23325
  • danee12
    #21393
    beállitások
  • SNAKE01
    #21392
    csáó!!!!valaki megtudja mondani hogy lehet képet berakni a nevemhez?
  • odex
    #21391
    de az is lehet hogy olyan anyagból van ami nem rozsdásodik!
  • Andie
    #21390
    Hü, biztató!

    sorrow : jajj, ne légy már szörszálhasogató
  • sorrow
    #21389
    a kiegészítőben már az elhagyatott bázisra térünk vissza, vagy nem?
    Akkor addig megkoptathatta volna a rozsda a falakat, de mégsem tette, biztos a szörnyeket befogták takarítani.
  • Gabe18
    #21388
    Hát nem tudom a készitőknek hol szállt el az agya,de a 3. főellenség után vagyok és az itteni páyarészek már kezdenek ilyen agyamentbe fordulni.A rakétavetős csontváz az már ilyen alap ellenséggé vált 2-3 darabokat küld a game/folyosó.
    De az előző szitu az mindent betetőzött.Egy kis kiftel lemegyek,ott egyből nagy sistergések közepette megjelenik 2 csontváz.Kb egy 5x5 méteres helység ez,szóval esély semmi,"gyorsan" visszaliftezek az emeletre (-60 energia),és onnan legépfegyverezem őket.Liftel le,ott egy kis ajtó,azt kinyitom,de minek.Bent tök sötét de már villanak a csontvázak rakétái,meg a jellegzetes vartyogásuk hallatszik.Visszavonulás,várakozás,csak kijönnek akkor szijjel lövöm őket az ajtóban.Semmi.Kinyitom megint lőnek,de nem jönnek közelebb...Na mondom itt már használni kell a lassitást.Na idő lelassit,benyomulok.Hát pontos számadatokat nem tudnék közölni.Volt legalább 3 csontváz,2 zöld energialabdás Imp vagy mi az,2 abból a folyamatossan teleportálódó lényből,és egy olyan 4 lábon járó óriási valami.De ezek csak ilyen hozzávetőleges adatok,mert kb annyit tudtam csinálni hogy lő-tölt,lő-tölt,miközben orditás vonyitás,vartyogás sistergés hallatszik.
    Azt hogy miképpen éltem túl magam sem tudom,de rossz belegondolni mi lesz itt a legvégén...
  • odex
    #21387
    hány pályás az egész Game??? a kieg
  • mike369
    #21386

    __ne bizony!__
  • Andie
    #21385
    Már nagyon rég készülünk ellátogatni hozzájuk. Én mondjuk voltam soxor, még középsulis koromban, de bnöm még nem. Van a környékükön néhány movie-park, amikért oda lesz a lány, meg lehet, hogy át tudunk ugrani mallorcára is pár napra (jó ha az ember unokatesója pilóta az airberlinnél :) )
    Node ne offoljunk kérem! :))
  • mike369
    #21384
    rendben, akkor elosztogatjuk!
    kis pihenés lesz? [csendben irigykedik]
  • Andie
    #21383
    Akkor adjatok egy adagot gyorsan, mert most hétvégén Szeged, aztán jövöhét szerdán repülök Düssibe, 2 hétre!
  • mike369
    #21382
    már szerveződik a csapat, úgyhogy megcsinálhatjuk gyorsan!
    meg csinálGATjuk hozzá az átvezetők feliratait is...
  • Andie
    #21381
    Valóban, azóta énis utánnanéztem :) az 1/10ed sántitott, ezért is irtam zárójelbe amit irtam :)

    Szeva Mike!! Ezer éve!
    Mizujs? Nekiállunk? Dobálta ám a string hibákat
  • mike369
    #21380
    halihóóó!
  • lemmy
    #21379
    A marsi gravitáció harmada a földinek.
  • sorrow
    #21378
    Ha azt mondjuk, hogy jót tesz a gravity gun és a bullet time akkor elismerjük, hogy nagyon is hiányzott eddig a változatosabb taktikai játékmenet, ami más nagy FPS ekben alapból ömlesztve benne van.

    Ha legközelebb beleraknak jármű használatot, tárgyhasználatot, több NPC-t, csapat harcot,nagyobb tér akkor pedig végképp beigazolódik, hogy a Doom is, majmolja a többi FPS-t.

    Szóval csak azt mondom, hogy ha valaki, szereti a Doom 3-at akkor azért kedvelje ami.
  • Andie
    #21377
    A Mars átmérője 53,64%-a a Földének, azaz kb feleakkora, a tömege pedig 10,745%-a, tehát tizede. Ennél fogva a gravitáció nemhogy erősebb, de kb tizede (nemegészen, mert nem arányosan változik ugye).
  • Andie
    #21376
    Áháá! Hm. és honnan szerzek én emberi lelket? Najó, ne mondd el, majd gondolom jön magától a megoldás
    Csak 8 órát elbaxni a napból úgy, hogy otthon vár a játék...
  • killer123
    #21375
    Hali srácok!
    Én most probáltam ki a doom3 reoe-t és nekem nagyon bejött igy az elsö 20/c játék után.
    Jó az igaz hogy a tárgyak fizikálya elég érdekes ha ellövöd a gravity-val de hát mégiscsak a marson vagyunk ahol erösebb a gravitáció!?!?!?
    De lehet csak nekem szurt szemet.
    A duplacsövü nagyon zorlal kis pityu lett erös de dög lassu.
    Olyan mint régen volt.
    A többi fegyvert még nem taliztam meg de én tuti végignyomom marine fokozaton aztán jöhet a nightmare fokozat.(Ha addigra nem unom meg mint mostanság sajna a legtöbb játékot)
    Nekem tetszik.
  • Andie
    #21374
    Nemvagy semmi
  • Travelos
    #21373
    Valaki adjon már egy működő http linket a Resurrection of Evil letöltésére, aminek a linkjében nem szerepel a game vagy játék szó :)
    PLEASE
  • NeoMaN
    #21372
    Szívvel lassítod az időt ha elsütöd. Emberi lélek kell neki a feltöltődéshez, majd meglátod mikor kell használn....i
  • Andie
    #21371
    Persze hogy megy, legalapvetöbb programozói fogás, hogy a registryben rejtegetünk el ilyen infókat. De átbaxtuk

    Nos, lenyomtam az elsö pályát, hát jött a régi feeling
    Ezek a röpködö koponyák nem jelentenek kihivást, de az impek hozták a formájukat :) Amikor a feljáróhoz értem, ott leszakadt egy lépcsö, hát attól berosáltam, kihagyott 1-et a szivem
    Apropó sziv! Mit lehet kezdeni ezzel a cuccal a kezemben? Vagy késöbb kiderül?

    Egyébként a pályában sok változás nincs, ugyanolyan sötét minden, elemlámpázni kell mindenhol, de remélem lesz jobb is. Szépen megkaptam 3 fegyvert, a gravity gun elég tutkó, még ha HL2böl is való (biztos Gordon hagyta itt ). A tárgyakat nemigazán tudtam érdemben hajigálni, mert ha hamarabb felveszem, mint a szörny megjelenik, akkor kisül a fegyver, és elejti a cuccot. Ha meg már megjelent a szörnyike, akkor már nincs idö tárgyat keresgélni. Ellenben a röpködö kopikat szépen lehet dobálni, az impek tüzgömbjét meg faszájul visszahajintottam nekik

    Node gondolom lesz ez még igyse. Mostmár szunya ittis, de holnap folytköv! Jóccak! És thx mégeccer a gyors segitségért

    Ja, majd beszélek a srácokkal, és megcsináljuk az expansionra is a magyaritást, ha igény van rá. A mostani eléggé berosált a kiegtöl, mindenfele string hiba volt
  • soulhunter
    #21370
    nahh,most térek alvokára,mer holnap 8kor kelés,aztán melo :(

    na szoval:
    a sima D3mal az a bajom,h nem tetszik...
    nem találtam ilyesztőnek...
    most bár ugyanazok a mexokott szörnyecskék köszöntek rám eddig,de akkor is tetszik,nem ugy,mint a sima szutyiság... :)))

    ujitást nem látok,dehát ugyanigy volt ez a C&C Generals-nál is nálam...
    a sima nem jött be,de a Zero Hour miatt megtetszett :)))

    hát igen... ki ért engem... (???) :DDD
  • NeoMaN
    #21369
    Most nézem, milyen proci az AMD KP ? :Ð
  • NeoMaN
    #21368
    ez igaz
  • Gabe18
    #21367
    Hát azért ez egy érdekes fordulat akkor,mert azért akkora fordulatot ez a kieg. nem hozott...
  • NeoMaN
    #21366
  • NeoMaN
    #21365
    lolbaz, tényleg megy vele? :)
  • Andie
    #21364
    Köszi !! Már megy is!!! JÁtszok!!
    kösz szépen!!
  • NeoMaN
    #21363
    elment
  • Andie
    #21362
    Egyébként nekem meg az E:\Doom3-ban
    Merhogy az egész E partició gamer

    Küldöd?
  • Glpetyus
    #21361
    Ja,bocsi
  • Andie
    #21360
    az nemgond!! mail megy privátban! köszi cimbi!
  • NeoMaN
    #21359
    mi a mélcímed: kibontottam, elküldöm a reg-et, hátha műxik. Az a baj, hogy neke az E:\|Game\Doom 3 -ban van...
  • Andie
    #21358
    Fenn van a game! Tudok is vele jáccani, simán!
    Csak a patch meg a RoE install gondolom registryben túrkál, és ott sajna nincs bejegyzés... Pliz keressétek meg, ne kelljen hétföig várnom !!!!
  • soulhunter
    #21357
    háát bakkkeeeeerrrrr! nagyon brutality :)))
    a sima D3 ugy ahogy van,1 NAAAAGY RAKÁS ********** (önmoderácio) :)))
    viszont ez a kieg nagyon bejön :)))

    nem tom,h ki mondta: "ha nem tetszett az D3,akkor ezt le se töltsd"
    hát annak csak ennyit üzenek: hogy az a ****** és a ****** az a jó **** ******* :PPP

    szal a RoE bejön :) ezt már lehet dicsérni :)
    na huzok vissza jáccani :)
  • Glpetyus
    #21356
    Kell hozzá az egész gém.Kötve hiszem,hogy elég a registry-s buhera.
    Töltsd le még1x az alapot is.
  • Andie
    #21355
    Ja, és persze alapvetöen az a gond, hogy a cd-k öcsémnél vannak, Szegeden...
  • Andie
    #21354
    Bassszus!!!!!!
    Volt egy win reinstallom karácsonykor, és most a RoE azt irja, hogy nem érzékeli installálva a D3-at
    El tudná valaki küldeni a doom3-hoz kapcsolódó registry bejegyzéseket? Mondjuk kiexportálva...
    Örök hála!