23325
  • Istencsászár
    #11278
    doom3 sötét hangulatú játék ilyen texturák kellnek hozzá a hl2 meg egy nem sötét hangulatú játék és a cs2 alpja:) szal nem is lehetne ilyen texturákkal hl2-őzni a faizika pedig a hl2 fizika az a pattógós izé ami jól néz ki kétségtelen hát nem a legreálisabb mig a doom3é épp elég..
  • RelakS
    #11277
    Az nem az Unreal2? (Abban van ilyen effekt)
  • BEAST #11276
    énis rpgs vok :P ... amugy nekem jobban bejön ez a "jujmegmoccantahullajajmosmilesz" hangulat mint anno a dúm1-2 "rohanjunkéslőjünkésminjámegleszakulcs" hangulata :P
  • cifuatwork
    #11275
    Doom 3-ban ami nagy hiány az a fizika...az sajnos kb nincs...

    Ez komoly?!?! Anno emlékszem még azt írták, hogy olyan szinten figyelték a fizikát, hogy pl. füstön áthaladva a rakéta megkavarja a füstöt. Erre most kiderül no fizika?!
  • Ma2ska
    #11274
    Egy kis összehasonlitás az xboxos Riddickben a közeli textúrák szebbek /fal pl./, aki látta gondolom egyetért...
  • 3P
    #11273
    Ultra High-ban is láttam a grafikát. Igaz akadozott egy hangyányit a graf, de 512-es kártyán sem lesz már szebb, csak akadozás mentesebb!
    Eddig úgy gondoltam, hogy vélemény nyílvánítási szabadság van, és nem Istencsászár által elfogadott vélemény nyílvánitási lehetőség van!
  • tajfun
    #11272
    A stalker meg a hl2t alazza. :)
  • himpike
    #11271
    gondom van. a gépemhez képest alacson az fps. 2.5barton, 9600pro, 512 333mhz. 60-és 7 között ingázik, de harcban nagyon alacson. lwbnek 2.1essel ugyanijen karival sokkal több. ha lejjebb veszem a felbontást semmit se látok, mármint javulást. dx 9.0b, 4.8 cata, az új. mindent lekapcsoltam, virusírtó, tűzfal, mégse az igazi. epox 8rda3i, xp. van valakinek ötlete?
  • cifuatwork
    #11270
    Nem kell 512MB-os kártya az UQ-hoz, max. sűrűn fog az AGP texturinghoz nyúlni a kártya...
  • Skyline
    #11269
    Bármennyire is fáj 3p-nek igaza van akkoris hl2 beta optimalizálatlan szar volt a grafi mégis hozta ezt a szintet textúrákban (fényben nem) és fizikában vastagon aláz is...Doom 3-ban ami nagy hiány az a fizika...az sajnos kb nincs...:(
  • Punkerwork
    #11268
    te láttál már árlistán 512-es vga-t? azért jó lenne ha nem olyan cuccra lenne írva a game ami még nem is kapható, amúgy leszarom ha háromszög fejük van is a lényeg a láncfűrész
  • RelakS
    #11267
    Hehe, asszem vettem új alapokat :)
  • ranGer2
    #11266
    VALAKINEK NICS SZABAD ACCOUNT JA??????????????,
  • jAsOn VoOrHeEs
    #11265
    na elkezdtem én is leszedni

    kb. 9 óra múlva meg is lesz a 3 CD :D
  • Punkerwork
    #11264
    remélem lecsorgott a game :)
  • Istencsászár
    #11263
    Figy 512 mb-s videókaruval ultri high grafikán láttad már a textúrákat NEM mer akkormeg ne irogass ilyeneket.
  • cifuatwork
    #11262
    Mázlista. :)))
    De azért jó játékot!
  • ranGer2
    #11261
    #11256 ????????
  • Skyline
    #11260
    Egyetértek.
  • G_ArchAngel #11259
    az tuti, de ami jó, az jó - tehát, ha a Doom3 az ideiglenes fps király, akkor naná, hogy nem hagyom ki...
    (3.cd 5. file...)
  • Istencsászár
    #11258
    tény és való painkiller vad gém de doom3at nemtudnám elképzelni egy olyasmi pergős hentgammának:))
  • 3P
    #11257
    Nagyjából összefoglaltad az én véleményemet is.
    A grafikához még annyit tennék hozzá, hogy a fények és az árnyékok tényleg döbbenetesek. Szépen bumpolt dolgok is vannak. De a falak texturái már érdekesek. S a poligonosságot illeti, az, na mindegy...
    Mondjuk a sötét szépen eltakarja (egy ideig) az ember elől a "gyémánt fejű" embereket. Éppen ezért is gondolom, hogy maga a Doom3 bár sikeres lesz, de az engine használhatósága igen-igen lekorlátozódik az ilyen sötét, szűkfolyósos játékokra. Összességében nekem is jobban tetszik a FC, vagy a HL2 beta. Több bennük a szemetgyönyörködtető effekt (víz, növényzet, stb...), szóval ott él a háttér.
    Félreértés ne essen a Doom3 ragyogó játék, de szvsz nem olyan jó, mint ahogyan túldicsérik.
  • ranGer2
    #11256
    valakinek van account ja valaemyik FTP hez???
  • Skyline
    #11255
    Miért is lett volna gáz? Painkillert idetolták Serious Sam stílusba és mégis jó skan csapatják még mais:)
  • Punkerwork
    #11254
    gyalog 10 perc hazáig :)
  • tajfun
    #11253
    Akkor nyilvan a doom3nal jobban orulsz hogy lesz nwn2 es bg3. :)
  • Istencsászár
    #11252
    JÓK A HANGOK ÉRDEMES
  • Skyline
    #11251
    Fanatikus hülyegyerekkel nekeljen már vitáznom felesleges ökörségeken...
  • G_ArchAngel #11250
    remélem dugóba keveredsz:)))
  • Istencsászár
    #11249
    doom1,2 akkoriban azt tudták kihozni a dologból de ha doom3at idetolták volna eléd egy olyan serious sam stilusba akkor elég gáz lett volna...
  • IStexI
    #11248
    Ha már többen is tolják a gémet lenne 1 kérdésem: yook a hangok? Érdemes elmennem 5.1 hangrencert venni? Vagy maradjak a fülesnél (nem a mackó)?
  • Skyline
    #11247
    Nem negatívumként írtam Istencsászárnak írtam mert azt mondta hogy különösen jól megírt játékmenet..Hl2 is ugyanez lesz semmi extra a sztoriban...Ezért felesleges kiemelni...
    Istencsaszar a hl 2 kockagrafi? Na ez volt a lol...:)
  • Punkerwork
    #11246
    nem kell bent maradnom 5-ig főnök elengedett
  • Hellhammer
    #11245
    Nincs mit :)
  • ranGer2
    #11244
    vaéakinekk van account ja?
  • IStexI
    #11243
    Irrrrrdatlan sok van még...:)
  • janos666 #11242
    Nem voltam gyors de sikerült.
    Kösz.
  • G_ArchAngel #11241
    jó olvasni, ahogy kezd a scene kettéesni:)))
    főleg, hogy rpg rajongó vagyok:DDD
  • hiba
    #11240
    Nem serious sam, de azert megis a doom es doom 2 megahanent volt, ezt kovette a ss is csak nyilt terepen.
    Attol meg a doom 3-at megis elodeihez merten hentelosnek kepzelnem, bar ahogy nezem inkabb silent hill elemlampaval
  • Gear
    #11239
    Hát a shotgun-on mintha lenne lámpa az elején(csak használni azt nem lehet).Mondjuk nemvagyok egy fegyverszakértő de nagyon úgy néz ki.