Maya
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2
asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2
Orion: engem a te "ujjgyakorlatod" kimondottan erdekelne,mert nagyon tetszenek az oszlopaid :-)
VanBuuren: utosnek utos,es tuti,hogy nem tudnek ilyet csinalni,csak nem az en szineim :-)
Penatesz

asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Remélem jókedvüen jövök haza, ha igen akkor folytatom a képem... ha nem akkor belököm a Depresszió cdmet és megõrjítem vele a szomszédokat.../me idmádkozik:

Penatesz
ezt nehéz ûberelni gnomon videok terén...
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Lessz az még úgy se...
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Ujra a ringben😊
Influenza tüze emésztett😊
A gtp race car nekem is megvan ...akkor megnézem.
amit ajanlok az a poly és nurbs modelling összes része...a honlapon rajta vannak arészek érdemes dc++n ugy keresni😊
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Amúgy amerikában Gnomonnak van oktató központja ahol gondolom elég sok embert tanítanak élõben, amolyan Studio21 csak mayara szakosodtak... valamelyik filmjük végén volt egy 1 órás beszélgetés velük meg bemutatták hogy megy az oktatás... akik a videót csinálták õk a fõ oktatók ha léehet ezt mondani 😊))
Youth
Amúgy köszi a linket nagyon!!! Én már regisztráltam magam 19 napra, ami kell azt leszedem addig...
Mégegyszer köszi!
Youth
Mindegyik gnomon részben tudnak valami olyat mutatni amire magadtól sose jönnél rá (mondjuk lehet h ezért csinálták? 😊)
x
asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2
Remélem mindebbõl csak pozitív dolog lesz 😊
Oryon
küldtem neked privit gnomon ügyben.
Youth
asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2
asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2
Amúgymeg nem maradtam le semmirõl ami itt történt (vagy APn vagy d21en), csak ritkán szólok hozzá 😛
x
próbáld ki bármilyen alap poly testen: szétbontja a vertexet annyi darabra ahány faceval érintkezik, és tusz "rést nyitni" a tárgyra
x
Tutor írása közben elakadtam:
------------------------------------------------------------------
Split shared vertices
You can split a shared vertex into multiple vertices-one for each polygonal face that shares it. You can them perform independent operations on the split edges.
To split a vertex
Select the vertices.
The action ignores selected vertices that are not shared.
Select Edit Polygons > Split Vertex.
------------------------------------------------------------------
Ez mit csinál akkor??
Youth
Szoval erre gondoltam.Szerintem ez egy kezdonek eleg jo,habar nem sok ujat mond egy profibbnak.
http://penatesz.uw.hu/jancsib.jpg
Penatesz
Amúgy nem azért lettem... vagyis... õõõõ 😊) És ez nem randarílozás hanem karban tartás!!! Vagy csak nem azt akarod hogy
??? 😊Youth
Amugy meg ugy gondoltam,hogy valami nagyon alap nurbs tutort csinalok,meghozza azt a jackbox-ot,amit korabban mar feltettem nektek.Ha az megfelel.
Megfelel?
Penatesz
asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2
Penatesz
3d vizualizáció és egyéb objektum lakatos, illetve maxscript challenger. render engine szaki, és szeretem a süteményt. xD donorok privátban jelentkezzenek. köszönöm.
