1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • Danny1987
    #1435
    ez igaz????????????????????????????
  • Danny1987
    #1434
    hy haverom azt mondta hogy a villanyborotvátol kipattog a böröd
  • alberttibor
    #1433
    fúú én gilette eldobható borotvált használtam de qrva szar volt így 1 sima állandó borotvát használokl gilette borotva,arcszesz,borotvahab...
  • krysz89
    #1432
    Sztem az elejen meg a borotvahab folosleges, az azert van h puhuljon a bajusz de az elejen ugyis siman le lehet tolni
  • Vanek
    #1431
    milyen szakállvágó gépet tudtok ajánlani? nem mintha hosszú szakállam lenne,de egy idő után nagyon kaotikussá válik,jó lenne vmi rendezett formára vágni. Most néztem elektrovörldben,és túl nagy a választék hogy eligazodjak... szval pls help
  • #1430
    sziasztok! Nem tudtok véletlenül Nyíregyházán olyan helyet ahol borotválkozáshoz lehet pamacsot venni.
  • #1429
    szia Wanderer01, szerintem ne eldobható borotvát vegyél hanem olyat aminek lehet cserélni a pengéjét az jobb. A gillette márka az jó én is azt használom. Vegyél Gillette borotvahabot és Gillette arcszeszt hozzá és az úgy jó lesz.
  • Wanderer01
    #1428
    Ha Gillette eldobható borotvát veszek az jó? Meg valamilyen borotvahabot?
  • Wanderer01
    #1427
    Hello!

    Első borotválkozáshoz (bajusz 14 éves vagyok) mit ajánlotok milyen borotvát? Valami borotvahab?
  • Truck Driver001
    #1426
    áz.
    :/
  • GYGERI
    #1425
    buzi e vagy?
  • Viktorr
    #1424
    hehe
    a lábamon pattog ki ott borotválom
  • Match
    #1423
    Ha az arcod borotválása után kipattog a bőr a lábadon, akkor ajánlom Fox Mulder felkeresését :)
  • Viktorr
    #1422
    Csao!
    Mitől van az hogy borotválkozás után teljesen kipattog a bőröm a lábamon?
    Lehet ez ellen valamit tenni vagy megelőzni?
  • Nyisz
    #1421
    Elvileg lehet kapni, láttam már Willkinson meg Gillette verzióban is, bár csak müanyag kivitelben. Amit én használok speciel a nagyapámtól maradt rám, fém Gillette borotva. És igen ebbe kell begyömöszölni a klasszikus 2 élü zsilettpengét.
  • Match
    #1420
    Ilyen borotvát hol lehet kapni?
    Ez a régi, 2 élű pengével működő csodaszerszám?
  • Nyisz
    #1419
    Sima biztonsági borotva (a cserélhetö zsilettpengés) az igazi! Semmivel sem nehezebb használni mint a Mach3-at, viszont töredékébe kerül a pengecsere. Én ezt használom pamaccsal meg borotvakrémmel.
    Van egy villanyborotvám is ami használható habbal is, na ez az ultimate börkímélö megoldás! Érzékeny börüeknek ideális.
  • Hippo
    #1418
    Fusion Power Phantom-ot hol lehet vásárolni, rákerestem de nem igazán láttam még.. vagy csak elkerülte a figyelmem. Nekem most Fusion Power van.. (rezgős) nagyon meg vagyok vele elégedve, de ezt a phantomot is kipróbálnám szivesen.
  • Breki33
    #1417
    most volt akciós !!
  • Tetsuo
    #1416
    végleges szörtelenítés? van olyan, v csak kamu az ILP is?
  • luckyboi
    #1415
    Ja, elektromosat! :D
  • luckyboi
    #1414
    Keresek megbízható, olcsó (max 15 k) , férfi borotvát, mit tudtok ajánlani? Braun előnyben.
  • Slawter
    #1413
    :D én utálom a tükröket
  • Match
    #1412
    Aztán ezt mondod egy hétig minden nap, utána megtanulsz úgy közlekedni a lakásban, hoyg ne kerülj tükörközelbe :)
  • Ice Cortez
    #1411
    Jaja, aztán meg jönnek a gondok és úgy nézel bele a tükörbe reggelente hogy bazzeg már megint borotválkozni kéne!
  • Slawter
    #1410
    nah hajrá:D az elején még tök jó lessz, meg nemfog annyit nőni, de ha majd erősödik...
  • gpeeter
    #1409
    Sziasztok. :)

    Én éppen ma kezdtem el borotválkozni, úgy jó 5 perce. :D (Egyébként 21 éves vagyok, szóval kicsit későn, de hát ha egyszer eddig nem volt igazán mit borotválni. :) )
    Eszközök: Gilette Blue 2 Excel Maximum, Nivea borotválkozó gél és aftershave balzsam (mindkettőből a sensitive).
    Totál féltem a dologtól, szóval az első mozdulatok bénák voltak, de aztán már simán ment...és sikerült csak egyszer megvágnom magamat (de az se jelentős). :P
    Most kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő alatt nő meg...

    Más:
    Ha olyan pillangókéses borotvát akarsz akkor kérdezz meg egy fodrászt. ;)
    Slawter: én azt is simán eltudom képzelni... :D
  • Slawter
    #1408
    mellesleg, epekedve várom jövőre az új gilette fusion siete powert, a 7 pengés, mágneses rezonanciás készüléket, titánium pengékkel és ionizációs emelőbordákkal, ráadásként fiziológiás sóoldat a pengék szélénél...jeah=) (ezt csak kitaláltam, de kitudja,...)
  • Slawter
    #1407
    jaaa értem:D az a pillangókéses az nagyon lazaaaa:D
    láttam a neten márvány fogólappal egy rozsdamentes acél pengéjű 80-90 dolláros cumót, nagyon extravagáns, de marhajól néz ki, és tényleg lehet egy retro fílingje mikor borotválkozol...már ha tudsz vele
  • sz4bolcs
    #1406
    ja én is ilyen pillangókésfélére gondoltam, nem arra, amiben cserélhető a penge.
    Amit a fodrászok használnak, pajesz meg nyak borotválásra... az az, az kell nekem :D
  • Match
    #1405
    a nyeles borotvában nincs penge elvileg...
    Abban nem kell cserélni, max élezni.
    Engem is érdekelne hogy vajon honnan lehetne szerezni, azon kívül hogy megütök egy cigányt, aztán megpróbálom elvenni....
  • Slawter
    #1404
    arra gondolsz amit egy pá hozzászólással lentebb beszéltünnk? azok a régi antik nyeles egypengés beretvák.
    Asszem ez az a link
    amugy abban is elég sokszor kell pengét cserélni:)
    csak olcsóbb...
  • sz4bolcs
    #1403
    Lenne egy kérdésem: Honnan lehet szerezni olyan borotvát, amit fodrászok használnak? Ilyen nyeles.. Kéne egy, mert unom, hogy gyorsan használódnak el a pengék. (Mach3)
  • Breki33
    #1402
    bánni tudok vele csak az előző tönkremet ez pedig inkább húz már sztem a pengéje gagyi már
  • Slawter
    #1401
    nekem van, egy ezer forintos Boomannom, kbolyan 40-50 hajvágást élt már túl, és jól szedi a borostát is. Ha jót választassz, könnyen meglehet tanulni vele bánni
  • Breki33
    #1400
    körrszakáll féle


    csak most a szakállnyíróm nem jól működik az elektromos borotvába, sztem cserélni kellene benne a pengét


    gondolkozom egy ezer forintos hajnyírón erre a célra csak nem tudom mennyire gagyik
  • Slawter
    #1399
    :D
    Te nyomod valamilyen sztájlra? szóval van valami extrém formád?
    full síma, háromnapos borostás, körszakáll, bajusz, kecskeszakáll vagy bármi?
  • Breki33
    #1398
    énis, két perc múlva P
  • Slawter
    #1397
    kiváncsi vagyok rá, majd kipróbálom
  • Breki33
    #1396
    ja az

    elég ennyi több hónapig mindig egy kevés jön ki pumpás