5242
  • Paulus
    #5041
    gamecopyworld.com
  • Kata
    #5040
    Miért nem veszed meg boltban?
  • zsomborm
    #5039
    Valaki tudna nekem egy cracket a Superstarhoz vagy a Makin Magichez? Baráttól kaptam kölcsön eredetit, és másoltal nem megy, az eredetit, pedig vissza kell adni.
  • Kata
    #5038
    Minek?! Azt a legfeljebb 50 angol szót, ami a játékban van, nehogy már ne tudja lefordítani és megjegyezni senki? :))
  • Kata
    #5037
    Magyarítás a Simshez? LOL
    Mit kell azon a kevéske angol szövegen lefordítani? :D
  • Coolfire
    #5036
    Jah az minden nyelven ua.:))Már nem is lenne jó-márha létezne-,hogy rendes emberi nyelven beszéljenek.Remélem a Sims2-ben is ugyanez a szövegelés lesz.Viszont a textek lehetnének azért magyarok.
  • Paulus
    #5035
    A gügyögést ? :)))
  • Rambo 20
    #5034
    Most olvasom a levél végét.:)
    Egyszer láttam hogy mindegyikhez van magyarítás a neten csak nem érdekelt mert én angolban szeretem.
    Persze ha szinkronizált akkor angol verzió.
    Csakhát ezt nehéz lenne szinkronizálni nemde?
  • Rambo 20
    #5033
    De van.Csak nem'tom hol.
    Keress rá a neten!
  • Ramore
    #5032
    Nincsen magyarítás hozzájuk? Jól tudom, hogy "csak" az alap játékhoz készült egy menű magyarítás?
  • Kata
    #5031
    Persze.
  • Ramore
    #5030
    Köszi a segítségedet!

    Szóval nem valószínű, hogy az összes kiegészítő cd-t be tudom szerezni egyből, egy párat már kölcsön kaptam ( T Sims, House party, Vacations, Superstar). Egyből feltelepítettem őket.
    Ezután mondjuk a Vacation feladatat is meg lehet csinálni, ha jól értem.
    Amennyiben késöbb sikerül megszereznem egyes korábbi részeket, amiket még nem telepítettem, ezt megtehetem késöbb is?
  • Kata
    #5029
    Majd ha felinstallálod, és elkezdesz játszani, egyértelművé válik...
  • Ramore
    #5028
    Csak azért nem értettem, mert csak tervezem felinstallálni a játékot és elméletileg érdekelt a dolog.

  • zsomborm
    #5027
    Hello! Valahogy lehet Sims cd-t másolni hogy menjen is? Vagy tud valaki a Superstarhoz, de a legjobb lenne ha a Makin Magichez cracket? Köszi.
  • Kata
    #5026
    Pl. Ha megvan a Superstarig, akkor a Superstar CD-vel játszol utána. Attól még az előző kiegészítők a játékban maradnak! (Livin'Large, Hot Date, Unlished, stb.)
  • Kata
    #5025
    Nem! Amit felinstallálsz, az már megmarad. Mindent az eredeti játékhoz tölt hozzá. A dolgod csak annyi, hogy a PLAY DISC, amit kér a játék elindításakor, az legyen, amelyik a legújabb kiegészítő. Mit lehet ezen nem érteni?!
  • Ramore
    #5024
    Értem! Szóval állandóan installálni kell, ha mondjuk feltelepítettem egy újabbat és holnap mondjuk egy régebbi kiegészítővel szeretnék játszani?

    Roppan vacak megoldás!
  • Paulus
    #5023
    Jaja, sorrend fontos
  • Kata
    #5022
    Így van. Semmi dolgod nincs, mint cédé be, a többit elintézi maga. Annyira ügyelj, hogy mindig majd a legújabb kiegészítő cédéjét kell betenni a játék indításakor.
  • Ramore
    #5021
    A feltelepített alap Sims után egyszerűen fel lehet tölteni az újabb Sims játékokat? Tehát mindíg felülírja az alap játékot az, amelyiket rátöltöm? (pl House party)
  • cseri001
    #5020
    én ugyanannyiért láttam, mint anno, mikor kerestem őket...
  • Kata
    #5019
    Úgy hallottam, hogy szokott. :)
  • Coolfire
    #5018
    Csak az nem biztos,hogy a gyári cd és a "biztonsági másolat" működik együtt.Vagy igen?
  • Ramore
    #5017
    Ja bocs már látom!
  • Ramore
    #5016
    Nem tudjátok véletlenül mrgmondani,hogy mennyibe kerül a Sims Livin it up?
  • Kata
    #5015
    Egyben valóban sok, ezt elismerem. De sokaknak csak 1-2 kiegészítő kell. Arra meg lehet félretenni. Kéthavi zsebpénz vagy mittomén.
    Nekem mondjuk mind megvan gyári CD-n, és még nem is ezeken az alacsony árakon vettem... De sok extrát adtak velük mondjuk...
  • Paulus
    #5014
    Sims + Livin' It Up (Livin' Large): 7490
    Sims + Livin' It Up + House Party: 11990
    House Party: 4990
    Hot Date: 4990
    On Holiday (Vacation): 4990
    Unleashed: 7490
    Superstar: 7490
    Abrakadabra (Makin' Magic): 7490
  • Kata
    #5013
    Nem értem, miért nem lehet megvenni boltban. Hiszen már elég olcsón adják a Sims-et és kiegészítőit...
  • Paulus
    #5012
    igen, át
    gondolkodj, érdekes lenne 7-8 cd-nyi anyagot letölteni egy 50 Megás ingyenes tárhelyről...
  • marsu
    #5011
    Kösz regisztráltam, de innen nem tölthető le semmi.
    JÓL ÁT LETTEM B.....VA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • cseri001
    #5010
    Regisztrálj a Yahoo-nál, ott vannak Adult tartalmú cuccok, ott BIZTOSAN találsz bőrszerkót, meg más ilyesmit is.
    Nem pénzes, és van egy csomó "group", keress rá az "adult content"-re...
    Aztán mehet a party! :)))
  • Rambo 20
    #5009
    Bár nekem sem lövésem annyira a bőrcucc. Csak szeretem ha minden megvan.Jaja
    Sajna anyám génjét örököltem.
  • Rambo 20
    #5008
    Nagyjából.

    Mert tudjátok össze akarom gyűjteni az ilyen jó kis skineket nem csak az alábbi kérdezetteket és majd kimentem CD-re.Mert jön a Sims 2 és nekem az a szokásom hogy egy idő után a régi játékra bukok.
    És hogy ne legyen semmi hiány ilyen is kérdeztem.
  • cseri001
    #5007
    vagy nem? :)))
  • Rambo 20
    #5006
  • cseri001
    #5005
    :)))))
    Asszem bőrcuccokra meg ilyenekre gondolhat..., a kis perverz!
  • fulcrum
    #5004
    Előbb jó lenne tudni hogy mi az
  • Rambo 20
    #5003
    Hi!

    Nem tud valaki ilyen strypteases skineket?
  • Adam5
    #5002
    tessék