1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • KeKKSZike
    #628
    Szóval... érdekes az én arcom most!

    Olyan pici a szőr, hogy borotvával nem tudom lenyisszantani, de csipesszel meg nagy nehezen ki tudom húzni a szőrszálat! Nem értem... :)
  • mateos
    #629
    te is bretázol...ha nemmá ugy néznél ki mint egy arab :))
  • G@b0r
    #630
    úgy is nézek ki. amúgy meg szeretem az arabokat!
  • mateos
    #631
    jajó
  • KeKKSZike
    #632
    Tudjátok,hogy mire gondoltam?! Lehet kapni arcra gyantát! Lehet, hogy érdemes lenne azzal kitépni egyszer-kétszer mindent szőr a poffámról... Majd kipróbálom lehet... :D
  • Coine
    #633
    Tegnap megtörtént az, amiről azt gondoltam soha nem teszem meg : leborotváltam a hónalj szőrzetemet.
    Megmondom őszintén azelőtt buzisnak éreztem ha vki borotválja azt a helyet a testén (persze csak a férfiaknál, mert ugye nőknél már alapkövetelmény....mondjuk szolidarítást is vállaltam ezzel :) ), azóta megváltozott a véleményem, ugyanis sokkal jobb így !
    Szellőzik, nem pállik be, sokkal esztétikusabb...JOBB.
    Akinek van mersze hozzá az próbálja ki, legfeljebb visszanöveszti majd.
  • Coine
    #634
    hülye állat :D
    minek kezdtél el, ilyen fiatalon borotválkozni ha nem akarsz vmi szőrt az arcodra ?
  • Dzsini
    #635
    Coine: nyáron egyre többen megteszik, és nem csak hónaljban... pontosan tisztasági okokból, sokkal-sokkal kevesebb a gond vele.
  • Gery1980
    #636
    Nem csak nyáron, egész évben.álam ez alap dolog, így alakult ki, mind hónalj mind pedig egyéb helyen a csupasz bőrre voksolok!:)
  • KeKKSZike
    #639
    Hogy miért kezdtem el? Mert szőrös volt a pofám! És szerintem nagyon hülyén néz ki,ha vki ott hagyja fiatalon!

    Ki használ gépet? Én most azon gondolkozom,hogy veszek egy gépet! Gondolom kényelmesebb vele és nem vágod meg magad.. Vagy igen?!
  • Coine
    #640
    Egyetértek.

    AZ fog következni ha van időm, ami mostanában nem nagyon jön össze, hiszen plö most tudtam megebédelni...
  • KeKKSZike
    #641
    Ki használ gépet? Én most azon gondolkozom,hogy veszek egy gépet! Gondolom kényelmesebb vele és nem vágod meg magad.. Vagy igen?!
  • KeKKSZike
    #643
    hát, azért van benne vmi, nem?!
  • KeKKSZike
    #646
    hát sajnos nem így...
  • KeKKSZike
    #647
    De vki válaszoljon már arra,hogy megéri-e gépet venni?! Szóval mennyivel kényelmesebb azzal, le tudom-e vágni vele normálisan a szőrt stb... :D
  • Coine
    #650
    Megtörtént, "ott" is leszedtem még szombaton.
    Mit mondjak mostanra érett be, ugyanis az első 4 nap kegyetlen volt, szúrt mint állat, kényelmetlen volt, de vhogy elviseltem és most sokkal jobb ez is.
    Szintén csak ajánlani tudom, ha nem jön be, akkor is visszanő pár hét alatt.
  • KeKKSZike
    #651
    Hjó az új ikonod!!
  • KeKKSZike
    #652
    Ha minden igaz,akkor ma fogok venni villanyborotvát, három fejeset! Nyugtassatok meg,hogy azzal is ugyanolyan símára lehet borotválni az arcom, mint a hagyományos borotvával, csak a villanyborotva nem okoz sérülést?!
  • KeKKSZike
    #653
    nah, vettem egy gépet... hááát! idáig nem vagyok elájulva, nem jártam olyan nagy sikerrel! de majd bele kell jönnöm!
  • Norbyte
    #654
    gz8! Milyen típusú az ikonod vonalkódja?
    Code39? Interleaved 2 of 5? Code128/93, EAN39/93...?
  • zippofcy
    #655
    Emlexem 17evesen meg szerettem borotvalkozni, de azota nagyon meguntam! Gyulolok borotvalkozni!!! SEGITSEG !!!!
  • KeKKSZike
    #656
    hááát... én most szóval! tök xar,mert vettem egy villanyborotvát, de nem nagyon tudom levágni a szőrt a pofámról! ;( vmiért nem vágja le normálisan! ;(
  • KeKKSZike
    #657
    Igaz az,hogy a villanyborotvához hozzá kell szoknia a bőrömnek?! Azért nem tudom most normálisan (teljesen) levágni a szőrt, mert még nem "szokott" hozzá az arcom?!
  • RelakS
    #658
    nemtom... Én le tudom vágni a szőrömet vele, de a pattanásaimat is tövig visszavágja, ami persze újabb pattanásokhoz vezet :(
  • KeKKSZike
    #659
    nekem nem megy... ;( a síma borotvával sokkal jobban le tudom vágni a szőrt!
  • Lteebee
    #661
    enyém 4-5 napos és már-márkéne,de aztán majd fázik az arcom
  • Tomcat
    #662
    4-5 napos. Huhh. Ugyan múltkor én is hagytam eddig, de én inkább levágom 2 naponta. Inkább fázzon az arcom, de legalább nem nézek ki úgy mint egy vadember :)
  • Lteebee
    #665
    Én mostanában hetente max 1x.
  • Gladiator
    #666
    nah, genya egyhuzamba elolvastam mind a 665 levelet. Kekszikének végigkövettem a fél életét, eleinte, mikor megborotválkozott, azt írta, hogy húúú, de imád, eltelt több, mint 2 év, és most meg már utál. amúgy én asszem 3 hónapja kezdtem, egy 800, vagy 1100 forintos gilette borotvával, és azóta nem cseréltem pengét, pedig csak 2 pengés, vagy milyen. hetente 2x szoktam vágni.

    cső
  • Lteebee
    #667
    Vegyél egy újat és rájössz,miért kell cserélni.
  • Gladiator
    #669
    :-) lol
  • Coine, The A&O
    #670
    Sztetek mitől függ igazán, h. kinek milyen erős az arcszőrzete ?
    Csak, mert lassan 2 éve borotválkozok és annyira nem erős, h. akármit is tudjak növeszteni. (pihedolgok felejtve)
  • Dzsini
    #671
    90% genetika... az is hogy hol nő, és az is hogy mennyi... a maradék az, hogy mikor kezded vagdosni.
  • Lteebee
    #672
    A legdurvább az, hogy holmerre nő.
  • Lteebee
    #673
    Volt,hogy 2 hónapig küldtem egy pengével, és vágott még, aztán cseréltemés azt vettem észre, hogy átsuhan a szőrszálakon.
  • Lteebee
    #675
    A villanytól eleinte majd mindenkinek kipattogzik, aztán hozzászokik.
  • KeKKSZike
    #676
    Az a baj,hogy a villanyborotvával nem lehet olyan símára borotválni az arcot... ;(
  • Gladiator
    #677
    Na, kipróbáltam egy új pengével a borotválkozást, és egy húzásra leszedett mindent, eddig aszittem én vagyok a béna, azért kell 3x-4x újrahúzni, de mégsem, tök király most a pofám
  • KeKKSZike
    #678
    :DDD

    Csak sajnos nekem sokszor olyan is van,hogy új a pengém és mégse tudok leszedni mindent! Én borotválkozás előtt meleg vízzel megmosom az arcom, hátha egy kicsit segít... ;)
  • Coine, The A&O
    #679
    Még mindig az alap borostával szenvedsz ? Az soha többet nem fog eltűnni (vagy ha már nagyon öreg leszel max. akkor), hiszen vhonnan kell nőnie a szőrnek.
    Ha ennyire zavar miért nem gondoltál az elején az epilálásra vagy a gyantázásra :)