23325
  • RelakS
    #12769
    De ott mi volt élethű? Még a kvakk2-ben is el lehetett az ilyen poénokat tűrni, mert AKKOR még ez volt a gammák színvonala. De ha már a graffal a tökéletességre törekedtek, akkor a többivel miért nem? Nyíljon ki egy eddig bezárt ajtó, vagy szakadjon le a plafon, bújjon elő a padlóból (alá élienek), de ne ilyen hülye kis lyukakból...
  • kolbaszosfank
    #12768
    Olvasd el a #12571 hozzaszolasomat.

    A kontrol panelen ha allitottad az jo.
    Amit felul akarsz biralni ott allitsd be
    a tobbi application preference, igy a
    game quality beallitasahoz kapcsolod.
    Bovebben a #12571-ben.
  • Árnyvadász
    #12767
    Most őszintén! Jó játék a D3 vagy nem? Körítés nélkül mondjátok: igen vagy nem. Önmagához képest nézzük, ne hasonlítsuk máshoz. Szerintetek így kellett ezt megalkotni, vagy esetleg van valakinek más elképzelése a dologgal kapcsolatban, hogy ő mivel látta volna jobbnak, mit tett volna még bele. Ha ilyen nincs nem baj, ez pusztán egy fantázia teszt. De ha már írtok, hogy mit láttatok volna még szívesen a játékban, akkor ne baromságokat írjatok, hanem olyan dolgokat ami emelte volna a játékélményt és ehhez hasonló.
  • gpm
    #12766
    Menuben nincs, cfg fajlban viszont van.
  • lwb
    #12765
    thx! én alap texture-ökkel vittem végig ...
  • hykao #12764
    Az nem fura! nVidiánál van 16x-os asszem.
  • Adi
    #12763
    Mhh.. játszottál a régi doom-mal?! Ott is felnyitodat az ajtót bementél vhova.. azt hitted legyilkoltál mindenkit. Aztán mentél és egyszer csak vmi hátulról rád ugrott.. Tegnap esetembe ez a tűzköpő geci.... :) LOL, hogy nézzet ki a régi doom-ba!:D
  • hykao #12762
    volt-van bizony! folyamatosan bővül a repertoár! Talán nem nagy OFF ha belinkelem, tanulságos lehet nem thief-ezőknek is...

    Szal itt: KATT IDE
  • Rolee Papa
    #12761
    Csá. Vki segítsen plz. Alapból 60Hz-en megy a game, mondom nem gáz configba berakom a displayrefresh 120-at doom elindit, jó, kilépek 2perc mulva ujra elinditom, megint 60hz. Namármost. detonatorba le vannak fixálva a frissitési beállitások, meg doom3 configba is benne van az érték és nem akarmüködni! Hogy lehetne azt megcsinálni, hogy minden inditáskor 120hz-en menjen???????????? Ne keljen mindig szivni? THX
  • RelakS
    #12760
    hmm... sehol? A 16x-es AA meg minimum fura
  • gpm
    #12759
  • lwb
    #12758
    thief3-hoz volt community text. pack?
  • hykao #12757
    Hahó! Valaki árulja már el, hogy hol talált ANIZOTRÓPIKUS SZŰRÉST a játék menüjében, mert én bizony nem találtam, így csak a Control Panelen állítottam 8x-ra.
  • tibor16
    #12756
    hehe...
  • [Jakuza]
    #12755
  • lwb
    #12754
    hát nekem hiányoztak is nagyon ... semmi sem lehet tökéletes.
  • Ams
    #12753
    NAGY SZARÉ, AZÉ!:D
  • hykao #12752
    nincs nagy különbség!
    a deus Ex 2 és a thief3 esetén sem volt látható lassulás, megfelelő mennyiségű textúramemória mellett.
  • kolbaszosfank
    #12751
    Hehe :-)

    Pont ott kapott uninstallt az FC tolem amit
    mondtal .
  • RelakS
    #12750
    Aham, EZ visszautalás. Akkor hogy-hogy nem utalnak azzal is vissza, hogy pl pixelhuszár monyszták jönnek?
  • Árnyvadász
    #12749
    Hogy a rohadásuk bűze ne csapja meg az orrodat, és így... Ja várj, a szaglás algoritmus csak a következő részben lesz... Bocsi :D
  • Davidus
    #12748
    100%-ig ez a véleményem nekem is:)
  • tibor16
    #12747
    Spec én is az orosz "csodafegyvert" várom, csak nehogy úgy sűljön el mint a kreed....
  • Glpetyus
    #12746
  • Krinyo
    #12745
    asszem a mai hozzászolások mehetnek a levesbe...
  • lwb
    #12744
    nem érted! ezek nem szekrények, hanem SZÖRNYKAMRÁK! a régi doom tele volt ilyenekkel ... ez is egy visszautalás. :)
  • Kandurex
    #12743
    Mert a zombik imádják a szekrényeket..azzé..!
  • RelakS
    #12742
    A FarCry-nak szvsz egész jó játékmenete volt az első monsztáig. Utána elég fura lett, de még talán mindig jobb, mint a doom3 hatadmögöttfunkciónélküliszekrénybőlelőugrikakivilágítatlanzombiasötétbenésmegeszreggelire filozófia.
    De tényleg, miért van az, hogy a pofák zombivá válnak, erre elbújnak ilyen-olyan szekrényekben???
  • lwb
    #12741
    ezekkel az a gáz, hogy ha lenne is ilyen community texture pack, akkor az biztos nem lefelé mozdítaná el a már amúgy sem kicsi gépigényét a játéknak.
  • IStexI
    #12740
    Bocsánat bazzeg
    Beszéletek a thief3-ról így yoo?
  • hykao #12739
    Anizotrópikus szűrés beállítást én találtam a játék menüjében, csak élsimítást! Hol van???
  • lwb
    #12738
    azok inkább rpg-k, mint shooterek. én is jobban szeretem az rpg-ket, de ez most kivétel. a második gyermekkoromat élem, amikor Hellknightok plazmalabdacsait dodzsolom ... :) nekem ezért teccik a doom3. pont az, amit vártam. és van benne jópár visszautalás a régi részekre. :)
  • RelakS
    #12737
    Nah, ezen felröhögtem:

    BFG = Big F***ing Gun
    Avagy:
    KNF = Kib@szott Nagy Fegyver
  • Glpetyus
    #12736

    Na ilyenkor "király" ide bejönni...:/

  • hykao #12735
    Amúgy mondom nem rossz, de igazán az a bajom vele, hogy sok dolog van, amiben nem tud újat mutatni: pl: láttunk már kevésbé szögletes karaktereket, jobban kidolgoztt hajakat, részletesebb fal és tárgytextúrákat, szebb, élethűbb árnyékhatásokat.
    Sajnos ezek mellett nem lehet elmenni, de az összhatás elég jól sikerült.
  • tibor16
    #12734
    Asszem ez az igazság, az FC-nél senki nem számított arra ami történt, erre meg már 3 éve vártunk, ezért van az, hogy a "lehetne jobb" is elhangzik.
  • kolbaszosfank
    #12733
    Szvsz. aki szerint a Far Cry jo game (jatekmenet), annak
    a velemenyere nem adok 20 fillert sem. Nem azert mert
    o emberileg kevesbe ertekes mint en, hanem mert ebbol
    vilagosan latszik hogy mas az izlesunk.

    A FC egy bugyuta ellaposodo jatek. Unalmas. NEKEM !

    A jatek ott kezdodik hogy:
    Deus Ex
    System Shock

    Szvsz. a Doom3 grafjarol messzire ordit hogy jobb mint a
    FC grafja. Teljesen maskent nez ki mint barmi ami eddig
    megjelent. Megint csak szvsz.

    Hehh...
  • hiba
    #12732
    En 1x kiprobaltam mindent 2x 4x 6x aa, 2-16x az driverben jatekban (MBWR-el) kulon kulon es egyutt is allitgatva, a hatas fura volt mert nem tudtam levonni ertelmes kovetkeztetst, neha a game felulbiralta siman a driver beallitast, neha forditva, szal abbahagytam es egy biztos: driverben mintdent hagyni defaulton es gamebol allitani. Neha ha be van love a driver a gammak egyszeruen nem tudnak ki/be kapcsolni funkciokat.
    Pl egy kicsit fura volt hogy 2xAA es 16AZ (driverbol)mellett ugy nezett ki az egyik kep D3-bol mintha nem is lenne AZ, mert lehet nem is volt :) pedig a driverben be volt love...
  • hykao #12731
    "fényezitek a thief3-mat" - na ez itt a probléma!!!

    Semmiféle fényezésről nincs szó! és a játékok összevetéséről sem!!!
    CSUPÁN az árnyékokról!
  • dr Kotász
    #12730
    ctrl + alt + ~