23325
  • Speedy
    #11839
    Nekem rendszeresen fagy...
    Tudtok róla valamit?
  • RelakSfromhome
    #11838
    SZEDEM A DÚM HÁRMAT DVD-N!!! :D:D:D
  • Punker
    #11837
    amúgy van rendszer visszaállítása pont, h anem kapcsoltad ki
  • Braveheart
    #11836
    nem írná meg vki hol van a chainsaw? :)
    én meg úgy megunta az agyatlan lövöldözést, hogy beírtam a godot meg a give all-t és csak mentem és mentem előre...
  • cifuatwork
    #11835
    Nekem ne is ajánld, de egy srác a HWSW-n hasonló problémával küszködött, és utána így oldotta meg. Neki működött...

    Egyébként szerint a 9.0c felrakása után csak újra kéne rakni a drivereket...
  • Frank99
    #11834
    Fel van téve a léc....

    Vajon ki veszi + először, és milyen csocseszt írnak a motorra?

    Én nagyon várom :-)))
  • Ma2ska
    #11833
    Hát mitöl...
  • janos666 #11832
    A registryre én is gondoltam, de azt már csak holnap, most inkább nekiesek a játéknak.
  • [oLe] #11831
    Háááát... önnek ezt nem ajánlom
  • ati2002
    #11830
    Namivan, már jön a HL2 is? (behalt az nforce...)
  • cifuatwork
    #11829
    1.: Öreg hiba, azt kellett volna tenned, hogy létrehozol egy rendszer-visszaállítási pontot, és ha nem tetszik a 9.0c, akkor simán visszaállítod az előző állapotot, vele eggyüt a 9.0b-t.
    2.: Csak a saját felelőségedre, de megpróbálhatod kiszedegetni a registry-ből a *dx* regeket. Elvileg ez után fel tudod rakni a 9.0b-t.
  • Frank99
    #11828
    EZ a lényeg!
  • davos80
    #11827
    Húgodnak Doom 3-at? Rosszat fog álmodni!
  • janos666 #11826
    Nem béta. DX9 redist a microsofttól. Már megbántam hogy feltettem mert belassult tőle az UT2004 is, félek itt minden FPS-re szükség lessz, ezért akartam visszatenni a B-t
  • rage
    #11825
    Szerintem, az InstallShield Engine sérült meg
    Indítsd el a gépet safe módban
    Majd törölj ki mindent a temp mappából
    Documents and settings/neved/local settings/temp

    S restart után próbáld újra
  • oneal1
    #11824
    válasz plz
  • Sil3nt
    #11823
    mai nap meglesz a 3. cd is...de holnapután megyek el 1 hétre nyaralni...whááá nem fogom kibírni, mivel max. 4-5 fogok tudni játszani..neeee
  • Punker
    #11822
    tanuld meg hogy béte mocskot nem raksz fel :)
  • RelakSfromhome
    #11821
    1642 új üzenet tegnap este óta...
    Nah, mindjárt kitömöröntöm a 3. cd, és installllllll
  • janos666 #11820
    Ez most tudom hogy nem vág ide teljesen, de NEM TUDOM A DX9C HELYETT VISSZATENNI A DX9B-t.
    Mit csináljak neki?
  • lwb
    #11819
    tedd feljebb a nehézséget. akkor majd lesz para.
  • ranGer2
    #11818
    naggyon vicces használható ötlet?
  • Blasta
    #11817
    Követ a nyakadba és a folyóba... :-DDDDDDD
  • Blasta
    #11816
    De single-ben is úgy jáccanék, oda meg köll...
    Csak a gyors teszt miatt inditottam multi pályát nameg még nem is láttam, azért.
  • Blasta
    #11815
    Jaja, az sokat jelent.
  • Davidus
    #11814
    Vedd le az advencedben az összes effektet. Multiban minek?
  • ranGer2
    #11813
    2.CD 41,42 es fájljávan valami gubanc van... ötlet?
  • G_ArchAngel #11812
    nem tudom mitől jó, de ha végignyomom tuti találok benne olyat ami megfog - szerintem hiba volt fórumot olvasni, mert talán már ezért nem paráztam, mert számítottam mindenre...
  • G_ArchAngel #11811
    viszont a húgom gépén is frankón elmegy 800×600-ban, low beállításokkal, akadás nélkül: Celeron 2GHz, 256MByte, Gef3 Ti200 64MByte, WinXP, DirectX 9.0c...
  • Blasta
    #11810
    "valahogy a Half-Life és az Unreal nagyobbat szólt a maga idejében"

    Mivel ezek a gémek akkoriban stílusteremtőek voltak, még szép, hogy nagyobbat szóltak.
    De megyjegyzem, hogy a HL nem szólt nagyobbat mikor megjelent, csak miután sokan végigtolták és rájöttek, hogy mekkora játék is ez! Mostmár alig van új a nap alatt...

    " attól hogy ennyire fények mozognak (ezt a Kreed is tudta)"

    Sőt a Splinter cell és a Far Cry is. Nem ettől olyan HŰDEJÓ ez a gém!

  • Blasta
    #11809
    Na felraktam 1024-be.
    Inditottam egy sima multi servert.
    Játszhatatlan medium-on.
    Marad a 800*600
  • G_ArchAngel #11808
    hááát..., nem vagyok elájulva... lehet, hogy rákészültem a sok pozitív hozzászólás miatt, hogy überfrankó game lesz, aztán mégsem...
    valahogy a Half-Life és az Unreal nagyobbat szólt a maga idejében: attól hogy ennyire fények mozognak (ezt a Kreed is tudta) meg sötét sarkokból jönnek elő élőhalottak, ez még nem lesz az év játéka nálam...
    Egyedül a WC-ben a tükrös jelenetnél paráztam be, a többit felsem vettem (lehet, mert itt mindenki lelövi a poénokat:D), a többi így már gyenge volt...:(
    Nah, mindegy, talán végignyomom, de már látom, hogy 11e pénzt ez messze nem ér meg nekem...:(
  • oneal1
    #11807
    szevatok
    p4 2.8 ghz fsb 800 HT
    ati r 9800 pro
    2* 512 400 as memo
    ez fog futni 1024*768 ban a tapasztalatok szerint???
  • And5
    #11806
    utolsó map ...
  • oneal1
    #11805
    fűrásznek kemény hangja van?????
  • soldier
    #11804
    nekem is lejött felraktam és a nagy mászkjálásba a bázison majd szétuntam magam.Aztán egyszer csak elszabadult a pokol..
    a többi meglepetés:D
  • hattila
    #11803
    #11770-ra valaki érdemleges választ. Vagy túrom le az egészet a francba.
  • janos666 #11802
    Hééé. Lefagyott a telepítő a pak002.pk4-nél. Nem kér új CD-t. Mi a fasz baja van? Rakjam be a CD2-t?
  • janos666 #11801
    Jólvan na hülye vagyok. Nem azt mondtam hogy átbasztak és DX9-ben ut a játék hanem csak annyit hogy érdekes hogy rajta van a telepítő CD-n így egymagában.
  • rage
    #11800
    Azért a VGA kártya + a directX + az OpenGL így együtt működnek :) S ne felejtsd el, hogy hangja is van a játéknak :)