5242
  • Kata
    #5121
    OK
  • cseri001
    #5120
    Az ésszerűség határain belül, mint írtam is, van értelme "csíterkedni", pl. esztétikai téren sokat dobhat a házon egy-két jó bútor, tapéta, stb. Az építkezéshez kellett a zsé, azért használtam a kódot, és megérte.
    A pénz az építkezés végére elfogyott, az emberkéknek ugyanúgy kellett dolgozni járni, meg ilyenek..., nem volt meg "mindenük" :)
    De az elején még semmiféle kódot nem ismertem, nem volt internetem sem, csak a kieg.-ekből való cuccokkal szerelhettem fel a házat. És akkor is arra törekedtem, hogy mindenből a legjobbat vegyék meg a házba, és ugyebár ehhez is kellett nekik dolgozni, mint a güzü :))
    Munkás volt, de jó :)
  • fulcrum
    #5119
    félreértések elkerülése végett mondom h most a sims1-hez kérek segítséget.Ahhoz h házakat tudjak bemásolni a játékba(csaláád nékül) melyik fájlokat és hova kellene bemásolnom????
  • Coolfire
    #5118
    Na előszedem a sims2 topikot is.
  • Coolfire
    #5117
    Ja és módosult a data szeptember 14-re.:)
  • Coolfire
    #5116
    Ja ezt elfelejtettem:VVÁÁÁÁHHHÁÁÁÁ arany lett!!Mostmár jöhet.:)))
  • Coolfire
    #5115
    Nem tudom a swap is benne van-e ebben,de 4-5 biztos.Két verza lesz:cd és dvd.
  • Coolfire
    #5114
    A hivatalos oldalról:www.thesims.ea.com
  • Timbo
    #5113
    Helló!
    A Sims 2 Karakter-editort honnan lehet leszedni?
    Köszi
  • fulcrum
    #5112
    Az jó sok.Kb. hány CD-re férne ki...?
  • Coolfire
    #5111
    Ez majdnem annyi mint az alap+ a 7 ep..:)
  • Coolfire
    #5110
    Pedig muszáj.:)Az ingame videókkal tartom még magam..:)Nincs már olyan messze az a szeptember 17...de a mérete nem lesz semmi az bizti..3.5 GB-t kér a vinyóból majd.
  • Rambo 20
    #5109
    Jaaaaj isteneeem!

    Ti ki tudjátok várni a Sims 2-őt? Én nem.
  • Ramore
    #5108
    Köszi, ki fogom próbálni.
  • Paulus
    #5107
    Érdekes.
    Nem kenyerem vitatkozni, pláne fórumokon, inkább megtartom a véleményem.


    Valakinek megvan a 8-in-1? Érdemes lehúzni?
  • Coolfire
    #5106
    Még mielőtt megkérdeznéd:ebben a fórumban a 600 és 601-es hozzászólásban le is van írva az ms-dosos.A ppf-o-maticcal egyszerűbb.Na mentem olimpiázni.:)
  • Coolfire
    #5105
    Ramore:a superstarnál az ilyen hiba asszem akkor lép fel,amikor csak az egyik flt ppf patch van rajta.No ezért javasoltam anno állandóan a deviances crackfixet.
  • Coolfire
    #5104
    No nekem is másolt mind,de nálam is leledzik olyan játék-nem sok-ami megtetszett warezban és megvettem dobozosan.Valszeg a Sims 2 is erre a sorsa jut.:)
  • Coolfire
    #5103
    Bazzeee...na ennek semmi köze a simshez,ugye be is van fejezve??
  • disgust
    #5102
    Mellesleg... én is csóró vagyok, nekem is másolt sims cédéim vannak. De ahogy kuporgatok össze egy kis lóvét, megveszem eredetiben folyamatosan őket, mivel sokat tökölődök vele, és így van értelme. Az Unleashed-ig már mind originál cd... szal ennyit a gazdagságról...
  • Kata
    #5101
    Aki flegmázásnak veszi, magára vessen. Ramore asszony!
  • Kata
    #5100
    Köszönöm tanár úr! Ugye ez nem lesz zéhá-kérdés?
  • disgust
    #5099
    Ehh... kancsó vagy vazze. Nem bírod belátni, ha nincs igazad...
  • Kandurex
    #5098
    Meleg van, ilyenkor én is ugrok minden apró baromságra, peace, egyébként a pusztába kiáltással kapcsolatban eszembe jutott


    Pusztába kiáltott szó...

    Felmerült bennem a gondolat, hogy a "pusztába kiáltott szó" esetleg nem is létezik. Különféle értelmezéseim szerint az előbbi idézet a következőket jelentheti:

    - célt nem érő jótanács vagy meg nem hallgatott tanács, javaslat
    - meg nem hallott szavak
    - Honfoglalás kori pogány szokás, a fű növését serkentő céllal
    - a kurucok titkos hívójele, "no labanc around" jelentéstartalommal

    stb.

    Röviden vázolnám a gondolatmenetet, mely alátámasztja a "pusztába kiáltott szó" létezésének kétségbevonhatóságát: amennyiben egy tetszőleges (természetes) személy kiáll a puszta szélére - vagy a pusztába, hiszen ez láthatóan nincsen megkötve, az idézett mondat nem szabályozza - és elkurjantja magát, akkor az említett (természetes) személy longitudionális hanghullámokat indít el - elsősorban - a puszta irányában , amelyek tehát valójában nem is szavak, hanem egy hullámjelenség, tehát a mondás megdőlt.

    Tehát az archaikus mondás helyesen:

    "puszta irányába generált longitudionális hullámjelenség"


  • Ramore
    #5097
    Emlékezz, ki kezdte a flegmázást, nem csak velem, másokkal is.
  • Ramore
    #5096
    Te olvass vissza! Én az elején még megköszöntem neki amikor "próbált" segíteni. Ezután ki kezdett el flegmázni? Kata úr!
  • Kata
    #5095
    Szerintem itt te buktál meg.
    És honnan tudod, hogy az életben miből buktam meg? Ismersz? Nem. Na látod. Szóval csak pusztába kiáltott szavakkal vagdalkozol most, hogy bizonygasd fölényed. Szánalmas.
    A rosszindulat szvsz a te hozzászólásaidból süt. Vagy el sem olvasod, mit írsz?
  • Ramore
    #5094
    Nem kell magyarázkodni, segítőkészségből megbuktál, meg még másból is az életben. Ezért vagy ilyen rosszindulatú.
  • disgust
    #5093
    Olvass vissza vazz! Vagy bemásoljam a párbeszédetek elejét?

    Bírom az ilyet... Miért nem bírja megmondani, hogy bocs, nem úgy gondoltam, csak késő van, és le van zárva a téma, mindenki békésen elmegy aludni... pfff...
  • Ramore
    #5092
    Kölcsön kaptam a játékot, mondtam, hogy nem tudsz olvasni!
  • Ramore
    #5091
    Apád ezek szerint rosszul tanított meg olvasni.
  • disgust
    #5090
    Nem.

    Elég ha végigolvasod a hozzászólásait. Valami tajparaszt apuka, aki rászabadult a számítógépre, és mivel ügyesnek hitte magát, hogy warezel, ezért leugatja azt, aki csak merészeli is javasolni neki, hogy vegye meg. Tényleg komplexusos a csávó.
  • disgust
    #5089
    Így van, észre is vettük: te.
  • Kata
    #5088
    Nem elítéltem a warezt, csak javasoltam neki hogy vegye meg. Erre felháborodott, hogy mit képzelek én. Normális az ilyen?
  • Kata
    #5087
    Nem vagyok a kispofád, bunkókám. Leállíthatnád már magad. Unalmas vagy hosszútávon.
  • Ramore
    #5086
    Ja, ha tényleg 24, de ő nem több 14-nél.
  • Ramore
    #5085
    Nem azt írtad, hogy nem fogsz reagálni a továbbiakban, Kispofám? Tiéd legyen az utolsó szó?
  • Kandurex
    #5084
    Hmm, én tulajdonképpen neked adok igazat, hisz a vásárló közeg, célpont, az nem itt keleten van, hanem kissé (nagyon) nyugatra. Sztem abszolut nem elítélendő a warez - rulez, egyeseknek egyfajta demot jelenet és ha valóban olyan jó az a software akkor meg is veszi a delikvens. Pontocska.


    PS: már rég nem lenne liliomtiprás
  • Ramore
    #5083
    Apád nem tanított meg olvasni? Könnyen észre lehet venni, ki kezdte el a pimasz hangvételt.
  • Kata
    #5082
    Még valami, Mr. Intelligencia?