Maya
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Peet kösz instukciókat ..most buli mellett döntöttem de hamarosan jelenkezem a váltoásokkal😊

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
A maxhoz a legfejlettebb mental 2.x volt. Mayához meg 3.x került már el.
milyen shaderei vannak?
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Es gyors mint az atom. MentalHoz kepest egyenesen csoda (maxos mental)
3d vizualizáció és egyéb objektum lakatos, illetve maxscript challenger. render engine szaki, és szeretem a süteményt. xD donorok privátban jelentkezzenek. köszönöm.
Leonkel hol tartasz amúgy?😊
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Már nagyon várom a 6.0át, mert ez az 5.01 nagyon szar. A V-Ray amúgy jó renderer? Egyszer max alatt próbáltam, de nem sokat sikerült vele, de a referencia képek tetszettek, bár az is csak felhasználás kérdése, de a renderidõ mondjuk mentalhoz viszonyítva, vagy kezelhetõsége stb, tud valaki errõl valamit?
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
x
3d vizualizáció és egyéb objektum lakatos, illetve maxscript challenger. render engine szaki, és szeretem a süteményt. xD donorok privátban jelentkezzenek. köszönöm.
3d vizualizáció és egyéb objektum lakatos, illetve maxscript challenger. render engine szaki, és szeretem a süteményt. xD donorok privátban jelentkezzenek. köszönöm.
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Hogy jobban láthasd hova világít, jelöld ki a fényforrást, (akár outlinerben), a belsõ nézetablakban pedig klikk a Panels - Loook Trought Selected funkción.
Ekkor "belebújsz" a spotlamp nézetébe, és vele látod a scenet-t. Így állísd be a világítás esését/nézetét.
Aztán vissza a persp.-be😊))
deko --- az élet értelme: 42 ---
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
nem tul rücskös a hátulja?
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Az alias oldaláról ha minden igaz úgy tudod leszedni, hogy kitöltessz egy kérdõívet. Én mondjuk a könyvel együtt kaptam. Szal nemtom hogymegy.
Youth
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Youth
Ez van😊
az asztal jo igy ?
és a piszkolást alap hogyan lehet jol megcsinálni mer a zöldes boritóra hátul solid fractal-t használtam
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
oké..lesz még dolog😊
Gnomon texturing nek neki ülök😊
köszi
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
deko --- az élet értelme: 42 ---
Cseréld ki az asztalt vagy vedd lejjebb a reflekciót, esetleg adj rá bumpot ha nem lenne...
Állítsd át a masina anyagát, próbálkozz hogy még fémesebb hatást keltsen.
Tegyél be olyan fényt aminek van sugárkövetéses árnyéka, rendereld MR-el mert az alapból kezeli a ray-tracet míg maya software csak kis állítgatásokkal és akkorse a legjobban. Meg MR-ben van Final Gather amivel tudsz szórt fényt csinálni...
Környezetnek tegyél be valami képet hogy azt tükrözze a fém... Persze ízlésesen.
na egyenlõre ennyi, várom javítás után a képet 😊
Youth
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz

Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Mostanában az a kedvencem, az elsõ dvd amit megvettem eredetiben, természetesen filmzene is van, szóval király. Azon gondolkodtam milyen faszántos lenne ugyan ez cg-ben

a speular mappal azt állítod be, hogy a csillogás mennyire legyen erõs az adott részén a mapnek. Na most az eccentricity-vel beállítod, hogy minél szélesebb területen legyen csillogás, a specularral meg azt, hogy hol mennyire legyen erõs, nem kell túlzásba vinni, de nagyon feldobja. A diffuse map meg színmélységet visz a materialba. ez is egy alfa map, tulképpen egy multiplier a colormaphez, de sokkal szebb eredményt hoz ki, mintha csak simán a color mapot baszkurálnád. prógálgasd ki!
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
Miért nem hívják a bajuszt szájöldöknek? :)
x
Youth
Ha megfogod elszáll, ha megszolitod elfordul, ha utána mész, tied lesz
Amúgy bárgyú a sorozat, iszonyat bugyuta, de megszoktam nézni ha megtalálom, én kamázom
Amúgy a modell szép felépítésû, nagyon rendezett, well, what can i say more? Good luck!
Youth: Nemhinném, hogy szoktak ennyi részt hagyni kövek/téglák között.
Amúgy azért próbálgatom ilyen 'bõszen' mert majd a most készülõ "mû"höz is szeretném használni...
Youth
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
The frontal lobotomy within reach for everyone!!! 6 gigás egér, 600 TB-os monitor, Sata billentyűzet, Proci leformázva, Nyuszis kakaó+füles bögre.
A sorozat a Minimax mûsorán megy, mondhatám minden részét szeretem. Kicsit bárgyú lehet nektek, de én akkor is szeretem. A modellezéshez használt rajz saját, ha hibák vannak "cartoon anatóniában" magam vétem😊
sharon spitz
a modellben eddig kb 3 óra játék van😊
deko --- az élet értelme: 42 ---
bocsika 
