23325
  • hiba
    #12567
    miert lett ekkora a keret mikor a kep kisebb?
  • Glpetyus
    #12566
    izé sry :P
  • tibor16
    #12565
    Ez a marsra való kilépésnél van?, az elején?, amikor a pisztolyt meg a lámpát kapod? -mer én nem látok ott lehetőséget a másik szekrény kinyitására??? -jó lenne az elején egy komolyabb cucc...
  • rage
    #12564
    Olvasd el a 12550-es hozzászólást is...
  • Boba
    #12563
    box-on valszleg nincsen AA. Lényegesen kisebb felbontást is használ a box, alacsonyabb részletességű textúrákat, és még 1 effect (heat haze) is hiányzik pl a megjelenítésből. De a box attól is gyorsulhat, hogy oda sokkal jobban tudnak optimalizálni.
  • Extraboy
    #12562
    Sztem is
  • Ma2ska
    #12561
    Most ha én itt bekapcsolom az AA t diavetités egyböl../persze az én konfigommal de egy konzolnál /papiron/ erösebb sokkal/
  • Glpetyus
    #12560

    Ritka nagy gyökér vagy ^.^
  • Boba
    #12559
    Ma2ska: bump mapping nem kunszt már egy Matrox g400 is kényelmesen elvolt vele. Élsimitás? a fene tudja... 640*240ben kell is.
  • B@dsector
    #12558
    A timedemo parancs hogyan nézz ki?
  • rage
    #12557
    Szerintem, a DVD verzió abból állhat, hogy van rajta cd1,cd2,cd3 könyvtár

    Mint ahogy az UT2004 dvd-s verziója is így terjedt el
    Cd1-Cd6
  • Boba
    #12556
    Bumpmapping és normal mapping nagyon nem ugyan az. És van mindkettő elvben a játékban.

    az incandescence mapot elfelejtettem. hja.
  • RelakS
    #12555
    Én tegnap töltöttem le a dvd-st
  • Extraboy
    #12554
    Ilyennel nem is taalkoztam :) csak 3CD-sel
  • Ma2ska
    #12553
    Hát élsimitás alapból, bump mapping alapbol azért van...
  • RelakS
    #12552
    "Diffuse, Bump, Specular, Normal."

    Namost elárulok valamit: Amit bump-mapnak csúfolnak a doom-ban, az a normal map. Kapcold ki, és meglátod. A textúrák: Alap, fény-árnyék, becsillanás, saját fény, normal map
  • fakanal
    #12551
    Sikerult mar valakinek feltelepiteni a doom3 dvd-s verziojat?
  • rage
    #12550
    Csak poén volt :)
    Pont azt a visszásságot akartam vele megmutatni, hogy internet nélkül tulajdonképpen nem érhetsz el bizonyos pályákat. S amit írtam, értsd úgy, mintha az ID Soft gondolatai lennének. (kit érdekel, ha valakinek nincs nete)
    Pedig pont azok az emberek veszik meg a játékot, akik nem szerezhetik be máshonnan.

    Érted már?
  • Boba
    #12549
    X-box on jóval kisebb méretű textúrák vannak, egyes effectek pedíg nem is léteznek. 2: hatalmas előny a fix hardwarre való optimalizálás ám!

    Rosz textúrákról meg... hmm... Alapból 512*512es textúráknál nincsen kisebb. És akkor egy tárgyon akár 4szer ennyi van. Diffuse, Bump, Specular, Normal. És akkor egy alacsony felbontásúról van szó. Kiszámoltad mekkora lehet így egy textúra pack?
    Rajongói textura csomag? hehh... Valószínüleg a rajongók tudnak majd olyan normalmapokat generálni
  • Ma2ska
    #12548
    De végülis meg lehet szokni, csak az ösrégi Haloban is szebb texturák voltak föleg a közeli felületeken...
  • Extraboy
    #12547
    Ehh... magamba :D
  • rage
    #12546
    XBOX verzióban van cooperative multiplayer
    PC-n nincs.
  • Extraboy
    #12545
    Ilyenkor komolyan kivanom magadba hogy szallna el a neted!
  • M0Dair
    #12544
    Nincs mit!
  • hykao #12543
    Nekem elég volt megnézni eddig az olyan PC-s játékokat, amit Xbox-ra párhuzamosan fejlesztettek...
    Vita meg nincs, tények vannak...
  • Ma2ska
    #12542
    Pl. engem..
  • Ma2ska
    #12541
    Jó, amig nem nézed meg addig a vita elméleti sikon mozog, akkor kérdezz meg olyant aki látta...
  • hykao #12540
    Ühüm, na ne fárasszál már le.
    És vajon hová a fészkes fenébe férne el az Xbox-ban a sok részletes textúra???
    Becsomagolják a műanyagdoboz alá???
    Mert ha jól tudom összesen 64 megája van a cuccnak...
  • Nagydög
    #12539
    Predikator!

    Hallgasd meg a PDA-kon levo hanguzeneteket, olvasd el a maileket, tapogasd meg a konzolokat! Peldaul ahol a felszerelesedet kaptad az elejen, ott ki lehet nyitni a masik szekrenyt is a biztonsagi konzolrol, csak a legalso menure kell kattintani.
  • rage
    #12538
    A fórumon valakinek ugyanezért nem ment, sokat segítenél neki vele...

    Más:
    Jópofa ez a PDA-s rendszer
    Ahol maileket kapunk, s esetleg weboldal címeket,
    ahová valóban fel lehet lépni, s tényleg ott a kód.

    Akinek meg nincs Internete , az kapja be.
    Az ne lépjen be a raktárba

    Különben is, akinek nincs nete, az nem is tudja a játékot letölteni
    Így kénytelen megvenni jó pénzért, épp emiatt, meg is érdemli,
    hogy ne tudjon belépni a raktárba

    :-DDD
  • Ma2ska
    #12537
    Ezekre semmi szükség, nézd meg a riddicket x boxon ha ott elmosott texturát látsz, minden következményt vállalok...
  • hykao #12536
    Hmmm, pedig már kezdtem reménykedni, hogy van valami "csodakapcsoló", amivel az elmosott, xbox-os textúrák "megtáltosodnak", és részletességet, mintázatot kapnak...

    Szal akkor marad a rajongói textúracsomag...
    Ha a Deus Ex 2-höz és a Thief3-hoz is csináltak, akkor ehhez is biztos fognak...rá is fér...
    Aztán lehet, hogy Carmack-ék úgy gondolták: minek pepecseljenek, majd a rajongók megcsinálják ingyé'... :)))

    Más: kiváncsi leszek a MOD-okra is.
    Van valami SDK amivel készíthető???
  • RelakS
    #12535
    Yó, majd este (asszem kap egy kategóriát is, és kigyűjtöm őket :D)
  • Andie
    #12534
    Azám!! Installer hiba!
    Le kell tölteni a megfelelö 9-es windows installer kitet. Valami IssScript.msi. A Doom3-nak a 9-es installkit verzió kell, ezt törölni (átnevezni) a C:\programfiles\installshield\Drivers... könyvtárból, és felinstallni az újat. Ha találok linket, iderakom, de most egy istennek nem találom amit tegnap este otthon felleltem...
  • RelakS
    #12533
    Nemtom, de erről a pulykacsapóról jutott eszembe, hogy igaz, hogy nem volt csilli-villi garf, de valahogy azok az ősi textúrák jobban néznek ki, mint az egész dúmhárom
  • Ams
    #12532
    igeeen
  • RelakS
    #12531
    Szuper Turbó Pulyka Csapó 3



    Csináljak ilyenből SPOILER feliratút?
  • BaLeeX
    #12530
    Csak még azt nem tudom melyik oldalhoz való szóval privi. :)
  • BaLeeX
    #12529
    Punkerwork megszánt eggyel köszi neki.
  • RelakS
    #12528
    gömbölydedségre :) Párszáz hozzászólással ezelőtt beraktam az otthoni galériámból egy képet, ahol az egyik fazon ruháját kell nézni normal mappal, és anélkül. Goromba...