23325
  • Hentes Bill #20226
    hurrá
  • Serpa
    #20225
    közeledik az expansion !!!


    DOOM 3: Resurrection of Evil

    "... DOOM 3 történeti vonalát viszi majd tovább, számos új helyszínt, karaktert és fegyvert felvonultatva. A rémisztőnek ígért egyjátékos módusz mellé kibővített multiplayer komponenst is kapunk, ..."

    by 576.hu
  • steweee
    #20224
    mikorra várható?
  • Gyusz
    #20223
    Végre végignyomtam a játékot és azt kell mondanom, hogy többet vártam. Nem rossz a játék, de semmi eget rengető nincs benne. Majd talán a kiegészítő...
  • RelakSfromhome
    #20222
    Az ajtó neve?
  • rezsofiz
    #20221
    Hát majd meglássuk.
  • Hammer02
    #20220
    Hi Skacok! Elakadtam a MONORAIL pálya végén (egy háromjegyű kód kellene, de sehol nem találom!!!!!)
    Segítsetek PLEASE!
  • Hentes Bill #20219
    eszméletlen nagy bukta lesz, ne mértem miért b*sszák el minden játék hírnevét ilyen b kategóriás trágya múvikkal. jön a silent hill film is, meg gta, meg még nem tudom mik...
  • Zozo76
    #20218
    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • steweee
    #20217
    aha, vagy két hónapja játszottam vele, ahelyett hogy megköszönnéd hogy próbáltam segíteni, te hálátlan :)))
  • Zozo76
    #20216
    "vmelyik fenti szobában van két kólaautomatára hasonlító szekrény, az egyik nyitva van, és ha közel mész hozzá, felveszed automatikusan a plazmatartályt. nem túl feltűnő, de meg lehet találni ha tudod mit keresel. én is sokat szívtam vele"

    a masodik kepen bal oldalt ott van!
    meg amugy harom szekreny van. :)
  • grebber
    #20215
    Doom film 2005-ben!!!

    [2004-10-24 @ 17:30 - Mantis]

    Örömre adnak okot a Doom filmváltozatával kapcsolatos legújabb hírek. Történt ugyanis, hogy az Universal Pictures hivatalosan is bejelentette, hogy a Doom 2005. augusztus 5-én Amerikában debütál a mozikban! Jön a torokszorító kérdése minden kedves olvasónknak - akkor mikor ér el Európába...? (lsd. AvP) Nos, jó hírekkel kell szolgálnom, ugyanis az ígéretek szerint alig pár nap különbséggel kerül Európában is a vásznakra a film.

    info:Gamestar
  • Frank99
    #20214
    meguntam...
  • steweee
    #20213
    vmelyik fenti szobában van két kólaautomatára hasonlító szekrény, az egyik nyitva van, és ha közel mész hozzá, felveszed automatikusan a plazmatartályt. nem túl feltűnő, de meg lehet találni ha tudod mit keresel. én is sokat szívtam vele.

    ja, vki megmondaná hogy az alábbi képek milyen moddal vagy egyéb berakásával érhetők el?
  • tigeroo
    #20212
    még hamar...szal neked a D3 nem volt jó beruházás..
  • Frank99
    #20211
    OFF

    eladó egy eredeti Doom3
    5.000 Ft.
    akit érdekel írjon..
  • Zozo76
    #20210
    Megtalaltam a megoldast (a hocsore) es teljesen egyedul :).
    Kinomban jobban megneztem a kuldetes leirasat, ahol emliti hogy a hocso a "muveletek" reszen van a szintnek, a "SERVER" szobaban. Persze igy mar nem volt annyira nehez megtalalni... Es meglett a kod is a taroloszekrenyhez. Jo helyen volt, az oldalara ragasztva egy kis cetlire. Ja, ez is a "szerver" szobaban volt. Van itt par kep a szobarol. Amugy lattam en hogy a harom elektromos szekreny kozul az egyik nyitva van meg egy cso van benne, de hat a jatek tele van mindenfele nyitott allapotban levo kapcsoloszekrennyel amik gondolom a robbanasoknal nyitodhattak ki. Ugyhogy nem tulajdonitottam neki nagy jelentosseget. En hulye meg hogy orultem amikor egy masik szekrenyen is rajta volt a kod, pedig ha elolvasom a szamat ami: 665+1 (direkt nem irom le) meg hogy "ovatosan kinyitni" akkor nem kapok infarktust.

    Epp most keztem el a Delta Labor 3.szintjet de en nem birok gyorsabban haladni, raadasul rettentoen tudok felni az ilyen jatekokban, ugyhogy nem egyszer volt hogy ahogy hatraltam es kinyitodott mogottem egy zsilipajto ilyedtemben megfordulva vegiglottem a fel teruletet a golyoszoroval. :)

    Amugy szerintem f@sza jatek csak ez az allando teleportacio megy mar az idegeimre. Nem eleg hogy minden sotet terembe lassan a falhoz lapulva megyek be, nezve a plafont hogy nincs-e rajta res, szellozo ahol esetleg ramugorhat egy pokolfajzat, de meg amikor a hatam moge is beteleportal egy buzi, na az kesz...

    Na es a kepek:









    Bocsi az elozo kepert nem ide szantam... :(
    (amugy a silent hill 2 ami hasonlo para mint ez...)
  • Zozo76
    #20209
  • CUCLI
    #20208
    én is mértem 1et a time demoban: 52.1 FPS
  • CUCLI
    #20207
    nemott van. a ládákkal kell szórakozni de már nemtudom hogy.
  • Zozo76
    #20206
    Gyanitom hogy tenyleg az egyik taroloszekrenyben van ugyanis azt nem birom kinyitni...
  • CUCLI
    #20205
    nemtom. nekem semmi bajom nincs vele.
  • Zozo76
    #20204
    Most megint korbenezek a szinten...
  • ACE
    #20203
    semmi jót nem hallottam róla, és informatikában iszonyatosan igaz az a mondás, hogy "Olcsó húsnak híg a leve"
  • CUCLI
    #20202
    mért is szutyok?
  • ACE
    #20201
    ne a szutyok HIS Excalibur árát nézd, legszarabb a piacon, enyém Sapphire "volt". Sapphire = referencia ATI
  • CUCLI
    #20200
    users
  • ACE
    #20199
    Monca, melyik az?
  • janos666 #20198
    Azt én is kerestem pár percig, de már nem emlékszem. Talán egy tárolódobozban van mint ahol a fagyvereket, löszert is tartják, de vonatkoztass el a realitástól ilyen játékokban "zsebretehetsz" egy akkora fűtőcsövet is mint amekkora te vagy.
  • Zozo76
    #20196
    Persze bent is voltam mar, nem az a gond. Sott jobb oldalon is be lehet utni a szellozot, de ott csak municio meg pancel van. Oreg jatekos vagyok mar persze rajottem. Csak amikor a tudos gepel a szamitogepnel a monitoron ki van irva hogy csereljem ki a hocsovet mert meghibasodott. Meg bent a teleportnal is ez van kiirva a monitoron!!! De hol az a rohadt alkatresz???
  • Dante2
    #20195
    Án többet vártam tőle...
  • bunkolaja
    #20194
    Na erre emlékszem. Be kell jutni a falon levő alagútba, úgy hogy lekérsz egy felső konténert a konzolon, ráálsz a konzol mellett levő dobozra, amikor lejön a konténer akkor visszaküldöd a konzollal és közben ráugrasz a konténerre. Az felemel és amikor a fali lyukhoz érsz akkor beugrasz. Nekem harmadjára sikerült.
  • bunkolaja
    #20193
    Legalábbis ha világmegváltásnak nem azt tartjuk, hogy pelenkát kell cserélni néha, meg a HELL pálya annyira bunkó, hogy a fejemet fogtam kínomban. Nekem elég para, de én már öreg is vagyok kicsit ehhez. Legalábbis augusztus közepe óta nyűvöm mégis csak a HELLnél tartok. Fél óra untig elég belőle. Az is csak 3 naponta.
  • CUCLI
    #20192
    én 52ért tudok olyan boltot. szal.
  • V1
    #20191
    Van már valami jó mod ? :)
  • ACE
    #20190
    Már eladtam 47-ért, egyébként mutassatok egy boltot, ahol kaptok 50 ért. Persze ÁFA nélkül lehet, de nem mindenki ÁFA csaló ám...
  • RelakSfromhome
    #20189
    Fel a szellőzőbe, ahogy mondod
  • Zozo76
    #20188
    Na, most elosszor sikerult elakadnom Doom 3-ban a DELTA LABOR 2. SZINT-jen. Valami hocsovet vagy mit kellene kicserelnem a teleportban es akkor mukodesre lehetne birni. De ilyet sehol sem talalok. Bejartam tobbszor is a szintet, de semmi. A tudos meg csak nyomogatja a keyboardot oszt' annyi. Talaltam egy termet (cryo), ahol kontenerek vannak (9 db) a falon es egy daruval lehet okorkodni. Na, ott csak az a lenyeg hogy jobbra a szellozojarathoz fel tudjam emeltetni magam? Hol a francban van az a cso? Gyakorlatilag mindent kinyitottam egy szekreny kivetelevel. Oda nem tudom a kodot. Lehet hogy ott lenne az egyseg, amit ki kell cserelnem???
  • janos666 #20187
    Bukásnak nem bukás, csak nem az a világmegvátás amit sokan vártak tőle.
  • Seth
    #20186
    akkora nem
    az is végigtolta szerintem akik leszólták (köztük én is..:))