Maya

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2
Hellósztok! Hozzászólok már a topic-hoz, nehogy elsûlyedjen! 😊 Én még most kezdem a maya-t. Jelenleg még face-eket sem sikerül kijelölnöm... Mindig ugyanazt a face-t jelöli ki, akárhova is kattintok... Pedig a "Select by component type: Faces" van kijelölve (modelling). 😞