23325
  • Emb3rke
    #21675
    Hi!
    Nem tudok játszani a játékkal, mert rengeteg apró kis csíkocska van a képernyőn a játékban. Vki találkozott már ilyen problémával? Mi a megoldás? A videókártyám: Inno3d 6600 GT friss driverrel.
  • Gabe18
    #21674
    Nem.
  • Goodwill
    #21673
    elindul a kieg. az alap doom3 felrakása nélkül?
  • Dead
    #21672
    Majdcsak
  • Shep
    #21671
    lőni, adjad neki a sok BFG-t aztán a raksit és majd belefárad
  • grizzly21
    #21670
    help!
    a legvégén mit köll csinálni betrugerrel?
  • ACE
    #21669
    Mind1, gyors végigjátszottam és le is töröltem a fax.-ba, más játékok meg szakítanak simán :P
  • andriska
    #21668
    Nekem is faszául futi...
  • Dead
    #21667
    A játék jól van optimalizálva
    akinél nem megy jól, az csináljon vmit a gépével
  • Istencsászár
    #21666
    akkor ott a vinnyval van a kavarás az néma gém hibája
    Nálam 1024-be van élsimitás nélkül
  • Coolfire
    #21665
    motorjai
  • Coolfire
    #21664
    Hát ha a graf. motor optimalizálásával baj van,akkor le....pom magam.:)Kermekk bácsi erre mindig figyelt,az ő motorja a legeslegskálázhatóbbak.A régi 700Mhz-s gépemen 160MB rammal egy gef440mx-s karival ment.Igaz mikor előjött az ellen akkor már játszhatatlan lett.Az újon egész jól fut.:)
  • mike369
    #21663
    ELSŐ LÉPÉS A RoE MAGYARÍTÁS FELÉ!

    Összedobtam az 1.2-es patch-hez a magyarítást, így (remélhetőleg) megszűnnek a stringhibák!
    Tölthető a szokásos helyről. ;)
  • ACE
    #21662
    Ja, az eleje mind ugyanez nálam is, azzal a különbséggel, hogy nálam a Boot particio 10 Gb, mert az 5 kevés lenne. A swap meg (1 Gb) a boot-tól teljesen fizikailag független másik vinyón van, és úgy lett létrehozva, hogy még töküres volt a vinyó, tehát nem is kerülhetett máshova, mint az elejére, és töredezett sem lehet. Fölös wines szolgáltatásokat nem szoktam kikapcsolni, de nem is szeretem, mert azok úgyis mindig kilövik magukat, ha nem használod. Nálam az svchost idle állapotban 30 Mb, de ha elindítok egy memória evő programot (pl. doom3) rögtön visszarakja magát 5 Mb-ra...
    Nem játszhatatlanul szarul fut, hanem a vinyó olvasások miatt megakad. Mondjuk nálam full-on van minden 1024-es felbontásban, nálatok? Az AA-t nálatok sem lehet bekapcsolni 1024-ben? nekem olyankor visszaállítja 640-re. Vagy úgy gondolja hogy 1024-ben nincs rá szükség?
  • Zsoldos
    #21661
    512mb ram es 0 swap. Tenyleg mintaszeruen optimalizalt a jatek.

    Amugy akinek ilyesmi gondjai vannak: Elkulonitett kicsi(pl 4-5gb) particio a rendszernek a vinyo elejen. Win install utan azonnal lefixalt meretu toredezettsegmentes swapfile. Folos wines szolgaltatasok kikapcs(service menu), jol beallitott win 100mb alatti fizikai memoriat fogyaszt. Beallitasok, driverek, fontosabb programok stb, majd kighostolni a particio tartalmat. Ha jol csinaltad, amig gepcsere nincs, tobbe nem kell wint installalnod, ha barmi zur adodik kb 2 perc alatt visszavetiteni a friss rendszert.
  • andriska
    #21660
    Jaja,esetleg format C megoldja
  • Istencsászár
    #21659
    nemmondtam hogy tökéletes de egy olyan configon ami acénak van és akad neki jácchahatalnul akkor ott nagy gondok vannak
  • Gabe18
    #21658
    "jobb a procid bár p4 szemét na mind1"...lol

    Az a lényeg hogy nálad a Doom 3 ugy tökéletes ahogy van,semmi hiba semmi gond.Ezzel aztán le is van zárva minden vita...
  • Istencsászár
    #21657
    HL2 se swappol csak rohadt sokat tölt pályák között
  • Istencsászár
    #21656
    nemakarok vitatkozni csak annyi NEM A DOOM3AL VAN A BAJ
  • Istencsászár
    #21655
    jobb a procid bár p4 szemét na mind1
    akkor nekem mér 'swappol' és összes haveromnál akinél láttam nekik mérnem? gondolkozz el kicsit
  • ACE
    #21654
    egy fokkal azé' jobb gépem van, sza'l ne nekem mondd...
  • Istencsászár
    #21653
    lolok vagytok vegyetek normális gépet vagy állitsátok be a gépet normálisan
  • Kandurex
    #21652
    Tényleg összevissza swappol... bár Half - Life 2 mégjobban, szal :D
  • ACE
    #21651
    Mit okoskocc bakker, más game-val semmi gond nincs, mi baja lenne a gépemnek?
  • Istencsászár
    #21650
    ACE UTOLJÁRA MONDOM EL
    NEM A JÁTÉK A SZAR DOOM3 ILYEN GRAFIKA MELETT TÖKÉLETESEN LELETT OPTIMALIZÁLVA EGY SZAVA SE LEHET SENKINEK ERRE
    GÉPEDDEL VAN A BAJ FOGD MÁR FEL!!!!!!
  • ACE
    #21649
    Ez vicc bazzeg, 1 Giga RAM meg 1 Giga SWAP nem elég neki, kiba szar, ilyet egy játék nem csinált még, kurva szarul van optimalizálva...
  • Istencsászár
    #21648
    jajajaja
  • IMYke2.0.0.0
    #21647
    Azért egy kicsivel többet nyújt a semminél.
    De senki se gondolja, hogy a "virtuális processzor" valóban úgy működik, ahogy a neve sugallja. Egyszerűen a kicsivel kisebb prioritású feladatoktól lop el processzoridőt az éppen futtatot kettő nagyobbhoz - a többi képzelhető.
    Mindig röhögök, amikor valaki a HT-s gépére veri a mellét.

    Munkahelyen én is HT-s gép előtt ülök (3200 MHz-es P4, alapjáraton, 512 DDR RAM társaságában, 800 FSB). Gyakorlatilag, az ilyen HT-s gépek előnyei csakis a multimédiás alkalmazások alatt érzékelhetők igazán.
    Az, hogy WinRAR-ozás (komoly számítás-igényes ki/betömörítés) közben filmet nézzen az ember szakadozás nélkül már nem luxus egy 1700-es Celeron szintű gépen sem.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • alph4
    #21646
    Magyarul ha nincs bekapcsolva, akkor is ugyanott vagy! :D
  • Istencsászár
    #21645
    nekem is fut mirc msn éjjel nappal + mcaffe virusirtó + tűzfal spy sweeper
    de semmit nemvesznek le

  • RaveAir
    #21644
    Az ICQ, IRC és MSN klienseket váltsd ki Miranda-val. Ez mindet tudja egy progin belül.
  • IMYke2.0.0.0
    #21643
    Megtanulhatnátok már végre: a Hyper Threading nem más, mint szemfényvesztés. A futtatás sebességét feláldozza a kettős szál érdekében.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • pinehead
    #21642
    azér' a pokol már elég durván adja magát elő, szal felkötöm a gatyám asszem...:)
  • jocika
    #21641
    Ahogy írod is nagyon sok minden fut a háttérben. Bár érdekes, hogy egy HT-s gépen így visszaesik a teljesítmény.
  • ACE
    #21640
    Vinyómmal meg Windowsal semmi gond, meg videókarival sem... Az lehet gond, hogy elég sokminden fut a háttérben játék közben? két letöltés, ICQ, MSN, Skype, X-lite, cfosspeed, DUmeter, mirc...
  • grizzly21
    #21639
    Nem ide tartozik, de megkérdezem:
    http://thepiratebay.org/frame.html Itt elvben le lehet szedni játékokat a doom3res-t is. A kérdés, hogy az ilyen helyekről érdemes e letölteni? Miben rosszab mint egy fizetős? (sebesség, vírus, kevesebb cucc?)
  • Istencsászár
    #21638
    ja x800ad van neked is akkor szar a windiwsod:D
  • Istencsászár
    #21637
    lol
    1. nem swappolbe
    2. tökéletesen van optimalizálva
    3. 1 giga rammal suhannia kéne
    4. szar a vgad vagy vinyód vagy a windowsod tropamár
  • ACE
    #21636
    Nálatok is beszaggat kurvára egy két részen (swap miatt)? Pedig 1 Giga RAM nem kevés, és a Swap file is 1 Gigára van állítva, akkor mi lehet a gond? Ennyire szarul optimalizálták?