23325
  • PyRex
    #12648
    9800 pro....
  • Takigabi
    #12647
    Azért azt ne mondja valaki hogy ennél a gamenél jobb a Far Cry a bugyuta szörnyeivel
  • PyRex
    #12646
    Loooool!! :)
  • Boba
    #12645
    Pyrex: szép ködöt természetesen csak Dx9es kártya alatt várjál. Ha azzal nézted akkor nem szóltam.

    Textúrák minőségére meg... Mondogatnak egyes helyeken olyat, hogy amíg nincs real 512 megás kari a gépben, addíg csak szunnyadnak azok a textúrák. Más nem tudja magyarázni az élesebb textúrákat a videókból (tesztek alatt gf6800U SLI megoldást használtak pár helyen.)
  • hiba
    #12644
    Sztem nehanyunknak alapbol azzal van baja, hogy a behanrangozott kepek esetleg videok olyba tuntek, hogy szebbek mint amit a game jelenleg kinek-kinek sajat rendszeren produkalni kepes.
    Bar en eppen ezert nem nezegettem soha az elozeteseket :)
    Sztem nagyon komoly optimalizalasokon ment at az engine, es igazan nem mondhato sztem, hogy lassu lenne (durvabb terhelest vartam). Persze most akkor meg johet az hogy "de nem is olyan szep".
  • [Jakuza]
    #12643
    Na de hogy 5 ev elteltevel visszafele kell fejlodni ?
    A grafikai kulonbsegeken emiatt nincs ertelme osszehasonlitast vegeznunk.
    De jatekelmenyben bizony lehet levonni kulonbsegeket.
  • gpm
    #12642
  • Ma2ska
    #12641
    Én fanatikusként nézem, /mint fps fan/ de a hibák mellett nem tudok elmenni talán éppen ezért, és sajnos vannak olyanok amiknek egy mai játéknál már nem szabadna, lásd korábbi felsorolás, ill. amiket itt elmondtatok helytállóak, sajnos...ne vegye senki tüzkeltésnek ezeket mert nem azért mondja senki szerintem, az elégedetlenség viszi elöre a dolgokat..
  • gpm
    #12640
    Ujabb okos emberke lopakodos jatekot osszehasonlitja a megahenttel, GRAT.
  • PyRex
    #12639
    Dettó megnéztem ULTRA-HIGH-on. A textúrák minősége sajnos még ott is trágya. Nagyon rámentek arra, hogy mindenek árnyéka van, de nekem ez már picit túlzás. Ráadásul csomó árnyék egyszerűen koromfekete (értsd: akármennyire is világosítasz a monitoron, nem látszik az a tárgy, amire vetődik az árnyék, mert totál fekete - ami szvsz irreális.)

    Ez a "meglövöm a lámpát és az árnyéka mozog" pedig a Far Cry-ban is volt, ráadásul ott a gőz / füst effekt jobban is nézett ki - persze ez is csa magán vélemény.

    Én többet vártam a játéktól. Mondjuk a beszaratással nincs gond. :D
  • BEAST #12638
    *FLÉM ON*

    LOOOL , baz te azztán téleg nem vagy 1xü ... olyanokat magyarázol bele amiket nem is írt ... nagyon lol ... CSAK a faltexturákrol meg a thief3/D3 árnyékokrol volt szo ... és ebben igaza van ...

    *FLÉM OFF*
  • Boba
    #12637
    Jakuza, szerintem nagyon más a két játék stílusa eddíg. Egyik akció a másik meg rpg. SS2 jobban paráztatóbb, bár a doom3-nak meg a grafikája parásabb.
  • Ams
    #12636
    sztm igen...
    végigvittem a T3at
  • KisKolok
    #12635
    Ok, bocs.
    De így elsőre neked se a hl2, se az unreal3 engine sem fog tetszeni.
    Ez nem feltétlenül baj, csak nem szeretem az olyan embereket, akiknek semmi sem jó.
  • [Jakuza]
    #12634
    Majd hasonlitsd ossze a jatek elmenyt is pl egy System Shock 2-vel.
    Eleg nagy hiba , hogy sima tidzsutidzsu lett ez a jatek, amikor sokkal nagyobb lehetosegek vannak meg ebben a mufajban is.
  • hykao #12633
    Andie! Szerinted jobbak az árnyékok a DOOM3-ban, mint a Thief3-ban???
  • janson
    #12632
    Sziasztok. Nekem egy olyan gondom lenne, hogy ati 9600xt-s kártyám van és idönként lefagy a játék. Ez mitöl lehet?
  • hykao #12631
    Te beteg vagy ember!
    Mi az, hogy "neked minden gagyi"???

    Én egyelőre a silány minőségű faltextúrákról beszéltem, meg arról, hogy az árnyékoktól is többet vártam a Thief3 után! Emellett kiemeltem a grafika előnyeit is a korábbi hozzászólásaimban!

    Ha neked ez azt jelenti, hogy "minden gagyi", akkor te beteg vagy bazeg!

    Amúgy 1024x768-ban ULTRA HIGH, minden fullon, 4xélsimítás, 8xanizo mellett néztem a játékot!
  • Kandurex
    #12630
    Jó ötlet volt ! THX%!
  • Andie
    #12629
    Tényleg, hamár fény-árnyékról van szó...
    Irták itt a szörnyeknél is, hogy "jobb, ha elbújsz az árnyékban"... Van ilyen a Doom3-ban? El lehet bújni sötét sarkokban (minden sötét), és akkor nem lát meg a monszta?
    Eddig nem tapasztaltam...
  • Kandurex
    #12628
    oké
  • Davidus
    #12627
    Úgyis ki tudod törölni:D
  • Ams
    #12625
    az FlémKutya™, htx:D
  • KisKolok
    #12624
    Na a másik.. LOL
  • hykao #12623
    Banyek miért flém a véleménynyilvánítás???
    Különben a Deus Ex 2-ben sem az árnyékolásokkal volt a gond!!!
    De a Thief3-ban szvsz az árnyékok mindent visznek!!!

    De kérdezzünk meg másokat is a dologról, lehet én nem jól látom. Pl. Andie már elég sokat játszott a DOOM3-mal is, meg a Thief3-mal is.

    És egyelőre CSAK az árnyékokról beszéltem ebben az összevetésben!
  • [Jakuza]
    #12622
    Hiaba ugralsz, sajnos a Doom 3 ahoz kepest, amennyire befutattak ahoz kepest igencsak gyengecske.
    Hykaonak igaza van. Igaz nem Quake 2 , hanem Quake 3 erzete van az embernek. Raadasul nem ertem az ID mit akar 2004ben az interlaces videokkal.
  • Andie
    #12621
    *Spoiler* DooM 3 Monsztaz *Spoiler*

    Néhány igen félelmetes, még igy állóképen is :)
  • KisKolok
    #12620
    Tényleg neked minden gagyi :)
    Felraktad egyáltalán a progit, vagy csak láttál pár shotot, ami 640x480-ban LQ-n, advanced options OFF-fal készült? :))
  • BEAST #12619
    háát most az 1x megbocsáthato ... de igyekezz jobban :DDDD
  • KisKolok
    #12618
    Nem, dehogy baj.
    Csak mutass szebbet. Ha meg nincs, hát ne nevezd elmosott, q2-szerűnek.
  • Boba
    #12617
    Figyi... Nem mindenki szemléli fanatikusként a játékot. Én elsődlegesen mint grafikustanonc figyelem a játékot:)
  • hykao #12616
    Szerintem meg neked szövegértelmezési problémáid vannak!
    Olvasd el még egyszer, hogy miket írtam, aztán próbáld - helyesen - értelmezni.
    Egyáltalán nem fikázok mindent, de azért nem baj ugye, ha nem FANatikusként szemlélem a játékot???
  • Boba
    #12615
    Thief 3 demot probaltam. Ha abban ugyan olyanok az árnyékok mint a Doom3-ban akkor khm... Doom-ban próbálgasd csak a zseblámpát. Szebb mint a thief3-ban.
  • Kandurex
    #12614
    Hykao :), most meg te veszed a fel a flame-dog szerepét :) Még jó, hogy nincs itt egy koszos harrier :)))
  • Boba
    #12613
  • BEAST #12612
    nem azt mondta hogy olyan mint a Q2ben , hanem azt hogy olyan érzése támad a falak láttán ;))
  • hykao #12611
    Hát nem azért de az árnyékok is elég gagyinak tűnnek nekem...
    A thief 3 árnyékaihoz képest egyenesen nevetséges szvsz...
  • KisKolok
    #12610
    sztem te mindent fikázol, ettől érzed jól magad. meg lehet mondani ezt is :)
    de inkább rakd fel gyorsan a q2-t és nézd meg a falat. ha ugyanolyannak találod, elmehetsz nyugodtan szemüvegért.
  • Mossberg
    #12609
    AKASSZUKFEL !!!
  • BEAST #12608
    AZ! ...