23325
  • ka87
    #12809
    hehe:) rájöhet hogy 2 alt van:D mondjuk ékezetes betü supportot tehettek volna bele:)
  • RelakS
    #12808
    hehe, nekem még a 4.6 van fenn (lustaság rulez :D )
  • Krinyo
    #12807
    látom ahogy a sok ati-s szenved a driverekkel... :D
  • vrob98
    #12806
    meg regen kerdeztek:
    anisotropy-t a .cfg fajlban lottem be 8x-ra
    ...asszem image_anisotropy neven szerepel.
  • hiba
    #12805
    nekem mind1 :) de szegeny jerek nyomogatja az nem erti :)
  • Kandurex
    #12804
    ATI 4,8?
  • Davidus
    #12803
    Alfában ha belelőttem a lámpába az ÖSSZES árnyék elkezdett vadul ugrálni a lámpa rángatózásának a ritmusára:) Itt annyi történik ha belelövök a lámpába hogy ahol volt árnyék ott eltűnik... Kb mintha a lámpával odavilágítanék.
  • Krinyo
    #12802
    a marson lévő bázison lehetett volna valami csőtörés , és akkor lett volna víz is a bázison..stb
  • ka87
    #12801
    nemmindegy?:D
  • Glpetyus
    #12800
  • hiba
    #12799
    nem:
    AltGR + 0
  • hiba
    #12798
    DOOM3 ba vizet?
    a MARSON ?
  • Davidus
    #12797
    Valami nagyon nem jó szerintem se... Alfában tökéletes volt de itt valami nem stimmel. Vagy másolásvédelem vagy bug:P Képet nemtok beszúrni mert nincs meg a régi cfg de az újal annyi a különbség hogy nem 1 centire lebeg az árnyék a cucctól hanem kicsit messzebb:P
  • RelakS
    #12796
    Namost ez is teljesen tele van olyan árnyékokkal, amit a testek maguk soha a tetves életben nem fognak vetni, csak szép a normal-map által generált hatás...
  • ka87
    #12795
    a konzol a játékban alt-0
  • Árnyvadász
    #12794
    :D Ezen jót nevettem :D
  • hiba
    #12793
    en is, de egy parancsba volt olyan hogy max AZ 16, hogy mennyi az aktualis lehet a driverbol nezi, vagy lehet parancs is nem talaltam meg
  • Árnyvadász
    #12792
    HL2 ahogy mondod. Ez szerintem is így lesz, ő lesz a best. Én azt hallottam (olvastam), hogy a HL2 szeptember közepére a boltokban lesz. De ha Gabe Nevel valamit elszúrt, megígérem, hogy lefogyasztom.
  • hykao #12791
    Akkor tárgytalan.
    ATI-nál be lehet állítani fixen.
  • thedriver
    #12790
    ATI-sok, melyik catalystet érdemes feltenni a játékhoz? Korábban itt szó volt valami új bétáról, valaki tudna adni egy linket? Mennyivel gyorsabb vele egy ATI 9700?
  • Davidus
    #12789
    A grafikától meg azért nincsenek elájulva az emberek mert megszokták az alibi fényeket meg az árnyékokat. Ez nem néz ki sokkal jobbann... Annyi a különbség hogy ez nem alibi:P Ezt nagyon sok játékos nem értékeli. Na majd az engine licenszelők!:)
  • Tata exVermedve
    #12788
    Van valami kis segédprogram, ami minden felbontásváltásnál beállítja ahhoz maxra a frekvenciát, de nem t'om mi a neve, valaki ráinstallálta egyszer a gépemre.
  • Adi
    #12787
    Nem maradsz ki sokból!
  • RelakS
    #12786
    Én meg emiatt nem dógzok :P
  • Kandurex
    #12785
    Nekem valami gyanús a dinamikus árnyékokkal, nem tudsz beszúrni egy - egy képet ahol jó látható nálad a különbség a régi és a mostanti játékról!
  • Adi
    #12784
    Aláírásomba mindent megtalálsz Hyk!
  • tibor16
    #12783
    neeemtom levinni a kutyát vazzeee.... ezt a qrva sok beírást nem tom itthagyniiii....
  • hykao #12782
    ATI-d van Ádi?
  • Davidus
    #12781
    HL2 minden FPS-t überelni fog ami eddig megjelent(mondom ezt az alfa és a videok alapján)! S.T.A.L.K.E.R más kategória. Amit eddig tudni lehet abbol az jön le nekem hogy inkább lesz RPG mint kemény vonalas FPS. A DOOM3-nak elöször is meg kell felelnie a régi DOOM rajongóknak(nem lehet túl bonyolult stb mert akkor meg ők sírnának). Be kell mutatnia az JC új engine-jét(ez a leglényegesebb mert ebből lesz a $). De azért a mai FPS elvárásoknak is meg kell felelnie(még nem unom szal eddig sikerült:P).
  • Adi
    #12780
    Refreshlock -ot használok én.. és magyar is! Egyszer elindítod mielött játszani akarsz és minden játékra érvényes lesz..
  • hykao #12779
    Én értem.
    Csak az anizo dolog nem volt egyértelmű, szal akkor ezt csak a control panelen.

    Én amúgy pont fordítva csináltam, nekem így gyorsabb a játék: Control Panelen force 4x élsimítás, vsync-mindig-re , 8x anizo, a játékban minden fullon, élsimítás, vsync: KI.

    Így nálam gyorsabb, és van 4x élsimítás is, meg vsync is.
  • RelakS
    #12778
    pepec :)
  • Adi
    #12777
    Ott szvsz a feeling kurva jóó.... nem tudom de nekem idáig a game nem nagyon hozta a doom hangulatot.. remélem nem sokára hjóó lesz.
    Amúgy ahogy elnézztük a net kódja nagyon gagyi letT!
  • gpm
    #12776
    Sztem ne a control panelen allitsa be mert akkor hatassal lesz a tobbi jatekra is , cfg fajl viszont csak a D3-ra.
  • Árnyvadász
    #12775
    Powerstrip letölt, felrak, beállít, utána a büdös életben nem lesz ilyen bajod egyetlen játékkal sem, lehet az akár OpenGL, vagy D3D vagy más... Okszi?
  • Tata exVermedve
    #12774
    Majd ha látok a Doom3-ban vizet, akkor esetleg egyetértek veled.

    Amúgy mint ősdoomos - a doom1-2-őt is végignyomta (az utóbbit Ultra Violence-en többször is és aztán pályákat meghalás nélkül időre) teljesen bejön a 3-as is (le tud kötni rendesen, ha nem lenne ennyi munkánk inkább erre veszek ki egy napot, nem a Szigetre ) -, de még nem vagyok nagyon elájulva a grafikától.

    Az FC-ben a rohadt nagy szabadság egyrészt szokatlan, másrészt fantasztikus: nem vezetett a játék, pl. egy szigetre ott másztam ki ahol akartam, abból az irányból támadtam meg az ellenséget, amerről akartam, ha volt valami jármű azt is igénybe vehettem (de nem volt muszáj) választhattam a lopakodós vagy a rambózós módszer között, és ha nem írtottam ki mindenkit, az se volt nagy baj... Emellett a többféle renderelési módját érdemes átvennie más játékoknak (természetesen egy Mars-bázisos játéknál nincs értelme a paradise-módnak, de egy-két ilyen szűrőt rárakhattak volna :-))
  • Punkerwork
    #12773
    szerintem jó
  • Rolee Papa
    #12772
    Csá. Vki segítsen plz. Alapból 60Hz-en megy a game, mondom nem gáz configba berakom a displayrefresh 120-at doom elindit, jó, kilépek 2perc mulva ujra elinditom, megint 60hz. Namármost. detonatorba le vannak fixálva a frissitési beállitások, meg doom3 configba is benne van az érték és nem akarmüködni! Hogy lehetne azt megcsinálni, hogy minden inditáskor 120hz-en menjen???????????? Ne keljen mindig szivni? THX
  • hykao #12771
    Szal ezt érdemes megnézni nem thief3 "drukkereknek" is, asszem jól látható a minőségbeli különbség: KATT IDE
  • Adi
    #12770
    De egyet kurvára nem értek. Mér így csinálták meg az életerő-t?! Már mint miért nem látjuk az emberünk fejét?! :)
    Ahogy vérzik egyre jobban?!