23325
  • Rusy
    #20346
    jaja rájöttem könnyen, most az üregekbe vagyok, hol van már a vége?
  • steweee
    #20345
    hát elég könnyű kinyírni szegénykét, csak rá kell jönni a titkára. először is mikor belépsz a nagyterembe, pár másodperc múlva szemből ki fog nyílni a hangárajtó, mihelyst megemelkedik, más nyomd is oda az öt rakétádat, pont telibekapja mire odaérnek. aztán nincs más hátra mint a soulcubot rádobni(én se nagyon használtam addig, de hasznos kis jószág, és az életerőt is visszatölti. korlátlat, csak használat után egy darabig pihen) utána egy kis plazma és vége, szinte sérülés nélkül ki lehet így nyírni
  • Kandurex
    #20344
    Sarge -ra gondol
  • steweee
    #20343
    milyen talicskás szörny ?
  • Rusy
    #20342
    én a talicskás szörnynél vagyok, azt próbálom kinyírni nem sok sikerel, na megyek folytatom, nekem is tetszik, bár elég monoton, és tényleg elég gáz ez a folyton teleportáló szörny, a pályán lehetett volna pár...
  • steweee
    #20341
    na végigvittem. konklúzió: egészen jó volt, a váralkozásaimnak megfelelt. fegyverlámpa és fegyverupgrade moddal egész jó, plusz magyarítás, és az új ati driver meg a config átírásával már egészen jó sebesség volt elérhető. én talán annyit változtattam volna benne, hogy lettek volna szabadon mászkáló monsztrák is, mert így néhol nagyon scriptelés szaga volt, de egyébként kiegyenlített volt a játék. talán veteránon kellett volna kezdeni mert normalok egy kicsit könnyű volt, mindig volt elég táp maximunra utántöltani. egyébként a grafikája szerintem nagyszeű, nem hagy kifogásolni valót semmilyen tekintetben, talán az elején a sok sötét pálya volt idegesítő
    10-ből 8.5 nálam a játék
    talán egyszer végigviszem mét egyszer, amikor kijön a film meg előtte a könyvet is újraolvasom, és végigmegyek rajta veteránon. tényleg voltak olyan helyek , ahol egyszerűen mentés után kiléptem és játszottam valami egyszerűbbel, mert nem bírtam idegileg. rájöttem hogy jobb fülhallgatóval, mert akkor nincsenek külső zajok, és ha hagyja magát az ember hogy beleélje, akkor tényleg elég para tud lenni
  • Rusy
    #20340
    jaj bocsi visszaolvastam :))))
  • Rusy
    #20339
    Hogy kell kinyírni a főellent, már fél órája lövöldözöm de semmi baja, valaki egy taktikát please
  • steweee
    #20338
    ja, és mi az a sok beígért videó a végén ? csak a főszörny döglik meg meg Fuentes ? kel életre egy csontsárkányban. ennyi
  • steweee
    #20337
    a magyarításban az összes szekrénykódoknak nincs külön emilje ?
  • steweee
    #20336
    a csaverns area 1 ben a thermal regulation pump-nál járok. van két titkos hely is ott, ahová létrával kell a legmagasabb pontra feljutni az épületnek, van egy "féltitkos" félszint a legfelső ajtó alatt amire a korláton átugorva lehet feljutni, és van egy a legfelső ajtó bejárata után közvetlenül alatta, ahová sehogysem tudok bejutni. a létrán lefelé menet lehet észrevenni. egyébként ez az a hely, ahol egy csomó létrán lemászva és kiugró-visszamozgó erkélyeken leugrálva kell megnyomni vmi panelt. hogyan lehet erre a titkos helyre bejutni ?
  • Khull
    #20335
    Köszönöm.
  • RelakS
    #20334
    RELO-ADED-RULE-ZZZZ-FC

    Ha jól emléxem
  • Khull
    #20333
    Hali!

    Tud valaki adni egy serial numbert? Esetleg linket?

    Kösz.
  • Szabyka
    #20332
    Köcce :(
  • steweee
    #20331
    én normalon kezdtem, nem tudtam mire számítsak. eggyel nehezebb fokozaton kellett volna, mert így semmi izgalom nincs benne, kinyírok könnyedén mindenkit,igazából a szörnyek az áldozatok nem én. egykét helyen tudtak eddig csak meglepni. de már mégegyszer nem játszom végig mert nincs rá időm meg itt a rengeteg jó új játék is. a halflifeba még bele sem szagoltam!de a kiegészítővel is biztosan játszani fogok
  • RelakS
    #20330
    Nekem épp a végén lett uncsi... hent... állandóan kapkodtam a soulcube-ot, mert ledarálták az életerőmet, sehol egy kinyitandó szekrény, meg mittomén
  • steweee
    #20329
    na kifejezzetten pozitív csalódás a játék így a vége felé. egész jó a pokoltól kezdve. addig kicsit uncsi meg műmájer scrip-szaga volt, de a végére összekapták magukat a fiúk. remélem a végén is van vmi csattanó!
  • Adam5
    #20328
    ezzel a lebutitott doom3-al is lehet multizni? vagy csak a single van átalakítva?
  • hykao #20327
    nem
  • Szabyka
    #20326
    A feliratozást be lehet valahogy a játékban kapcsolni ?
  • steweee
    #20325
    vki lécci ! :(((
  • steweee
    #20324
    és utána mikor jön egy csomó pók meg amerre tovább lehetne menni be van szakadva a híd és izzik a láva?
  • steweee
    #20323
    ja, köszi. de ki gondolta volna hogy húszezer hozzászólás felett és hónapok óta haldokló topic után csak tíz hozzászólással korábban ua-ra van válasz. egyébként köszi
  • Kandurex
    #20322
    Arra is képtelen vagy, hogy 10db hozzászólást visszaolvass?

    #20302
  • steweee
    #20321
    hogy kell megölni a pokolban a zöld teleportkapu utáni első főszörnyet ? pár reflektorszemű hernyó repül körülötte hogy megtaláljon.mikor azokat lelövöm újratermeli őket, gondolom akkor sebezhető, de így sem tudom rakétával sem megölni. tipp?
  • Kandurex
    #20320
    Inkább a fordító team -t kérdezd, itt már rég nem játszik senki ezzel a játékkal, valamint a vajont J -vel írjuk.
  • steweee
    #20319
    megpróbáltam installálni a magyarítást, de nem sikerült. valyon mit rontottam el
    Doom 3 Magyarító Team
    doom3hun.uw.hu
    1244-5345-3453

    lécci-lécci segítsen valaki !
  • hykao #20318
    Sarge = Sgt. = Sergeant = Őrmester (talán Kelly vagy mi a neve...)
  • MrDevil
    #20317
    de szerintem az aki utasítgatot hogy menjek ide meg oda!!! Mindenesetre már várom a kiegészítőjét!!!
  • Raptor1
    #20316
    hát én nemtom, csak lőttem, mint a hüje :DDD
  • MrDevil
    #20315
    Na azt mondja meg nekem valaki, hogy az a Sarge az az aki Swen-nel jött vagy az aki nekem dumált a monitorokon keresztül?????
  • Raptor1
    #20314
    Na, végigtoltam..:)
    Most vittem végig 5 perce, de már hiányérzetem lesz, hogy hol van a "feeling", miközben játszottam vele...Igazából nem volt olyan nehéz.. Pont elég hosszú volt, és "kissé" parás, főleg az utolsó pálya..Szal 1 király kis játékot sikerült alkotni Id bácsinak, sztem..
    Várom a 4ik részt :DDD
  • Raptor1
    #20313
    Útközben már sikerült...Adtam neki 1 Soul cube-t, és pár rakétát, és hamar megfeküdt..:)
  • MrDevil
    #20312
    Na azt mondja meg nekem valaki, hogy az a Sarge az az aki Swen-nel jött vagy az aki nekem dumált a monitorokon keresztül?????
  • Tatyla
    #20311
    BFG-vel amit kilö feléd lövedéket azt célozd!
  • Kandurex
    #20310
    Üssed - harapjad, esetleg bíefdzsizd meg a tökeit
  • #20309
    Szedd ki az akkumulátort a tolókocsijából, és csavard meg a katétert a pöcsében.

    [Fogalma sincs]
  • Raptor1
    #20308
    Hy

    megint elakadtam..Azt a tolókocsis cyborgot mivel a legegyszerübb elintézni?
  • Raptor1
    #20307
    köszi, sikerült elintéznem a nagy szörnyet, így elég hamar ment :)

    Most ott tartok, hogy Találjam meg a Sarg-t (az is vmi tengerész bfg-vel a kezében :O)