23325
  • Pontius #6000
    6000
  • Davidus
    #5999
    itt e
  • Nemcso
    #5998
    Azért arra kiváncsi leszek, hogy az én gépemen (2,6GHz, 512MB RAM, 9600XT/256) 1024*768/medium beállítással hogy fog futni, mert a tesztben 800*640-en még élvezhető sebességgel futott.
  • Davidus
    #5997
    Így is 65 órás volt a teszt:P Ha úgy tesztelik máre rég kijött volna a game de ők még mindíg tesztelnek:D
  • Davidus
    #5996
    A 128 megás kártyák viszik a HQ-t is.
  • Kandurex
    #5995
    Reggelt' Én valami szokványos grafikus táblázatokat vártam, könnyen érthető, 1 kártyával +procival minden (1024 a plafon) felbontásba leteszteltem volna stb. :(. Így megtudtam, hogy a gépem serényen viszi 800X600 Médiumon, hát köcce ezt magamtól is feltételeztem.
  • Shep
    #5994
    Á mediumban is szép lesz, legalábbis a képek ezt mutatják, gyakorlatilag nekem az aniso hiánya tűnt fel elsőre a medium részletességnél.
  • Lacc
    #5993
    Jah illetve látom van HQ de csak izmosabb kártyáknál. Kár, pedig kíváncsi lettem volna mit tud így.
  • Lacc
    #5992
    Ájjájjáj, nekem nem jósolnak túl sok jót ezek a tesztek... 2.4es procival 1 giga rammal 9800Pro-val elég sovány értékek jöttek ki, ráadásul MQ-n. HQ-s értékek nincsenek? Én nem láttam sehol olyat.
  • Lacc
    #5991
    Cépjóreggelt.
  • Shep
    #5990
    Hát nem tudom de elég jól néz ki még egy mx440esen is low ban.
  • Shep
    #5989
    nekem is a hl-re van :)
  • lwb
    #5988
    az érdekes lenne, mivel az id bejelentette, hogy nem lesz demo az amerikai megjelenés előtt. tehát - mivel 1-e vasárnap - legkorábban másodikán adhatnák ki. de lesz abból szerintem 7-8-a is simán ...
  • Shep
    #5987
    Vajon az, hogy 9800proval a min fps 7 az mitől lehet/abit nf7-s 3200+/, áramingadozás :) ? Mert még az 5700is 22-t csinált igaz a 9800pro átlagfpse jobb volt.
  • Shep
    #5986
    Á meg vagyok nyugodva, hihban fogok tudni jétszani és lehet még egy kis szűrőt is rá fogok tudni kapcsolni a játékra, legalábbis a teszt alapján úgy tűnik, főleg ha majd felrakjuk az atis kisdrivert akkor aztán....
  • rezsofiz
    #5985
  • Adam5
    #5984
    thx
  • Pontius #5983
    The Official DOOM 3 [H]ardware Guide
  • Pontius #5982
    Ki! :)
  • Kandurex
    #5981
    Megyek szunyálni: Búcsúzásképpen
    Egyébként meg valami portálszerű cuccnak nézem...
  • Adam5
    #5980
    Ő bocsi a kérdésért de ki jött már az a teszt izé?
  • toMpEr
    #5979
    Alfából való
  • [NST]Cifu
    #5978
    Héééé!!! Ott semmiféle driver nincs, csak az eredeti hír, amelyben szó sincs kész driverről!!!

    "We are told that the driver won't be finished that soon but it is working hard to have it finished as soon as possible."
  • [NST]Cifu
    #5977
    Bocsánat a pofátlanságomért, nagyon örülök, hogy már van egy tökéletes driverünk, de egy linket nem adna valaki a játékhoz is? Nagyon megköszöném.
  • Kandurex
    #5976
    Hoppá! Hoppá! Néddmmááá' mit találtam:

    "A mai nap sem maradhat Doom3-as hír nélkül. Tudomásunkra jutott ugyanis, hogy az Ati mérnökei, látván, hogy a játék mennyire az nVidia kártyáira lett optimalizálva, hozzáfogtak, hogy kicsit lefaragjanak a hátrányukból. Ennek lesz első kézzelfogható eredménye egy kis driver, ami remélhetőleg több fps-t fog kicsikarni mindenki kedvenc gyilkolászós játékából"

    Forrás: GS
    A driver: Itt van!
  • Kandurex
    #5975
    Nem is kommenteztétek az új #5815 képet, én töröm a nyakam, hogy mindennapra jusson egy még nem túl ismert kép,...ti meg....hálátlan banda!...
  • [NST]Cifu
    #5974
    Szvsz ezt csak találgatni lehet, majd kiderül ha kijön a Cataclyst 4.8 :)))
  • toMpEr
    #5973
    Nem ujkeletu ez a problema az ATIk-al, szoval nemhiszem, hogy par het alatt megoldjak
  • Zsoldos
    #5972
    de ha megnezed az 5700 ultra is ugyanannyit hoz, mint a gf4600..

    nem ati cuccal van problema, egyszeruen csak a mai also-kozep karyak nyomjak ugy d3-ban az ipart mint a korabbi generacio felso retege.

    bar egy anisotrop szurest bekapcsolva mar drasztikus valtozas jon be. (azt ki is emeltek a tesztben jolkinezosegi szempontbol)
  • Kandurex
    #5971
    Volt róla szó, hogy az ATI új driver add ki a megjelenéssel együtt.
  • [NST]Cifu
    #5970
    Lehetőségek:

    1.: OGL-ben tényleg ennyire jó az nVidia (hardveres szinten)
    2.: OGL-ben ennyire sz@rok az ATi driverjei

    Szvsz a második a valószinübb. Már mondogatják egy ideje, és van rá egy tippem, hogy most minden egyes programozó azon dolgozik Kanadában, hogy az ATi behozza valahogy a lemaradását... :))
  • toMpEr
    #5968
    Eleg erdekes,hogy Geforce 4600 kb ugyanazt hozta, mint a Radeon 9600 XT
  • Glpetyus
    #5967
    "Figyelj idiótám"

    :DDDDD

    Qrva jó!!!:)))
  • Glpetyus
    #5966
    Kandurex=

    Síkitozni támadt kedvem

    :DDDD
  • Glpetyus
    #5965
    Nembaj,elolvastam :)
  • Glpetyus
    #5964
    izé...az a Petyus nem én vok :))
  • [NST]Cifu
    #5963
    Jah, vágom, véletlenül rányomtam a "Válasz"-ra, de nem neked ment, csak anblok volt egy hozzászólás. [Cifu fárad, már csak hülyeségeket csinál :)]
  • Kandurex
    #5962
    Alap. Itt házikecske(gazda) vagyok, nem lehet szívből flémelni . Meg amúgy is poénra vettük
  • [NST]Cifu
    #5961
    Doom 3 Hivatalos Hardware Útmutató @ Hardwired.hu

    A 'téma 123'-nál a számokra kattintva tudsz lépkedni a topic oldalai között. :)
  • Glpetyus
    #5960
    ??