Maya
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Komolyan, amúgy az ilyen aránytalan formákban végképp a képzelet segít... na meg a cukrászda😄
deko --- az élet értelme: 42 ---
Amugy alakul
Penatesz
Esetleg ez kell neked, nemtudom. Én magam még nem néztem meg...
By the way, just a small update, i added the lights to the shape and some correction.
Bongo_render
ofkóz with PrMan... Mental ray is so slow... Prman is two times faster in this scene...
már problémát ugy is tudjátok😊
peetmaya akkor adsz linet fémhez?
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
Ja és kérek mindenkit 100K-snál nagyobb képet ne rakjunk be mert modemesek is vannak köztünk.
Laci, Dani: Ha csak azért jöttetek ide hogy poénkodjatok -aminek nagy az esélyje- akkor kérlek titeket huzzatok a... Suliba poénkodjatok ne itt. Nem azért van ez a topic. Tényleg ne csináljátok, ne ezzel bosszantsatok.
Szálljatok le Hertyrõl. Téma lezárva.
Youth
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)

The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
ez a fém nem tükrözõdik csak megtöri fényt😊
a burkolat blinn a beseje kazi tarto lambert...
az üveg stimmel egyedül😊
és még müanyagot is kéne varázsolni😊
de az a link jo volna

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Talán mutasd meg a hypershade-et, benne a node-okat és a Renderglobals-t is, mert így nehéz megmondani hol a hiba.
Egyenlõre úgy néz ki mint egy sreenshot. én legalábbis azt hittem az.
Ha gondolod, szívesen adok linkeket, ahonnan jó kis shadereket (akár fémet) készen free leszedhetsz. De a rendert akkor is be kell álítanod hozzá.
deko --- az élet értelme: 42 ---
Mint ArtistPub Adminisztrátor kérlek meg Téged, az ott nyitott fórumodban tájékoztasd az embereket errõl, nem szeretném én leírni nekik.
Köszönöm elõre is.
Amúgy Peace😊 csak jobb a kakis pelenkát mielõbb leszedni a kölyökrõl, mielõtt kicsípné a popóját... khm😊
deko --- az élet értelme: 42 ---
Attól hogy NEMESYS a mesterem attól még ezt nem lesem eltõle, de hétvégén kérek néhány TUTORT..
NAH HOLNAP MAJD FELNÉZEK
BYE
Egész addig jó móka volt, míg itt ment a dolog és ki nem tette a CGtalkra.
Egyrészt lejáratta vele a Magyar honfitársakat, fõleg akik hittek benne és védték véresen komolyan, valamint saját magát tette hiteltelenné, legalábbis ami a jövõbeni nincnevét illet.
Persze mindent jóvá lehet tenni, de az idõbe kerül és nem kevés energiába.
(hmm.... talán én vagyok konzervatív ehez az "átverés show"-hoz.)
deko --- az élet értelme: 42 ---
2: Jó a mentál, de a rendermanhoz képest már ilyen alap szinten (sima blinn+nurbs surface+dof) is nagyon lassú. DOF nélkül a scene-t lényegesen jobb minõségben kb fele idõ alatt számolta le, pontos adatot most nem tudok.
Jó a mental, nemtom mi a bajod vele.
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Azért sajnálom, mert a bongó jelenetemnél:
1: az alap aa sokkal de sokkal szebb és gyorsabb
2: nurbs tesszeláció mérföldekkel minõségibb, és természetesen gyorsabb
3: fények kezelése szebb
------------------------------------------
Iszonyat gyors renderelõ progi, de Én sajna nemtudom használni. Clay-re maradhat, minden másra Mental😞
A "KAPU" lehet elképzelt, lehet valóságos, mely két "másik világot köt össze".
NEM lehet elméleti kapu, mint pl. a boldogság kapuja, de lehet például a menyország kapuja, lehet elképzelt és lehet valóságos kapu. Nem használhatsz fotó alapú ráfeszített textúrákat sem. Nem díjazzák az utólagos PS-os belepiszkálást sem.
A kapunak a fókuszban kell lennie, s látszani kell honnan hova vezet. Vagy legalábbis a nézõnek meg kell mutatni, megértetni vele, mi van az elõtérben és mi van a kapu mögött.
(természetesen csak saját modelleket használhatsz, poser és társai kizárva, a kép nem publikálódhat máshol az eredmény kiírásig, s bár nem láttam most a feltételek között, de nem árt ha 1.333 aspect ratio-t használsz a kép méreténél.)
Nagyon tetszik a téma.
Mostmár csak annyi kell, hogy megálmodjam a kép témáját, vagy hogy egy múzsa homlokon csókoljon😊 Aztán senki és semmi sem tarthat vissza az alkotástól. 😊))
Remélem segítettem némileg.
Hajrá emberek, induljunk minél többen

deko --- az élet értelme: 42 ---
Cm*m... passz... asszem 27,9*21 az A4-es felület, ez elvben egy pöppet nagyobb. Érzékeny szerintem, kényelmes a toll, nagyon pontos. Az egér viszont nem nekem való. Lehet, hogy jó, de a logitech mx700nál nemjobb, az biztos.😊
Egy kicsit lassabb a meló vele mint normál papíron, de pontosabb szerintem és kényelmesebb.
EZT kb 15-20 perc alatt készítettem eddíg úgy, hogy az 1ik moncsin ez, a másikon meg az eredeti, amit Feng Zhu csinált a BloodRayne játékhoz.
sajna én se érek rá, úgyhogy ebbõl is kimaradok....
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
ÉS muszály a háttérnek fotónak lenni?😊
ezt nem vágtam le..segitsetek mi van a háttérrel?
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
na és akkor zárjuk le ezt a témát, inkább ALKOSSUNK!!!!
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Mentség: nincs 😊
Oszlop-csarnok Tutorialom: már majdnem kész.
Boba és akinek van digitális rajztáblája:
Mennyibe került, milyen nagy (cmxcm), beépített kijelzõs vagy nem (már láttam ilyet is olyat is 😊, mennyire érzékeny és hol lehet kapni???
Egyenlõre ennyi...
Majd jelentkezem.
Oryon
Mindenki bevette.
\"Hosszú mosoly után jól esik a rémület.\"
Render:
Egy próba render csak azért hogy lássátok hogyis állnak most a facek 😊) A másik képen nemsok látszik...
Herty: pár nap és minden rendbe jön, csak a legbosszantóbb hogy hittem benne hogy te csináltad, és drukkoltam hogy meglegyen az a fránya díj...
Na midnegy majd lenyugszom...
Youth

Nemesys
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
Penatesz
Már nagyon vártam, itt az újabb kihívás😊 A 3Dluvr jól megváratott minket az újabb contest-el.
deko --- az élet értelme: 42 ---
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Nem a mostani témába vág , de régebben másnak is volt ezzel gondja ( maya viewport üres lesz nézetváltásnál uj Nvidia driver el ) szoval tegnap kiadták a legujabb drivert, azzal hibátlan, legalábbis nekem jo vele, eddig az ujakkal nekem is gond volt.
Nemesys
Nemesys
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)


