23325
  • Fritz Von...
    #13170
    Nemtom. Valahogy ez az egész Doom3 láz engem hidegen hagy. Megnéztem. Az én véleményem az, hogy halálgagyi a Far Cry-hoz képest. Nem hiszem, hogy abban olyan nagy élvezet lenne, hogy bezárt helyeken rohangáljak. ÉS ekkora helyeket megcsinálni szépre közel sem ugyanaz a teljesítmény, mint a FC-ban a hatalmas nyílt részekt. Az közel tökéletes, ami a mai gépeket kihasználja. És látszik is rajta. A Doom3 inkább egy Nvidia propagandajáték. Félek, hogy a HL2 is ilyesmi lesz végül. Na majd a STALKER odab.sz mindegyiknek.
  • Davidus
    #13169
    Főmonszter jön:)
  • Herkulles
    #13168

    - qrva drága >>> egy árban vannak, sőt.
    - qrva sokat fogyaszt >>> nem kell fullra járatni, egy tápcs. elég
    - qrvára melegszik, ezért hangosabb is a hűtése >>> tudok ellenpéldát, sőt.
    - a leggyorsabb változata 2 helyet foglal el (a hűtő miatt - LOL!) >>> vegyél playstationt
    - hiába a Shader Model 3.0, ha az ATi a 2.0b-vel gyorsabb - és még jóformán kapni se lehet >> ati nem volt képes újjat mutatni, csak feltúrbozni a régi architektúrát, nem a mistrálban kell vásárólni és hozzájuthatsz könnyen...

    Na ez az eléggé LOL
  • Punkerwork
    #13167
    pedig muszály utánna rájösz hogy az élet sokkal félelmetesebb mint a dúm :)
  • Tata exVermedve
    #13166
    Ezt most nem nézem meg, hadd legyen meglepetés. :-))
  • Punkerwork
    #13165
    a főellenség :)
  • Krinyo
    #13164
    hogy mi
  • Tata exVermedve
    #13163
    Akkor ezért kapcsolgatta le a monitort nem sokkal utána...
  • HellBurner
    #13162
    Ebböl a átékból csak egy valami hiányzik, és ezért nem tökéletes: NIN
  • Tatyla
    #13161
    Köszi
  • Tatyla
    #13160
    Nekem 1024x768-ban medium-on nagyon királyul fut!
  • gpm
    #13159
    Nfo-ba nincs semmi rola szerintem menni fog cloncd nelkul is.
  • Akuma-D
    #13158
  • Tata exVermedve
    #13157
    Ha maradt a régi doom-os stílus a nightmare-ben a csak egyszerűen lelőtt (nem felrobbantott, szétesett) szörnyek néhány (15-20, nem emlékszem már) másodperc után újraélednek. Szóval ott qrva nagy pályaismeret kell és rohanás ezerrel végig...
  • Gábor
    #13156
    Hmmm, van igazság ebben a gondolatban, nem is kevés, sajnos.
  • Gerry
    #13155
    Tudom hogy nem szebb, de néha már nem tudni kinek hihet az ember és kinek nem! Pl. szerintem egy nVidia által pénzelt fejlesztő biztosan azt mondaná, hogy szebb, egy ATi-s meg hogy nem, de elvileg én is úgy tudom, hogy csak gyorsabban végrehajtható kódokat tartalmaz a ps3.0.
  • Tatyla
    #13154
    igen ezért kérdem!
  • [NST]Cifu
    #13153
    Kipróbáltam, de sajnos nem az igazi, az ötlet nagyon jó, de a megvalósítás még nagyon gyenge sajnos... Az árnyékok nagyon éles szélüek, és látványosan "ugrálva" mozognak, mivel a sima (lowpoly) modelről veszik az adatokat, ami sajnos zavaró...
  • PyRex
    #13152
    beadtál magadnak egy mérget, a 13. pálya környékén meghalsz csak úgy, kezdd elölről
  • gpm
    #13151
    Akkor mi a gond, ki akarod irni?
  • Tatyla
    #13150
    Azért kérdem mert ha kiírom akkor az 1-es lemez jó lessz?
  • PyRex
    #13149
    így van :)
  • Akuma-D
    #13148
    erre én is kiváncsi lennék
  • Tatyla
    #13147
    Müködöképes DOOM 3-RELODED!
  • Punkerwork
    #13146
    crack-et felraktad?
  • PyRex
    #13145
    A kódokat a raktárokhoz pl. honnan szeditek? :)
  • Tatyla
    #13144
    ~ és utána konzolba: give weapon_plasmagun
  • Árnyvadász
    #13143
    Ja igen: Ha valaki majd végigvitte (biztosan lesz akinek ez hamarosan eljön) szóval ha "whenitsdone" lesz neki a D3, akkor próbálja már ki Nightmare-ben is! Én ki fogom, csak még ugye odébb van az:) Kiváncsi lennék ilyenkor több e a szörny már a játék elején is, esetleg durvábbak is befigyelnek már jóval hamarabb vagy csak egyszerűen nehezebben bírjuk a fizikai bántalmazást és emiatt lesz nehezebb a játék. Mert az igazi az lenne, ha mondjuk már a második pályán Pinkyt kéne pelenkázni raksivetővel:)
  • gpm
    #13142
    Milyen verziod van?
  • gpm
    #13141
    Nekem nem volt ra szukseg.
  • PyRex
    #13140
    miért? szükség van rá? :)))))))))))))))
  • Tatyla
    #13139
    Megmondaná valaki hogy miért van szükség az elsö lemez clone cd változatára?
  • Tata exVermedve
    #13138
    Ha este nem fagyogat a videokártyám, tán éjfélre eljutok odáig, elég lesz akkor?
  • PyRex
    #13137
    nemsokára odaérek
  • Krinyo
    #13136
    flémeltünk
  • inecromancer
    #13135
    plasma gun storage kod..valaki?
  • Lacc
    #13134
    7. pálya után jártál már? Kandurex mester mondta hogy onnantól még jobb lesz. Én még nem vagyok ott, valami bővebbet is hallanánk sztem :)
  • gpm
    #13133
  • PyRex
    #13132
    dehogy szebb, ezt írtam le én is lejjebb....
    voltak azok a qrva kamu képek a far cry-ból, hogy 6800-ason hogy fog kinézni. aztán tessék: kigyütt az 1.2-es peccs és valahogy qrvára nem úgy néz ki GF 6800-asokon SM3.0-ával sem :)))
  • Extraboy
    #13131
    505 uj uzenet! Uristen mit csinaltatok? :D