23325
  • Serpa
    #5477


  • Pontius #5476
    Mert már készűl az új windóz asszem Longhorn vagy mi és gondolom inkább azzal foglalkoznak mint egy 8 éves rendszerrel folyamatos frisítésével...
  • neozed
    #5475
    Majd nem lesz az, amikor a sötét szobában rádhozza a frászt
  • Csaba
    #5474
    Sehogy. Csakhogy nem értem, miért ne lehetne 3 futó oprendszere a Microsoftnak? 98Se, 2000 és Xp. És akkor lehet választani. Így egy idő után kénytelen leszek Xp-zni, ami nekem nem igazán tetszik. És 4 éve várom a progit, erre tessék...
  • Adam5
    #5473
    A kedvenc szörnyim :)
  • Davidus
    #5472
    Csak nekem nem tetszik?
  • Pontius #5471
    Aranyos :)
  • Adam5
    #5470
    1egyébként a cdgalaxis is ezt mutatja
  • Kandurex
    #5469
    Dobozterv by Hardwired

  • Dr DeViLKiNG
    #5468
    +amig feltorik, +amig lejon :)
  • gpm
    #5467
    Microsoft mar regen ki akarta venni a win98-at a tamogatott oprendszerek listajabol, (ez azt jelenti, hogy nem jelenik meg hozza illesztoprogram,DirectX), es rovidesen ki is fogja venni(mar vagy haromszor elhalasztottak) es illesztoprogram nelkuk eleg sz@ar lenne ha a 98 a legujabb csucsvideokarit szabvanyos vga vezerlokent kezelne, akkor hogy jatszanal a Doom3-mal??
  • gpm
    #5466
    Egyszeruen a keves felhasznalo miatt aki 98-at hasznal nem eri meg nekik megcsinalni, tudom hogy ez szar ugy, ha pont Te vagy az a keves felhasznalo.
    Egyebkent szerintem jatekra hasznalj Xp-t, Netezesre, filmnezesre,stb Linuxot(Suse 9.1), ez hihetlen gyors es biztonsagos is.
  • rezsofiz
    #5465
  • cifuatwork
    #5464
  • rezsofiz
    #5463
  • rezsofiz
    #5462
    Reméljuk:)
  • Kandurex
    #5461
  • Csaba
    #5460
    Oké, biztos igazad van, én ezzel nem is vitatkoznék, na de könyörgöm, már több, mint 4 éve csinálják! Nem hiszem, hogy ne lett volna egy kis idejük kijavítani a hibákat, nem????
    Most itt szenvedhetek majd holmi partíció létrehozással meg xp installálással, meg a többi...
  • Adam5
    #5459
    télleg bánhatod hogy nem neked jutott előbb eszedbe
  • Adam5
    #5458
    LOL
    ugye? szerinted is? :D
  • Pontius #5457
    "Egyszer megnősz és jobb lesz, hidd el!"
    LOL Ez teccet! :P

    Más:
    Megkérdezhetem ki van a logodon? Csak nem Woody Harrelson?
  • Knox
    #5456
    Intelligens! És milyen ötletes! Hmmm, bárcsak nekem jutott volna eszembe! Tudod mit lehetne még azt is hogy "doom3bol kivették a vért", vagyhogy hmmmmm, várjcsak Okosfiu, mi is lehetne még? Jajj nem jut eszembe, tudod mit üljünk össze és találjunk ki ilyeneket egymilliomodszorra is! Mert az olyan humoros és majd a sok játékos rákattint és hihihihiiiiiii akkor lesz nekem jo! Főleg hogy az első aki rákattint beirja hogy, hogy faszság! Egyszer megnősz és jobb lesz, hidd el!
  • gpm
    #5455
    A memoriakezelesen azt ertettem, hogy nem szabaditja fel mindig a foglalt memoriacimeket, egyebkent a 98 hozzaerto emberek szerint csak DOS emulator.
    J.C.- ek valoszinuleg azert nem tamogatjak a 98-at, mert akkor + 10% lett volna a fejlesztesi ido, ugyanis nekik kell kijavitani a doom3-ban a 98 troger hibait, ezt tapasztalatbol tudom, mert en is programozo vagyok.
  • Csaba
    #5454
    Még mielőtt valaki nagyképűnek tartana, közlöm, hogy csak sdramok...De így sincs gond a memóval...
  • Csaba
    #5453
    Lehet, hogy igazad van, de én akkor is meg vagyok elégedve a 98-cal, a programok stabilan mennek, és én nem érezném, hogy egy kalap szar lenne a memóriakezelése. Hol is hallottam, hogy egy xp-hez több ram kell? Hmmm? Az eszközkezelésben talán igazad van, de mivel nálam nemigen voltak gondok, ez nem izgat engem... Ja, nekem 512 mega ramom van, talán ezért nem érzékelem, hogy gány lenne a memóriakezelése.
  • DePreSsZYo
    #5452
    Most kell annak jönnie hogy mi nevetünk?
  • Kandurex
    #5451
    Adamka ne rosszalkodj gyermekem!
  • Pontius #5450
    Rossz vicc!
  • Adam5
    #5449
  • Pontius #5448
    Ezt a hozzászólást ahhoz tudnám hasonlítani, hogy:
    Ne vegyél ferrárit mert minek? Hiába veszed meg a Ferrarit ha a magyar utakon csak 120-al mehetsz vele...

    Na de nem csak a magyar utak vannak! Hamarossan jönni fog a HL2, Stalker és azokhoz bőven yó lessz! Azért meg én spec nem fogok még 1 évet várni hogy jöjjenek az 512-es kártyák, és játszhassak Ultra beálításokkal a Doom3-al, yó lessz nekem az 256-os is HQ 4xAA melett :P
  • gpm
    #5447
    Ha valaki nem tudta volna: Win 98-rol annyit, hogy egy kalap sz@r a memoria es az eszkozkezelese is,sokkal tobb hiba van benne mint az XP-ben es egyik oprendszer sem jatekra lett tervezve.
    Azert lesz konnyebben virusos az Xp, mert sokkal tobben hasznaljak mint a 98-at, es eppen ezert az Xp-re irjak a virusokat(biztonsági rések felderitese).
  • soldier
    #5446
  • Adam5
    #5445
    "Doom 3 kiadás eltolva?" HÁT EZ MÁR NEM IGAZ!!!
  • balintka
    #5444
    Nem azért írtam mert lesz vele valami probléma (mert miért lenne lásd: TOCA 2) csak pesszimista vagyok
  • balintka
    #5443
    Ha ennyi elég neked hogy fölinstallálod, szerintem én majd játszani is fogok vele!
  • Kandurex
    #5442
    Na akkor rakjuk magunkat rémíszgetés ONLINE -ba.

    Szal, mi van ezzel a TOCA2 -vel?
  • Pontius #5441
    1 hét mulva ilyenkor lehet, hogy már menni fog az install!
  • balintka
    #5440
    Én meg azt remélem, hogy nem lesz olyan gond vele mint a TOCA 2-vel
  • Pontius #5439
    Hát reméllem igazad lessz
  • Kandurex
    #5438
    Ezen nem kell aggódnod. Soha nem látsz még olyan gyorsan elterjedni játékot, mint ezt.