Maya
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Köszi, megnézem...
Youth: A videó alapján tényleg megtudtam csinálni az üveget, majd a causticsot...
De nem értem miért kellett az üveg átlátszóságára az a ****divide és arra a SamplerInfo????
Youth: A videó alapján tényleg megtudtam csinálni az üveget, majd a causticsot...
De nem értem miért kellett az üveg átlátszóságára az a ****divide és arra a SamplerInfo????
SoftFX
#2538
SoftFX:
Szerintem nézd meg, nem-e írásvédettek az említett fájlok. Lehet, hogy hasznos lenne a teljes Maya könyvtárra egy atributum módosítást végrehajtani és megszüntetni az írásvédelmet.
Szerintem nézd meg, nem-e írásvédettek az említett fájlok. Lehet, hogy hasznos lenne a teljes Maya könyvtárra egy atributum módosítást végrehajtani és megszüntetni az írásvédelmet.
Én sem szeretném itt hagyni...
Kis utánajárás után úgy kezd körvonalazódnim, hogy a mentési képtelenség (csak beállításra) a Maya.env a megoldás. Legalábbis egy új shader beépítését a rendszerbe is ez engedélyezi. Na nálam ez a fájl 0kb...
Ez a Dokumentumok/Maya könyvtárban van.
Nálatok mennyi??? Ha nem gond elküldenétek [email protected] -ra egy nem 0kb-osat???
Kis utánajárás után úgy kezd körvonalazódnim, hogy a mentési képtelenség (csak beállításra) a Maya.env a megoldás. Legalábbis egy új shader beépítését a rendszerbe is ez engedélyezi. Na nálam ez a fájl 0kb...
Ez a Dokumentumok/Maya könyvtárban van.
Nálatok mennyi??? Ha nem gond elküldenétek [email protected] -ra egy nem 0kb-osat???
SoftFX
Azért válaszolok csak hogy ne haljon meg a topic 😄DDD
Max fél nap és meg kell hogy jöjjön... lehet hogy jobban járunk ha design21-en próbálkozunk 😞(
Bye
Max fél nap és meg kell hogy jöjjön... lehet hogy jobban járunk ha design21-en próbálkozunk 😞(
Bye
Youth
OFFTOPIC /csak hogy legyen hozzászólás/:
Regisztráltam magam a Design21-en, de nem akaródzik elküldeni az e-mailt a kóddal.
Nálatok is ilyen lassan jött meg???
Regisztráltam magam a Design21-en, de nem akaródzik elküldeni az e-mailt a kóddal.
Nálatok is ilyen lassan jött meg???
SoftFX
Nekem is vannak hasonló gondjaim, de ez a fórum nem valami látogatott úgyhogy szerintem írj cgtalk-ra vagy mégjobb: design21-re 😊) ott minden második emberke mayazik 😊)) na jó nem de többen fordulnak meg mint itt...
Youth
A glass fennmarad, ha kell valakinek letöltheti. Köszönet és hála Youth-nak.
Egyébként jók lettek az EXPO-s képek: kár, hogy kimaradtam.
Egyébként jók lettek az EXPO-s képek: kár, hogy kimaradtam.
SoftFX
SEGÍTSÉG!!!
Miért nem tudom a beállításokat elmenteni a MAYA-ban???
Ha pl.: a Shelf-eket (polcokat) akarom elmenteni (Save all shelves) akkor ezt írja ki (Script Editor-ban):
/ Error: Can't open the file: D://maya/5.0/prefs/shelves/shelf_Surface
A Beállításoknál (preferences) is hasonló a hibaüzenet a mentésnél:
// Warning: Save of "D://maya/5.0/prefs/userHotkeys.mel" failed //
// Warning: Save of "D://maya/5.0/prefs/userNamedCommands.mel" failed //
// Warning: Save of "D://maya/5.0/prefs/pluginPrefs.mel" failed //
// Warning: Not all preferences were saved. See Script Editor for details. //
Ezen kívül minden belépésnél azzal fogad, hogy elõzõleg sem lett minden beállítás elmentve.
Pedig megnéztem, léteznek ezek a fájlok a megadott helyen, nem tudom miért nem menti...
Ez eléggé zavaró: minden indításnál be kell állítani újra a plug-in manager-t, a preferences-t, a viewportokat, a Shelf-eket, stb...
A Scene-t és a Projecteket gond nélkül menti, csak a beállításokat nem...
Mi lehet a baj, és hogyan lehet orvosolni???
Miért nem tudom a beállításokat elmenteni a MAYA-ban???
Ha pl.: a Shelf-eket (polcokat) akarom elmenteni (Save all shelves) akkor ezt írja ki (Script Editor-ban):
/ Error: Can't open the file: D://maya/5.0/prefs/shelves/shelf_Surface
A Beállításoknál (preferences) is hasonló a hibaüzenet a mentésnél:
// Warning: Save of "D://maya/5.0/prefs/userHotkeys.mel" failed //
// Warning: Save of "D://maya/5.0/prefs/userNamedCommands.mel" failed //
// Warning: Save of "D://maya/5.0/prefs/pluginPrefs.mel" failed //
// Warning: Not all preferences were saved. See Script Editor for details. //
Ezen kívül minden belépésnél azzal fogad, hogy elõzõleg sem lett minden beállítás elmentve.
Pedig megnéztem, léteznek ezek a fájlok a megadott helyen, nem tudom miért nem menti...
Ez eléggé zavaró: minden indításnál be kell állítani újra a plug-in manager-t, a preferences-t, a viewportokat, a Shelf-eket, stb...
A Scene-t és a Projecteket gond nélkül menti, csak a beállításokat nem...
Mi lehet a baj, és hogyan lehet orvosolni???
SoftFX
Jó dolog ez a Mental Ray, nem? 😄
Így már elég szép a kép. Mellesleg a víz alatti részecskéken mit értesz? buborákokat? úszkáló, lebegõ szennyezõdést? Buborékot elég egyszerû készíteni. Szimpla átlátszó shader, akár a víz, csupán IOR terén állítsad olyan 0,8-ra. Hiszen víz alatt van, és a vízhez képest ott kisebb a levegõ fénytörési muatatója... 😊 Az még dobna egy sort a causticson!
MR-ben van volume light. Legalább is én láttam már, sõt, Volume caustics-ot is láttam renderelve vele, ami nem néz ki olyan rosszul, sõt!... 😄
Ja, további jó Mayázást!
Így már elég szép a kép. Mellesleg a víz alatti részecskéken mit értesz? buborákokat? úszkáló, lebegõ szennyezõdést? Buborékot elég egyszerû készíteni. Szimpla átlátszó shader, akár a víz, csupán IOR terén állítsad olyan 0,8-ra. Hiszen víz alatt van, és a vízhez képest ott kisebb a levegõ fénytörési muatatója... 😊 Az még dobna egy sort a causticson!
MR-ben van volume light. Legalább is én láttam már, sõt, Volume caustics-ot is láttam renderelve vele, ami nem néz ki olyan rosszul, sõt!... 😄
Ja, további jó Mayázást!
per aspera ad astra
Hát ennél többet a causticsot szerintem nem babrálom, most egykét részecske kéne a víz alá hogy tényleg víz legyen... Na csak rá kell jönnöm hogy legyen...
Amúgy részecskéknek milyen shadert adjak majd???
Youth
Szia!
Feltöltöttem csak lécci hagyd fenn egy kis ideig hogy mindenki leszedhesse...
Ez a videó megmutatja hogy hogy kell üveget csinálni (szerzõ: Spotlamp 😊))
Ezután már könnyû causticsot létrehozni:
Csinálsz egy point lightot mondjuk és megadod hogy mennyi photont lõjjön ki, (kezdetben kis számokkal mondjukm 100-zal játsz, hogy ne legyen sok idõ a render) felette meg tudod adni hogy milyen energiájúak legyenek a photonok (ez nagyon tetszik hogy ha az elsõ értéknek többet adsz meg akkor más színû lessz a photon... gondolom a 3 érték RG😎
A fény intezitását is állítsd be, ja és a legfontosabb: a mental ray beállításainál pipáld be a Causticsot és a GI-t (persze ha csak causticsot akarsz számoltatni akkor GI-t ne pipáld be, amúgy én elõsször a causticsot állítom be és csak utána kis módosítás és a GI is jó... vagy közel jó 😊))
Azt hiszem mindent elmondtam, de ha valakinek van ellenvetése szóljo vagy ha nem ért valamit 😊 de ne várjatok sokat tõlem 😊)
Bye
Feltöltöttem csak lécci hagyd fenn egy kis ideig hogy mindenki leszedhesse...
Ez a videó megmutatja hogy hogy kell üveget csinálni (szerzõ: Spotlamp 😊))
Ezután már könnyû causticsot létrehozni:
Csinálsz egy point lightot mondjuk és megadod hogy mennyi photont lõjjön ki, (kezdetben kis számokkal mondjukm 100-zal játsz, hogy ne legyen sok idõ a render) felette meg tudod adni hogy milyen energiájúak legyenek a photonok (ez nagyon tetszik hogy ha az elsõ értéknek többet adsz meg akkor más színû lessz a photon... gondolom a 3 érték RG😎
A fény intezitását is állítsd be, ja és a legfontosabb: a mental ray beállításainál pipáld be a Causticsot és a GI-t (persze ha csak causticsot akarsz számoltatni akkor GI-t ne pipáld be, amúgy én elõsször a causticsot állítom be és csak utána kis módosítás és a GI is jó... vagy közel jó 😊))
Azt hiszem mindent elmondtam, de ha valakinek van ellenvetése szóljo vagy ha nem ért valamit 😊 de ne várjatok sokat tõlem 😊)
Bye
Youth
Lehet elég sok shadert leszedni netröl, abbol meg lehet nézni hogyan van összerakva és utána már te is meg tudod csinálni...
http://druglord.buzz.hu/ ;)
Megcsináltam amit mondtál:
Felvettem a GI Accuracyét 1000-re 😊) a causticsét 200-ra...
Min lehetne még javítani rajta?
na addig próbálok egy poharat csinálni...
Felvettem a GI Accuracyét 1000-re 😊) a causticsét 200-ra...
Min lehetne még javítani rajta?
na addig próbálok egy poharat csinálni...
Youth
Növeld a Caustics Accuracy értékét 100-ra vagy a fölé. Az kicsit lágyabbá teszi a cuccot.
www.3dsurvival.hu
Most a foronok 1 milla köröl járnak GI-nél is és Causticsnál is egyaránt...
A víz azért ilyen hepe hupás hogy jobban látszódjon a Caustics, de lejjebb vettem a kedvedért... 😊 majd még lejjebb fogom még...
Íme egy újabb kép GI-vel:
Segítség! hogy lehetne szép símára megcsinálni a GI-t? photont többet nem tudok áldozni, 1 milliónak elégnek kéne hogy legyen.. miylen beállítással leeht simítani a GI-t ha van ilyen?
Ja és hogy lehet olyat megcsinálni hogy gyûrödzön a víz? 😊 tehát nem sima párhuzamos hullámokat szeretnék hanem körkörösöket...
Elõre is köszi!
A víz azért ilyen hepe hupás hogy jobban látszódjon a Caustics, de lejjebb vettem a kedvedért... 😊 majd még lejjebb fogom még...
Íme egy újabb kép GI-vel:
Segítség! hogy lehetne szép símára megcsinálni a GI-t? photont többet nem tudok áldozni, 1 milliónak elégnek kéne hogy legyen.. miylen beállítással leeht simítani a GI-t ha van ilyen?
Ja és hogy lehet olyat megcsinálni hogy gyûrödzön a víz? 😊 tehát nem sima párhuzamos hullámokat szeretnék hanem körkörösöket...
Elõre is köszi!
Youth
Szasztok ismét!!
Egyre jobban tetszik a Maya mivel egyre több dolgot tudok megcsinálni...
Egy Caustics update:
Megpróbálom majd GI-vel együtt is megcsinálni!
Írjatok már valamit, nehogy kihaljon a fórum 😊 kritika is jöhet vagy tanács a caustcs testjeimre...
Mi van veletek? ki mit alkot?
Bye
Egyre jobban tetszik a Maya mivel egyre több dolgot tudok megcsinálni...
Egy Caustics update:
Megpróbálom majd GI-vel együtt is megcsinálni!
Írjatok már valamit, nehogy kihaljon a fórum 😊 kritika is jöhet vagy tanács a caustcs testjeimre...
Mi van veletek? ki mit alkot?
Bye
Youth
Sziasztok!!
Épp msot próbálkozok a Causticsal... a kép alatt látható hogy angol tudásom próbálom fitogtatni 😄DDD
Tudom hogy elég gaygi kép de aki idáig se jutott el szóljon segítek és utána mint nekem is már csak ezt kell továbbfejleszteni 😊)
Épp msot próbálkozok a Causticsal... a kép alatt látható hogy angol tudásom próbálom fitogtatni 😄DDD
Tudom hogy elég gaygi kép de aki idáig se jutott el szóljon segítek és utána mint nekem is már csak ezt kell továbbfejleszteni 😊)
Youth
szarul 😞
most elakadtam, mert a belsejét kne megcsinálni, de most kicsit pihentetem a dolgot és Photoshopot tanulok... bescannelte Nemesys nekem egy rajzomat és azt akarom kiszínezni... 😊
de ha kedvem és idõm lesz folytatom tovább
most elakadtam, mert a belsejét kne megcsinálni, de most kicsit pihentetem a dolgot és Photoshopot tanulok... bescannelte Nemesys nekem egy rajzomat és azt akarom kiszínezni... 😊
de ha kedvem és idõm lesz folytatom tovább
Youth
Egyébként a könyben amit te is megvettél van egy gyorstalpalo maxosoknak és abban leirja hogy a max anyagainak mi a megfelelöje mayaban.
http://druglord.buzz.hu/ ;)
Ne a work area-ban csináld hanem az attribute editorban,az majdnem olyan mint a material editor volt a maxban...
http://druglord.buzz.hu/ ;)
#2512
Tartok tõle, hogy egyenlõre nem igazán fogok tudni neked benne segíteni. Én is csak most kostolgatom/kostolgatnám a Maya-t.
Köszi!
igen épp kocsit pofozgatok, de nekem ez az ábra: Material kicsit még bonyolult, megszoktam az egyszerû max materaial edotort :/
Nem mondanád el inkább hogy mi kell? azt vágom hogy megcsinálom az átltetszõséget és a bumpot, de utána? a többit már nemnagyon értem... :/ melyik csatornába mit tegyek...
igen épp kocsit pofozgatok, de nekem ez az ábra: Material kicsit még bonyolult, megszoktam az egyszerû max materaial edotort :/
Nem mondanád el inkább hogy mi kell? azt vágom hogy megcsinálom az átltetszõséget és a bumpot, de utána? a többit már nemnagyon értem... :/ melyik csatornába mit tegyek...
Youth
E-mailban nem tudom elküldeni... adj ftp címet!!! vagy megbeszéljük ICQ-n kb 1 óra múlva 😊
Youth
#2509
Sajna még mindig csak ott tartok, hogy várom, hogy a kezeim közé kerüljön végre a progi... Igazság szerint már erõs elvonási tüneteim vannak miatta.


#2507
youth:
Jól emlékszem, hogy egy autót modellezgetsz Maya-ban? Találtam egy kis tutorialt, amit lehet, hogy hasznosítani tudsz majd a lámpáknál.
http://www.alias.com/eng/community/tutorials/maya_headlight/index.jhtml
Jól emlékszem, hogy egy autót modellezgetsz Maya-ban? Találtam egy kis tutorialt, amit lehet, hogy hasznosítani tudsz majd a lámpáknál.
http://www.alias.com/eng/community/tutorials/maya_headlight/index.jhtml
Sziasztok!
Spotlamp csinált egy 3 perces videó tutort hogy hogy is kell üveget csinálni 😊 Összesen 8,73 MB szóval ha van valakinek servere akkor oda feltöltöm és akkor mindenki leszedheti!
Spotlamp csinált egy 3 perces videó tutort hogy hogy is kell üveget csinálni 😊 Összesen 8,73 MB szóval ha van valakinek servere akkor oda feltöltöm és akkor mindenki leszedheti!
Youth
#2505
hello Peet maya
az alias régi oldalán volt egy nagyon jo üveg material tutorial (még rimel is :o) ) én azt megcsináltam, és utána már elég jo kis üvegeket tudtam összehozni.Az uj oldalukon nem találtam meg, ha érdekel elküldöm mailbe.
az alias régi oldalán volt egy nagyon jo üveg material tutorial (még rimel is :o) ) én azt megcsináltam, és utána már elég jo kis üvegeket tudtam összehozni.Az uj oldalukon nem találtam meg, ha érdekel elküldöm mailbe.
Sound: Látom a mondandóm lényege nem nagyon ütött meg csak kiemeltél pár szót belõle, aztán elmagyaráztad ugyanazt másképp 😊
A maxot nem kell lebecsülni! Mindkét szoftvernek megvannak a maga elõnyei. Mayát is használják játékfejlesztésre elég rendesen csak épp nem kishazánkban 😊
A maxot nem kell lebecsülni! Mindkét szoftvernek megvannak a maga elõnyei. Mayát is használják játékfejlesztésre elég rendesen csak épp nem kishazánkban 😊
www.3dsurvival.hu
Figyelj Peet, nem akarlak elkeseríteni, de a filmiparba bekerüli kezdõnek szinte lehetetlen, álltalában úgy megy hogy a játékiprban elkezded és munka mellett alkotsz referenciát hogy aztán elmehess egy reklám céghez vagy filmesekhez... filmes csapatokba olyanokat vesznek be akik már legalább 3-4 éve a szakmában vannak de azt a 3-4 évet a játékiparban kell lenyomni mert oda viszonylag könnyû bejutni, szóval amíg a maya éa a játékipar között láncszem a Max addig nem lebecsülni!!!
Youth
De ezt ne nekem magyarázd
errõl beszéltem én is...
errõl beszéltem én is... Just tapping 2 buttons! http://wow.allakhazam.com/profile.html?2033148
Van valami abban amit irsz de mégsem az igazi.Ki a franc akarna bármit is csinálni megfelelö haszon nélkül???Egy pl:egy világkiállitást sem ugy rendeznek hogy beszedik a pénzt a cégektöl majd pedig megmondják mit rakhatnak ki,tehát ha fizetett a helyért akkor azt tesz ki oda amit ö szeretne vagy amit forgalmaz,de tegyük fel van egy kiállitás amit egy magyar cég csinál jelen esetben NME,miért kéne neki bármit vagy bárkit reklámozni aki vagy ami nem szerepel a termékei között???Ha elmész egy autokiállitásra ott is fizetned kell a jegyekért, és nem kapsz mást csak a látványt meg a tudást hogy neked ilyen soha nem lesz.Ezzel csak azt akartam mondani hogy johogy olyan termékeket fognak bemutatni amit forgalmaznak, hiszen amit nem abbol forgalmuk sincsen értelemszerüen,de ott az ujásg is,ez is egy olyan dolog hogy majd a közönség eldönti megveszi e és ha igen meddig,tehát ha szar akkor hiába akarnak vele pénzt keresni nem fog menni,föleg egy ujság ami csak hosszutávon válhat nyereségessé...
http://druglord.buzz.hu/ ;)
😄D milyen érdeke fûzõdik Maxnak magyarokhoz?😄DD nagyon elvonatkoztattok szerintem a valódi októl. Egyszerûen S21 magának csinálja ezt a show-t, nem pedig nektek. Mindenbõl pénzt akarnak csinálni, a szaros NME-bõl, a szaros semmitérõ újságukból, és persze NME-n is csak olyan software-eket fognak kiállítani amit maguk is forgalmaznak. Nem forgalmaz Alias cuccokat, így nincs Maya se. Tessék szépen egyeztetni a kiállításon látottakat, és S21 terméklistáját -> http://www.s21net.com
bár elmélkezésembõl nem nagyon tudom levezetni, hogy akkor mit keresett ott XSI, nah mind1😄
bár elmélkezésembõl nem nagyon tudom levezetni, hogy akkor mit keresett ott XSI, nah mind1😄
Just tapping 2 buttons! http://wow.allakhazam.com/profile.html?2033148
Hogy lehet ÜVEG materialt csinálni??? mert causticsal szeretnék játszani csak ehhez kéne üveg vagy víz szerû valmi... szóval hogyan lehet?
Elõre is köszi!
Elõre is köszi!
Youth
Üdv a képeket taléán ma fel tudom tölteni expóról.
Igen én is hiányoltam a Mayat nagyon, de XSI kellemes megleetés volt, Lightwavet se reklámozták nagyon...
Örülök Spotlampt hogy idenéztél! remélem máskor is megteszed 😊
Igen én is hiányoltam a Mayat nagyon, de XSI kellemes megleetés volt, Lightwavet se reklámozták nagyon...
Örülök Spotlampt hogy idenéztél! remélem máskor is megteszed 😊
Youth
Szerintem azért mert a maxnak nagyobb piaci részesedése van az európai régiókban, mivel játékfejlesztõ szoftver. A maya inkább filmes dolgokra készült, bár az utóbbi idõben nagyon erõsítik a játékfejlesztõ képességeit. Szóval maxéknak több érdekük fûzõdik a magyarokhoz mint aliaséknak 😊 szerintem!
www.3dsurvival.hu
Hali mindenkinek! Elég régen voltam már itt, ma gondoltam benézek már ide 😊
Soft! Nem értem a kérdésed! Mayában ha új projektet kezdel akkor érdemes használni a File>Pojekt>New... menüt. Abban alul nyomsz egy Use Defaults-ot és a felsõ Location mezõben megadott helyre az accept után szépen létrehozza a könyvtárstruktúrát. Itt a felhasználni kívánt textúrákat a Source Images könyvtárba érdemes bemásolni mert a shaderek rögtön ott keresik majd õket.
Remélem erre gondoltál!
Soft! Nem értem a kérdésed! Mayában ha új projektet kezdel akkor érdemes használni a File>Pojekt>New... menüt. Abban alul nyomsz egy Use Defaults-ot és a felsõ Location mezõben megadott helyre az accept után szépen létrehozza a könyvtárstruktúrát. Itt a felhasználni kívánt textúrákat a Source Images könyvtárba érdemes bemásolni mert a shaderek rögtön ott keresik majd õket.
Remélem erre gondoltál!
www.3dsurvival.hu
Egy fontos kérdés:
Milyen mappaszerkezettel rendezitek el a textúrákat?
Nekem sehogy sem jön ki jól.
Milyen mappaszerkezettel rendezitek el a textúrákat?
Nekem sehogy sem jön ki jól.
SoftFX
Semmi különös, csak hátha...
Amúgy én is szerettem volna menni az expora, de a ZH-k miatt nem tudtam 😞
=> várom a képeket az exporól 😊
Amúgy én is szerettem volna menni az expora, de a ZH-k miatt nem tudtam 😞
=> várom a képeket az exporól 😊
SoftFX
Hát ezeken kívül mást rendszeresen nem, van ahova néha elnézek de ennyi... (cgchannel, 3dtotal, stb...) de ezeket ritkán nézem. Miért? 😊
Youth
Ha valakit érdekel:
Szem-textúra rajzolás (2d) a 3dtotal.com-on (fõoldalon van a tutorial)!!! Nagyon szép...
Final Rig (beta) for Maya (=CharacterStudio for 3dsmax) is megjelent és letölthetõ...igéretesnek tûnik.
Youth: a szupergames-en, a cgtalkon és a design21-en kívül még mely' oldalakat látogatod rendszeresen a 3d világából???
Szem-textúra rajzolás (2d) a 3dtotal.com-on (fõoldalon van a tutorial)!!! Nagyon szép...
Final Rig (beta) for Maya (=CharacterStudio for 3dsmax) is megjelent és letölthetõ...igéretesnek tûnik.
Youth: a szupergames-en, a cgtalkon és a design21-en kívül még mely' oldalakat látogatod rendszeresen a 3d világából???
SoftFX
Szia!
Aldarynnal, Lionnal és Anikóval találkoztunk ritka jó fejek!!!! Úgyhogy új barátokkal gyarapodtam az én részemrõl remélem kölcsönös 😊)
Az elõadásokból úgy 3-at láttunk (max 6, Egon és Dönci hogy készült, meg még egypár dologba belekukáltunk 😊))
Majd rakok fel képeket ahogy Aldaryn és Lion valamint Nemesys rászabadul a Max 6-os gépekre és 4-bõl 3-at õk birtokolnak 😄DD
Aztán az XSI kellemes meglepetés volt... Egy gyerek ül laptoppal és mondta azoknak akitet érdekelt, oda is mentem megkérdezni van e benne script editor, stb... aztán nem ósztuk meg fél órát ránk szánt és szinte a fél progit bemutatta meg elõtte is néztünk, hát nem semmi lett a progi, de még marad a játékiparnál 😞 de van jövõje!!!
Aztán a Design21 ügyvezetõ igazgatójával (asszem ez a foglalkozása 😊) beszéltem, Szánthó Branával, õ is egy nagyon kedves ember... Aztán meg is vettem a Maya könyvet 😊)
Szóval valójában ez nem csalódás volt, ez egy nagyon jó kis "buli" volt!!! Ha lesz jövõre tuti megyek...
Te is elkezdtél érdeklõdni a maya iránt? örömmel hallom 😄D
Bye!
Aldarynnal, Lionnal és Anikóval találkoztunk ritka jó fejek!!!! Úgyhogy új barátokkal gyarapodtam az én részemrõl remélem kölcsönös 😊)
Az elõadásokból úgy 3-at láttunk (max 6, Egon és Dönci hogy készült, meg még egypár dologba belekukáltunk 😊))
Majd rakok fel képeket ahogy Aldaryn és Lion valamint Nemesys rászabadul a Max 6-os gépekre és 4-bõl 3-at õk birtokolnak 😄DD
Aztán az XSI kellemes meglepetés volt... Egy gyerek ül laptoppal és mondta azoknak akitet érdekelt, oda is mentem megkérdezni van e benne script editor, stb... aztán nem ósztuk meg fél órát ránk szánt és szinte a fél progit bemutatta meg elõtte is néztünk, hát nem semmi lett a progi, de még marad a játékiparnál 😞 de van jövõje!!!
Aztán a Design21 ügyvezetõ igazgatójával (asszem ez a foglalkozása 😊) beszéltem, Szánthó Branával, õ is egy nagyon kedves ember... Aztán meg is vettem a Maya könyvet 😊)
Szóval valójában ez nem csalódás volt, ez egy nagyon jó kis "buli" volt!!! Ha lesz jövõre tuti megyek...
Te is elkezdtél érdeklõdni a maya iránt? örömmel hallom 😄D
Bye!
Youth
Megjelent: Maya 5 (and higher) Bonus Tools
Cikk:
http://www.alias.com/eng/community/downloads/bonus_tools/index.jhtml
Letöltés (Win-er):
http://www.alias.com/eng/community/downloads/file/maya/plug_ins/bonus_tools/bonusTools5.0BoosterWin.zip
Cikk:
http://www.alias.com/eng/community/downloads/bonus_tools/index.jhtml
Letöltés (Win-er):
http://www.alias.com/eng/community/downloads/file/maya/plug_ins/bonus_tools/bonusTools5.0BoosterWin.zip
SoftFX