Maya

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Penatesz
#3403
Youth !!!
Velem is dumald meg,mert a gnomon tutorokra en is fenem a fogam.

Penatesz

youth
#3402
Majd megdumáljuk 😊))

Youth

VanBuuren
#3401
nah lépnem kell mindjárt lejár az idõm a Mammut libriben..jah ha vki leszedte az összes gnomon videót és pénzért vagy akárhogy fizikailag (nem neten keresztül) oda tudná adni nekem azt megköszönném fizetnék is érte £byez

asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2

VanBuuren
#3400
Penatesz tutira tudnál... semmi extra nincs benne kb 20 perc alatt összedobrtam..csupa primitív obejct még modellezni sem kellet..

asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2

Penatesz
#3399
Nincs nagyobb rabszolgamunka annal,mikor valaki tutort ir.Mar most latom,hogy nagyon szenvedni fogok vele,pedig csak egy primko rovid kis gagyit csinalok.

Orion: engem a te "ujjgyakorlatod" kimondottan erdekelne,mert nagyon tetszenek az oszlopaid :-)

VanBuuren: utosnek utos,es tuti,hogy nem tudnek ilyet csinalni,csak nem az en szineim :-)

Penatesz

VanBuuren
#3398
Hmmm új képe valakinek??? <<<---- nekem van egy szolid winfos háttérkép 😊 uncsiztam és a kedvenc színeimbõl összehoztam egy kis tükörgömböcskézõtulipámso nemtudommit 😊 belinkelem hátha vkinek megtetszik hihih:ÐÐÐ

asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2

#3397
én elõlrõl haladok a házzal kezdem a MOD. 1 bõl aztán a 2 es és maj utána a koccsi

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz

#3396
😊

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz

Boba
#3395
idmádkozik = imádkozik...😄

Boba
#3394
Lekonel... majd kiderül. Ma megyek 9re talira, akkor ér haza balatonról a csaj és tali😊 Nempont így terveztem a dolgot de végülis talán ez is jólesz... meg amúgyis milyen jól mutat az, hogy -10 fokban és hatalmas hõesésben is elmegyek csakhogy beszélhessek pár mondatot vele😊
Remélem jókedvüen jövök haza, ha igen akkor folytatom a képem... ha nem akkor belököm a Depresszió cdmet és megõrjítem vele a szomszédokat.../me idmádkozik:

Penatesz
#3393
A gtp-tutort csinalom,de van egy lepes,ahol allandoan elszall a maya es mar kezdem unni kicsit.Azt sem ertem,hogy miert szamol orakig,mikor surface fillet-et hasznalok. :-(

Penatesz

youth
#3392
Valakinek valami új képe?? 😊

Youth

#3391
srácok a legjobb hobut mindig kihagyjátok mikor valaki kéri...antidot.no-ip.org
ezt nehéz ûberelni gnomon videok terén...

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz

#3390
😊))
Lessz az még úgy se...

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz

Boba
#3389
Most jöttem meg suliból... Valentín nap... dejó dolog, de csak akkor ha az ember kiszemeltje nem betegszik meg.😞

youth
#3388
Én beszélgetnék de senki nem szól hozzá 😊))

Youth

#3387
1 hetet hiányoztam nem nagyon termeltetek srácok😊

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz

#3386
Üdv!
Ujra a ringben😊
Influenza tüze emésztett😊
A gtp race car nekem is megvan ...akkor megnézem.
amit ajanlok az a poly és nurbs modelling összes része...a honlapon rajta vannak arészek érdemes dc++n ugy keresni😊

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz

youth
#3385
Lehet... 😊)

Amúgy amerikában Gnomonnak van oktató központja ahol gondolom elég sok embert tanítanak élõben, amolyan Studio21 csak mayara szakosodtak... valamelyik filmjük végén volt egy 1 órás beszélgetés velük meg bemutatták hogy megy az oktatás... akik a videót csinálták õk a fõ oktatók ha léehet ezt mondani 😊))

Youth

youth
#3384
Várjuk az animot!!!!

Amúgy köszi a linket nagyon!!! Én már regisztráltam magam 19 napra, ami kell azt leszedem addig...
Mégegyszer köszi!

Youth

inz
#3383
Nekem nagy mákom volt, mert most kaptunk új kábelmodemet és nem mér a chello adatforgalmat, tehát le se korlátoznak 15GB után 😊 a fele már lent is van
Mindegyik gnomon részben tudnak valami olyat mutatni amire magadtól sose jönnél rá (mondjuk lehet h ezért csinálták? 😊)

x

VanBuuren
#3382
Jóestét vagy reggelt (ki mikor olvassa) szépszámmal megkerestetek a gnomon videók miatt örülök neki ,h mindenki hatalmas oktatóanyaghoz jutott.. Én mondjuk eddig 2 rip-et szedtem le a 3 nap alatt lévén ,h elég lassú a netem..na mind1..szóval a NURBS modelingIII.GTracer filmet mindenkinek erõsen ajánlom...jó ötleteket ad az autó felépítéséhez. még ezen új ismeretek nélkül régebben elkezdtem modellezni poly-ban egy autót.. azután pedig nurbs-ben..és igencsak nehezebbnek tûnt a nurbs.. és most így az "új" építõtudással azt hiszem a poly-t hanyagolni fogom kicsit az "autóépítésbõl"...hmm ,de ezt most miért is írtam ide?! mind1 nem tudom csak ,hogy írjak vmit😊 jah hamarosan elkészül a "kis" kb 1 perces logóanimációm és majd közszemlére teszem és várom rá a kritikákat😊 jah amúgy elsõ animációm lesz csak kíméletesen majd 😊)

asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2

oryon
#3381
Nemrég olvastam, hogy a mayát nagyütemben akarják fejleszteni..most meg, hogy eladják?!

Remélem mindebbõl csak pozitív dolog lesz 😊

Oryon

oryon
#3380
Csak ujjgyakorlat 😊

Oryon

#3379
VanBuuren:
küldtem neked privit gnomon ügyben.
Penatesz
#3378
egy mindenkiert es mindenki egyert...

Penatesz

youth
#3377
Semmi baj, azért vagyunk hogy egymáson segítsünk!!
Mindjárt sírok 😄DDD

Youth

#3376
köszi....csak igy már be tudom másolni a telepitettbe,mert idáig browsolni kellett.Mostmár ok.Biztos fárasztóak a kérdéseim de sajna ilyen hibrid modon jutottam a tutorok egy részéhez.

youth
#3375
File > Open scene

.mb = MayaBinary

Youth

#3374
ugy sikerül hogy kilépek a progibol és a tutorra kattintok 2x és igy indul az egész maya / már a tutorral.Nyilván van beimportálási mód

#3373
Hello mindenkinek! kérdezném hogy holtudom a maya-ba a tutorialokat betölteni/ mb kiterjesztésûek/ köszönöm

youth
#3372
Igen! Mióta megvette az Aplle a Shaket a Nothingrealtól azóta már nem gyárják winfosra... a 3.0 is már linux, unix, stb-n megy asszem de ez érthetõ... márha az apple 'poli8tikáját' nézzük... nekik nem nyereséges annyira ha winfosra gyártják...

Youth

Boba
#3371
vagy linuxra. Linuxra asszem van shake3 is, linuyra még gyártja az apple, én úgy emléxem. Mintha Ward mesélt volna errõl, hogy õk azt használnak linux alatt. De lehet roszul emlékeztem.

VanBuuren
#3370
Youth mostanra sikerült megszereznem a shake-bõl egy 2.5-ös változatot nem néztem utána ,h menynire új vagy régi verzió ,de nagyon teccik ez az elsõ apple softika amihez hozzányúltam ,de nagyon jó..tényleg fantasztikusan gyors 😊 lenen pénzem beruháznék vmi apple boxxxocskára 😊

asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2

VanBuuren
#3369
inz hát örülök neki ,h teccenek a gnómok :ÐÐ én dc-rõl most egy mental ray filmecskét szedtem le belga csávó durva akcentussal nyomja a szöveget közben...csak nekem nagyon szájbarágós és néha kicsit idegesít..😊

asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2

inz
#3368
Ah télen vegetáltam, de most vérszemet kaptam a gnomon cuccoktól amikre kb 2hónapja vadászom dc++on. csak legyen idõm végignézni 😊
Amúgymeg nem maradtam le semmirõl ami itt történt (vagy APn vagy d21en), csak ritkán szólok hozzá 😛

x

youth
#3367
Köszi!
Járhatnál ide sûrûbben...

Youth

inz
#3366
tehát tulképp a merge vertices ellentéte 😊 (imo)

x

inz
#3365
üdv
próbáld ki bármilyen alap poly testen: szétbontja a vertexet annyi darabra ahány faceval érintkezik, és tusz "rést nyitni" a tárgyra

x

youth
#3364
Hahó!
Tutor írása közben elakadtam:


------------------------------------------------------------------
Split shared vertices
You can split a shared vertex into multiple vertices-one for each polygonal face that shares it. You can them perform independent operations on the split edges.

To split a vertex
Select the vertices.
The action ignores selected vertices that are not shared.

Select Edit Polygons > Split Vertex.
------------------------------------------------------------------

Ez mit csinál akkor??

Youth

youth
#3363
Persze hogy jó!!!
Nekem meg remélem ma lesz idõm és folytatom a poly tutort...

Youth

Penatesz
#3362
Hat ize...

Szoval erre gondoltam.Szerintem ez egy kezdonek eleg jo,habar nem sok ujat mond egy profibbnak.

http://penatesz.uw.hu/jancsib.jpg

Penatesz

youth
#3361
Bármit csinálhatsz! Azért nem dobnál meg megint egy linkel?

Amúgy nem azért lettem... vagyis... õõõõ 😊) És ez nem randarílozás hanem karban tartás!!! Vagy csak nem azt akarod hogy ??? 😊

Youth

Penatesz
#3360
Fogadjunk,hogy csak ezert lettel hazigazda,hogy kedvedre randalirozhass az oldalon es azt torolj,amit akarsz :-)

Amugy meg ugy gondoltam,hogy valami nagyon alap nurbs tutort csinalok,meghozza azt a jackbox-ot,amit korabban mar feltettem nektek.Ha az megfelel.
Megfelel?

Penatesz

youth
#3359
Ha tudnátok mennyire jó érzés volt... 😊) Elmondhatatlan 😊

VanBuuren: van egy privid.

Youth

VanBuuren
#3358
Ha valakit érdekelnek gnomon dvd rip-ek (majdnem az összes megvan kb 40 cd) küldjön egy privit és írok linket..

asus p5b plus,Intel Core 2 Quad 2.4GHz Q6600,2 gb kingmax 800Mhz, Asus GeForce EN7300GE 256MB,Samsung 400GB 7200RPM 16MB SATA2

Penatesz
#3354
Ugy gondoltam,hogy lemasolom a CD-t aztan valahogy megkapod,persze ha van jobb otleted,en nyitott vagyok

Penatesz

#3353
Hello mindenkinek!nos akár utánvéttel is jó a cd !Vagy hogyan gondoltad?

#3352
probald meg booleant (egy masik formaval vagj)

3d vizualizáció és egyéb objektum lakatos, illetve maxscript challenger. render engine szaki, és szeretem a süteményt. xD donorok privátban jelentkezzenek. köszönöm.

Penatesz
#3351
Van mondjuk egy bastyam,amit CV-Curve forgatassal hoztam letre.Viszont szeretnem bevagni a bastya tetejet.Ha trim-melek,akkor eltunik az egesz nurbs-om,mert kinyilik.Hogy tudok mintat vagni egy nurbs-ba anelkul,hogy eltunne??

Penatesz