23325
  • hiba
    #13616
    ezt ne hangoztasd tarsasagban
  • Davidus
    #13615
    D3 textúra 1 centiről készült lowban
    Thief 2 méterről highban

    HUÁÁÁ
  • lwb
    #13614
    mozgásban az igazi! :) nagyon fun
  • hiba
    #13613
    aze ne olyanokkal pedalozzatok ma amik DNF stadiumban vannak, majd 1x talan kijon :)
    es tegyuk hozza FC nem keritett akkora valagat maganak mint ezek sott semmit nem tudtunk az ageszrol mialatt az utobbiak allandoan fenyeztek maguk, kozben fc ki is jott ezek meg meg sehol nem voltak
  • Andie
    #13612
    Külön kihangsúlyoztam, hogy ua az kártya.
    Tegyél be képeket, mindkét játékról, azonos graf beállitások mellett, örömmel látnám őket. Engem meg lehet győzni, nem vagyok vaskalapos, mitöbb, hajlandó vagyok beismerni, ha doom3 szebb, ha látom. Pedig thief rajongó vagyok.
    Ha megjön Hykao, megkérjük, tegyen be mindkét játékról FULL graf beállitások mellett az Ati 9800-val, de gyak ugyanez lesz a különbség, csak nyilván szebb lesz.
    Sajna nekem csak a pofám nagy, a pénztárcám már kevésbé...
  • rezsofiz
    #13611
    sztem swappel,es azert tortenik,egyik baratomnak is van ilyen
  • Sil3nt
    #13610
    andie: én végignyomtam a thiet és néhol találtam hibát, de eddig nem lenne baj, mert mindenben van hiba. De azért legyél igazságos, hogy a thief motorja és lényege igencsak az árnyékolásra van kifejlesztve és a lényege, hogy az árnyékokban ússzunk. De egy fps-ben nem ez a lényeg. Ezzel nem akarom védeni. Persze megcsinálhatták volna jobban, meg minden..nade akkor is fps
  • lwb
    #13609
    én is kértem
  • Davidus
    #13608
    Bazz berakja a gef4mx-en keszult low detail textúrát és azt hasonlítgatja. Hét lol:P
  • Glpetyus
    #13607
    az meg a másik fele...bár fasz tudja...a STALKER 21-ben jobb az árnyék mint a FC 14-ben :P
  • Bat
    #13606
    Elfáratt :)))
  • RelakSfromhome
    #13605
    Jól "megvilágítottad" az én gondomat is
  • Bat
    #13604
    Akkor én idegen vagyok :p
  • lwb
    #13603
    ez az egyik kedvenc zombis képem, kicsit spoileres lehet.

    zombi
  • Glpetyus
    #13602
  • Shep
    #13601
    Nade fiampéter az még meg se jelent, ne dobálózzunk olyasmivel ami még nincs a kezünkben, mert esetleg pórul járhatunk. :)
  • Davidus
    #13600
  • Bat
    #13599
    Az, hogy nincs teste a mukinak engem is zavarhatna, ha nem szoktam volna meg a thief és TPS-ktől eltekintve minden játéknál. Az, hogy nem látsz el messze mert minden sötét -> a DOOM erről szól. Meg lehetett volna csinálni (vannak is olyan pályarészek), de akkor hol marad a para?
  • Davidus
    #13598
    De lehet hogy több lesz miatta a zombi:D
  • Davidus
    #13597
    Én kértem:)
  • Braveheart
    #13596
    kezdjük ott hogy az emberi szem 20 fps fölött már nem érzékeli a különbséget... vagy csak egy nagy átlag volt?
  • Glpetyus
    #13595
    anyukádat hívd öcsisajtnak
  • mike369
    #13594
    ebben lehet valami...
  • hiba
    #13593
    sztem a thief 3 (is ) jopar helyen eleg bena gfx persze az arnyekolas ok, de van nagyok sok leegszerusitett resz
  • Andie
    #13592
    Direkt ugyanaz a két kép. Jól látszik rajta a "textúra", meg az, hogy hiába van mögöttünk egy ezervattos neon, nincs a falon árnyékunk.
    Sötétvan? Hát mérvan sötét baze? A thief egy lopakodós játék, azt mégis látom az utca túloldalán ha jön az őr. Nem azzal kéne a motor lassuságát enyhiteni, hogy kb 2 méterre látunk csak el, a többit jótékony homály fedi. Állitom, ha egy egész szobát kivilágitanánk, fele fps-t kapnánk. Egy játék nem attól lesz izgi és jó, hogy töksötétben botorkálva jól ránkijesztenek sohanemlátott csak sejtett szörnyek. Én igenis szeretném látni , hogy mi van a szoba túloldalán, ha a délnyugati sarkát meg lehet világitani, akkor meg lehet a többit is. Nemaztmondom, hogy fényárban ússzon az egész marsi bázis, de ez az örök sötétség birodalma elég dúrva - bár érthető a fogás.

    Mike : lecseng ez a game (1 hét?) és befejezzük, igérem :)
  • Davidus
    #13591
    Majd nézd meg a HL2-t öcsisajt. Hl2=golyónyom etalon. FarCry golyónyoma egy nulla.
  • dieselG
    #13590
    Cseppet sincs szó videók fagyásáról :)
  • Braveheart
    #13589
    Miért nem szúrsz be pár képet? Pl. a falakról, LÁBRÓL, olyan terekről ahol messzebb lehet látni mint 20 m...
  • Shep
    #13588
    Mai játékoknál már soknak számít.
  • Glpetyus
    #13587
    hülye vagy az nem rossz!!
  • Sil3nt
    #13586
    andie: azért, a thief3 is 800*600 -ba vannak a képek?
  • Shep
    #13585
    Ó ne szomoríts már el, hogy a thief grafja szebb, annak idején, mikor a deus ex-re felnyomtam a textúrapackot és beírtam, hogy olyan vele mint a doom3 csak röhögtek, pedig ezek szerint még szebb is, na szépen vagyunk.
  • RelakSfromhome
    #13584
    Persze, és hidjem el, hogy amerikában élsz, közben nem tűnik fel, hogy kér egy restartot [morog :)]
  • CSOCSO
    #13583
    ctrl+alt+0...
    nah.. timedemo 28 fps.. ez UBERGAZ!!!! be is akadt jopar helyen!!!:((((((((((((((((((((((((
  • mike369
    #13582
    sz.tem itt az első párost kivéve nem a képminőség a lényeg...
  • Glpetyus
    #13581
    Lehet nem a minimumon kéne nyomnod :P
  • Bat
    #13580
    Had ne szúrjak én be képet, mert valahogy a D3 nálam enyhénszólva _nem_ így néz ki. (Főleg nem ULTRA-n, ahogy te állítod)
  • Braveheart
    #13579
    Mi? És a Thief 3 hogyhogy SOKKAL szebb ua.-ona videókártyán?
  • Bat
    #13578
    Légyszíves ezt most egy normális videokártyával is próbáld.
    Még Ti4200-al is szebb.
    Khm
  • mike369
    #13577
    és? 20 óra szerinted sok?