23325
  • Roll
    #11238
    te honnan próbálod?
  • Lacc
    #11237
    Mert ha ennyire sarkítasz, akkor ezt így akármelyik fps-re re lehet fogni, még a nagyokra is.
  • Drizzthsz
    #11236
    Torrentről éppen 26000-en akarják szedni, 2700 gépről...
  • Lacc
    #11235
    "Eddig semmiben sem különbözik a játékmenet a hasonló stílusu játékoktól...Megérkezel valahova történik valami elszabadul a pokol és teleszel a nagy megmentő..."

    Aha. Majd meglátjuk hogy a nagy és hatalmas HL2 melyik részben fog eltérni
  • Istencsászár
    #11234
    LOL hát a hl2 kockagrafikája neked jobban teccik sajnállak a hentelést meg ne szószerint vedd nem serious sam ez....
  • G_ArchAngel #11233
    nem, kívűl keveset használom, amúgy meg elég hideg a lakás, még kell is, hogy ne fagyjak meg:)
    amúgy a legjobb, ha üveglapon van, az nem tartja meg a hőt, mint a fa asztal:)
  • Skyline
    #11232
    1.A doom agyatlan gyilok volt kulcskeresgéléssel ez picit más..
    2. A hihetetlen grafi azért nekem annyira nem hihetetlen az ellenfél elesése is előre írt nem rongybaba kb 5-6 féleképpen tudnak elesni annyi.Szép nagyonfrankó eddig a király de nagyon úgy néz ki hogy hl2 azért ezt lenyomja (a hl2 beta alapján legalábbis ami már ott többet mutatott)
    3. Hentelés? Hol? Még egyik helyen sem jött rám 100 szörny serious sam módra...Sem Doom módra...Ijesztgetés szerüen előelőjönnek de nem hentelek..
    4. Eddig semmiben sem különbözik a játékmenet a hasonló stílusu játékoktól...Megérkezel valahova történik valami elszabadul a pokol és teleszel a nagy megmentő...
    5. Azé ez tényleg kicsit több egy benchmarknál...:)
  • Lacc
    #11231
    Ja és ez lesz majd a HL2-vel is és a Stalkerrel is.
  • Istencsászár
    #11230
    Na azér:)))
  • hiba
    #11229
    viccen kivul, ugyis az lesz belole, ha kuzd ellene ha nem.
    most majd a quake3 helyett ezt biggyesztik oda minden teszthez
  • Hellhammer
    #11228
    Ha gyors vagy, akkor úgy is mindegy :)
  • janos666 #11227
    Hát kösz, privátban talán szerencsésebb lett volna...
  • hiba
    #11226
    25 perc
  • Lacc
    #11225
    Ok, ok Császár uram :) Én a végére is csak úgy írtam a benchmarkot, hogy ha már mindenki kijátszotta magát, akkor lehet használni annak is jól. Igaz már most is lehet :)
    De egyetértek veled.
  • Shep
    #11224
    Valaki végigvitte már? :) Tiszta játékidő kb mennyi?
  • Caterpillar
    #11223
    Ez a láncfűrész télleg ilyen ronda vagy csak a kép ilyen szar?
  • Hellhammer
    #11222
    fabodi
  • hiba
    #11221
    hatpedig a carmak engine debutalo programja :)
  • IStexI
    #11220
    Nekem is ez a php-s cucc a bajom...
  • janos666 #11219
    Na. Azért vártam a letöltéssel ma délig hogy mondom lessz itt vagy 100 fölösleges jelszó. Adjon már valaki egyet.
  • Lacc
    #11218
    Ja komplett sötétben akár 90 fps is lehet :DD
  • Skyline
    #11217
    Oké 3. hiba:)
  • Istencsászár
    #11216
    erre csak annyit tudok mondani hogy aki nem azt várta az nem is doom 3 fan és nem is várta a gémet miért is mit kaptunk
    1. Doom-os feelinget a végletekig
    2. Hihetlen grafikát
    3. Jó hentelést
    4. jól kidolgozott játékmentetet
    5 ÉS NEMPEDIG EGY BENCHMAROKOT!!!!!!!!!! ahogy te fogalmaztad
    mer ez a doom3 ember és nem egy ratyi tesztprogi....
  • Lacc
    #11215
    Nekem az a rész tetszett mikor még az eleje fele jött velem a kis pókrobot és lőtte le nekem a zombikat :) Kár hogy azóta se láttam egy ilyen robotot se :)
  • hiba
    #11214
    de igy tobb lett az fps nem?:)
  • Kandurex
    #11213
    jah hát az! Bassza meg nálam is! Egy szűkebb folyosó, egy rohadt lámpa villágit a menyezeten, jön pár démon pajtás én meg ijedetembe kilőttem a lámpát...jött az orosz módszer: lámpával vertem agyon egész bandát
  • Hmuda
    #11212
    Csak engem zavar, hogy a "civil" zombik lassú mamlaszok, míg a katonák gyors és ultrapontos halálosztók? Mindkettő zombi, szóval legyen mind vagy gyors, vagy lassú.
  • Skyline
    #11211
    Hm azéegy dolog kurvára idegesítő a játékban...
    Baromarcukám a pisztolyt egy kézzel fogja a másik kezébe ménem tudja tartani a kurva elemlámpát???
    Kissé idegesítő amikor pisztollyal lőnék valakit és el kell tenni az elemlámpát...Ugyanez igaz a shotgunnál simán oda lehetne fogni a fegyverhez balkézzel....Mindig elemlámpa elrak fegyver elő ez így egy faxság...
    De eddig ez az egyetlen kínom:)
    Meg az MI ami elég butus mindig elbujok és a pofámba rohan az ellen vagy 2-3 mp-es habozással mire lő addig csak áll vagy gugol:)
    Mindez Normal fokozaton.
  • Takigabi
    #11210
    Ez a game nem semmi belépek a liftbe és zombibácsika már tüzel is rám :DD
  • Lacc
    #11209
    Hát igen Kandur az első Pinky incidens bennem is mély nyomokat hagyott :DD Készülj fel hogy a többi is ilyen lesz :D
  • NeoMaN
    #11208
    köszönjük a szakértést!
    Nálam a GAME 10/10-es, és még a multit nem is próbáltam.
  • tajfun
    #11207
    Nem melegszik szarra a Prescott? En vinyot se mertem 7200 rpm-est venni, mert a 4200-as is melegszik elegge, foleg nyaron.
  • Kandurex
    #11206
    Megtörtént az első randi pinkyvel a démonnal. Találkozásunk viharos és minden elsöprő szenvedélybe torkolott. Ahogy belenéztem tűzes tekintetébe tudtam s éreztem ő a végzetem. Édesen ugrott le az emeletről és pajkos nevetéssel ugrálta körbe a szobát ahova menekültem szerelmes ölelésétől. Tisztelettudóan kopogtatott az ajtón, majd miután...pffüüü pinky..k
  • tajfun
    #11205
    Eloszor ezen gondolkodtam:

    De aztan meglattam hogy asztali Prescottal akarjak elsozni, es lemondtam rola.

    Most epp ez teccik:

    Centrino, r9700 (igaz hogy "csak" 128 megas, de ha a 9800nal is jobb a 128as mint a 256os, akkor nem hiszem hogy pont a 9700as igenyelne a nagyobb memoriat). Jol nez ki, de mingya' itt az ujabb generacio, nem merem megvenni.
  • Glpetyus
    #11204
    Végre egy normális értékelés
  • hiba
    #11203
    bazze index mar hirt csinal belole csakhogy novelje nepszeruseget es mar ki is szamolta bbc adatai szerint a bevetelkiesest, lol ezert nezzek mar meg pl a toca-2t hanyan vettek meg, avagy hanyan jatszottak volna vele, mert a 2 szam nemigazan eggyezo lenne. lol.
  • PLackó
    #11202
    Honnan lehet leszedni?nem baj ha warez.
    A dc-n teli vannak.
  • janos666 #11201
    Kapok valakitől egy felhasználónevet a DOOM3 letöltéséhez?
  • Punkerwork
    #11200
    hát ja ha magadért melózol akkor könnyebb
  • cifuatwork
    #11199
    Az SG fórumának egy bugja. Ha két üzenet 1x-re érkezik, akkor az egyik duplázva jelenik meg, a másik pedig eltünik (felül lett írva). A te üzid pont az én üzimmel eggyütt érkezett, ezért az enyém ment a levesbe, neked meg duplán regisztrálta a #11193-at.