1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • Slawter
    #1395
    az oriflame
  • Breki33
    #1394
    melyik is?
  • Slawter
    #1393
    wow, tetszik:D
    de télleg bejön, kár hogy csak ötven milis
  • Breki33
    #1392
    Men Energising az illata is nagyon jó és olyan hűsítő

    tegnap megszagoltam a tesco-ban az emlitett Nivea balsamot is
    hát én semmi banán illatot nem éreztem, hasonló ahhoz ami van csak kevésbé érezhető az illata (Sensitive ugye)
  • Breki33
    #1391
    Szerintem az nagyon drága

  • Breki33
    #1390
  • Breki33
    #1389
    Utolsó lépés – a hidratálás!

    Bőrének szüksége van arra, hogy nedvességtartalmát visszaállítsa arctisztítás és borotválkozás után. Ehhez egy hatásos hidratáló krémet ajánlunk!

    Az Energizáló hidratáló férfiaknak (4850) egy revitalizáló hatású készítmény, mely minden bőrtípusra alkalmas. A pehelykönnyű formula ginzengtartalmának köszönhetően felfrissíti a bőrt. A krémben lévő koffein élénkíti és energizálja az arcbőrt, az E-vitamin pedig harcba száll az ártalmas szabadgyökökkel.

    Használata: Arctisztítás és borotválkozás után vigye fel az arcra és a nyakra.
  • Breki33
    #1388
    Men Energising Moisturiser
    Energizáló hidratáló férfiaknak

    Nem zsíros, gyorsan felszívódó hidratáló az arcra, amely bármilyen bőrtípushoz ideális. A pehelykönnyű formula ginzengtartalmának köszönhetően felfrissíti a bőrt. A készítményben lévő koffein élénkíti és energizálja a bőrt, az E-vitamin pedig harcba száll az ártalmas szabadgyökökkel. 50 ml


    Na itt van amiről beszéltem

  • Slawter
    #1387
    köszönöm az infót:)
    egyre jobban tetszik a fusionom
  • Breki33
    #1386
    ezer felett vmennyivel ha jól emléxem

    de több hónapig elég
  • Slawter
    #1385
    mennyibe kerül?
  • Breki33
    #1384
    nekem beszívódik

    ugye níveánál is a balzsamról beszélünk nem a gélről

    Mint mondtam az Oriflamenak van olyan arckréme ami egy pumpás doboz amiból egy kicsi jön ki egy nyomással és az szinte teljesen zselés hűvös gél ami arcra kenve nagyon jól beszívódik és ápol, hidratál.


    Én sokkal jobban szeretem mint bármilyen arckrémet.
  • Slawter
    #1383
    tudom, meg alkoholmentes azis jó... csak olyan fura...szóval a nivea sokkal jobban szívódik be, a balea meg ottmarad azt igy csúszik meg mittom én:D a niveának jobb érzése van
  • Breki33
    #1382
    olajos?

    szinte teljesen ugyanolyan mint a nivea

    ez balzsam
  • Slawter
    #1381
    baleám van, de az olyan olajos feeling, azt nem csípem...
    az illata nem rossz amúgy
  • Breki33
    #1380
    balea after shave balsam is nagyon jó

    tulajdonképpen Nivea csak DM saját terméke PP
  • Breki33
    #1379
    be, de ki lehet próbálni sztem DM-ben lehet kapni kis tubusokban ilyesmiket


    én van mikor direkt az illata miatt használom

    de ez nem a sensitive hanem a mild
    bár sztem a másik illata is jó lehet

    de az oriflame arcra való gélje is nagyon jó
  • Slawter
    #1378
    Match, nekem is van itthon ilyen antik csavaros izé:D nagyon pöri, de biztosan szétszadoznám vele magam

    Hallod, Breki Neked bevállt?:D szóval télle gjobb érzés tőle az arcod? mer én mindig félek az újtól, hogy csak el b*szok vele valamit
  • Breki33
    #1377
    persze, nagyon jó illata van


    A normál és száraz bőrhöz használt Care Pro Tec professzionális bőrápolási technológiával kifejlesztett hatékony nedvességpótló és bőrvédő balzsam a férfiak bőrének természetes működését aktiválja és támogatja.

    Azonnali nyugtató és hidratáló bőrápolás:
    A különleges hidratálóanyagokat, E vitamint és B5 provitamint tartalmazó könnyű, nem zsíros balzsam:
    Azonnal csökkenti a borotválkozás közben kialakuló kellemetlen érzést.
    Hosszan tartó, intenzív hidratálást biztosít.
    Fokozza a bőr természetes védelmét az irritáció kialakulásával szemben.
    Mélyrehatóan javítja és regenerálja a bőrt.

    Eredmény:
    A bőr erősnek, ápoltnak látszik.
    Használat után a bőr hosszú ideig kipihent és puha tapintású marad.

    Kímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.
  • Match
    #1376
    Apám cuccai között miután elváltak a szüleim találtam egy ilyen régi borotvát amire azt a klasszikus "zsilett" (:D) pengét kellett rácsavarozni. Na azzal se mernék borotválkozni, nem hogy nyelessel :)

    Mondjuk próbának, meg relikviának tök jó lenne egy...a nyakamon meg a bajszomon kívül bevállalnám hogy nekiállok borotválkozni vele :)
  • Slawter
    #1375
    és jó is?
  • Breki33
    #1374
    Ilyen van pontosan

    Ennek nagyon jó illata van

  • Slawter
    #1373
    szerintem csak rendelni
    meg ilyen spec boltokban biztosan lehet, de drogériában max pamacsokat találni...
    miért, elkezdenéd Te is?:D
  • Match
    #1372
    Jó nyeles borotvát lehet egyáltalán kapni valahol?
  • Slawter
    #1371
    Oldszkúl, már megint elirtam...
  • Slawter
    #1370
    amugy ez az oldszkól borotválkozós cucc nekem bejön, csak télleg ha minőségi kell akkor azt sem úszom meg olcsóbban.
    Gondolkoztam régen milyen lenne kis pamaccsal döngetni a krémet, ami egy egyszerű összetételű, könnyű és jó krém. Mellette lazulós kicsapható teljesen éles egypengés acélborotvával villogni. Vonz a dolog, de ha több millióan használnak gillettet, patronborotvákat, és külön hozzá habokat és after shaveket, akkor csak nem lehet rossz.. igaz hogy a hab meg a borotválkozás utáni tele van minden szarral, de még ha alkoholos is, legalább a bacikat megöli. Biztosan jó lenne ilyen nagyapa sztájlba borotválkozni, de se pénzem rá, se időm, mellesleg mivan ha csak nehezebb lesz vele?
    nemértek én az ilyenhez
  • Match
    #1369
    Nah, haza megyek és megnézem hogy pontosan milyen is van nekem.
    A kék azt tudom hogy fasza, eddig olyat használtam.

    Akkorismajomhányás :D
  • Slawter
    #1368
    nah, Match, jött az ellenérv:D
    amugy vettem kék níveát, tökjó mert olyan hűs érzése van, de egyáltalán nem csíp, nem olajos, nem zsíros és szinte egyből fölszívódik és tökjó érzés -> ugyhogy köszönöm a tanácsot=)
  • Breki33
    #1367
    vagyis inkább úgy mondanám , hogy nem alkohol tartalmú after shave

    Egy kis irodalom

    http://kispad.hu/blog/200607/a-borotvalkozas-jobarat.html
  • Breki33
    #1366
    Nekem pumpás fehér bototválkozás utánni Nivea balzsamom van (nem after shave ugye)

    De egyáltalán nem banánillatú, ellenkezőleg kifejezetten jó illatú
  • Match
    #1365
    Én alapból ilyen visszamaradott selejt vagyok...
    16-17 Évesen kezdtem borotválkozni, akkor még így havonta 1x...oszt jóvan.
    Aztán kezdett beindulni és nőni mint a dög...na akkor úgy döntöttem hogy nekem szakállam lesz...mer az mácsó.
    Ment is 4 hónap alatt vagy 2-3 centi. De a bajszom zavart, és amikor valami formát is akartam adni neki, rájöttem hogy szar az egész.
    Most így hetente szoktam, igaz, most 1 hetes, és 2 napos, 3-4 mm. Belefér :D

    Plusz félek az aftershave-emtől :D
  • Ice Cortez
    #1364
    Jah a cigánybajusz le kell szedni :D
    Amúgy tényleg nem fog olyan gyorsan nőni az elején!
  • Slawter
    #1363
    szoval akkor a majomhányás a banán aromájú, a kék meg viszi a pálmát:D okés akkor majd tájékoztatlak a saját észrevételeim felől, ugyis kell venni, majd veszek ilyet:D
    köszönöm a jó tanácsokat(!), továbbra is próbáljuk meg fenntartani a fórum hozzázólások gyakoriságát, mert ha legközelebb júliusba ír valaki, akkor szétunom az agyam=)
  • Match
    #1362
    najó, úgy látom nem találjuk a közös hangot :)

    Ez a majomhányás:


    Ez meg (reményeim szerint) egy normális: (jobb meg biztosabb képet nem találtam...a lényeg hogy az előzőtől óvakodj :))

  • Slawter
    #1361
    üveg bocsi
  • Slawter
    #1360
    nekem az elektromostol kipattog a bőröm
    vagyis attól az oldszkúl egyfejű hengeres bisz-basztól
    a háromkörkéseset még nemvolt alkalmam tüzetesebben megvizsgálni

    Az ügeg ne legyen?:D jahh... hát az nem átlátszó... csak ugyanolyan színű mint maga a cucc
  • Match
    #1359
    Nem, az üveg ne legyen átlátszó :)
    A majomhányás is fehér...az üvege is...de nem átlátszó :)
    A lényeg az üveg.

    Elektromos borotvát nem használtam...nem is csípem, maradok a manuális eszközöknél :)
  • Slawter
    #1358
    mármint az üveg ne legyen átlátszó, vagy a cucc maga?:D jó hülye kérdés, gondolom a gélre gondolsz... szoval átlátszó, nívea. köszönöm szépen:)
    Te használtál régen elektromos borotvát?
  • Match
    #1357
    Hát, ezeket a nem átlátszó üvegeseket kerüld sztem. Nekem csak ez az egy banánszagú van belőle, de most már az összestől félek. Ha ettől majomhányás szagom van, akkor milyen lehet a többi? Zsiráffos?

    A niveának vannak ilyen 2 komponensű szarjai...na azt csíptem. Az egyik fele ilyen sűrű kék, a másik meg áttetsző fehér. Össze kell rázni mielőtt használod.
    Ami nem átlátszó, ne vedd meg! Veszélyes :D
  • Slawter
    #1356
    banánszagú?:D mekkora már! :) én gillette arctic icét használok, níveát még nem használtam... majd kipróbálom:D melyiket javaslod, ha fehéret ne vegyek?