23325
  • cifuatwork
    #11198
    Számolj utána, mert 06-22 az 16 óra. :))
    Amúgy egy kisker családi vállalkozásban. És mint tudjuk, a vállalkozóknál nincs munkaidő-limit. (persze megvannak a maga előnyei is, nincs pl. mindenbe pelepofázó, idegesítő főnök.:))
  • Lacc
    #11197
    No akkor le lehet vonni a következtetést lassan, ahogy végre itt-ott egyre több véleményt csípek el a sok konfigos meg letöltéses komment között.

    Ahogy számítani lehetett rá, a játék maga erősen megosztotta a közönséget. Van aki szerint ez nem az, amire várt ami tulajdonképpen jogos, mert Kermekkék mondogatták hogy mennyire jó lesz a single. De várható volt (szerintem legalábbis) hogy egyesek túl magasra teszik emiatt a lécet, annak ellenére hogy azért nyílt titok volt, hogy itt az új engine demoja az egyik fő cél, szóval olyan hihetetlen mélységekre nem kell számítani történetben/játékmenetben :)

    De vannak olyanok is, akik szerint egészen jó a game, vagy fantasztikus (többnyire azok mondják ez utóbbit akik 10 percet játszottak vele). És én is nekik adok igazat, mármint azoknak akik szerint egy egészen jó, kellemes (kellemesen borzongós ), hangulatos játék lett ez. Hangulatos, annak ellenére hogy tudom hogy a következő sötét sarokban egy zombi áll, mert annyira el van találva a marsi bázis atmoszférája, a mobok mozgása, a hangok, és a harcok is pergősek, jó érzés hasbalőni egy impet hogy aztán izzó parázzsá porladjon szét.
    Még a körítésre is figyeltek, a pda-kban van egy rakás email, hangüzenet, videóüzenet, amikből meg lehet tudni milyen szar is ott a bázison munkásnak lenni :P

    Grafikai szempontból is megoszlanak a vélemények úgy látom, sokan a Far Cry-al hasonlítgatják. Hogy miért, azt nem tudom, csak belső terek alapján lehet hasonlítani, és ott az FC lemarad a Doomtól, egyszerűen a fények és árnyékok miatt. De mindegy, szvsz nem egy kategória a kettő.
    Ez az új engine forradalmi a fénykezelés miatt, és nem szabad elfelejteni, hogy ez tulképpen már jó ideje készen áll, csak a játékot heggesztették köré. Kicsit korábban kellett volna azért kiadni szerintem, úgy ilyen szempontból sokkal nagyobbat durrant volna.

    Konklúzióként annyit, hogy én úgy látom, hogy kaptunk az arcunkba egy frankó kis zombis poklos horror fps-t, amivel egyszerűen csak jó játszani, olyan nagyon megijedni nem lehet tőle, de jól néz ki, jó hangulata van, 1-2x végigtoljuk, majd elspájzoljuk benchmarknak.
  • ChuckNorris
    #11196
    Valaki próbálkozott már Windows 2003 Server-rel? Nem akar rá felmenni. Help!
  • tajfun
    #11195
    A 9700 fasza lehet benne, az enyemben csak 9600 van, de most jelentettek be a mobility 9800 at, meg mar az x800rol is magyaraztak valamit, hat most nem merek valtani, mert tuti masnap jon ki a megujabb cucc. :)
  • Me Ga
    #11194
    Valamiért duplán küldte, bocsi...
  • Me Ga
    #11193
    Honnan érdemes elkezdeni letölteni? Csak mert sorban adják meg magukat a "szolgáltatók"...
    Nem baj, ha fizetős, csak menjen!!!
    Tipp?
  • G_ArchAngel #11192
    Clevo D870P M4 - kellett, mert az asztali gépen már az ArchiCAD is lassan renderelt, aztán mivel ide-oda szólít a kötelesség jobb ötletnek tűnt, mint 2 asztali gép között folyamatosan file-t cserélni...
  • Serpa
    #11191
    engem is érdekelne ?
  • tajfun
    #11190
    Ez csak az igeret a'ra. Mert game naluk se lehet megjelenes elott. :)
  • Drizzthsz
    #11189
    hubot tudnál ajánlani? Mert a matrixon tele van a t3-as kapcsolat...
  • Punkerwork
    #11188
    14 óra??????? milyen meló az? orvos vagy?
  • Davidus
    #11187
    Meg fog állni a szivem bazdmeg
  • Glpetyus
    #11186
    dettó
  • tajfun
    #11185
    Ugy legyen. De a cdgalaxist ismerve...
  • HRaVeN1
    #11184
    Mennyire szaggat neked? Milyen felbontásban játszol?
  • Drizzthsz
    #11183
    Eddig sajna csak az 1.cd r21-ig bezárólag van meg... :(((
  • Hentes Bill #11182
    dc
  • Braveheart
    #11181
    Áá ez a game nagyon para! ***SPOLIER***

    Megyek az egyik sötét folyosón, falat áttöri egy imp. Sebaj, modnom ezt még kibírom. Megyek tovább, plafonról lezuhan egy zombi és azt suttogja hogy help me...segítettem is neki. Végre elérem a security checkpointot, megnyomom a lift hívógombját, kiugrik belőle egy zombi áááá[apro/]
    imádom :) kár hogy szaggat a GefFX5600-am miatt :(
  • Drizzthsz
    #11180
    Nekem is ez van...
  • cifuatwork
    #11179
    06:00 :)))
  • Drizzthsz
    #11178
    Ingyen honnan jönne tényleges gyorsan?
  • Punkerwork
    #11177
    mikor kezdtél?
  • Roll
    #11176
    srácok, amikor a flash get csak 404.php-ket szed, akkor megállt a szerver? vagy ilyenkor mi van?
  • tajfun
    #11175
    Asztali procis notit en nem vennek. 3.2-es prescott kazant meg foleg. Idealis nyari hasznalatra, kiolvasztja az egesz berendezest. :)
  • cifuatwork
    #11174
    Ezzel én így vagyok, és ráadásul nekem este 10-ig tart a munkaidő... :)))
  • G_ArchAngel #11173
    10.990.- a CDGalaxisnál...
  • Punkerwork
    #11172
    menni akarok haza!!!!!!!!!!!!!!!
  • gergou
    #11171
    Hoh vazze, nagyon kiraly lett ez a game, 1024*768 higy quality, 4* es elsimittas es anizotrop szures, oszt meg mindig elvezheto
  • G_ArchAngel #11170
    a fenéket, angol kézikönyvvel tuti megkapod a hónapban, szerintem 12k körül lesz, kihagy az ember egy bulit és megven rá a pénz - multinál meg nyugodt szívvel joinolsz árhov...
  • hiba
    #11169
    gbox is behalt bazel :(
  • Glpetyus
    #11168
    Én nem látok különbséget a 2 közt :)
    (vak faszfej)
  • tajfun
    #11167
    Hat ja. A jo jatekokat en is meg szoktam venni, akar utolag is, addig meg jojjon csak warezban ha mashogy nem.
  • lwb
    #11166
    ja, mondjuk a shotgun se lett valami gyönyörű. de legalább gyors. :) legalábbis nálam, pedig nincs nagy gépem. (30+fps harc közben, szingliben nekem korrekt)
  • The Garrett
    #11165
    lol!. Nalunk is megjelenik 18-9 körül. EZT BIZTOS forrásból tudom ;)
  • hykao #11164
    Mindkét kép 1600x1200-ban van!!!
  • tajfun
    #11163
    Nalunk amugy is csak fel ev mulva szokott megjelenni a cucc, ki fog addig varni? Mindig azt hazudjak hogy a kezikonyv forditasa miatt, aztan mikor az ember belenez, kiderul hogy nem is annak a jateknak a kezikonyve van a dobozban, es az is tele van helyesirasi hibaval, felreforditassal. Na ezert ki fog honapokat varakozni?
  • Glpetyus
    #11162
    Dedurva
  • hykao #11161
    szerintem nem lehet
  • G_ArchAngel #11160
    nem az a gond, mert a kézfej az frankó, maga a láncfűrész vérgyenge, ha megnézed rajta a gombokat, egyebeket...
  • ReTeK
    #11159
    fps kiírása volt már ?
    konzolba: com_showfps 1