23325
  • Davidus
    #11519
    Shadows off = -25% feeling:P
  • mikeleroi
    #11518
    Árnyékok nélkül nyomod? Pont ez a legjobb benne.
  • LSG
    #11517
    Gamestaron fent van valami Coop Mod videó. Erről tud valaki bővebb infót? Mert elvileg nem kerülta játékba a coop. mód. Vagy én tudom rosszul?
  • Bat
    #11516
    Az nem DirectX-es téma, hanem OpenGL-s :p
    De most komolyan, nem a directx-es dolgok, hanem 3dkártyás dolgok. Az, hogy most directxbe nyúlnak használják, vagy opengl-be _majdnem_ mind1.
  • mikeleroi
    #11515
    Tudom, de vannak ezek a directX9-es témák. Hardveres árnyék, meg ilyenek. Igaziból erre gondoltam. Lehet, hogy itt ennek nincsen jelentősége? Nem hinném... De igazándiból nem tudom a teljes igazságot.
  • Mr. Perfect
    #11514
    Van egyébként egy nagyon jó kliens a Torrent hálózathoz. Úgy hívják Azureus Nézd meg itt ezzel mindent lehet látni, kitől töltesz éppen stb. nagyon tuti!!!! Annak aki torrentet használ egyenesen kötelező!!!
  • NeoMaN
    #11513
    brightness ecsém, brightness. Shadows off. s lőn világosság...
  • NeoMaN
    #11512
    OPENGL. SEMMI KÖZE A DIRECX-HEZ!
  • mikeleroi
    #11511
    Használd a zseblámpád. Ami sötét a gaméban, az sötét is marad. Nem érdemes a brightnes-t közepesnél feljebb tenni, csak a fényes részek lesznek természet ellenesen rikító, fényes, élesek.
  • Mr. Perfect
    #11510
    Jó ötlet, de ezt már megtettem :-)))) De még mindíg sötét nekem... Na mindegy megvárom amíg eljön az este :))))))
  • Mr. Perfect
    #11509
    A torrent sebessége attól függ, hogy hányan osztanak meg egy-egy file-t. Értelemszerűen minél többen annál gyorsabb a letöltés nálad. Nekem sikerült már 40-45k-val is letöltenem...
  • mikeleroi
    #11508
    Nálam van, tehát directX8-as kariknál is él.

    Bár még nem próbáltam, mondjuk sok értelme nem lenne.
  • cifuatwork
    #11507
    Engedd le a redőnyöket. :)))
  • Mr. Perfect
    #11506
    Ja bocs, mégegy bajom van, amikor új helyszínre érek szinte mindíg megröccen egy-egy pillanatra a játék, miközben tölt a vinyó. 512MB RAM-om van, a vidkari 128 megás...
  • Drizzthsz
    #11505
    Torrent valamiért max. 1-2 k-val megy, dc mindig tele van...
  • Mr. Perfect
    #11504
    Nagyon tuti játék, nekem csak egyetlen egy bajom van vele, mégpedig az hogy kib@szott sötét az egész. Nappal szerintem egyszerűen nem lehet rendesen játszani.Lehet, hogy így próbálják rávenni az embert, hogy éjszaka játsszák? :-))))))
    Egyébként másnál is ilyen sötét?
  • Davidus
    #11503
    A pókok nagyon gecik:)
  • davos80
    #11502
    doom 3 cheats
  • Daniel Hunt
    #11501
    A BitTorrent ( www.bittorrent.com )nevezetű progival a www.suprnova.com ( linkgyüjtemény)oldalon megtalálhatod.
  • IStexI
    #11500
    Video készítő?? consoleból?
  • NeoMaN
    #11499
    akkó majd megveszed boltba....
    DC? Torrent?
  • IStexI
    #11498
    Nézeget ezt a sokképesoldalt miközben várom a letöltést...hát szal aki ezt a grafot fikázza annak mi a jó? Ok tudom unreal 3:)
  • Drizzthsz
    #11497
    Nem fogok a telefonomról smst küldeni senkinek és semminek...
  • hykao #11496
    Amúgy az ULTRA detail mindenkinek megjelenik a képminőség beállításoknál???
  • hykao #11495
    fraps felesleges ehhez
    van beépített FPS mérő, timedemó, screenshot gomb, sőt még videókészítő is!
  • Ridley
    #11494
    királynak tűnik a sebesség se rossz, high detail mellett 2x élsimítás: 35-60 fps-t (fraps 2.0)
  • NeoMaN
    #11493
    figy, sztem az összes warezoldalon fentvan. viccesvagymá télleg....
  • Ferike1111
    #11492
    Az tutti!És közben azon jár az agyuk hogy hogy a faszba fogják tudni ezt lepipálni!:))
  • tajfun
    #11491
    Naja. De nemkell lopott cucc, soke'ves hulladek telefonokat is vagnad hozzad 1-2 ezresert. Bele 1 fiktiv kartya (sokan csak a telcsi miatt veszik a feltoltokartyas telefont, aztan eladjak a kartyat mert nem kell neki), es mar kesz is.
  • Drizzthsz
    #11490
    És a következő kérdésre a válasz: Igen, feleségül azért ne vegyetek...
    Moziba se vigyetek...
  • Drizzthsz
    #11489
    Doom III?

    honnan most?
    Ingyen. Privibe választ!!!

  • NeoMaN
    #11488
    Tutti az egész Valve csapat ezzel nyomja most.... :))))
  • Lacc
    #11487
    Még nem láttam főmonsztát de sejtem már milyen lesz. Volt pár pályarész ahol ilyen szép, csillogóan nyálkás húsos reped csápok nőttek ki a falból. Na ezek vajon kihez tartoznak
  • steweee
    #11486
    ha a telkó és a kártya is "tiszta", akkor nem tudnak semmit csinálni.sehol nem méricskélnek, csak a legveszélyesebb bűnözőket, másra nincs kapacitás. aki a saját telefonjába vesz lopott kártyát, az elég hülye, rögtön lebukik. hát még jó hogy felhívták a lopott telefonszámon, az a legegyszerűbb, hátha megijed, bemegy magától, és szépen elmondja hogy ki az orgazda.minimális munkával lehet elfogni és begyanúsítani vkit.de azárt hozzátenném hogy aki lopott cuccokat vásárol, az maga alatt vágja a fát. lehet hogy legközelebb az ő telefonját vagy felnijét lopják el és adják másnak. úgyhogy inkább próbáljon meg mindenki tisztességes maradni, amennyire lehet, mert ez saját érdek is!
  • Zetorg
    #11485
    játék közbe még nem néztem :)
    most visszaraktam a 4.7-est és azzal is csak 12,7-et adott :O
    lehet, hogy az első tesztnél csak a d3d részét állítottam a drivernek...
  • doomszab
    #11484
    dox.uw.hu

    de inkább vedd meg, mert azon kevesek egyike, ami nagyon megéri az árát. Ez nem gagyi!
  • DePreSsZYo
    #11483
    jaja, azt én is láttam, tök faxájos :D
  • mikeleroi
    #11482
    Nagyon franyesz gyerekek. Én Gf4ti4800 128 megával, meg PIV 2,4-el, és 512 DDR400-al nyomom. Nagyon szépen megy 1024 X 768-ban médium beállításokkal.

    Találkoztatok már a látomással a tükörben? Kissé "zombis" a fejem, és lángtenger van mögöttem...
  • doomszab
    #11481
    A két gamma nehezen összehasonlítható, mert az egyik totál beltéri, másik meg inkább kültéri. Szerintem a maga nemében összességében mindkettő azonos szinten mozog. A Doom belső terei érthetően részletesebb grafikát és karaktereket tesznek lehetővé.

    Amúgy hangulat király, minden pillanatban történik valami, sötét, félelmetes. Hogy aztán ez leköti-e a játékost végig, az majd elválik. Amúgy van sztori, vagy inkább történetvezetés, ez sokat segít. Gépigény magas, de alacsonyabb részletességen nem az, és még akkor is istencsászár a grafika. Még xboxon is.. Na csőváz!
  • NeoMaN
    #11480
    nálam mindenben jobb mint FC....