23325
  • _Atti_
    #5517
    igen...
    nem fegyvertől függ..sotival lövi az impeket is meg a pinkyt is
    egy részen mutatja hogy lelő egy fatzombit a budiba..olyan mintha épp izzani kezdene de leesik és eltűnik a képről..
  • _Atti_
    #5516
    szerintem a pinkyt sotival lőtte porrá:D
    már megnézem..
  • Adam5
    #5515
    Igen én is remélem mert akko az 1kicsit parás lesz...
  • Davidus
    #5514
    remélem nem
  • Adam5
    #5513
    Akko lehet hogy minden feltud támadni?
  • Davidus
    #5512
    Az viszont mindent izzít;)
  • Davidus
    #5511
    Ahhoz olyan fegyver kell ami tud izzítani:)
  • _Atti_
    #5510
    én mintha láttam volna zombit és porrá izzani..naracssárgaruhást:)tán a legutóbbi hossú 18 percesben.. de lehet hogy nem emléxek jól
  • Adam5
    #5509
    én a videoban csak pinkyt láttam porrá izzani de azok viszont démonok nem élőhalottak
  • _Atti_
    #5508
    de szerintem nem fognak felkelni.. az ujabb videókban porrá izzanak vagy mit csinálnak:D
  • Adam5
    #5507
    Mész előre és közben hallod hátulról a motoros fűrészt...
  • Adam5
    #5506
    Azé az gáz lesz ha a karbantartó zombi felkel és hátba támad...
  • _Atti_
    #5505
    hát ja:D alphában testpályán zombit lövölöztem:D végén már csak nagy piros gyanusan mozgó hústömegnek nézett ki...
  • ati2002
    #5504
  • Adam5
    #5503
    De azé remélem lesz olyan hogy pl lábon lövöd aknavetővel és csak deréktől felfele marad meg és ott húzná magát a földön
  • Adam5
    #5502
    Gondoljatok bele van 1zombi aki mondjuk még emberinek néz ki,de miután csak viccből bele eresztesz 2-3 tárat a gép fegyverből és már teljesen úgy néz ki hogy bőr nincs rajta, kilátszanak a bordái stb stb... és amikor elindulsz tovább erre vmi van mögötted... megfordulsz és az a horrorisztikus arc ott van elötted...
  • Adam5
    #5501
    Ettől féltem
  • Gear
    #5500
    A zombik rossz szokása hogy nehéz őket kiiktatni. lövöd lövöd őket ,de csak felkelnek újra és újra...
  • Adam5
    #5499
    NEMTOM HOGY SPOILER-e minden esterte az olvasa el aki nem bánja


    A fullban is felkelnek majd a zombik vagy csak az alphaban volt ilyen és az egy hiba volt?
  • Davidus
    #5498
    PCIExpress kép a lustáknak:

  • Davidus
    #5497
    sehogy:) Rossz képet raktam volna be. Még jó hogy elkurtam:D
  • Davidus
    #5496
    Ja és az AGP-s gépben "csak" 3,2 ghz-es p4 volt míg a PCIEx-esben 3,6 szal ennek is betudható a különbség. Tanulág: Nyugodtan lehet venni AGP-s X800/6800 karit(már akinek van rá keret:D).
  • toMpEr
    #5495
    Hogy jon ossze a ketto? egyik 1600x1200 masik 1024x768
  • Davidus
    #5494
    Durván 5 fps a különbség.
  • Davidus
    #5493
    Na mind1 ott a link:D
  • Davidus
    #5492
    AGP:


    VS

    PCIExpress
    http://www.hardocp.com/images/articles/1090364971VEVx7HppJJ_2_2.gif
  • toMpEr
    #5491
    Regen volt jelentosege, amikor meg keves memoria volt a videokartyakon es a rendszermemoriaban taroltak a texturakat, jelenleg ezt meg se probaljak,mert szornyen lassu lenne.
  • lwb
    #5490
    én nem értek hozzá, de nforce-on kész ódákat írnak okos (?) emberek arról, hogy milyen überkirály is az.
  • toMpEr
    #5489
    Folosleges PCI-E, meg az agp-t se hasznaljak ki
  • lwb
    #5488
    sztem nem. inkább gyűjtsd a pénzed, mert a jövő ez az új izé pci-e slot vagy mifasz. mégegy agp-s kártyát nem érdemes venni, amikor 1-2 éven belül úgyis cserélni kell alaplapot is. meg 9800 pron nem is nyomna ki mindent maxosan (ahhoz x800 vagy 6800 ultra kell).
  • oneal1
    #5487
    he?
  • oneal1
    #5486
    nem akarok megint hárdverezni:D de elgondolkodtam hoghy érdemes lenne venenm az fx 5700 u helyett egy ati 9800 pro-t.
    biztos jobban vinné:D

    vélemény?
  • neozed
    #5485
    Sok még az a hat nap
    Meg még az a pár nap hozzá, amíg megjön a boltba, pedig már nagyon tolnám a gémet
  • The Garrett
    #5484
    Izéé te se hallottál még szövegtagolásról :D
  • Pontius #5483
    egyetértek
  • neozed
    #5482
    Szvsz ezek az xbox-os képek kimondottan csúnyák.
    Mármint a pc-s verzsönhöz képest.
  • Adam5
    #5481
  • Serpa
    #5480
    itt erőszakos emberek vannak !?
    :)
  • Adam5
    #5479
    Hát lehet hogy okoz majd néhány váratlan szívrohamot de ettől függetlenül nekem kinézetre ő a kedvencem.
  • Davidus
    #5478
    Írd oda hogy XBOX mert megverünk!:P