23325
  • RelakSfromhome
    #20306
    még 6 vagy 7 pálya
  • magus
    #20305
    es több fpse van mint nekem
  • CUCLI
    #20304
    azt hogy mennyi van hátra nemtom. fingom nincse
  • Raptor1
    #20303
    Ehh...pedig azthittem, hogy ez a vége..szal még kb mennyi van hátra? :)

    Na,ok, akkor megpróbálom. :)
  • CUCLI
    #20302
    Hol vagy te még uccsó maptól..:) lödd ki a lámpás dögöket és ha mind mekhaltak akkor a nagy dög felett megjelenek egy kék gömb. na annak aggyá minden létező cuccal amid csak van.
  • Raptor1
    #20301
    Hy

    Valszeg az utolsó pályán vagyok, mert 1 nagy orrszarvú van ott, és van pár lámpás haverja is...

    Szal odateleportálódok, elötte felnyalábolok minden skullót, de ha minden cuccot, plusz még az ott található cuccokat is eldurrogtatom, akkor sem elég, még mindig él...

    Vagy a lámpásaira menjek? vagy azokra felesleges töltényt pocsékolni?
    Hogy kell leszedni hatásosan a főmukit?
  • RelakSfromhome
    #20300
    ték
  • Shep
    #20299
    nem fura
  • steweee
    #20298
    megpróbáltam installálni a magyarítást, de nem sikerült. valyon mit rontottam el
    Doom 3 Magyarító Team
    doom3hun.uw.hu
    1244-5345-3453

    és kiírja hogy vmi hiba van a beírásban? plíz help !
  • janos666 #20297
    És ebben mi a fura? Az lenne fura ha Voodoo2-re is optimalizálták volna a DOOM3-at, nem?
  • Shep
    #20296
    Ja múgy tudod, hogy ez már az eltévésedés első jele, mármint az rtles figura majmolása.
  • Shep
    #20295
    na jó jó :)

    Mindenesetre azért a régi eredetileg voodoora írt játékok szebbek mint a doom3 voodoora butítva :)
  • Kandurex
    #20294
    "Körbeíróshosszantartósmagyarázós" lenne és sokat kellene mellékinfózni a flém miatt, ehhez meg nincs türelmem, meg időm :)
  • Shep
    #20293
    Na akkor tessék kezd el :)
  • Kandurex
    #20292
    Hmm...messzemenő következtetéseket lehetne levonni e két képből,
  • Shep
    #20291
    csak úgy összehasonlításképpen

    Unreal 1999



    Doom3 és a voodoo2 2004
  • Kandurex
    #20290
    Érdekesség? MIt mondtam bármit.
    Sokaknak :)
    Nem hát, openGL nagyon kevesen használnak.
  • hykao #20289
    1. érdekesség
    2. akadhat olyan, akinek még ma is voodoo2-ese van...
    3. nem minden játék grafikus motorja alkalmas erre...
  • Kandurex
    #20288
    Ennek mi érteleme? Pálcika szintre minden játékot le lehet butítani.
  • hykao #20287
    DOOM3 Voodoo2-n 60FPS-sel
  • TDK
    #20286
    Na csumi!!!!
    Azt szeretném megtudni hogy a DOOM 3-mal hogy lehetne neten játszani.
    Ha valaki tud segíteni azt írja meg!!!
    Kössz!
  • bricsi01
    #20285
    ezt másold le www.doom3world.hu
  • bricsi01
    #20284
    szegy le minimezert!a www.domm3world.hu-rol
  • dashed_
    #20283
    Alt+enter
  • takraj
    #20282
    Már megtettem, de továbbra is ez van... igaz, csak gef4mx420-am van.......de a játék readme-je szerint ez is jó hozzá...
  • dr Kotász
    #20281
    Fullscreen --> no
  • janos666 #20280
    Szerintem már a Q3 motoros játékok se nagyon engedték a tálcára söpörni magukat.
  • XRV
    #20279
    Sziasztok!
    ALT+TAB miért nincs a doom3 ban? Nem lehet ezt megoldani valahogy hogy legyen?
  • Anotino
    #20278
    Gozom sincs. Egy pro quakert ismertem, o 120fokon nyomta, de szerintem ugy eleg hulyen nez ki. Bar az emberi latas 180 fokos, vmi szeleskepernyos megoldassal lehetne esetleg monitoron rendesen abrazolni.
  • janos666 #20277
    Hát nem tudom, a 90 jó volt végülis, csak ha a grafikán akarunk kötöszködni ez fura volt. De lehet hogy csak rosszul próbáltam szavakba önteni amit láttam/éreztem mikor ezt figyelgettem. Példaképp a HL2-ben vagy mondjuk még az UT-ben hány fok az alap?
  • Anotino
    #20276
    hat ha a 90 nem tetszik, mas ertekek meg furak, akkor te vagy az az ember akinek semmi sem jo :)
  • janos666 #20275
    Igen, de ha kézzel nyúlok bele (először legalábbis) fura, és visszarakom defaultra...
  • RelakSfromhome
    #20274
    példa a dúm3 pl :)
  • Anotino
    #20273
    A fov szerintem allithato. Id-s jatekok altalaban 90 fokosak defaultbol.
  • Anotino
    #20272



    Tenyleg nagyon miniatur a terep.. De a jatek hangulatos klausztrofobija igy megmarad szabad eg alatt is. Fincsi lesz 10*20 meteren kocsikazni.. :)
  • janos666 #20271
    Megnézted te a képeket? Amúgy az is baj lehetett nekem a játék élethűségével, hogy túl kicsi a látószög és nagyobb terekhez ki kéne tolni. Meg talán ezt a játékot már nem 17"-os monitorhoz szánták 1024X768-as felbontásban. Nem tudom, de túl nagy volt a képméret, mintha kicsi (pl 640X480) lenne a felbontás...
  • rezsofiz
    #20270
    Hát eléggé HL klón, főleg ha a storyt nézzük:)
  • Zsoldos
    #20269
    Ahogy a hw-n is irjak, az a "kiterjedt" kulso helyszin csak annyiban kulso, hogy nincs folotte plafon :P (iszonyatosan picik es szukek)
  • Tatyla
    #20268
    vidikártya drivert frissits!
  • grebber
    #20267
    Külső terek és járművek a Doomban

    Birdy, 11:52 - PC - Játék: MOHA

    (PC Games) A Doom 3: UAC Warfare készítői szépen haladnak a járműveket és kiterjedt külső helyszínt is használó multimodjukkal. Néhány koncepció a terepről és az első kép már rendelkezésre áll, nekem igényes munkának tűnik.

    info és a képek a Hardwireden