1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • PResident Evil
    #833
    :)
  • Breki33
    #831
    ilcsi néninek van erre egy kencéja az nagyon jo

    bár én simán háromfokozatu borotvával beigazitom 3 perc alatt aztán kész
    persze a körszakáll marad O
  • Lteebee
    #830
    Pont ezt csinálom pár hete.

    Király.

    De ha borotválkozom, nekem sem tesz jót semmi kence.
    Vagy simán lemosom és hagyom megszáradni, vagy nem mosom le és a maradék borotvahabot kenem szét(ezt valamelyik férfimagazinban olvastam pár éve).
  • The Garrett
    #829
    de azis lehet hopgy allergiás a bőröd nem? bár akkor más fémtől is ez lenne... vagy akor túl érzékeny. akkor meg baba testáboló rulez!
  • Mike
    #828
    a megoldás rém egyszerű:

    nem kell borotválkozni

    amikor meg már zavar a szakáll
    az ember fogja a nullás gépet, végighúzza és kész

    totál praktikus és fájdalommentes
  • FtranX
    #827
    eddig minden féle fertőtlentővel, meg balzsammal próbáltam kenni, de ezt a szabadon megszáradós dolgot még nem. megláttyuk :))
  • Loál János #826
    Ja, és ne lopd a szmájlijaimat! :)
  • Loál János #825
    Próbáld ki azt, hogy jó alapsan lemosnod az arcodat miután borotválkozol, jó meleg vízzel. De vagy 2-3 percig folyasd rá a vizet, és ami fontos, hogy a törölközővel ne dörzsold az arcodat a mosás után, csak óvatosan itasd fel vele a nedvességet, vagy a legjobb, ha hagyod magától megszáradni.
  • FtranX
    #824
    Nekem a borotvával egyedül az a bajom, hogy ha valamilyen testfelületemről leborotválom a szőrt, utána teljesen kipattogzok. Ha minden nap borotválkozom, az arcom tiszta ragya lesz, ezért 2-3 naponta szoktam.
  • PResident Evil
    #823
    héllóka !!! nekem villanyborotvám van !!! éppen ez az hogy azzal übereltem le a pofámat... meg annyira nem volt erős, tehát még természetesnek se természetes... olyam munkás bausz ... na a barátnőt meg küldhetjük továbbképzésre :)))
  • Tuvok #822
    Próbálj vmi hidratálót, hosszútávon meg szerezz be 1 villyanborotvát, és (állítólag) vége a kínlódásnak, lehet nekem is kéne szerezni egyet. Amúgy jobb kerülni a 2 perces pofagyalut, csúnyább leszel, mint pár napos borostával vagy 1 kicsike szakállal, utóbbi mégis csak 'természetesebb'.
    Amúgy ha sok időd van, meg persze lehetőség, vedd rá párodat, hogy csinálja meg (már ha ért hozzá ), nagyon ügyesen meg tudják csinálni, utána meg 1 kis bőrmasszázs, nagyon jó!
  • PResident Evil
    #821
    jah és nem lehet eltüntetni a pöttyöket nagyon gyorsan ?
  • PResident Evil
    #820
    bazzegh én vasárnap este elfelejtettem borotválkozni... (only bausz) erre kelek fel hétfőn, látom olyan fejem van mint vmi vasúti munkásnak... ránéztem az órára volt még 7 perc buszig... 5 perc kell hogy kiérjek... és kérlek szépen úgy megborotválkoztam hogy azóta piros vérpöttyös az állam... és nem jönnek le :D mert ugyebár megvágdtostam magam... hát villanyborotva power !!!
  • Lteebee
    #819
    Tegnap levágtam a szakállam, kicsit hadd legyen szabadon az állam.
  • selwik
    #818
    Idén még nem borotválkoztam.
  • FtranX
    #817
    20 vagyok
  • zaki
    #816
    most mennyi vagy?
  • FtranX
    #815
    úgy igazán 18 éves koromban kezdett nőni a szakállam, de csak most értem el oda, hogy normális körszakállat tudok növeszteni.
  • hen-tes
    #814
    én is !!!!!!!!! :D
    ...
    dehogy is
  • [Walaki]D`Lair
    #813
    Én meg épp szakállt növesztek...jól...:D
  • Adam II
    #812
    Uncsi dolog
  • corleone
    #811
    Jaja, cvsak kicsit tévedtél. Kereskedelemben dolgozok, szal naponta kell borotválkozni! Nálam már nagyon ritka a 2 napos borosta. Szakáll sztem nem praktikus, a pár napos borosta + nem áll jól, szóval marad a szenvedés...
  • zaki
    #810
    hehe :PPPP
  • The Garrett
    #809
    aftershave roxx kb olyan mint a reszkessetek betörőkben. mindigig visítanék legszivesebben. :)))
  • Tikal #808
    nem szeretem az after shave-t :) inkább vmi illatos hidratálot :)
    5-6 nap után már tényleg bozontos az ember, tényleg nem jo, de a két napos borosta jo :)
  • Tuvok #807
    Hehe, amikor elkezdett kinőni a szakálam, nekem is megvolt a 'szakálkorszakom', ahogy a fiatalok nagytöbbségének is, majd' fél évig csak ollóval nyírtam, talán lustaságból, talán felvágásból, hogy nekem ilyen is van. Aztán valahogy rájöttem, hogy egyáltalán nem valami vonzó mindenhová bozontos képpel menni, így (párom hathatós unszolására) kinőttem az ősember dizájnt, azóta el nem tom magam képzelni 4-5 napnál régebbi borostával. Már hozzászoktam, bár azt a rohadt égető aftershave-et azóta is gyűlölöm, és örökre fogom is, de a nők szerint tök jó, mert férfias az illata.
  • The Garrett
    #806
    az van de hijába simogatom nem marad ugy :P
  • Tikal #805
    hát simogasd mint ahogy a kecskeszakálat szokták, tod?
  • The Garrett
    #804
    Én + nembírom normálisan megnyírni a szakállam. MEg reggelente mindig elalszom, és így elg hülyén féloldalt áll.

    Valami jó ötlet? :D
    levágni nem fogom ;)
  • Tuvok #803
    Heti 2, plusz ha asszony megkér, vagy valami alkalom/program van és illene kinézni valahogy.
    Egyébként rühellek, de pár év után már sitty-sutty rutinfeladat :)
  • RelakS
    #802
    dettó
  • OPM
    #801
    "gondolom ugy nézel ki mint szadam mikor elfogták :)"
    :DDD

    én 2, max 3 naponta azért +borotválkozom. Ha reggel belenézek e tükörbe és látom, hogy már viszonylag nagy akkor mindeképp levágom, mert egész nap xar érzésem van, hogy milyen hülyén nézhetek ki :) lehet azért van, mert szvsz nekem nem áll jól
  • Punker
    #800
    én hetente 1* borotválkozom....
  • Tikal #799
    ha rendszeresen borotválkozol akkor a géphez is és a sima borotvához is hozzászokik a bőröd.

    2-3 hét nekem már sok lenne :) gondolom ugy nézel ki mint szadam mikor elfogták :)
  • corleone
    #798
    Borotválkozni nem jó, de manapság a jólápoltsághoz tartozik. Nekem érzékeny a bőröm, még géppel is van, hogy kisebesedik az arcom. (Philishave)

    Elég ritka manapság, hogy valaki fel meri vállalni a soknapos borostát v. szakállt. Bár attól is függ, kinek áll jól.
  • PResident Evil
    #797
    Sir Szőr !
  • zaki
    #796
    hát én nagyon lazára veszem a figurát, kb 2-3- hetente borotválkozom, kicsit bozontos a képem, na de én így érzem jól magam
  • PResident Evil
    #795
    huhh leírjam a problémám ? nemtudpm :))) majd elolvasom hátha volt vkinek ilyen gondja... aztán... :P
  • OPM
    #794
    de a fotexneten elég sok gép van
  • OPM
    #793
    :DDD

    PHILIPS HQ 8870 Philishave "Sensotec" rendszerű akkumulátoros borotva, "James Bond" izlése szerint Ár: 41 990 Ft


    Ez nagyon brutál:
    - 1 óra töltés 3 hét vezeték nélküli használatot biztosít
    - a szőrzet típusa és a borotválkozási szokások alapján, elektronikus nyomógombos kapcsoló
    - PHILISHAVE HQ 8870 Philishave "Sensotec" rendszer, testre szabott kényelmi funkció, "Super Lift & Cut" rendszer