23325
  • Gerry
    #13290
    Most nézem csak, már elmúlt 4 óra, még szűk fél óra, aztán neki az M1-esnek, hazafelé posta, vásárlás, utána kutyasétáltatás, vacsora, fürdés, és az esti program: DÚÚÚÚÚM, egészen hajnalig, aztán holnap majd kialszom magam a munkaahelyemen!!!!
  • gpm
    #13289
    Igy van ez minenkivel nem eleg h nappal dolgozik, utanna meg mehet este a Marsra tulorazni:))
  • Gerry
    #13288
    Ó, szegény! Részvétem!
  • PyRex
    #13287
    Jaja, a mozgások is durvák, mondjuk a grafikáján annak is csiszolni kell picit. :)
  • BaLeeX
    #13286
    Képzeld van. :)
  • grebber
    #13285
    A F.E.A.R game kegyetlen jó lesz szerintem a fizikája messze jobb lesz mint a HL2 nek!!!!
  • Gerry
    #13284
    Én nekem nincs lányom, de van sok dolgom, így én meg 23h után jáccom, de akkor az igazi, nincs most otthon senki, tök sötét, 5.1-es hang, megfelelő hangerő, aztán hajrá! hajnali 1-ig fel sem kelek a fotelből, ma is így voltam vele, csak ma 0:20-kor tudtam csak elkezdeni játszani, és reggel meg kelnem kellett, mert BP-ről le kellett jönnöm Komáromba reggel 8-ra... Így kissé keveset aludtam, de asszem ma sem alszom sokat!
  • gpm
    #13283
    En is igy vok vele ,meg amugy is este a HARDCORE:::)
  • Tatyla
    #13282
    Én a lányom miatt csak 21h útán játszok!
  • Punkerwork
    #13281
    biztos van 1-2 ember
  • Gerry
    #13280
    Jah, én is éppen melózom, vagyis olyasmi, de tegnap este nyomultam kicsit, és ma is fogok, miután más kötelességeimnek eleget tettem!
  • gpm
    #13279
    En is melozok most, de ugy ertem akinek meg nincs meg?
  • Punkerwork
    #13278
    igen, azok akik dolgoznak
  • gpm
    #13277
    van olyan aki meg nem tolja a gamet???
  • Tatyla
    #13276
    Még nem olyan régóta Netezek vagánygyerek!
  • Tatyla
    #13275
  • tbundy
    #13274
    pedig át kell ugrani, de lesz még cifrább is :P
  • Punkerwork
    #13273
    már volt sokszor és tanulj meg linkelni :)
  • [NST]Cifu
    #13272
    Készítettem még képeket, csak ugye minta nincs, amihez hasonlítani lehetne. De a legfőbb baj, hogy csak mozgásban látni, hogy az árnyékok "ugrálnak" a szögletes test és fej miatt...
  • Lacc
    #13271
    Jah már látom... Hát, megleszek nélküle :)
  • gpm
    #13270
    Lammer pajtas az NV FX keszult a Doom3ra , ha nem tudtad volna.
  • Krinyo
    #13269
    aha...swf....
    lófa**t!!!!
  • Sherad
    #13268
    Nem csodalkozom ha joparunkbol pszihopata lesz miutan szarra lottunk par csecsmo arcú demont!!! :)
  • Tatyla
    #13267
    http://members.home.nl/saen/Special/Zoeken.swf Na ezt figyeljétek itt is keressétek meg a 3 különbséget
  • Gerry
    #13266
    Keze árnyékot vet a csávó hasára, az első képen meg nem.
  • HellBurner
    #13265
    az álla árnyékot vet a nyakára. Berakhattál volna inkább egy olyan képet amin oldalról jön a fény és látszik a teljes modell
  • gpm
    #13264
    Az urgen latszanak a sajat teste altal vetett arnyekok, nezd a keze, v az alla arnyekat a mod utan
  • PyRex
    #13263
    ok, akkor maradjunk ebben :) sok sikert a halk gépedhez :)))))))
  • [NST]Cifu
    #13262
    Segítek: az álkapocs alatt látsz egy árnyékot, meg a kéz árnyékát a testen.
  • Gerry
    #13261
    Én is az Ultra High-ról beszéltem: "Nekem engedte, újraindítás után is megmaradt, és ott kissé szaggatott is amikor beléptem egy szobába. Ezért játszom High-ban." Vagyis: UH-ban szaggatott (DE MENT), ezért High-ban tolom.
  • Herkulles
    #13260
    Nem akarlak meggyőzni lammer pajtás, valszeg túl sok nvidia ellenes propagandát olvastál, az sg erre jó példa, de a doom akkor is nv-re készült Carmack az nvidiát favorizálja emészd meg, és hogy te atit veszel leszarom. Inno3d 6800 ultra teszteket olvasgas
  • Lacc
    #13259
    Hát... Én az fps-en kívül semmi különbséget nem látok.
  • [NST]Cifu
    #13258
    Na itt vannak a képek az önárnyékolós MOD-ról (eredetileg 1024x768-as kép, csak lekicsinyítettem):


    Eredetileg


    És a MOD felrakása után.

    Mint említettem, az ötlet nem rossz, csak a megvalósítás... :(
  • Takigabi
    #13257
    kis spoiler :P
  • PyRex
    #13256
    A fear-ben is fog, mivel rendesen lehet rúgni is meg bunyózni... :)
  • HellBurner
    #13255
    Szerintem még az is belefért volna a játékba hogy lássam saját magam + az árnyékomat (tudom erre van parancs). Próbálta már valaki az amp2 demo-t abban látszik a lábam ha lenézek
  • PyRex
    #13254
    Én azt várom - ha már horror... :)
  • PyRex
    #13253
    Mellesleg a F.E.A.R. c. játékról hallottatok már?
  • Davidus
    #13252
    horrorcsecsemő:)
  • Davidus
    #13251
    Be is írom hátha segít valaki:) Az van amonitorra írva hogy open juncion 05 és egy kódot kér. PDA nem ír semmit.