4238
  • simon7108
    #4078
    az emberiség már az 5. faj.
    valamelyik részben volt ha jol emlékszem amikor Thor mondta,hogy most már az emberek is kozéjuk tartoznak.
  • Fabio Capello
    #4077
    A Noxok technológiájának nagy része az asgardi technológiára épült, így ők annyira nem voltak erősek, mint hinnéd. A furlingek valószínűleg kihaltak, illetve azt tudjuk, hogy az általuk létrehozott és megosztott kolóniát a goa'uldok kiirtották a pszcihotropikus növény segítségével (s06e15).

    A nox békés faj volt, a technológiájukat csak arra használják, hogy megvédjék magukat (s01e08), támadásra sosem, ezért nem segítettek az Ori ellen, ők nem avatkoznak háborús eseményekbe.

    A négy alapító faj egyébként az Asgard, a Nox, az Ősök és a Furlingek.
  • Kövesdi A
    #4076
    Számomra a förlingek a legnagyobb rejtély , pedig ők a 4 faj között voltak
    Amúgy hányat ismerünk a 4 fajból ?
    Tudom , tor azt mondta , hogy az emberiség lehet az 5ödik faj
    Akiket ismerünk asgardok ,ősök, förlingek ,,és a nox nem ?
    Mondjuk ők sem voltak semmik , a álcázott városukkal
    Meg fúra is , hogy nem segitettek az oráj ellen
    vajon miért ?
    pedig veszélyben volt a galaxis !

    Amúgy nekem még a 100nap című rész ,meg az 5ödik faj című a kedvenc
    Jack oneill forever
  • Valezius
    #4075
    SG-1-ben például a Kristálykoponyás részben látott "szellemlényekről" se hallunk többet.
    SGA-ban talán a lidércek hanyatlása után előkerültek volna fejlett fajok, de erre már nem került sor.
  • Kövesdi A
    #4074
    Vagy talán azért nem léteznek , mert a lidércek ki írtátok őket , még az előtt , hogy ki rajzhattak volna az űrbe
    Így le vezetve , lidércek abban a valóságban nem léteztek , az ősök meg meg pusztultak a vírustól
  • simon7108
    #4073
    ja azért mentek a felhőbe,hogy elmenekuljenek:D
  • Kövesdi A
    #4072
    Az alternativitás idegenek azért , mert a mi valóságunkban ők nem is léteznek ,valószínűleg
    A prometheust tényleg meg támadták ?
    Nekem nem rémlik
    Nekem az rémlik , hogy ők húzták ki a hajót ,abból a felhőből vagy micsodából
    Amúgy szerintem azért , mert nem igazán akarnak kapcsolatot, más fajokkal
  • simon7108
    #4071
    a 7. évad 13. "Grace" részével lenne 1 kérdésem.lehet már kérdezték nem tudom de senkit nem izgat,hogy kik lehettek azok az idegenek akik megtámadták a Prometheust?:D
    már amikor először láttam akkor is érdekelt de azthittem,hogy majd visszatérnek még de semmi nem tortént...
    ugyan ugy mint az Atlantisban azok az idegenek akikkel akkor találkoztak amikor a Daedalus a valóságok kozott ugrált.azok sem kerultek szóba tobbet...
  • Kövesdi A
    #4070
    Igen a 7/20adik részt én is szeretem , főleg a végén lévő csatajelenet
    Amikor bramak mondja hogy jönnek a goa uldok , azt meg szólal hogy a másik oldalról is hajók jönnek , de nem goa uldok
    Annyiból is jó volt ez a rész , hogy mondhatjuk felvezette az atlantist
  • Valezius
    #4069
    Talán térjünk át az SG1 legjobb részére.

    Nekem a 6x11: Természetellenes kiválasztódás a kedvencem
    Utána 7x20: Az elveszett város jön
  • Kövesdi A
    #4068
    Jah , poén az legalább volt a sg1 ben , meg az atlantisben is
    Nem úgy mint a universben , ami meg bukót
  • simon7108
    #4067
    nekem az is tetszett:D
    szerintem ebben is van egy kicsike vígjáték beütés.mert ha belegondolunk nincs olyan rész amiben ne lenne valami poén.
  • Világpolgár
    #4066
    Togar-Urgo-s rész. Szeretem Dom DeLuise-t vígjátékokban de itt kiverte a biztosítékot.
  • sandor8206
    #4065
    de a kontrajas csávó volt a robotos
  • Reg5
    #4064
    Ha jól emlékszem az más volt.
  • xido
    #4063
    A kontrájás elég jó rész volt...amennyiben jól emlékszem és az volt az a szenyó,aki leklónozta az emlékeiket és ilyen időtálló robotokat csinált belőlük:)
  • Valezius
    #4062
    Nem tetszett, hogy a 200. részben totál idióta lett a csávó, előtte asszem 2 részben szerepelt, ott még volt valami értelem a figurának :)
  • Kövesdi A
    #4061
    jah jah ,ő az
    Soha nem bírtam öt, idegesítő volt
  • Reg5
    #4060
    Viszont Kövesdi sztem arra gondolt. A kontrájás eléggé más volt.
  • Valezius
    #4059
    Nem rá gondoltam, hanem a "kontrája"-s csávóra :)
  • Reg5
    #4058
    Martin Loyd
  • Kövesdi A
    #4057
    A neve , már nekem se rémlik , csak annyi hogy szemüveges volt és azt állította , idegen , később meg is találták a bolygóját
    De az már , csak romhalmaz volt
  • Reg5
    #4056
    A 100 annyira nem volt jó, de a 200-at végigröhögtem :D Amennyi állatságot abba beleraktak :)
  • haywire
    #4055
    a 200. elég gáz volt, értem hogy jubiláló rész volt de azért nem kellett vna úgy elpoénkodni.
  • Valezius
    #4054
    Tippem van, hogy kire gondolsz, de nem vagyok biztos benne.
  • Kövesdi A
    #4053
    igen , egyszer nézős részek voltak , főleg a pápaszemes idegenről szólóak
    De ahol azt vázolták fel , hogy hogyan vigyék át a sorozatba a valóságban történt eseményeket
    Na azt pörgetem
  • simon7108
    #4052
    mér azok jók voltak:D
    a 8x15 is jó volt szerintem,főleg amikor kiderult,hogy Jack is látta az ő életétXD
  • Kövesdi A
    #4051
    Nálam az idegen pápaszemessel , kapcsolatos részek ütötték ki a biztosítékot
    Nah meg a 100dik-illetve a 200adik rész
  • Reg5
    #4050
    8x15 Citizen Joe.
  • xido
    #4049
    én már csak a szépre emlékszem...újra kéne néznem az elejétől:)
    az mondjuk tény,hogy voltak dögletes pillanataim,meg fájóan töltelék részek,de pontosat nem tudnék mondani
  • Valezius
    #4048
    Nálam a legpocsékabb rész díját a 10x2: Morpheus kapta meg. Háborúban állunk az Ori ellen, erre egy ilyen kamurész jön, ami arról szól, hogy nem aludhatnak el. Más évadban talán elment volna.
  • simon7108
    #4047
    szerintetek melyik a legrosszabb rész az SG1-ben?
    már harmadszorra nézem a sorozatot és csak 1 olyan rész van amit csak első alkalommal bírtam végignézni de másadszorra már elaludtam rajta és most harmadszorra meg már csak átugrom.
    ez a rész a "Kétségbe esett lépések" az 5. évad 11. része.
    nem bírom végignézni olyan unalmas...
  • haywire
    #4046
    arra én is vevő lennék.
    én még azt a részt töltöttem le amit a tv-s megjelenés előtt raktak fel a netre. ami kikerült adás előtt.
  • Valezius
    #4045
    Úgy olvastam a minap, hogy az SGA utolsó részének (is) van egy hosszabb változata, ez igaz? Hány perces?
  • haywire
    #4044
    ezt már sokan megállapítottuk :D
  • spatz
    #4043
    Érdekes ez az új SG Univerzum, de azért nem az igazi SG.
  • RelakS
    #4042
    ja, egyedül az utolsó rész maradt meg :]
  • MaRee
    #4041
    Attól még jó:D
  • RelakS
    #4040
    k, mert most megy az axn-en :D

    kár, hogy már elfelejtettem, mi is volt a sorozatban
  • MaRee
    #4039
    Igen, az SG1 utolsó része után játszódik.