23325
  • Caravan
    #20266
    Köszönöm, sikerült.
    Üdv
  • hiba
    #20265
    ez melyik gammabol van?
  • janos666 #20264
    Töltsd le újra.
  • Caravan
    #20263
    Sziasztok. Bocs, ha már volt téma, de időkorlát miatt nincs lehetőségam sok visszaolvasásra.
    Letöltöttem a magyarítást, de a file indításakor az alábbi üzenetet kapom: "doom3hun.exe:nem Win32 alkalmazás". Oprendszerem WinXP SP1.
    Mit tegyek?
    Előre is köszönöm a segítséget.
    Üdv
  • Torry
    #20262
    Nem jön valaki multizni?

    1vs1
  • RelakSfromhome
    #20261
  • RelakSfromhome
    #20260
    egyszer végig lehet nyomni, de többször nem :(
  • RelakSfromhome
    #20259
    Indítsad a játékot ablakos módban, akkor elindul a szerkesztő.
  • stone
    #20258
    Na nekem elég is volt ebből a zseblámpávalsötétbenmászkálósszörnysemmibőlelőjövős játékból, az eggyetlen ami említésre méltó az a grafika, dehát ez nem elég a ketteshez.
    További jó szórakozást, nem rontom tovább itt a levegőt.
  • takraj
    #20257
    Miért van az, hogy nekem csak fehér foltok vannak a menü helyett?
  • Batka
    #20256
    Üdv! Elvileg ha a konzolba beírod, hogy "editor" elindul a DOOMEdit, amivel lehet pályát tervezni. Viszont nekem valamiért nem hozza be a első, oldal és kameranézetet. Az ablak bejön, de valamiért nem tudja elindítani az ide vonatkozó fájlt (dll-t?). Mi lehet az oka, és hogyan lehet ezt orvosolni? Előre is köszi!
  • stone
    #20255
    Ezt húzom le nem a HL-t:) Anno a kedvenc játékom volt és ebben van 1-2 alapvető hasonlóság.
  • MerlinW
    #20254
    Half Life klón????
    Te játszottál már a halflife-al?:DD

    Ne húzd mán le a HL-t:)
  • stone
    #20253
    Akkor lehet végig sem nyomom, bár a grafika gyönyörü de ez édes kevés, nameg szerintem tiszta Half-Life klón az egész game. Még játszok vele kicsit és ha ilyen uncsi akkor del.
  • rezsofiz
    #20252
    Végig ilyen lesz a game sajnos.
  • Zozo76
    #20251
    Hat vegignyomtam... Az igaz hogy a fobuzinal a vegen csaltam mert mar untam okorkodni. De odaig tisztessegesen alltam a sarat. Tenyleg nem fogom elovenni megegyszer!
  • stone
    #20250
    Hát, több mint 1 órája nyomom és kezdem unni, pedig nagy durranásnak mondták. Vagy csak az eleje ilyen unalmas, sötétben mászkálós/lövős?
  • bricsi01
    #20249
    ha lesz film ROCKIé lesz a főszerep.
  • stone
    #20248
    Ok, időközben rájöttem.
  • janos666 #20247
    Ezt kell NV-nél is csinálni...
  • hykao #20246
    már ezerszer leírtuk itt is: ha ati-d van, akkor a kontrol panelen katt a megjelenítő eszközöknél a monitorra, és frissítési frekvencia felülírását pipáld be, és állítsd be a kívánt frekvenciát.
  • janos666 #20245
    Akkor az nem is V-sync probléma.
  • stone
    #20244
    Köszi, ez bejött, a DoomConfig.cfg-ot átírva működik, már csak a v-sync-re kellene megoldás mert 60HZ-en megy.
  • RelakSfromhome
    #20243
    fényerő: átírod a base könyvtárban lévő azt hiszem autoexec.cfg fájlban az r_gamma értékét 1.5-re.
  • stone
    #20242
    Na én is belekezdtem és rögtön baszakszik. A v-sync nem működik a gameban, a fényerő meg kevés, hiába veszem fullra.
    4.8 Catalyst és dx 9.0b van. A konfigom alul. Mi lehet a probléma?
  • janos666 #20241
    Olvastad te a PDA-k e-mailjeit? Én az utólsó pályán áltam neki mikor megláttam sz ID-s követ és mondom mi van már a pokoli PDA-n de csak sírt a sok hülye hogy ki mit szeret inni... úgyhogy elkezdtem az elejétől a meséket, mert mikor végigjátszottam csak a 3 jegyű számot szúrtam ki a többi nem izgaott.
  • RelakS
    #20240
    Bénák vagytok

    Ahogy bejössz a bejáraton a vonatról, jobbra lesz egy kis lépcső, amitől jobbra van valami 3 láda elszórva. Kb 3-man négyen lőnek rád. Leszeded, és a ládáknál van egy PDA, abban van, hogy az ilyen meg olyan zsilipnek mennyi a kódja. A hídról tökéletesen látni egyébként.
  • Hammer02
    #20239
    Thanks! A kód működik.
    Valami furmányos módon lehet csak megtalálni, vagy csak mi vagyunk bénák? (Hárman kerestük, de nem találtuk)

    Mégegyszer kösz!
  • Zozo76
    #20238
    Eleg idotallo a ZSARU... :)


  • janos666 #20237
    Jajóvan, nem láttam hogy az aláírása végén ott a gépe leírása. Azt is megkockáztatom hogy akkor mikor én olvastam még ott se volna.
    Amúgy meg fel lehet tenni modded .inf fileval NV drivert ATI-ra, fordítva már komlikáltabb, de első esetben meglepő, mert működött egy ismerősömnél. Furán ment, de ment.
  • Serpa
    #20236
    "... A játékot kiadó Activision tegnap megtartott befektetői konferenciáján tett kijelentések szerint a Nerve Software 2005 elejére elkészül a kiegészítővel, így annak megjelenése 2005 első negyedévében lesz esedékes. ..."

    by 576.hu
  • RelakSfromhome
    #20235
    1: oksa
    2: Minden ajtón ott van, hogy UAC
    3: EZ volt a fontos infó. Valószinűsítem, hogy egy üveggel borított irodában vagy, és egy számítógép várja a kódot, ezt: 826

    (nekem valamiért Airlock5 néven van feljegyezve, de most rögtön megnézem. Hent rulez :D)
  • Hammer02
    #20234
    Pálya neve: MONORAIL
    Ajtó neve: UAC
    A számítógép monitorán felirat: MONORAIL AIRLOCK - SITE 2
  • ACE
    #20233
    Szerintem ATI-ja van, úgyhogy NV drivert bármelyiket felrakhatja :D Vagy lehet épp ez a baj? NV driverekkel akarja meghajtani az ATI-t?
    ATI Pro-hoz, ha 128 Megás, akkor 4.9-et ajánlom, ha 256-os, akkor a 4.11b-t. Nekem az x800-hoz ez utóbbi nagyon bejött, lehet a 98pro-nak is teccik.
  • janos666 #20232
    Tedd vissza a 61.77-es NV drivert, az új béták némejikével baszakszik.
  • oneal1
    #20231
    hi
    mitől lehet az hogy most elmosodtak a számok és a betűk a játékban és a menüben????
    ha vissza állitom mediumra a grafot akkro tök jó de ha high mer u high akkro elmosódik..
    eddig nem volt semmi baja
    töbi játk megy rendesen!!!
    gyorsa help kéne
    jha és ez akármiylen felbontásnál igy csinálja
  • Serpa
    #20230
    szerintem jövő év Q1 ben.
  • janos666 #20229
    És mikor akarják kiadni, 2006 könyékén? Akkor már lessz UT3 szóval baszhassák'.
  • Serpa
    #20228
    Gamestaron azt olvasom, hogy állítólag beleteszik a duplacsövűt.
  • Serpa
    #20227
    több lelkesedést ...
    :)