666
    nah, genya egyhuzamba elolvastam mind a 665 levelet. Kekszikének végigkövettem a fél életét, eleinte, mikor megborotválkozott, azt írta, hogy húúú, de imád, eltelt több, mint 2 év, és most meg már utál. amúgy én asszem 3 hónapja kezdtem, egy 800, vagy 1100 forintos gilette borotvával, és azóta nem cseréltem pengét, pedig csak 2 pengés, vagy milyen. hetente 2x szoktam vágni.

    cső
  • Lteebee
    #665
    Én mostanában hetente max 1x.
  • Tomcat
    #662
    4-5 napos. Huhh. Ugyan múltkor én is hagytam eddig, de én inkább levágom 2 naponta. Inkább fázzon az arcom, de legalább nem nézek ki úgy mint egy vadember :)
  • Lteebee
    #661
    enyém 4-5 napos és már-márkéne,de aztán majd fázik az arcom
  • KeKKSZike
    #659
    nekem nem megy... ;( a síma borotvával sokkal jobban le tudom vágni a szőrt!