23325
  • IMYke2.0.0.0
    #21475
    Ettől függetlenül értsd meg: a játék azáltal válik degradálttá, hogy kommandós fegyverré (értsd: szinte univerzálissá) alakítja a MOD az összes fegyvert!

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Gabe18
    #21474
    Szerintem az hogy a vaksötétben kezedben van egy lámpa hogy láss valamit,nem egyenlő azzal hogy valaki sértehetetlenséggel,végtelen lőszerrel ledarál egy játékot.
    A lámpával együtt nem lehet lőni megoldás teljes irrealitásáról ,meg már jópárszor kifejtettem a véleményem.
  • IMYke2.0.0.0
    #21473
    Szerintem, nem az én hozzászólásomra akartál reagálni.
    Én is ugyanis abban értettem egyet Istencsászárral, hogy nem kell a lámpával csalni - értsd: ne tegye fel az elemlámpa MOD-ok egyikét se - , mert így a játék lényege vész el: a feszültség. Nagy segg volt, aki ezt a dolgot egyáltalán végbevitte és feltette a netre.
    Ez kb. azt jelenti, mintha beépítette volna a játékba a god módot (isten mód, sérthetetlenség)... ami ugye még a csítelők számára is tiszta, hogy mennyire ledegradálja a játékélményt!


    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Tatyla
    #21472
    thx...
  • neozed
    #21471
    Ctrl+Alt+0
  • FeketeFény
    #21470
    Nem a vidkártya miat akad, hanem a memória miatt 1000 a minimum, de 2ez a tuti!!!
  • Kandurex
    #21469
    Istenes, írd már le a kiegészítő sztoriját és végét, nekem nincs kedvem végigtolni, viszont érdekelne, köszi.
  • Istencsászár
    #21467
    :)) az nem azér akad mer a doom3 szar hanem rossz vgat vettél..
  • Dead
    #21466
    Igazad van Istencsászár! Nekem is megvannak azok a modok, de még soha nem használtam.
  • Dead
    #21465
    Az alap jétékban van pár olyan szekrény. Pl.: az Administration (Alpha Lab előtti pályán) is. Nem rég találtam meg én is, benne van egy chain gun(bazi gépágyú).
  • Gabe18
    #21464
    Pedig az a megoldás, a két szélről jövő golyókat elkapod,és azzal meglövöd a szörnyet.
  • ati2002
    #21463
    Hali. Kicsit fáradt vagyok, így meló után, gondoltam levezetésnek kipróbálom a kieget. Nos, hamar el is akadtam, lehet a fáradtság miatt, de az első nagy (fő?)szörnyel nem bírok. (amelyik a tüzgolyókat szórja, kétoldalt valamilyen türkízkék színü golyók repkednek. Van valami trükk? Próbáltam a gravi-gunnal elkapni-visszalőni a golyókat, de nem sikerül, hamar kinyiffanok.
  • Gabe18
    #21462
    Azért mert igazság szerint ez a sötétben császkálok,lámpa-fegyver cserebere 5 percig izgalmas,utánna már csak idegesitő.
    Mondjuk a kieget ugy vittem végig,ki lehet birni végülis.
  • oneal1
    #21461
    milyen kártyát vettél???
  • gator
    #21460
    GreemPeace ! LEvettem 280 ra ugyanolyan szar !!!
    BASSZA MEG A KURVA ANYJAT ez a geci veszek egy 50ezres videokarit erre akad a doom 3 mi ez a szar ?! hm ?!
    Menjenek a faszomba rohadt kocsogok ! ...
  • IMYke2.0.0.0
    #21459
    Teljesen egyetértek!

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • PeeTeR
    #21458
    koszke!
  • Tatyla
    #21457
    a RoE-ban hogy hivom le a konzolt?
  • Istencsászár
    #21456
    nemértem meg azakat az embereket. MINEK RÁ? semmi izgalom nincs benne ha rajtavan , ugyjáccad végig ahogy a alkotok megálmodták ....
  • Danecay
    #21455
    Hát én beraktam azt amit a DOOM3 alatt használtam, a Stupid Gunlights-ot és működött, legaláb is a shutgun-on "rajta volt" a lámpa. Olyan sokat nem toltam még vele, és hogy a többin is rajta lesz e, azt nemtudom, de akkor valószínű, kivéve gondolom az új fegyvereket.
  • oneal1
    #21454
    http://www.kepfeltoltes.hu/050409/1.JPG
  • PeeTeR
    #21453
    nincs valami cimetek ahonnan le lehetne tolteni ? fizetos is lehet, nem gaz. amugy ha van valakinek par kepe a jatekrol amit sajat maga keszitett akkor szurhatna be parat mert kivancsi lenne ra. de amit oldalakon talalok azok fos minoseguek
  • GeneralsHungary
    #21452
    http://www.martianbuddy.com/blaster.html

    Ez kellett valakinek valahova?
    A FREE szekrémyek nyitókodját tartalmazza.
    A Kérdés hol találkoztatok vele továbbá van-e a RoE-be Láncfűrész?
  • Istencsászár
    #21451
    TŰŰŰZALAT RAKD FEL TILTSAD PL: MCAFFE!!!!
  • oneal1
    #21450
    az lesz:D
  • Dead
    #21449
    Akkor húzd ki a gépből és kész!
  • NeoMaN
    #21448
    húzd ki a kábelt vazzeg.
  • oneal1
    #21447
    de én nemtom lelőn ia netet
    mer mindig megy
    router van meg minden állatság
  • oneal1
    #21446
    amikor belépek a játékba nem fogadja el a keyt:(
  • oneal1
    #21445
    nah msot végre elfogadta a kódot de vinnyogott valamit utána
  • oneal1
    #21444
    jaaah
    nekem eredetiben van meg a doom3 és van saját serial om
    azzal is jó?
  • Gabe18
    #21443
    Az F6 végüvel a Doom 3-at kell telepiteni,a C0 (nulla!) végüvel meg a Doom3 RoE-t.
  • oneal1
    #21442
    hali
    valaki lécci irjon egy működő cd keyt!!
    2 őt próbáltam
    egyiknek f6 a vége másinak meg co
  • gator
    #21441
    Hi all !!!
    Nem lett jo h levettem a VPU-t 300rol 280ra ! Ugyanolyan szar a game ... :(
  • Jason
    #21440
    köszi!
  • Hoz_Hun
    #21439
    Ja egyébként megy a game szóval ilyen problémám nem volt, gondolom a reggel lehet kapcsolatban.
  • Hoz_Hun
    #21438
    Lejjeb írták, hogy installáláskor ne legyen élő internet kapcsolatom. Én úgy telepítettem, hogy volt.

    Ez miért volt fontos? Tudja valaki? Most rakjam újra vagy mi?
  • Gabe18
    #21437
    Legegyszerübben lődd le a netet és ugy inditsd el...
  • Jason
    #21436
    Légyszi meséljétek már el nekem hogy hogy kell leblokkolni a Doom3at, mert sehogy se fogadja el a key-t, pedig mindent jól csináltam.
  • Dead
    #21435
    Tört verzióban van meg nektek a RoE, mert én nem hallotam róla, hogy megjelnt volna?