1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • Breki33
    #1315
    hátha ez kötekedés neked P
  • Punker
    #1314
    #1238 lehet vicc de akkor is.....
  • Breki33
    #1313
    de minek?

    ha egyszer vettem egy villanyborotvát ne kelljen semmit cserélgetni öt éven belül nem az idő miatt elsősorban de ne kelljen már ilyesmire költeni havonta meg ilyennel szorakozni

    de ezt most csak az én véleményem nehogy beszólásnak vedd
  • Breki33
    #1312
    pl?
  • Punker
    #1311
    na most a gel patront kicserélni max 1 perc, mielött töltőre teszem, havonta egyszer megtudom tenni simán (kb 4-5 borotválkozáshoz elég 1 patron)
  • Punker
    #1310
    mindenkinek beszólogatsz.....
  • Breki33
    #1309
    amúgy ez miért kötekedés

    villanyborotvának pont ez az egyik lényege hogy nem kell cserélgetni kényelmesen használható nem vág meg
  • Breki33
    #1308
    kivel kötekedtem?
  • Punker
    #1307
    szerintem az a gáz hogy ebben a tetves városban nem lehet kapni, amúgy te mi a f@szért kötekedsz itt mindig mindenkivel?
  • Breki33
    #1306
    egy villanyborotva asmiben cserélgetni kell dolgokat elég gáz sztem
  • Punker
    #1305
    na szal ilyen kéne nekem :)


  • Punker
    #1304
    de ez annak minősül.
  • BADE
    #1303
    illatszerekről nem tudok
  • Punker
    #1302
    ott vannak illatszerek is? mert a gépet elöször ott akartam venni, csak a nő 10k-val drágábban hozta volna karácsony után.
  • BADE
    #1301
    a belvárosi udvar kapualjában nézted?
  • Punker
    #1300
    t****-ban :) de a város összes illatszeresénél kérdeztem már sehol nincs ezért akarom neten rendelni.
  • atlagember
    #1299
    Uraim!
    Itt mindenki az arcát borotválja?
    Próbáljátok meg odalent is, fantasztikus úgy a szex.
  • akyyy
    #1298
    hol vetted?
  • Punker
    #1297
    Philishave Cool Skin (szerintme olvasható rajta:) ebbe kéne Nivea shaving cartridge
  • akyyy
    #1296
    #1242 -nek mi a neve, mert csak egy kép van róla, és nincs kedvem visszaolvasni:D (eddig még aképet se nézte meg, lusta)
  • Punker
    #1295
    senki? :(
  • tgabor12
    #1294
    Nah, ma én is megborotválkoztam először. De most is csak azért mert adtak a suliba ilyen szettet (hiába, rendesek ezek a pesti sulik;) ).
    Direkt vártam hétvégéig, hogyha megvágom magam vagy vmi akkor ne legyen annyira égő. Először tökre féltem, de aztán tök könnyen ment. Sztem ha akartam volna se tudtam volna magam megvágni :D
    COOL :D
    (ez mind tegnap történt, csak frissen regisztráltam)
  • Punker
    #1293
    #1242 -hez gél patront lehet valahol venni online? ebben a tetves városban sehol sincs.
  • akyyy
    #1292
    hétfőn borotváltma utoljára lasaan itt lesz az ideje mert kezdek szöröcske lenni:) bár máskor már hamarabb szőrös voltam:) jó ez a nivea for men
  • krisztike
    #1291
    akkor siker ...:DDD

    örülj neki ,hogy csak 1 kicsit volt olyan és nem kapott el senki sem egy ilyen izgalmas és vad erotikus menetre ...
  • Punker
    #1290
    elmúlt :)
  • immovable
    #1289
    én szenteste borotválkoztam utoljára aztán tegnapelőtt, de hajnyíróval át kellett előtte menni rajta, mert nem vitte a penge...
  • Punker
    #1288
    megint olyan a nyakam mint akit elkapott a bostoni fojtogató.....
  • Punker
    #1287
    kösz
  • krisztike
    #1286
    Boldog szülinapot !!!
  • Punker
    #1285
    szoktatni kell a bőröd, elöször nekem is durva volt úgy nézett ki a nyakam mint akit fojtogattak tiszt avörös lett, 3-4 nekifutásra már semmi.
  • akyyy
    #1284
    azóta már 3szor is megvolt:D (pl ma is, az jó lett, most anynira nem vágtam magam össze:D)
  • krisztike
    #1283
    sikerült ?:)))
    és milyen lett ?
  • krisztike
    #1282
    jajj ,ne mondj Neki ilyent mert a végén vesz és megfőzi ,evés után pedig lekonyult szájjal és kisírt szemekkel állva a tükör előtt megállapítja ,hogy nem változott és ismét kell majd borotválkoznia is ...
  • Realtibi
    #1281
    nekem is ezvan ha gépet használok
    tönkrebassza a böröm

    szal penge rulz
    1 hete borotvákoztam utoljára
    lol
  • Bandee1987
    #1280
    és wilkinson quattrót kaptam
  • Bucser
    #1279
    Igazából használtam már 2-3-4 pengés borotvát is és magamat is megleptem, hogy a 4 pengéssel volt a leggyorsabb a borotválkozás (nem vágtam meg magam a Wilkinsonnal soha ellenben a gillette-el elég sokszor. A másik nagy előnye a 4 pengésnek, hogy nem éreztem úgy mintha lenyúzták volna a bőrőmet utána. A gilettenél valahogy ez mindig ott volt a végén. Igaz a Wilkinson feje nem mozog csak előre hátra. De hát idővel megszokja az ember és akár vadászkést is használhatna ha bírja a bőre:D Az elektromos borotvától meg kicsattog a bőrőm:/ Pedig az a legtisztább leggyorsabb:D Csak úgy nézek ki utánna mint egy pubertás 14 éves aki először borotválkozott:D
  • FrezeR
    #1278
    én is pont egy ilyet kaptam :P
  • NSTSpider
    #1277
    Majd meglájjjuk :)
  • akyyy
    #1276
    összevagdóssa a bőrödat, arra jó:)