23325
  • GDI
    #20506
    Mér nem müxik nekem a magyaritás?Minden adatot pontosan beirtam.Mi lehet a gond?Azt irja ki pontatlan adatok.THX
  • Tschabi
    #20505
    Egyébként baromi jó, meg jól is néz ki, de én nagyon nem élveztem kb felétől.
  • Tschabi
    #20504
    Az nem lehet, hogy a játék tényleg unalmas a többség számára...
  • Jano
    #20503
    Én sem a topikot, sem újságokat nem olvastam erről, csakis azt írtam, amit éreztem a játékkal kapcsolatban, mikor végigjátszottam. Sajnos a vége ellaposodott. És ha a nemtommelyik magazin szintén ezt írta, akkor szerintem abszolút igaza volt.
    Ez nem azt jelenti, hogy nagyon utálnám a játékot, mert ha nagyon nem tetszett volna, akkor játszottam volna volna végig. Viszont (sajnos) már vártam a befejezést, hogy "hagy öljem le a főgonoszt, azt csá". :/
    A kiegészítőktől viszont sokat várok (csak úgy, mint a játéktól), remélem változatosak, hangulatosak, és szórakoztatóak lesznek.
  • báttyó02
    #20502
    sorry a méretért
  • báttyó02
    #20501
    Doom 3 - addon a javából!

    [2005-01-09 @ 10:53 - ZeroCool] (kommentek: 28)

    Bár jómagam azt vallom, a Doom 3-mat a komoly scriptelés miatt igencsak nagy időközönként lehet újra végigvinni, komoly figyelmet szentelek a kiegészítőjének. A három legújabb képe ismét friss szörnyi-mörnyiket prezentál (Thanks jd). A legkomolyabb a csecsemő, aki újabb díszeket kapott, és, ha jól látom, némileg fel is cseperedett. Imhol találjátok a képeket:


  • Shep
    #20500
    hát, akár az is lehet volt már ilyesmire példa, de gondolom te is tudod, hogy egyes újságírók honnan szerzik az írásaikat.
  • hykao #20499
    Aha, s az nem lehet, hogy azután jelent meg ez az újságban, hogy ide beírták páran? :))
    Mert némelyik PC-s újság kb. így működik...
  • Shep
    #20498
    Hát nem tudom nekem nagyon tetszik, és nem találtam unalmasnak sehol, viszont azt észrevettem, hogy nem is tudom melyik újságban írták, hogy a közepétől unalmas a game, és azután hogy ezt olvastam a fórumon mindenki ugyanezt kezdte el irogatni.
  • hykao #20497
    Én nem vittem végig, a lentebb említett ok miatt...sztem inkább a divat az lett: DooM3-mal játszani...annak ellenére, hogy nem egy kiemelkedő alkotás.
    Ha az, akkor mi miatt az? Mert én nem jöttem rá...
  • RelakSfromhome
    #20496
    A végén csak azért nem volt unalmas, mert csőstül jöttek a dögök. Szerintem.
  • Tschabi
    #20495
    Én azt mondom, ha fele ilyen hosszú lett volna, kétszer ilyen jó lett volna játszani vele.
  • Shep
    #20494
    Hát én sem, ez az unalmassá válik elég nagy divat lett, szinte mindenki ezt mondja, de közben mindenki végigvitte és tetszett is neki csak hát olyan menő dolog mások munkáját ócsárolni, főleg akkor ha a többség azt teszi, természetesen tisztelet a kivételnek.
  • Ombika
    #20493
    En nem talaltam unalmasnak,kinek a pap kinek a papné!!
  • hykao #20492
    Sajnos a zseblámpa sem véd meg a végigjátszás során elhatalmasodó unalomtól... :)
  • Zozo76
    #20491
    Zseblampa!
  • tigeroo
    #20490
    ha minden kötél szakad elő a trafóval:D
  • Zozo76
    #20489
    Ja, csak a vege fele mar az ember hulyet kap az allando sotettol... :)
  • NeoMaN
    #20488
    igen, kb. annyi lehet.
  • nyni
    #20487
    Hello!Egy kerdesem volna.Igaz,hogy a Doom 3 20 oras?Vagy valami ilyesmi.Ezt olvastam az egyik cikkben,nos igaz?
  • Zozo76
    #20486
    Ha minden kotel szakad elo a zseblampaval! :)
  • RelakSfromhome
    #20485
    És Kib*szott Nagy Fegyvered (Big Fuckin' Gun = BFG) van-e? :D
  • kispalika
    #20484
    Rakétám van bőven, de ötöt kilövök, aztán míg töltök, addig ők agyondobálnak.
  • ibrik
    #20483
    Járkáld be az egész helyiséget, mert rakéták vannak elhelyezve sok helyen.
  • kispalika
    #20482
    Sziasztok! A 19 pályán (Delta Labs Level 4)akadtam el. Az ajtón belépve, egy kis mozit követően 2 nagy szörny jön szembe.
    A végigjátszás azt írja, hogy "induljunk meg hátrafele és egy kicsit balra. Lőjük rakétákkal őket, utána, ha kifogytunk jöhetnek a gránátok és a golyószóró. Hátráljunk mindig és menjünk lentebb. Utána már csak az egyikre koncentráljunk, ha az kimúlt, akkor jöhet a másik. Ha megöltük, akkor jön egy szép nagy utazás a pokolba."
    A gondom az, hogy ez a helyiség nagyon kicsi, így nincs már hova hátrálni előlük, dobálnak is valamit, rakétával lövöm őket, de meg se kottyan nekik.
    Tudtok valami jó tippet ellenük?

  • Loál János #20481
    Én is végignyomtam, igazság szerint a végén már untam egy kicsit. Egysíkú, és túl hosszú volt nekem.
  • Ombika
    #20480
    Vegre kiakasztottam nekem tettszett!
  • báttyó02
    #20479
  • Zozo76
    #20478
    Helyes, holnap en is elsimitassal megyek dolgozni.
  • RelakSfromhome
    #20477
    Én? Csak most :) Egyébként 1024x768-ban nyomtam anélkül, asszem

    Ha bírta volna a radeon 9700, akkor élsimítással megyek :)
  • Zozo76
    #20476
    800x600-ba nyomod elsimitassal?
  • RelakSfromhome
    #20475
    Ja, de ha mán ürdüng, akkor latinul kéne karattyolni, nem?

    Itt meg 5 perc alatt már a harmadik petárda robban :D
  • Kandurex
    #20474
    Aztán majd ha meglátsz egy HellKnight -ot akkor: Jaj! Jön a szarvas ember!!..!"
  • _Atti_
    #20473
    :)én is arra tippeltem hogy azt akarja mondani..hát ezvan..

    éééhh..háá máá ángolúúl beszil..megszállta az ürdügg...
  • RelakSfromhome
    #20472
    Mint IMP, vagy mi? :D

    Mellesleg még mindig nem értem, miért mondta, hogy Feladatgyűjtemény. Ugyanis utána néztem, és az Ördögűző Könyv (ha hülyén fordítjuk) az Ekszoszájz Búk lenne :)
  • ranGer2
    #20471
    CSinálni kéne egy modot amiben Ferike hangja van mekkora filling lenne: EKSZÖSZÁJZBÚÚÚÚK :P
  • SarkanyfuaRUSH
    #20470
    állítgattam :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #20469
    megnéztem, köszi... ugye, hogy milyen csúnya? és ezen a Recycling Sector 2 pályán nagyon sok gány textúra van, mint látom figyelted is...
    hát ha ezeket rakták volna fel netre a doom3 megjelenése előtt, elment volna a kedvem :)

    szóval hülység volt az aggodalmam, hogy valami szar, csak az volt a helyzet, hogy régen nem játszottam már vele és nemrég volt egy kis fejlesztés a gépemen és megnéztem mi változott...
    pont ennél a pályánál tartottam korábban és itt kezdtem nézelődni...
    aztán az emlékeimben sokkal szebbnek tűnt a dolog és ezért értetlenkedtem...

    És hogy mit nem állítgattal én a driverekkel emiatt, pedig semmi nem is volt bazz :))))

  • SarkanyfuaRUSH
    #20468
    aha nézem, köszi....
  • RelakSfromhome
    #20467
    High, és a galériámba frissen bekerült 6 db kép is High beállítással lett lőve. Az ajtód is ott van ;)

    Mellesleg úgy nézem, hogy azonos a minőség