23325
  • PyRex
    #13130
    Na kb. nekem is ez a véleményem.

    Doom3-ban pl. ott van a beszaratós hangulat, meg a szörnyek innen-onnan jönnek elő, falakat törnek át, stb. Ettől egyedi és eddig ilyet nem nagyon láthattunk. A belső terek jók, de egy idő után egyszerűen unalmas a grafika. Míg pl. a Far Cry nekem mindig tudott újat nyújtani (mondjuk a sokadik pályaán egy qrva magas hegyről olyan tájkép tárult elém, mntha fényképet láttam volna, stb.) De ettől még a Doom is jó, csak én mondjuk a FarCry-t látva sokkal többet vártam volna tőle - ennyi.
  • Lacc
    #13129
    Én csak az alphaban láttam, de ott majdnem összehugyoztam magam rajta Na jó azért nem, mert láttam előtte a videóban hogy hol van, de nagyon tetszett :)
  • grebber
    #13128
    Majd a -----> DNF <----- kenterbe ver mindent loál :))))
  • Bat
    #13127
    Konzolból bekapcsolhatod
  • Gerry
    #13126
    Sokan nem tudják, hogy effektíve nem szebb a ps3.0 a ps2.0-nál, csak gyorsabban végrehajtható. Mindenhol olyanokat hallok, hogy ps3.0-val milyen szép ilyen/olyan effekteket lehet látni, hm... Lassan már kezdek néha én is bedőlni, hogy szebb a ps3.0 a ps2.0-nál!
  • Lacc
    #13125
    Egyetértek :)
  • Tata exVermedve
    #13124
    Egy kicsit magáról a játékról:

    Valami műtőszerű helységben kb. a második pályán találtam egy injekciót és be is adtam magamnak (vagyis felvettem, ez magától történt), utána olyan 1-2 percig jól hallhatóan gyorsan dobogott a szívem (vagyos a figura színe, én nyugodt voltam, mint egy oszlopszent). Ki tudja, mi volt ez?
  • [NST]Cifu
    #13123
    Nem olyan rossz dolog a PS3.0, csak ahoz kell még egy-két év, hogy legyen olyan játék, ami kihasználja. Aztán meg úgy is jön a DirectX10 és az egyesített PS/VS 4.0... :)
  • vrob98
    #13122
    Eddig fel sem tunt hogy nincs onarnyek :)
  • Kandurex
    #13121
    Jézusom, ez nagyon rossz! Egyébként látott már a játékban valaki HELL KNIGHT -tot?
  • Krinyo
    #13120
    mintha kicsit össze-vissza ugrálnának a kommentek... vagy csak én látom igy?
  • Árnyvadász
    #13119
    Alapeset. A DÚM az DÚM, lehetetlen, hogy ne ő legyen a legjobb. Ez idáig rendben is van. De volt egy FC is. Így pedig már a DÚM mellett ott egy másik ász is. És bizony van amiben jobb is. De ez nem baj. Végre az ID mellett egy másik csapat is letesz az asztalra olyat, amit anno csak az ID-től szokhattunk meg. Ez a verseny. Ettől még nem rossz a DÚM meg JC sem szar, meg semmi ilyet nem mondok, egyszerűen helyzet van. Nem véletlenül mondták év elején, hogy a nagy 4-es amik között csak minimális különbségek fognak dönteni. És amiből még kettő hátravan. Ez a 4 progi a best fps, mindegyik van amiben jobb a másiknál, és van amiben rosszabb. A saját értékükből ez viszont nem fog levonni semmit. Mert mindegyik szuper/szuper lesz... Nem?
  • vrob98
    #13118
    http://doom3.planet-multiplayer.de/download.php?view.68
    This graphic-mod squeezes the absolute maximum out of Doom³
    by enabling self-shadowing to all characters and monsters.
  • PyRex
    #13117
    Minek a PS (Shader Model)3? Semmive nem tud többet, csak gyorsabb, fogjátok már fel. De ugye nemrég jött ki egy teszt, amiben az ATi SM2.0b-vel lenyomta az nVidiát, ami SM3.0-t használt (FarCry alatt) - akkor miről beszélünk??? nV megint kihozott egy kártyát, ami:

    - qrva drága
    - qrva sokat fogyaszt
    - qrvára melegszik, ezért hangosabb is a hűtése
    - a leggyorsabb változata 2 helyet foglal el (a hűtő miatt - LOL!)
    - hiába a Shader Model 3.0, ha az ATi a 2.0b-vel gyorsabb
    - és még jóformán kapni se lehet

    Na ez eléggé LOL :)
  • [NST]Cifu
    #13116
    Jah, én már henteltem délelött, csak már eleget prazátam, szóval most az ebédemet főzöm, miközben próbálom követni a topicot. :))
  • gpm
    #13115
    Unreal harom az ps3.
    Nem szar azer az uj nv40, en elfogadnam:)
  • [NST]Cifu
    #13114
    Szvsz akkor kiderülne, hog az AI egy kalap sz@r... :)
  • gpm
    #13113
    Pisz
    Inkabb a pinkiket henteljuk, mint egymast:)
  • [NST]Cifu
    #13111
    Ahoz nem értek, passzolok.
  • Krinyo
    #13110
    azaz
  • Gábor
    #13109
    Ezak a szekrényből "kieső" szörnyek kicsit idegesítenek. Ha a bázist ilyen "élethűre" sikerült megtervezni, akkor magyarázzak már el mi értelem titkos és üres slotoknak a falban??

    SPOILER

    Miért kellett lapátra tenni a bravo teamet? Már a HL1ben is láthattuk, h nagyon megdobja a hangulatot, ha vannak veled.
  • RelakS
    #13108
    Jah, fc-ben 6 különböző árnyéktípust találtam! Hagyományos, dúm féle éles határú, vetített (mint a Unreal motorban a projektorok), hl féle homályosabb határú, előzőnek a jobban elmosott változata, polygon (ezt pl a földön használják, meg pl a sziklákon)
  • Krinyo
    #13107
    vasalás...
  • Hentes Bill #13106
    a koszorúúú azér van benne, hogy belessszzzz.... a vasalássss témája
  • [NST]Cifu
    #13105
    Na, akkor vita lezárva, mindenki lehiggad és béke szálja meg a vérgözös agyakat. :)
    Peace!


    Viszont akkor most mi a téma? A betonvasalás? Valami kell! :))
  • Krinyo
    #13104
    szalacsi
  • RelakS
    #13103
    ez hirtelen nemért em
  • gpm
    #13102
    Ha telleg olyan okos vagy tudhatnad h a HL2-ben akkor lesz csak Ps3 amikor az Atinak lesz olyan kartyaja,ebbol mar nem nehez kikovetkeztetni h milyen DirectX-re gondoltam.
    De telleg elirtam:(
  • Krinyo
    #13101
    a beton az jó!főleg amikor a drautkoszorú..a vasalás..
  • PyRex
    #13100
    szerintem az árnyékok, fények is jók. A Doom3 árnyékai nekem egyszerűen nem valósak.
  • RelakS
    #13099
    Jah, elején mondig romát értettem :D
  • PyRex
    #13098
    O-Zone - Dragostea Din Tei

    keress rá :))
  • RelakS
    #13097
    falak pl? Beton!
  • Lacc
    #13096
    Tényleg jó a textura a padlón. De más érdekeset nem látom :)
  • Kandurex
    #13095
    Milyen román? Linket pls!
  • [NST]Cifu
    #13094
    Akkor meg mi kérdés? :)))
  • PyRex
    #13093
    szvsz C :)
  • Árnyvadász
    #13092
    Ja, kijöhetne már a Doom3... Legalább tudnánk miről beszélni. :P
  • grebber
    #13091
    Ez ez zeneszámban van . :)
  • PyRex
    #13090
    az az utragagyi román szám :)