23325
  • odex
    #21434
    oké! ezt nekem még nem modta sennki! és már amúgy meg oldottam a problémát!
  • IMYke2.0.0.0
    #21433
    Fasznak kell ekkora képet ideqrnod!
    Kisebb képen is látszott volna, hogy hol vagy!!!

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Narancs89
    #21431
    ez éppen attól para h koromsötétben mászol fegyverrel és eccercsak pofádba ugrik 1szörny és annyira beparázol h kishíján hátraesel a székeddel
    fegyveren lámpával scak idétlen hent lenne az egész
    arra meg ott a pk
  • Glpetyus
    #21430
    LOL
  • dardevil
    #21429
    Megérdemled !
  • XeroX
    #21428
    Hi.
    Létezik "doom3ROE" már valami mod, hogy a fegyverekre lámpa kerüljön ?
  • Danecay
    #21427
    Gondolom ez is olyasmi mint a Xio's Skinpack. A haverral most szedetem le ennek az 5.1-es verzióját, először megnézem ezt, kíváncsi vagyok :)
  • Maxtreme
    #21426
    Bár ez sima DOOM3-as cucc, de szerintem érdemes megnézni.
    Nekem nagyon tetszik.
    Katt
  • Danecay
    #21425
    Hi! Már szóba kerül a PARALAX MAPPING MOD, és azt is leírtam, hogy amikor végigtoltam a DOOM 3-t, egy Radeon kártyám volt, amivel tökéletesen működött ez a MOD, viszont a mostani VGA-mal GF6800, nem valami f@sza, elég pixelesek a felületek :( A havernális valami hasonló jelentkezett. A 6693-as Forcevare van feltelepítve. Gondolom lehet köze a driverhez is. Akinek jól működik írja már le, hogy hanyas FORCEWARE-el hajtja a VGA-t! THX!
  • mike369
    #21424
    Részemről nem zavarna, ha valaki csöndben tömögetné belénk a ZS-t
  • IMYke2.0.0.0
    #21423
    Tényleg, szerezzünk mán szponzorokat a fordításainkhoz / gépeinkhez / fórumozásainkhoz [VIP]!


    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #21422
    Egy kedves ismerős VIP-vé tett, jó sokáig

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • mike369
    #21421
    csak "ősöreg" fórumozó...
  • mike369
    #21420

    vágd hozzám priviben a mailcímedet, mert elhagytam valahol (a legutóbbi újratelepítéskor a többivel együtt ) és küldöm a fordítanivalót!
  • FeketeFény
    #21419
    Jaja! Már sikerülr rájönni, csak reggel kicsit kóma voltm 2 napos játéktól. Sajnos a warezolás hátulütője hogy több napig nem alszol és amikor nagyon álmos vagy már, akkor jön le PONT egy még jobb game amit ki kell próbálni. Na ez az az állapot amikor szétlövöm az összes hullát elhasználom a szivet és idegbajosan keresem a kiutat hasztalan..
    Egészségteen a gamerek élete!
    ave warez
  • Andie
    #21418
    Te hogytucc szerkeszteni? ÉS honnan van ez a sok kitüntetésed?
    Jómunkásember?
  • IMYke2.0.0.0
    #21417
    Ez is mutatja, a végére kifogytak az ötletekből a Szelepes fickók.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • IMYke2.0.0.0
    #21416
    Tegyük hozzá, a HL2-ben hatszor több volt - mindig - a hely is hozzá!

    Szerk.: Értsd, sosem kellett attól tartanod, hogy úgy rohansz bele egy ellenfélbe, hogy ne tudnád tökéletesen használni a Gravitációs Puska minden előnyét. S ez, valljuk meg, eléggé leegyszerűsítette - szinte bagatellizálta - a játékot. A végéről nem is beszélve.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Glpetyus
    #21415
    A duplacsövü egy üveges "vitrinben" lesz egy irodában.(elég feltünő)
    Kód kell majd hozzá....
    De megéri megkeresni
    Nagyon odab@sz :P
  • Narancs89
    #21414
    a hl2es gravi gun használhatóbb volt a harcban
    mer ott a közelharc is pofoneccerű volt vele
  • Andie
    #21413
    Ja, érdemes elolvasni a felvett pda-kat meg video diskeket. De egyébként a vörösen gözölgö hullák is elég "beszédesek". Egyébként panaszkodtak itt sokan a doom3 együgyüségére, hogy a hl2 nyomába sem ér, csak menni kell elöre, azt löni, eltévedni sem lehet, a zárt rekeszek számai is max a szomszéd szobában vannak... hát nemtom milenne, ha még megbonyolitották volna
    Na mindegy, mindenki elakadhat, csak nem szabad csipöböl a fejlesztöket szidni.

    Tegnap tovább haladtam 2 pályát, hát kezd durvulni a dolog (marine fokozat). Ezek a kékgömb dobáló izék elég fürgék, ha már kettö jön, benyomom a lassitást. Most még lehet vagánykodni, mert mindenfele elszórt hullák vannak, de késöbb gondolom már spórolósabban kell. Egyébként van valami bevált módszeretek a sziv-használatra? Mert ez a mostani :
    - lopakodok elemlámpával/fegyverrel, egyszercsak elöttem/mögöttem terem 1/2/3 szörny
    - megijedek
    - elökapom a szivet, aktivizálom
    - automatikusan visszavált az utolsó fegyverre, remélhetöleg nem elemlámpára
    - elkezdek irtani.

    Jól jönne egy gyors-gomb, ami elövétel nélkül aktivizálja a szivet, mint a maxpéjnben. De végülis igy is meg lehet szokni, csak hátha ti már okosabbak vagytok

    A duplacsövü szupershotgunt hol lehet megtalálni? Mert én mingyár az elsö percekben egy kis oduban találtam egy hulla mellett shotgunt, de ez sztem nem dupla, úgy emléxem ilyen volt az alap játékban is...

    Ja, és kemény volt ott a bejárat elötti lebegö hellknight, nagy nehezen rájöttem, hogy kell kinyirni, de nem volt eccerü. Elrohangálni a tüzlabdái elöl, elkapdosni a zöld pászmákat, és még ráadásul célozva rálöni...
    Egyébként ez a gravity gun kétélü kard. Jópofa messziröl a szörnyekre hajigálni a dobozokat, meg elkapdosni a plazmagolyóikat, de amint közelebb érnek, és elkezdenek karmolászni, hát lemegy a fél életem, mire elöveszek egy normális fegyvert... Nemegyszer megszivtam. Azóta nemigazán mászkálok a GG-vel, bár ha ügyesebben lehetne használni, a kedvencem lenne.
  • andriska
    #21412
  • IMYke2.0.0.0
    #21411
    Hagyjad, ő is szeretett volna az FSzT-be (Fejlesztőket Szidók Társasága) csatlakozni...



    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Narancs89
    #21410
    hát nem tom h te mennyire figyelsz a játékban..
    a falak előtt van 3 v 4 hulla
    és akármilyen meglepő azzal kell feltölteni a szivet
    elővezsed a szivet
    efektelés
    és utána már tucc is lassítani
  • andriska
    #21409
    Meg ha jól emlékszem ott több lelket is fel lehet szippantani.Szóval nem csúnya hiba,hanem te vagy
  • andriska
    #21408
    Mielőtt kipróbáltam nyomtam egy autosavet.Aki már egy kicsit is jártas a játékokban,ismeretlen dolog előtt nyom egy save-t...
  • FeketeFény
    #21407
    Na megvan a kicsike! Ha elhasználod a szivet amit először kapsz akkor bukta, nem lehet tovább menni. A drága fejlesztők egy igen alapvető hibájával találkozhatunk az első percekben már...
    Ki az a hülye aki nem próbálja ki a szivet amikor megkapja??!!
    Tehát nem szabad kipróbálni, hanem uzsgyi a falakhoz és ott.
    Elég csúnya hiba az elején már..
  • pr3torian
    #21406
    Haverom is itt akadt el szal én is várom a válaszokat :)
  • FeketeFény
    #21405
    Idegbajt már csak nem kapok korán reggel :) Bénázok itt iylen hülyeségggel jézus..
  • FeketeFény
    #21404
    hi! Helyzet az hogy most jutottam el a doomig az új gamek közt és nem vágom hogy a lassítást, ami gondodolom a szív lesz majd, hogyan kell használni. Meglett a szív dobog is már, összetolódó falak előtt állok, kipróbáltam a szivet amikor megkaptam és most nem tudok lassítani. Mi lett? Órákat kell várni míg újra műkszik? 2percet tuti vártam hogy mi van. Kerestem dobozt hogy betegyem a falak közé de nem találtam. Várjak tovább?
  • steweee
    #21403
    akkor jó lesz nekem normalon, nem akarok menetközben csítelni mert nem jutok tovább, és úgy szeretek játszani, hogy ha vmit elrontottam viselem következményeit, nem nagyon mentek.egyébként mennek vele az alap doom modjai? gondolok itt a fegyverlámpára és a fejlesztett lőszerkapacitásra. mert azokat mindenképpen be akarom rakni, az alapban nagyon elbaszták ezt, de a modokkal már jó volt a játék.röhej volt hogy a chaingun 50 vagy 150-es tárral, és mindig a legrosszabb fogyott ki
  • Gabe18
    #21402
    Hát én épp most fejeztem be veterán-on.Mondjuk én az alapot is ugy vittem.Ebben jobban eleresztették a keményebb szörnyeket.Zombi nem sok lesz például,és az "alap" Imp helyett is a keményebb példány fog jönni,de az dögivel.Aztán mint lentebb irtam,ugy a játék közepétől a rakétás csontvázak szaporodnak el rettenetessen.A vége felé meg aztán már jön minden mindennel.
    Ezzel együtt szerintem ha az ember jól és főleg jókor használja ki a belassitás lehetőségét,akkor igy sem annyira nehéz.Meg a super shotgun is erősen besegit...Persze nyilván igy is vannak szivós részek,de ki lehet birni.Hát az utolsó ellenfél az húzós szerintem,de szerencsére gazdaságos játékomnak köszönhetően volt BFG lőszer dögivel...
  • steweee
    #21401
    milyen fokozaton érdemes játszani? mert az alapot normalon nyomtam, de úgy nagyon könnyű volt, pár helyet leszámítva, nem volt benne izgalom. viszont ez attól még lehet normalon is igen nehéz, de nem akarom kétszer elkezdeni
  • Gabe18
    #21400
    Max Payne 2-höz képest persze gyengébb,de az gyakorlatilag erről szólt.De itt se rossz.
    Most cimet had nem kelljen már irnom,nem igaz hogy 5 perc alatt nem találsz egy helyet ahonnan letölthetitek a haveroddal.
  • grizzly21
    #21399
    A max payne 2 höz képest milyen az időlassítás? Nem, haverom tölti le. Sajnos ebben nem vagyok rutinos, szóval le tudod írni a szokásos helyeket, vagy ha nem publikus: [email protected]. Köszi!!!
  • Gabe18
    #21398
    És modemes kapcsolattal akarod letölteni?

    Amugy a "szokásos" helyeken már mindenütt fent van.A gravity gun egész jó lett,bár nem sokszor használja az ember.Egy helyen kell,a többin valószinű inkább máshoz nyúl az ember.
    Az időlassitás jó lett,látványos és hasznos sok helyen.Itt főleg megmutatkozik a szörnyek animációjának kidolgozottsága.
  • odex
    #21397
    nem lehet a kiegbe tört verzióval hálózni?
  • grizzly21
    #21396
    Figyu, olvasgattam csomót, nem találtam modemes kapcsolatom van, légyszi segíts már!
  • IMYke2.0.0.0
    #21395
    Akkor olvass vissza - sokat!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • grizzly21
    #21394
    Nagy id rajongó vagyok a 3mat is végigtoltam, van akinek már megvan ez? Honnan lehet letölteni? Jó? Jó a gravity puskamásolat, meg a bullet time? Infót akarok!