23325
  • tigeroo
    #20546
    -nagyobba kéjjük-
  • MerlinW
    #20545
    lolka
  • Shep
    #20544
    Valamiért olyan rossz érzés fogot el.


    Ja semmi baj, csak azt az izét nézi a kezemben

  • Zozo76
    #20543
    Ja, alig vartam hogy a haverral osszehozzuk a gepeket es ment a 2 szemelyes lan party. Vegig csak a Doom 2 meg a Duke Nukem 3D ment. Soros kabelen!!!
  • RelakSfromhome
    #20542
    marha
  • Ombika
    #20541
    Most jott ki az ojjektumbol! :)
  • grebber
    #20540
    Azt hiszem mégegyszer végigtolom a gamet mert ezzel a szörnnyel nem találkoztam :)
  • Kandurex
    #20539
    A Doom I - II a maguk idejében ISTENCSÁSZÁR játékok voltak. Kis híján le estem a székről a gyönyörtől amikor megláttam őket...., digitális hangzás, színes kép, 2.5D!! VOÁÁÁ! És HEEENT. Manapság már ennyi rég nem elég. A Doom egy életérzés volt, egy színes álom ami akkor valóra vált. Ma már nincsennek álmok. Mindent láttunk már.
  • nyni
    #20538
    Hallottatok az uj classic doom 'ujraeleszteset'?Atteszik az uj doom 3-as graf.motorra a regi jatekot-szerintuk,szerimtem ujrairjak az egesz jatekot,s csak a story marad meg ugy ahogy,mert a palyak tokre maskepp neznek ki,mint a regi doomban.Szerintem nem lessz olyan jo mint az igazi.Szerintetek?
  • _Atti_
    #20537
    amugy azért kérdem mert a darkmodhoz is akarunk müködő vizet és ha már létezik akkor nem feltétlenül akarunk időzni vele..
  • _Atti_
    #20536
    amugy poén:)
  • _Atti_
    #20535
    ez müködő viz vagy csak álvíz?
  • PLackó
    #20534
    :(
    thx
  • Shep
    #20533
    +512 memória és megoldódik gond, vagy kisebb részletesség
  • PLackó
    #20532
    pörög a topic:)

    felraktam az 1.1-es patchot de valami dll hibával kivág a destkopra.miért?
  • PLackó
    #20531
    up
    most kezdtem el játszani a játékkal."jó" grafikán tökéletesen (25-60 FPS) fut de az ajtónyitódásoknál lemegy kb 12 -re.ezt hogy lehet megoldani?az 1.1-es patch ezt javítja?
  • Herkulles
    #20530
    Nem rossz.Ezek sem, lol.
  • Jano
    #20529
    Loál!
  • Adam5
    #20528
    :DD

  • ati2002
    #20527
    party:

  • nyni
    #20526
    na jo,de ez nem valasz a kerdesre,bar lehet,hogy erre meg az id sem tudna pontos valaszt adni:-) minden jatek ilyen.
  • ranGer2
    #20525
    hát azért mer ő a FŐHŐS! :)
  • nyni
    #20524
    tudjatok mi erdekelne engem?hogy a francba vannak proffok akik nem lettek zombik,na meg ugye katonak,es elsosorban a foszereplo hogy elte tul?hat ott vol a robbanas mellet?
  • odex
    #20523
    nem tud valaki egy oldalt ahonnan doom kiegészítős videót lehet le tölten?
    ja és még valami olyan oldalt ahonnan ingyen játékot? ingyen
  • Tschabi
    #20522
    Szerintem nem lesz sztorija.
    De nagy, szép monszták, meg durranások lesznek.
    Tipikusan mozis film lesz, de ott mindenkinek ajánlott.
  • Zsoldos
    #20521
    Hat enis mondom neha, tenyleg untam es tenyleg abbahagytam. A kritika meg nem ocsarlas, az idetlen dolgokat szova lehet tenni.
  • nyni
    #20520
    Aha!Mostmar vilagosabb a dologSzoval ez a tudos tudott ezekrol a pokolbeli szornyekrol?He!!Ugy hallottam lessz valami film is
    a doom 3-bol.Ugyanez lessz a sztory-ja,mit gondoltok??Elvileg ez kene legyen.
  • steweee
    #20519
    nem hal meg, jön a mentőosztag és elvisz. csak sajna a főmonstra legyakásával sem hal meg az őrül t fuentes(a tudós, aki tudta hogy mire fognak ráakadni és már alig várta)hanem egy csontsárkányba beleköltözik a "lelke" ami elröppen. gondolom a következő rész a földön játszódik majd.egyéként vannak embermaradványokból összefércelt szörnyek is, pl a chaingunos vagy a rohangálós nyelvkiötlős szörnyek
  • nyni
    #20518
    Koszike.De lennel szives meg egy dolgot elarulni?Olvastam,hogy a jatek veget elhuztak,szeretnem tudni mi is a sztory vege,remelem nem hal meg a fohos:-)?
  • RelakSfromhome
    #20517
    a robbanást egy elcseszett teleportkisérlet okozza, a monstrumok meg nem emberekből vannak, azok a pokol démonai.

    Legalábbis szerintem
  • nyni
    #20516
    Hello!Szeretnek nektek egy nagyon buta kerdest felteni.Remelem megbocsajtjatok nekem es valaszoltok.:-).Nos, mi a rak az a nagy robbanas a jatek elejen???Mi okozta??Azzal tisztaban vagyok,hogy ez a robbanas idezi elo ezeket a szornyeket,de megis erdekel,hogy mitol keletkezett.Es azok a nagy szornyek honnan jottek?A kis zombik az ott
    levo emberekbol valtoztak at,de nehogfy azt mondjatok,hogy azok a bazi nagy monstrumok is:-).Hat ennyi,koszi elore is,hello!
  • RelakS
    #20515
    FC-ban a vulkán kráterét csak csalással tudtam végignyomni, a végén 5 halált jelzett a gép, ebből három a fasságom miatt volt, kettő meg csak úgy leszedtek :(
  • steweee
    #20514
    hát kinek a pap kinek a papné. sztem is kicsit hosszúra nyújtották a végét, de azért ki lehetett bírni. nekem a közepétől tetszett a dolog, addig nem igazán. rá kell érezni. és főleg úgy kell játszani hogy nem gyakran mentesz, mert akkor van igazi értéke ha meglepnek vhol és életben maradsz. voltak olyan helyszíenk ahol sikoltoztam és káromkodtam a szopatás miatt, de sztem nem olyan nagy gáz az egyirányúság és a scriptelés, elég jól össze van rakva a játék. kár hogy normalon kezdtem, mert így tűl könnyű volt, bár az elejétől használtam a fegyverlámpa és a fegyverek tárkapacitását növelő modokat. kár hogy nincs időm még egyszer végigjátszani, úgy lenne jó hogy elolvasni a könyvet meg megnézni a filmet ami nemsoká kijön és utána már egy erősebb gépen maxon
    visszagondolva a farcryra ott pl pont a külső teres akciók voltak egészen jók és mutatott némi intelligenciát az ai, és a vége tényleg nagyon húzós a hegyre felfelé meg előtte a laboroknál, viszont anélkül semmit nem érne a játék ha nem ilyen a vége. az is jó volt egynek, volt hangulata
  • RelakS
    #20513
    A farcry-t csak azért nem élveztem, mert nem lehetett bárhol menteni, és a dögök kissé erősre sikerültek.
  • RelakS
    #20512
    meg pl hogy még le sem cuccolhatunk ( a csomagunkat "ottfelejtjük" a pultnál), a bázisok meg minden csak egy irányban járható, mintha nem lenne más ki/be járat (kivéve helyenként az autóknak), mindenhol sötét van, meg ilyesmi
  • steweee
    #20511
    sztem rosszul fogjátok fel a dolgot. sztem egy jó játék volt, ha nem is egetrengető alkotás sem grafikailag sem játékmenet szempontjából. talán inkább csak az von le az értékéből, hogy mennyire vártuk, és ahhoz képest volt csalódás kicsit.de mindenesetre sokkal élvezetesebb volt mint a painkiller vagy a farcry, és azokra sem mondta senki hogy szar
  • GDI
    #20510
    Ja ez mind megvolt de nem enged tovább.
  • mike369
    #20509
    1. magyarítás oldalára felmegy
    2. magyarítást letölt (képpel egyeztet)
    3. adatokat P-O-N-T-O-S-A-N beír
    4. örül
    5. játszik
  • odex
    #20508
    csákány én őrülök a doom-okért:)
  • GDI
    #20507
    Jobban mondva az installnál nem enged tovább-Hibás adatokat észlel.