4238
  • Narxis
    #4118
    :DDDDDDDDDDDd
  • Andr0
    #4117
    eznagyonkemény :D:D
  • RelakS
    #4116
    Jaigen, youtube-on van hozzá videó is :D

  • RelakS
    #4115
    MacUseless
  • Andr0
    #4114
    nem fiatal nem vékony...:d nem vidám..
  • Narxis
    #4113
  • BaliBoy
    #4112

  • haywire
    #4111
    van egy eladó Bill McCay Stargate "Csillagkapu" Megtorlás című könyvem.
    Akit érdekel privátban érdeklődjön nálam.
  • jackoneill90
    #4110
    Kösz, jó videó.
  • morzsi555
    #4109
    http://www.wupload.com/file/9316566/SC1_F1_Z0N4.S01E04.rar
    http://www.fileserve.com/file/5Nytc8N/SC1_F1_Z0N4.S01E04.rar
    http://www.filesonic.com/file/1135119261/SC1_F1_Z0N4.S01E04.rar

    jelszó: bluenix.net
  • jackoneill90
    #4108
    Discovery Science 2011. december 20. kedd 17:40
    2011. december 20. kedd 21:00
    2011. december 21. szerda 00:50
    2011. december 21. szerda 11:15
    2011. december 24. szombat 20:10

    A sci-fi megváltoztatta az életemet: A "Csillagkapu" megmentette az életemet

    Ha valaki tud letöltő linket adni az küldje el. ha már van szinkronosan
  • dregnarr1 #4107
    STARDOOR!
    Jon Benjamin Has a Van 1x03-as részéből:
    2 videó a cikkben!
    http://ccinsider.comedycentral.com/2011/06/23/jon-benjamin-has-a-van-shaped-star-door/
  • Andr0
    #4106
    de.
  • haywire
    #4105
    Nem tudja valaki, hogy hol lehetne letölteni Bill McCay Stargate című könyvsorozatát??
  • Molnibalage
    #4104
    Létezik score soundtrack ehhez vagy az SG-1 sorozathoz? (Évadonként külön?)
  • haywire
    #4103
    Supernatural 6.évad 16 rész.
    Egy új lény van benne, szörnyként állítják be. Valójában egy kis féreg ami belemászik az emberek fejébe és irányítja őket. Kinek ismerős?? Igen nekem is a goauld-ok jutottak eszembe róla. A sorozatba új teremtmény még nincs neve. Javaslom elnevezni goauldnak. :D
    jó rész nézzétek meg.
  • Valezius
    #4102
    Quantum leap - Az időutazó
    "sci-fi" sorozat TV6 adja, Scott Bakula főszereplésével.
    Néha felbukkannak ismerős arcok, most Martin volt az, azért említettem meg itt.

    A másik főszereplő Dean Stockwell, aki meg a BSGben játszott. Ráadásul Stockwell kapott egy szerepet a Star Trek Enterpriseban is, így ismét együtt játszhatott Bakulával :)
  • Kövesdi A
    #4101
    Ez hol volt ? , nem értem !
    Quantum mi is ... ?
  • Valezius
    #4100
    Quantum leapben ma Martin Lloyd szerepelt, és Susan Ivanova a Babylon5-ból, meg persze Archer kapitány.
    Érdekes találkozás :D
  • haywire
    #4099
    sziasztok. ma este odakapcsoltam az animax-ra 9 után és az SG-1-ről volt hogyankészült, háttérjelenetek meg ilyenek féle epizód. Érdekelne hogy hogyan lehetne ezt vhonnan megszerezni mert nem tudtam végignézni. TV újságba azt írják hogy a 200. részt adták de nem az volt. Tudtok segíteni??
  • simon7108
    #4098
    na ja és Oneill meg sehol nem volt.ha jol emlékszem akkor benne sem volt a részben.
  • Kövesdi A
    #4097
    Mondjuk jah , főleg hogy Hammond magasabb beosztásba került a pentagonban , ő felelt a bolygó védelméért
    Igy tényleg fúra , hogy nem szúrt szemet senkinek ,hogy ott van
    Még annyira se , hogy megkérdezzék mit keres mégis a parancsnokságon
    Ami elvileg , egy visszalépés lenne a pentagontól
  • simon7108
    #4096
    de amikor elmentek a parancsnokságról már akkor is Oneill volt a parancsnok.
    mivel még az SG1-ben Weir mondta el Oneill-nek a 8. évad elején,hogy ő lesz a parancsnokság vetzetője és utána mentek el.Na meg az Atlantisban amikor elmentek ha visszaemlékszel akkor Oneill volt fent az ablaknál meg Daniel Jackson.még ott is konyorgott Oneill-nek,hogy mehessen ő is.
  • Reg5
    #4095
    De az SGA-s csapat nem tudhatta.
  • simon7108
    #4094
    tudjuk mik torténtek hiszen párhuzamosan ment a SG1 8. évadával:D
  • Fabio Capello
    #4093
    Akkor már egy jó ideje el voltak vágva a Földtől, fene tudja mik történtek :)
  • simon7108
    #4092
    egy észrevétel az Atlantisnál.
    már akkor is észrevettem amikor először néztem meg gondolom már más is észrevette,sőt biztosan észrevette de azért leírom én is:)
    az 1. évad 9. részében(HOME) amikor az az életforma el hiteti veluk,hogy vissza mentek a foldre akkor a parancsnokságon a Hammond a parancsnok.na már,hogy-hogy nem vették ezt észre?hiszen akkor már Oneill volt a parancsnokság vezetője nem volt fura nekik,hogy nem ő volt ott?mert amikor a halott embereket látta Shepard akkor már észrevette,hogy valami nem stimmel de,hogy-hogy nem vette észre rogton amikor meglátták Hammondot?
  • haywire
    #4091
    én is ezt mondom, hogy minden legyen benne :D
  • Kövesdi A
    #4090
    Szerintem jó ha minden van benne , akció , dráma , poén + egy kis űrharcal vegyítve
    PL a sg1 ben vagy az atlantisban , ezek mind meg voltak , nem erőltetve , pont a kellő időpontra helyezve !
    Universben volt az a rész , ahol haldoklik a csóka , hát az a dráma nagyon erőltetett volt , szerintem !
  • haywire
    #4089
    poén szerintem kell a scifi-be. drámával túl eyhangú lenne. hozuk példának a star wars-t, ott volt benne jarjar és C3PO akik vitték a humort.
  • simon7108
    #4088
    a 9. évad Hullámhatás című részben a végén a másik Cameron mondja az eredetinek,hogy amikor eljon az idő a zoldet vágja el.
    lehet csak én emlékszem rosszul de mintha nem derult volna ki,hogy mire célzott.mármint arra gondolok,hogy nem tortént semmi ilyesmi.vagy igen csak rosszul emlékszem?
  • haywire
    #4087
    jaja..ott a színész is más :)
  • simon7108
    #4086
    amugy az nem is csoda,hogy a 7. évadban más a magyar hangja hiszen a színész is más.
  • simon7108
    #4085
    csak a 7. évadban.
    de a 8. évadban már ugyan az mint az Atlantisban ha csak nem hallottam rosszul.
  • Fabio Capello
    #4084
    Sőt, megsúgok egy nagy titkot, Elizabetz Weir magyar hangja is különbözik az SG-1-ben és az Atlantisban :D
  • simon7108
    #4083
    jaj bocs hulye kérdés...
    gondolom azért mert amikor a 8. évadot szinkronizálták akkor az Atlantis szinkronja még sehol nem volt.
  • simon7108
    #4082
    még 1 kérdés:D
    a 8. évad utolsó előtti és utolsó részében miért nem ugyan az McKay magyar hangja mint az Atlantisban?hiszen akkor már ment az Atlantis is.
  • Kövesdi A
    #4081
    Jah
    Én mondjuk , nem az esze miatt szeretem őt , ha nem a reakciói , poénjai miatt
    (nah meg finoman meg jegyzem , hogy én azért is imádom O'neillt , mert régen kiskoromban nagy MacGyver fan voltam , mondjuk most is )
    pL ugyan ebben a részben , ahol walter közli hogy a egyik csapat át hozott , egy idegen élet formát a kapun
    Nah ahogy abban a pillanatban waltere nézett , az haláli
  • Valezius
    #4080
    O'neilles részek közül talán a 8x04 - Zéró óra a kedvencem, ahol megmutatatja, hogy tényleg sokkal okosabb, mint amilyennek sokszor mutatja magát :)
  • Reg5
    #4079
    Utolsó részben mondta.