1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • Breki33
    #1235
    hát izé gondolom
  • krisztike
    #1234
    és megszáradt ? :)
  • Breki33
    #1233
    Énmeg megnézem megszáradt-e

  • BADE
    #1232
    lehet,hogy kérek karácsonyra egy Braun Cruzer 2865-ot
  • krisztike
    #1231
    a férjemnek hasonló van és azt nem csak borotvának tudja használni ,hanem tudja állítani és haját is 0.5-ig vágni is tudja vele...
  • krisztike
    #1230
    nem mindig ...inkább epilátort használok az jó és kb. 10 nem kell használnom ...
    a borotválkozást útáltam mert sűrűbben kellett csinálnom ,hogy a lábam síma legyen ...
  • Breki33
    #1229
    botoválkozol édes? P
  • Breki33
    #1228
    Igen tulajdonképpen ilyet szerettem volna csak ez nem volt akkor

  • krisztike
    #1227
    most láttam hogy 16990-re lement az ára annak ,amit én szeretnék venni ...
  • BADE
    #1226
    Braun?Vagy melyik?
  • Breki33
    #1225
    Én 15-ért vettem egyet erre most azt reklámozzák a tv-ben


    Szakállnyírásra formázásra jó és sima csapvízzel tisztítható.

    Értsd úgy hogy simán csap alá tartható töltős
  • geri15
    #1224
    milyen jól elvagytok :DDD
  • krisztike
    #1223
    de én az epilátor árát mondtam,hogy most 19000 karácsonyi akció ...:)
  • Punker
    #1222
    20k alatt csak "gagyikat" találtam eddig az új philipsek 80k körül vannak de azt már sokaltam :)
  • krisztike
    #1221
    ááá ... így már értem ...szóval a gép vigye le az 1 hetes borostát és nem a borotvával van gond ...:D
    kényeskedsz és még lusta is vagy ...? (vicc)
    van 1 új fajta borotvagép (nem a fűnyíróra gondoltam :DDD),ami 3 fejes most reklémozzák a tv-ben ...az azért jó mert mélyen szedi ki szőrszálakat és így ritkul ill. lassúl a növés ...én olyant akarok csak epilátorban és közben hűtis vagy valami jeges érzés van a használatánál ...
    igaz az ára nem 5000 ,hanem 19000 forint de lesz az még kevesebb is ...most úgy sem fér bele a keretbe ...
  • Punker
    #1220
    hát már kb 4-5 éve nem is gyorsul a növése, használok gélt de unom a pengés ökörködést, ezért akarok gépre áttérni, és olyan kéne ami az egyhetes borostát gond nélkül leszedi.
  • krisztike
    #1219
    attól hogy sokáig elhanyagolod a borotválkozást nem fog a nővése lassúlni ...:D
    de erre szívem szerint azt mondanám ,hogy borotvától is függ és ,hogy 3 naponként borotválkozz ...:)
    de használsz vmilyen borotvakrémet v. zselét a szőr megpuhítására ?
  • Punker
    #1218
    hát 4-5 napos borosta már sok a pengés ökörködéshez, úgyhogy az kell :)
  • Jhon Balu
    #1217
    én nemtudom de valahogyan nemjönnek be nékem ezek a kütyük.inkább a hagyományos modszer híve vagyok.a három pengés borotva tökéletessen megfelel nekem a krémcsikjával.
  • NSTSpider
    #1216
    Elég későn kezdtem borotválkozni,viszont a katonaság alatt minden nap kötelező volt :) Azóta nő mint a fű ezért minden nap borotválkozom a hétvégét kihagyva.
  • krisztike
    #1215
    neked szakálad van ?:)
  • Punker
    #1214
    ezt ismeri valaki?
  • Punker
    #1213
    valaki mondana szakálvágós borotvára tipusokat.
  • Realtibi
    #1212
    én 3 hetente vagy 4 hetente szoktam
    mondjuk 16 leszek
    de szerintem lesz ez kevesebb is
  • atlagember
    #1211
    A topic címére válaszolva:
    Az arcomat 14 évesen, lent 32 évesen.
    Egyébként mindenkinek javaslom a teljes szőrtelenítést, mi a nejemmel mind a ketten szőrtelenítünk ott is, és isteni így a szex. Sokkal jobban érezzük a másikat.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1210
    majd leégetjük újságpapírral ;)))))
  • krisztike
    #1209
    háát ...ez egy ilyen játék ...(tudod az értékesítők és forgalmazók azt mondják ,hogy "pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el "... ) :DDD
  • akyyy
    #1208
    pedig jobb lenne agép, nem kell álandóan borotvát venni, meg bárhol lehetne.. csak hát...amiketitt is írtak, hogy valamenyi akkor is rajta marad :\
  • krisztike
    #1207
    próbáld a gépet,ha erős a szőrzeted olyan érzés lesz ,mintha gyantáznák a képed és szőrtüsző-gyulladást is kaphatsz ...ennyi erővel Krokodil Dandee-nak is képzelheted magad és hentes késsel próbálkozhatsz ...:DDDD
    sztem maradj a pengénél ...
  • Punker
    #1206
    az kevés 4 naponta, hetente szoktam borotválkozni.
  • krisztike
    #1205
    a férjemnek is az van és Ő is azt tartja a legjobbnak ...:)
  • geri15
    #1204
    nekem ilyenem van és még 1 nap után se vok borostás, elég 2 naponta használni :)
  • akyyy
    #1203
    azért nem jó a gép, mert akkor valamenyni szőr akkor is ott marad... borostás leszel mint csémsz bond!!!
  • Punker
    #1202
    kezdem unni a pengés ökörködést, csak nem tom a pofám bírná e a gépet mert mindig pengével nyomtam, szal ötleteket kérek, penge vs gép témában :)
  • Prof William
    #1201
    A penge a legjobb! Tisztaságérzetet ad. Amikor kipróbáltam a villanyborotvát nem éreztem utánna hogy borotválkoztam. Nem volt friss érzés. Ellenben pengével... :)
  • akyyy
    #1200

    mi a lópikulát adnak hozzá?
  • akyyy
    #1199
    asszem beruházok egy ilyenre, és vége az eldobható borotvakorszaknak
  • Blackluck
    #1198
    Nem tudjátok hol lehetne kapni, azt a régifajta borotvát amiben még a zsiltpengét kellett cserélni?
    lehetőleg Bp-en léci.
    Köszi!
  • qper
    #1197
    Braun
  • Breki33
    #1196
    milyen vellanyborotva? PP